Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja

Ići dole 
+5
~Lovely~
Ivana
bevana
Nastija
Iva
9 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja Empty
PočaljiNaslov: Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja   Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja EmptySre Jul 04, 2012 8:32 pm

Primetila sam da ima dosta sajtova koji nude odgovore lekara. Mozda bi bilo dobro da imamo neki spisak tih sajtova ovde, kad vec nemamo lekare.

http://zena.blic.rs/saveti
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja   Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja EmptyČet Jul 05, 2012 6:55 am

Ja sam slala pitanja na sajtu blic zene,uglavnom ginekolozima,neki put mi nisu odgovorili a kad odgovore to je nesto jako kratko,mada sam citala odgovore drugih lekara,daju bas korisne savete.

Ako neko ima nekih ginekoloskih problema preporucujem sledeci mejl info@vasginekolog.rs
Meni je doktor uvek odgovorio,a stalno sam ga smarala jedno vreme pa i dana danas kad imam neku nedoumicu oko trudnoce,i uvek je sve bilo bas kako je i napisao,i sve sto me je savetovao je pomoglo.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja   Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja EmptyČet Jul 05, 2012 6:59 am

pitanje je koliko je strucan lekar koji kaze da se kontraceptivnim pilulama nikako ne moze odloziti menstruacija. Rolling Eyes to je rekao pahuljici taj sa vasginekolog.rs
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja   Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja EmptyČet Jul 05, 2012 7:14 am

Ne znam,mene su lekari na pocetku trudnoce uplasili nekim glupostima,ja sam njemu poslala mejl,sve mi je lepo objasnio,i posle je sve ispalo onako kako je on rekao,sad dal je slucajno to znao ili ne,to ne znam,ali kazem da je meni par puta dao bas korisne savete.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja   Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja EmptySub Sep 14, 2013 9:21 am

sta mislite o ovim doktorima?je l` im verujete?
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja   Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja EmptySub Sep 14, 2013 9:24 am

Od onda kad su pahuljici rekli da mens. ne moze da odlozi kontraceptivnim pilulama,i ne bas.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja   Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja EmptySub Sep 14, 2013 9:28 am

a stetoskop i oni sa lepote i zdravlja,tacnije dr ristic...?
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja   Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja EmptySub Sep 14, 2013 10:32 am

Pa dobro, mozda se pogresno shvatilo ili prenelo to sto je rekao za odlaganje menstruacije. Najobicniji laik zna da je to moguce.
I meni je uvek lepo objasnio sve sto sam pitala, tumacio nalaze i davao savete sta i kako. Uvek posle pregleda kod svoje doktorke iskucam i njemu nalaze i uvek je onako kako i moja dr. kaze.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja   Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja EmptySub Sep 14, 2013 10:43 am

meni su dr sa ta dva sajta koja sam pomenula rekli skroz suprotno od moje nove doktorke.njih dvoje su se slozili.i sad ne znam sta da mislim,a jako je ozbiljna stvar.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja   Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja EmptySub Sep 14, 2013 11:57 am

Sta je problem Ivana? Ako mozemo kako da pomognemo Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja 650269930

Ne, ja sam par puta slala pitanje...prvo je bilo za pilule kad su rekli da ne mogu da odlozim jer su one za kontracepciju i da moram uz te pilule da pijem i orgametril...i ja pitala u apoteci, zena mi je rekla ''ne daj boze to da uradis, pa ko ti je to rekao, kakav je to doktor? totalno bi poremetila nivo hormona kad bi tako nesto uradila.'' a jednom sam pitala za tamno braon sekret (skoro crn) koji mi se pojavio nakon godinu dana od kad sam pocela s pilulama...a on mi je rekao da je to normalno jer se organizam privikava na pilule...a fino sam mu napisala kad sam pocela s pilulama i da znam da nije period privikavanja... tako da sam ja odustala od njih...
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja   Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja EmptySub Sep 14, 2013 9:02 pm

Jedino da ides za drugo misljenje. Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja 2370014350 
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja   Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja EmptyNed Sep 15, 2013 1:30 am

ne verujem,pahuljice,da moze neko odavde da mi pomogne jer se radi o dijagnozi na latinskom.

bev,to i hocu jer mi je sve sumnjivo.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja   Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja EmptyNed Sep 15, 2013 1:31 am

Neka od devojaka je na temi o obrazovanju pominjala da je ucila latinski i da zna sve svoje nalaze da tumaci...pa pogledaj, mozda stvarno neko moze pomoci...
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja   Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja EmptyNed Sep 15, 2013 11:48 pm

Znam ja latinski i vrlo rado cu ti protumaciti dijagnozu i sve drugo vezano za medicinu Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja 650269930
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja   Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja EmptyPon Sep 16, 2013 3:52 am

Mozda mogu i ja da pomognem sto se tice latinskog Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja   Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja EmptyUto Sep 17, 2013 4:33 am

Eto, devojke se ponudile, ali neeema Ivaneee Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja   Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja EmptyUto Sep 17, 2013 7:17 am

ima me.poslala sam im i odgovorile su mi,za razliku od tebe.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja   Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja EmptyUto Sep 17, 2013 7:23 am

Pa ti meni nisi poslala nista, a i ja za to ne mogu da ti pomognem. To sam vec rekla. Tako da nema sta ''za razliku od MENE''
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja   Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja EmptyUto Sep 17, 2013 7:24 am

ima,ima.ne za ovo.poslacu ti pp,a moderatori neka ovo obrisu.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja   Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja EmptyUto Sep 17, 2013 7:25 am

Aj ti, slobodno, samo sto meni nisi slala NISTA da bih mogla da ti odgovorim Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja   Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja EmptyUto Sep 17, 2013 7:28 am

Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja 1705467399 
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja   Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja EmptyUto Sep 17, 2013 7:29 am

ti tolerantna,nemoj da se smejes,nego brisi! Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja   Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja EmptyUto Sep 17, 2013 7:34 am

'ocemo i mi da znamo o cemu se radi trep trep party time 
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja   Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja EmptyUto Sep 17, 2013 7:40 am

ne moze. Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja 2750171652 to je izmedju moje ljubimice i mene vucezakosu 
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja   Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja EmptyUto Sep 17, 2013 7:55 am

da se pozovem na pravo trudne zene koja mora da miruje i nema sta pametnije da radi Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja 469341540 Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja 3017985336 trep trep
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja   Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitanja i predlozi u vezi foruma.
» Dom zdravlja dr Ristic
» Sajtovi za besplatan download knjiga
» Opisi mesta na kojima ste bili
» Sitnice bez kojih ne mozete?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: