Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Sve ženske i muske teme na jednom mestu

PrijemFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Share | 

Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Ivana

Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

PočaljiNaslov: Re: Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja   Uto Sep 17, 2013 7:57 am

trudna zeno,imas resenje za svoje probleme na pp!
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

Broj poruka : 2170
Godina : 22

PočaljiNaslov: Re: Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja   Uto Sep 17, 2013 7:58 am

Evo ja cu da kazem. Posto sam ''ljubimica'', pa da budem jos veca. Poslala mi je mejlom pitanje pre 13 dana, a ja nisam ulazila na mejl. Pored foruma mi neko salje na mejl a udjem samo kad mi neko javi ''poslala sam ti slike na mejl'' i tome slicno.

Ivana, sad sam jos veca ljubimica vucezakosu
Nazad na vrh Ići dole
bevana

Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 30

PočaljiNaslov: Re: Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja   Uto Sep 17, 2013 8:03 am

U bre pahuljice sto sve ozbiljno shvatas flower 

PočaljiNaslov: Re: Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja   Uto Sep 17, 2013 8:06 am

Shvatam jer ne zelim da se neko ljuti zbog toga. Na mejl udjem samo kad meni nesto treba da posaljem. I kad mi neko javi da udjem. A na pp na forumu bih videla jer sam tu svakog dana skoro. I krivo mi je sto nisam videla.

Inace, pitanje za sve...zna li neko da ''protumaci'' krvnu sliku? Postavila bih negde rezultate ili bih poslala u pp nekome ko zna...ako zna iko.

PočaljiNaslov: Re: Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja   Uto Sep 17, 2013 8:11 am

Stavi da probamo,ali ispisi i referentne vrednosti.

PočaljiNaslov: Re: Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja   Uto Sep 17, 2013 8:15 am

imas temu `tumacenje rezultata` u infekcijama!
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

PočaljiNaslov: Re: Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja   Uto Sep 17, 2013 8:26 am

Evo prebacila sam tamo
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Broj poruka : 1746

PočaljiNaslov: Re: Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja   Pet Sep 20, 2013 7:07 am

Ево још једне опције.

http://www.21dan.com/sr/saznajVise/pitajteGinekologa.html

PočaljiNaslov: Re: Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja   Pet Sep 20, 2013 7:10 am

Zar ovo jos uvek postoji? I mislite li da odgovaraju?

Usla sam kao pahuljica tamo...nisam znala da jos uvek postoji ovo
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Broj poruka : 1826
Godina : 34

PočaljiNaslov: Re: Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja   Pet Sep 20, 2013 8:56 am

A posto im je Bayer sponzor vec pretpostavljam kakvi ce im biti saveti.

"Za dvadeset godina bićete razočarani ne onim što ste uradili, već onim što niste. Uhvatite povetarac svojim jedrima. Pokidajte sigurne veze. Isplovite iz zaštićene luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrivajte."

Daisypath Anniversary tickers
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012

PočaljiNaslov: Re: Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja   Pet Sep 20, 2013 9:02 am

Meni oni nisu odgovorili ni kada smo jos uvek bili na tom starom forumu .
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

PočaljiNaslov: Re: Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja   Pet Sep 20, 2013 7:48 pm

ni meni.a onaj info@vasginekolog... u poslednje vreme samo jedna odgovor salje `postovana,samo svojim pacijentima odgovaramo.zakazite pregled kod nas....` Rolling Eyes 
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

PočaljiNaslov: Re: Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja   Sub Sep 21, 2013 1:00 am

Pa eto.. ja sam poslala jos jednom davno na taj vas ginekolog, i dobila sam odgovor da oni ne mogu bez pregleda znati sta to moze biti. A poslala sam u drugaricino ime, banalnu stvar za koju sam joj ja dala odgovor, ali ona je htela da potvrdi neko ''strucan'' a da ne placa pregled...tako da sam ja sa mejla obrisala njihov mejl i podatke...gospodin Nemanja mi je odgovorio tada, cini mi se. Nisam sigurna.

PočaljiNaslov: Re: Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja   Uto Okt 29, 2013 12:59 am

da zaokruzim onu pricu od pre mesec i po.
ispostavilo se da je doktor sa stetoskopa i iz ristica strucno odgovorio na pitanje koje sam im postavila.doktorka koja mi je uklonila ranicu mi je rekla da mam kondilome,a ova dva doktora i jedan drugi,pouzdan ,kod kojeg sam isla su rekli da to nisu kondilomi.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

PočaljiNaslov: Re: Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja   Uto Okt 29, 2013 4:08 am

Znaci nisu?   A sta je u pitanju?

PočaljiNaslov: Re: Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja   Uto Okt 29, 2013 6:07 am

nisu. laknulo mi je.papilomi su u pitanju.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

PočaljiNaslov: Re: Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja   Uto Okt 29, 2013 8:26 am

Super ok  A papilomi se ne lece?Oni ne stete nicemu?

PočaljiNaslov: Re: Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja   Uto Okt 29, 2013 9:11 am

nije to problem,skinula je ona mene tada sve.nego,nije isto imati bezopsane papilome i hpv...
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012

PočaljiNaslov: Re: Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja   Uto Okt 29, 2013 9:13 am

A kondilomi su hpv ? Obicno sam upucena u ove stvari, ali nisam nikada imala, pa nisam cak ni sigurna sta su kondilomi a sta papilomi ...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

PočaljiNaslov: Re: Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja   Uto Okt 29, 2013 9:29 am

hpv je virus koji izaziva kondilome,ali da ne idemo u off...
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

PočaljiNaslov: Re: Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja   Sre Okt 30, 2013 10:06 am

Ivana, super sto nisu kondilomi.

Bas cu poslati pitanje ovima na 21 dan, da vidim hocu li dobiti odgovor prosli put nisam.

PočaljiNaslov: Re: Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja   

Nazad na vrh Ići dole

Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Par pitanja u vezi aspiracije
» Par pitanja :)
» MARK TWAIN
» Ginekolog-pitanja i saveti
» Srpkinja i Turcin

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu