Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ne mogu da ga prepoznam

Ići dole 
+10
Jeci
malena mrvica
sister87
StormZ
kajlina
bevana
~Lovely~
Nastija
Ivana
vitaaaaa
14 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
vitaaaaa

vitaaaaa


Broj poruka : 100
Datum upisa : 17.05.2012

Ne mogu da ga prepoznam Empty
PočaljiNaslov: Ne mogu da ga prepoznam   Ne mogu da ga prepoznam EmptyUto Jul 10, 2012 1:06 am

Devojke javljam se iz ar. Znate koliko sam se radovala dolasku ovamo,e a sad sedim u hotelskoj sobi i placem. Sve koje su citale uopstenu temu znaju da smo decko i ja prosli mesec imali jednu prvu veliku svadju oko toga sto je on hteo da se zeni slledece godine a ja nisam za udaju. Navodno smo se objasnili i sve je bilo ok,on me kao i iznenadi dolaskom ovde pre mora,stvarno nismo imali problema... Od kad smo stigli ovde on postaje drugi covek! Dan kasnije pridruzio nam se i neki njegov drug koji trenutno zivi van zemlje sa svojom devojkom,ovaj moj me je predstavljao kao verenicu bukvalno izmisljao pred njim (a i ja sam bila tu),kad cemo da pravimo svadbu,kako radimo na bebi....ja sam bila u soku! odma sam ga isto vece napala kad smo se vracali u sobu,on je poceo da se pravda,"zeza se,ma ko j*** tog njegovog druga". Rekla sam da cu burno reagovati ako se to ponovi. On je narednih par dana pokusao da prebaci nesto na taj racun ja sam ostro sasekla da bi se on jedno vece izdrao na mene "ako me je sramota sto on zeli da mu budem zena da idem",i od tad ovde postaje katastrofa,odemo na bazen i on mi kaze "da idem u sobu da ga sacekam pa ga nema satima",juce je ceo dan na moje oci flertovao sa nekom ribom,nisam htela ja da se ponizim i da napravim skandal,al sam se jedva suzdrzala da ne poludim,evo on je jutros otisao ko zna gde sad kad sam ga zvala bilo je samo "Sta hoces sad?" Rekla sam mu da hocu da zovem oce da dodje po mene da me vodi kuci "Sta smaras? Sta lupas? Aj cao!" Samo da se dokopam kuce,mit poznajem ovaj grad nit poznajem nekog,raskidam 100%.Ne zelim da ga vidim vise! Morala sam da ispricam ovo nekom,moje ako zovem napravicu paniku,jedva cekam da se dokopam kuce i da se otresem ove budale! Ne mozete ni da zamislite u kakvom sam soku!
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Ne mogu da ga prepoznam Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne mogu da ga prepoznam   Ne mogu da ga prepoznam EmptyUto Jul 10, 2012 1:19 am

ja sam u soku,a mogu da zamislim kako je tek tebi.

gde si ti to?


Poslednji put izmenio Ivana dana Uto Jul 10, 2012 2:03 am, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Ne mogu da ga prepoznam Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne mogu da ga prepoznam   Ne mogu da ga prepoznam EmptyUto Jul 10, 2012 1:25 am

ma sta ce ti takav kreten
Nazad na vrh Ići dole
vitaaaaa

vitaaaaa


Broj poruka : 100
Datum upisa : 17.05.2012

Ne mogu da ga prepoznam Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne mogu da ga prepoznam   Ne mogu da ga prepoznam EmptyUto Jul 10, 2012 1:29 am

Ma u Izvoru smo u Arandjelovcu! Ma Nastija necu dati da mi pridje ni na 1000 km samo da dojem mojoj kuci. Sad sam pitala ove sa recepcije, kad ima bus za BG. Zvala bih oca da dodje po mene al bojim se udavice ga. Nisam plakala zato sto mi je zao samo od besa veruj te!
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Ne mogu da ga prepoznam Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne mogu da ga prepoznam   Ne mogu da ga prepoznam EmptyUto Jul 10, 2012 1:35 am

Kad sam pocela da citam pomislila sam da te sigurno obozava cim te hoce za zenu,ali flertovanje,i takvo ponasanje uopste nemoj da tolerises.
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Ne mogu da ga prepoznam Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne mogu da ga prepoznam   Ne mogu da ga prepoznam EmptyUto Jul 10, 2012 1:37 am

Joj...Mogu misliti kako ti je.On glumi uvredjenost,samo na mnogo ruzan i prostacki nacin.Blago "srecnici" koju on bude zenio,bezi od njega glavom bez obzira!
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Ne mogu da ga prepoznam Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne mogu da ga prepoznam   Ne mogu da ga prepoznam EmptyUto Jul 10, 2012 1:38 am

uzmi taksi,neka te voze na stanicu,sedi tamo u neki kafe i cekaj bus.nemoj da se zadrzavas u tom hotelu vise,ko zna sta moze da napravi ako dodje i vidi da si se spakovala da ides.

strasno Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Ne mogu da ga prepoznam Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne mogu da ga prepoznam   Ne mogu da ga prepoznam EmptyUto Jul 10, 2012 1:52 am

da,dobro kaze Bev!
Tesko ti je sigurno,ali priberi se,spakuj i vrati se kuci sto pre!Ako mislis da ce tvoji burno reagovati,samo kazi da ste se posvadjali,ne ulazi u detalje.
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Ne mogu da ga prepoznam Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne mogu da ga prepoznam   Ne mogu da ga prepoznam EmptyUto Jul 10, 2012 1:54 am

Bezi glavom bez obzira,kakva budala,samo sam se stresla,manijak!!!!!
Uradi kao sto ti je Bew rekla i nemoj da mu se javljas ma nista,pa c i dalje da glumi budalu ali nekom drugom
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Ne mogu da ga prepoznam Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne mogu da ga prepoznam   Ne mogu da ga prepoznam EmptyUto Jul 10, 2012 1:55 am

Au... Vita, ako budes otisla, idi da te on ne vidi, nemoj ni da mu se javljas, samo mu ostavi neki papiric "Zbogom", nikad ne znas sta moze sledece da uradi. Taksi, Autobus, sta god, nadji i skloni se.
Nazad na vrh Ići dole
vitaaaaa

vitaaaaa


Broj poruka : 100
Datum upisa : 17.05.2012

Ne mogu da ga prepoznam Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne mogu da ga prepoznam   Ne mogu da ga prepoznam EmptyUto Jul 10, 2012 2:11 am

Odoh. Bus imam u 16h sad ce da mi stigne taksi. Napisala sam mu poruku da sam u aqua parku i on mi je odgovorio sa ok svtarice tamo kasnije. Do tad sam ja vec u Bg-u. Hvala svima jabljam se kad stignem kuci.
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Ne mogu da ga prepoznam Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne mogu da ga prepoznam   Ne mogu da ga prepoznam EmptyUto Jul 10, 2012 2:13 am

Samo hrabro i javi se!Drzimo palceve da sve bude ok!
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Ne mogu da ga prepoznam Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne mogu da ga prepoznam   Ne mogu da ga prepoznam EmptyUto Jul 10, 2012 2:49 am

ju!! citam i zgranuta sam! affraid izvini, ali nesto ne mogu da se setim,koliko vremena ste zajedno? Sta je moglo sa njim da se desi? Jel dosad imao takve ispade? Svaka cast na hrabrosti da zbrises. Ne mogu da ga prepoznam 3980218871 poznavajuci sebe ja bi se ZESTOKO posvadjala i onda se okrenula i zbrisala (ako bi stigla,posle svadje). HM! Drzim fige da se sve dobro zavrsi, pisi nam! Moja drugarica je bila u vezi sa momkom skoro dve god. koji je bio smrtno ljubomoran,mladji od nje voleo je i nije pokazivao svoju nasilnicku stranu, vesto je sakrivao. Da bi joj nakon god. i po razbio usta i nos (sto mu ona oprostila), i kad ga je uhvatila u njegovoj kuci u njegovoj sobi sa drugom devojkom stavila je tu tacku. Pretio joj da ce je ubiti, da ce joj postati nocna mora. Narednih god.dana je znao svaki njen korak,pratio, ucenjivao,molio da mu oprosti,klecao pred njom,kad bi mu ona negativno odg. skidao joj tablice sa kola i bacio (naravno,ona je morala vaditi nove tablice 7000din.) to joj 4puta uradio. Haos! a imali su,mislili smo a i ona "divnu" vezu...Zalosno kakvih pacenika ima!! I ti sad nadji momka... Ne mogu da ga prepoznam 2370014350
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Ne mogu da ga prepoznam Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne mogu da ga prepoznam   Ne mogu da ga prepoznam EmptyUto Jul 10, 2012 3:07 am

javi nam kad stignes.
i zovi nekog neka prespava kod tebe nocas,ako bude dosao da te uznemirava,lakse ce ti biti nego da budes sama.a mozes i kod roditelja da odes.
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Ne mogu da ga prepoznam Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne mogu da ga prepoznam   Ne mogu da ga prepoznam EmptyUto Jul 10, 2012 3:59 am

Samo budi jaka,i ne nerviraj se,zivot je prekratak da bi gubila vreme na ljude koji te ne zasluzuju.
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Ne mogu da ga prepoznam Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne mogu da ga prepoznam   Ne mogu da ga prepoznam EmptyUto Jul 10, 2012 4:01 am

Mogu da zamislim kako ti je. Pa jel moze neko da dodje po tebe, ne ostaj tu nikako.
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Ne mogu da ga prepoznam Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne mogu da ga prepoznam   Ne mogu da ga prepoznam EmptyUto Jul 10, 2012 4:04 am

Bezi od njega Vita. Koji kreten. Pred ocima flertuje??? ja bi ispizdela, ali ne na devojku vec na njega.
Dobro si uradila time sto si otisla. Koji ce sok biti kad se vrati u hotel u vidi da tvojih stvari nema Ne mogu da ga prepoznam 364988687
Pripremi se za to da ce te zvati, i smarati, samo mu lepo reci - gotovo je. Blokiraj ga sa fejsa, blokiraj njegov br na mobilnom i oteraj ga u 3 lepe!
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Ne mogu da ga prepoznam Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne mogu da ga prepoznam   Ne mogu da ga prepoznam EmptyUto Jul 10, 2012 4:05 am

Kolko sam ja razumela ona je vec daleko od njega,pametna devojka,na putu je kuci.
I nikako mu ne odgovaraj na pozive.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ne mogu da ga prepoznam Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne mogu da ga prepoznam   Ne mogu da ga prepoznam EmptyUto Jul 10, 2012 4:45 am

Boze, kako je detinjast. Svasta. Tako te maltretira, a sami ste, mene bi bio strah. Pisi kad stignes. Ne mogu da ga prepoznam 650269930
Nazad na vrh Ići dole
vitaaaaa

vitaaaaa


Broj poruka : 100
Datum upisa : 17.05.2012

Ne mogu da ga prepoznam Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne mogu da ga prepoznam   Ne mogu da ga prepoznam EmptyUto Jul 10, 2012 5:22 am

Kuci sam Ne mogu da ga prepoznam 650269930 Ne mogu da ga prepoznam 650269930 Ne mogu da ga prepoznam 650269930 Sad me tata dovezao sa stanice Ne mogu da ga prepoznam 650269930 Ne mogu da ga prepoznam 650269930 Ne mogu da ga prepoznam 650269930 Pre jedno pola sata gosp mi je pustio poruku "Gde si trazim te po celom aqua parku?" Samo sam odgovorila "Udala sam se za nekog koga se ne stidim. Ne trazi me." Malo nakon toga (pretpostavljam kad je zatekao sobu bez mojih stvari napisao mi je "Ne mogu da verujem da si otisla. Pa dal si ti normalna???" Posle 2 min " Daj preterao sam ja preterala si ti al jel mora ovako? Izvini jer sad u redu? Znam sta sam uradio al bio sam besan i nesto me je zaslepelo! Nikada nisam pozeleo da te oteram" ( Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad idiot Ne mogu da ga prepoznam 326513241 Ne mogu da ga prepoznam 326513241 Ne mogu da ga prepoznam 326513241 Ne mogu da ga prepoznam 326513241 Ne mogu da ga prepoznam 326513241 Ne mogu da ga prepoznam 326513241 ) Sad sam mu napisala da sa, otisla i da vise nisam na ovom broju,poslala sam sestru po novu karticu idem moji su u cudu sta se zbilo da im sve polako ispricam,bicu kod njih nekoliko dana.... Pisem kasnije! Devojke hvala!!!
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Ne mogu da ga prepoznam Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne mogu da ga prepoznam   Ne mogu da ga prepoznam EmptyUto Jul 10, 2012 5:27 am

Svaka cast Vita,super si uradila!
Koliko ste dugo zajedno vas dvoje?
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Ne mogu da ga prepoznam Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne mogu da ga prepoznam   Ne mogu da ga prepoznam EmptyUto Jul 10, 2012 5:47 am

Da..sada je spustio loptu ali ce prvom prilikom biti isto.Dobro si postupila.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Ne mogu da ga prepoznam Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne mogu da ga prepoznam   Ne mogu da ga prepoznam EmptyUto Jul 10, 2012 6:04 am

bravo Ne mogu da ga prepoznam 364988687


najbolje je sto on misli da si i ti preterala Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Ne mogu da ga prepoznam Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne mogu da ga prepoznam   Ne mogu da ga prepoznam EmptyUto Jul 10, 2012 6:10 am

Vita,svaka cast na hrabrosti!dobro si postupila!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ne mogu da ga prepoznam Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne mogu da ga prepoznam   Ne mogu da ga prepoznam EmptyUto Jul 10, 2012 6:12 am

Za nauk nama mekog srca, koje prekidamo propalu vezu 10 puta! Ne mogu da ga prepoznam 312503953
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ne mogu da ga prepoznam Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne mogu da ga prepoznam   Ne mogu da ga prepoznam Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ne mogu da ga prepoznam
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: