Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kupke za intimnu negu

Ići dole 
+5
kajlina
bevana
meda
Nastija
Papapufna
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Kupke za intimnu negu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupke za intimnu negu   Kupke za intimnu negu - Page 2 EmptyPet Jul 06, 2012 11:36 am

ja imam eucerin kupku za intimnu negu i meni je odlicna...ja imam nekoliko kupki,ali ih ne koristim svaki dan...i ova papatufnina kupka je super, i nju imam Kupke za intimnu negu - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Natalla

Natalla


Broj poruka : 550
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 40
Lokacija : Niš

Kupke za intimnu negu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupke za intimnu negu   Kupke za intimnu negu - Page 2 EmptyPet Jul 06, 2012 12:09 pm

Devojke ja koristim sebamed gel za intimnu negu 3.8 ph i ne menjam ga. Koristim ga već godinama, malo je skuplji ali vredi svaku paru. Nikada, ali nikada u životu nisam imala problema sa infekcijama, gljivicama i iritacijama. Kad god sam radila briseve sve je bilo čisto sa dosta laktobacila koji su glavni za održavanje zdrave sredine. Probajte ovaj gel ako imate problema sa iritacijama, možda vam reši problem Kupke za intimnu negu - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Papapufna

Papapufna


Broj poruka : 122
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 35

Kupke za intimnu negu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupke za intimnu negu   Kupke za intimnu negu - Page 2 EmptyPet Jul 06, 2012 8:13 pm

Uopste sto se tice tih sebamed proizvoda vidim da ih lekari dosta preporucuju. Moja baka je imala uzasne rane po kozi i niko nije znao o cemu je rec, onda su joj dr sa vma prepisali neki sebamed sampon i kremu i sve se povuklo, a namucili je sa lekovima i ostalim glupostima. Idem danas da kupim tu sebamed kupku pa koliko kosta neka kosta, probacu je cisto da vidim da li mi odgovara.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Kupke za intimnu negu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupke za intimnu negu   Kupke za intimnu negu - Page 2 EmptyPet Jul 06, 2012 8:21 pm

napisi koliko je,kad stignes.Kupke za intimnu negu - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Papapufna

Papapufna


Broj poruka : 122
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 35

Kupke za intimnu negu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupke za intimnu negu   Kupke za intimnu negu - Page 2 EmptyPet Jul 06, 2012 8:33 pm

Evo sad cu da pozovem apoteku da pitam pa pisem. Samo da nadjem br telefona :-/

edit:Ja pitala za ovu 3.8 i ona je 583din. Ova druga je od 6.8 ako sam lepo zapamtila mada mi je to nesto mnogo, mozda je to za starije pojma nemam kako se to odredjuje.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kupke za intimnu negu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupke za intimnu negu   Kupke za intimnu negu - Page 2 EmptyPet Jul 06, 2012 9:34 pm

Koliko ja znam, 3.8 je za devojke i mlade zene, a ova sa visom ph vrednoscu, za starije, najcesce u menopauzi. Proverite u apoteci.
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Kupke za intimnu negu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupke za intimnu negu   Kupke za intimnu negu - Page 2 EmptyPet Jul 06, 2012 11:42 pm

Pa to nije skupo Kupke za intimnu negu - Page 2 650269930 Probace se Kupke za intimnu negu - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Natalla

Natalla


Broj poruka : 550
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 40
Lokacija : Niš

Kupke za intimnu negu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupke za intimnu negu   Kupke za intimnu negu - Page 2 EmptySub Jul 07, 2012 1:22 am

Ja plaćam u apoteci nešto preko 600 dinara. 3.8 ph je za žene i devojke u reproduktivnom periodu, onaj drugi je za žene u menopauzi, mada i na pakovanju piše za koji je "uzrast" Kupke za intimnu negu - Page 2 650269930 Traje mi mesecima, svaki dan ga koristim, stavim par kapi i to je dovoljno. Ma kupovala bih ga i 1000 dinara da košta, zaista vredi.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Kupke za intimnu negu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupke za intimnu negu   Kupke za intimnu negu - Page 2 EmptySub Jul 07, 2012 2:32 am

ja koristim taj gel iz avona. i mislim da je ok, odgovara mi. mozda nije savrsen, ali za sad je u redu.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Kupke za intimnu negu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupke za intimnu negu   Kupke za intimnu negu - Page 2 EmptySub Jul 07, 2012 2:51 am

laro,bitno je da tebi odgovara...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kupke za intimnu negu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupke za intimnu negu   Kupke za intimnu negu - Page 2 EmptySub Jul 07, 2012 3:01 am

Laro, naravno. Koliko sam mogla da vidim, nikad se nisi zalila na probleme u tom podrucju, i verovatno je zato. To je isto kao sa kozom na licu, kad imas problematicnu kozu, mnogo tesko nalazis kozmetiku koja ti odgovara, a kad ti je koza normalna, sve dolazi u obzir. Kupke za intimnu negu - Page 2 650269930


Poslednji izmenio Lu Salome dana Čet Avg 23, 2012 10:20 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Kupke za intimnu negu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupke za intimnu negu   Kupke za intimnu negu - Page 2 EmptySub Jul 07, 2012 3:02 am

Bas tako,meni licno bas taj gel iz avona nikako nije odgovarao,a drugarica ga koristi i prezadovoljna je.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kupke za intimnu negu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kupke za intimnu negu   Kupke za intimnu negu - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kupke za intimnu negu
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Preparati za negu kose
» Mirisljave, penusave kupke

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Lepota :: Nega lica i tela-
Skoči na: