Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Sta kad ga uhvatim u lazi?

Ići dole 
+3
inda
sanja
hi!
7 posters
AutorPoruka
hi!




Broj poruka : 8
Datum upisa : 11.07.2012

Sta kad ga uhvatim u lazi? Empty
PočaljiNaslov: Sta kad ga uhvatim u lazi?   Sta kad ga uhvatim u lazi? EmptyPon Jul 16, 2012 4:44 am

Cao devojke! Citam forum vec neko vreme. Evo ga moj problem!
Sa deckom sam vec godinu i 4 meseca,dobro funkcionisemo,ali ja imam problem,stalno sam ljubomorn,posesivna,dosadna,zivkam,smaram,smetaju mi sve zene sveta pa cak i prodavacice! Uglavnom se kuliram,mada nekad puknem pa mu sve saspem u lice, iskreno do sad mi nije davao povoda da se ovako ponasam,ali sam ja uvek povode umisljala! ALI danas je trebao da ode da registruje auto,navodnoce u jednu manju opstinu jer tu nije guzva,vozice ga drug! Ja sam nedavno shvatila da gresim i pocela sam da se kuliram,i tako mi on danas oko podne kaze da ide tamo,i da to radi do 16h. Ja sam cekala da me okrene njega nema,pozovem on je kao tek sad krenuo,a to radi do 19h??????? affraid affraid affraid Ja kao rekao si do 16h,on nesto tuc muc,te kao ni sam ne zna sta je rekao,mora da je nesto pomesao. Posto mi djavo ne da mira peoverim i stvarno rade samo do 16h!!! POLUDIM! Taj drug sa kojim je otisao je ispratio devojku na more,njih dvoje su dva idiota,koji se vucaraju a varaju na svakom cosku,i moj decko je sad sa njim i laze me gde ide!!!!! Poludela sam dodje mi da odem da ga nadjem da mu oci izvadim!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta kad ga uhvatim u lazi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta kad ga uhvatim u lazi?   Sta kad ga uhvatim u lazi? EmptyPon Jul 16, 2012 5:07 am

Kao prvo, mnogo si paranoicna. I ja sam ljubomorna i posesivna u vezi, ali mi se cini da si ti mene prevazisla. A to onda znaci da stvarno imas problem sa ljubomorom, jer gora od mene po tom pitanju tesko da postoji. Sta kad ga uhvatim u lazi? 312503953 Ne mozes tako da se ponasas u vezi. To niko nece da tolerise. Malo se iskuliraj. Razumem da si ljubomorna, ali odglumi nekad, uzdrzi se. I to sa prodavacicama je stvarno preterivanje. Zatim, da li ti je decko nekad dao povod za ljubomoru, ili izigrao tvoje poverenje? Mozda se decko jednostavno uplasio, nije hteo da ti daje povod da opet pravis problem, pa je zato slagao. I samo je otisao na pice. Moguce. A mozda i nesto muti. Razgovaraj sa njim kada se vidite. Normalno, bez ljubomorisanja i histerije ga pitaj gde je bio. I za ubuduce, sredi malo tu ljubomoru.
Nazad na vrh Ići dole
hi!




Broj poruka : 8
Datum upisa : 11.07.2012

Sta kad ga uhvatim u lazi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta kad ga uhvatim u lazi?   Sta kad ga uhvatim u lazi? EmptyPon Jul 16, 2012 5:16 am

Hvala sto si mi odgovorila! Sta kad ga uhvatim u lazi? 650269930 Pa nikad konkretno,ali se njemu stalno desavaju neke cudne stvari,ne okrene me kad smo se dogovorili i ja kad ga pitam za to on je u fazonu " PA ZVALA SI TI MENE POSLE! NIJE VAZNO KO ZOVE VAZNO JE DA SMO SE CULI",ili na primer krene na jedno mesto a zavrsi na nekom levom i ja kad kazem da mi to smeta on je u fazonu "desava se","tako je ispalo",ne verujem da me je prevario,i znam da cesto preterujem al mi se zbog tih njegovih "sitnica" stvara tup bol u zelucu,koji ne prestaje i non stop me cini nervoznom! Znam koliko ga smaram i nekad mu se divim kako me trpi,ali mi uvek nesto smeta,a mrzim lazi!
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Sta kad ga uhvatim u lazi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta kad ga uhvatim u lazi?   Sta kad ga uhvatim u lazi? EmptyPon Jul 16, 2012 5:26 am

Koje ste godište? Ako ste mladi onda je njegov problem kao i kod većine mladih momaka - neodgovornost, ali ako ste stariji onda možda i imaš razloga da se ljutiš, i to ne zbog sumnje na prevaru Sta kad ga uhvatim u lazi? 2882617104 (veruj, da te vara, ne bi sebi dozvolio baš tako tuc muc, imao bi žvaku)već zato što je neodgovoran, a što ja kažem: Sta kad ga uhvatim u lazi? 20348227 ma ko će da trpi nekoga-em je mator, em neodgovoran Sta kad ga uhvatim u lazi? 312503953
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta kad ga uhvatim u lazi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta kad ga uhvatim u lazi?   Sta kad ga uhvatim u lazi? EmptyPon Jul 16, 2012 5:37 am

Pa dobro, zbog takvih odstupanja od obecanja i dogovora, i ja bih se ljutila. Ne bih sumnjala na prevaru, ali bi mi to smetalo. Za to te razumem. Razgovaraj lepo i kazi sta ti smeta, ali bez vike i svadje. Muskarci na to ne reaguju. Budi malo takticna, i javi sta je bilo na kraju. Sve najbolje! Sta kad ga uhvatim u lazi? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
hi!




Broj poruka : 8
Datum upisa : 11.07.2012

Sta kad ga uhvatim u lazi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta kad ga uhvatim u lazi?   Sta kad ga uhvatim u lazi? EmptyPon Jul 16, 2012 5:43 am

Ja imam 22 on 30! Jako je neodgovoran! Uvek kasni (jedva sam se izborila sa tm da kod mene dolazi na vreme,al ga vecina ceka),sve mora da mu se ponovi 1000 puta,zakaze da se vidi sa dve osobe istovremeno jer skroz zaboravi da se sa prvom bilo sta dogovarao. Cesto ludim jer se njemu dogadjaju najneverovatnije stvrari u zivotu,prosto vam ne mogu opisati. Ne bi me cudilo da je mozda i umislio da radi do 19h mup jer njemu tad odgovara da ode KAKO ONI MOGU DA NE RADE? (ne pravdam ga,i POpricacemo ozbiljno kad se vrati,samo hocu da vam priblizim koliko mu nekad razmisljanje moze biti suludo)
Sanja mislim da si upravu da treba da ga sutnem,samo nikako da presecem,zao mi je sto je od mene njegov suludi zivot napravio totalno ljubomornu i svadjalacki nastrojenu lujku!
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Sta kad ga uhvatim u lazi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta kad ga uhvatim u lazi?   Sta kad ga uhvatim u lazi? EmptyPon Jul 16, 2012 5:53 am

ti sebi ne bi smela da dozvolis da se tako ponasas Sta kad ga uhvatim u lazi? 2882617104 ili neke stvari rascisti sa njim,ili ga ostavi...mlada si,treba da uzivas i izlazis,a ne da se nerviras Sta kad ga uhvatim u lazi? 1913095449
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Sta kad ga uhvatim u lazi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta kad ga uhvatim u lazi?   Sta kad ga uhvatim u lazi? EmptyPon Jul 16, 2012 6:38 am

jooj,ja te razumem.i ja sam takva bila pre. Embarassed
ali,ti sad ne umisljas nista-slagao te je.to onda dovodi u pitanje da li te je jos nekad slagao i da li ce opet to uciniti.i zasto te laze.
jeste li se culi?sta kaze?
Nazad na vrh Ići dole
hi!




Broj poruka : 8
Datum upisa : 11.07.2012

Sta kad ga uhvatim u lazi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta kad ga uhvatim u lazi?   Sta kad ga uhvatim u lazi? EmptyPon Jul 16, 2012 6:59 am

Da je zavrsio sve i tvrdi da je radilo do 19h Sta kad ga uhvatim u lazi? 650269930 Sta kad ga uhvatim u lazi? 650269930 Sta kad ga uhvatim u lazi? 650269930 Sta kad ga uhvatim u lazi? 650269930 Naravno u 19.03 je odmah zvao posto je verovatno skapirao da ja sumnjam.... Jos mu ja ponovim da jedan moj drug,radi u tom supu,kao u fazonu "eh,da sam se setila da ga zovem,mogao si da ne cekas da dodjes kad hoces",on "nema veze ljubavi RADILO je"!!!! To me je jos vise iznerviralo Sta kad ga uhvatim u lazi? 650269930 Ne znam skroz sam u haosu vise nemam snage da se igram policajca,ne mogu vise ovakave dane da priredjujem sebi. Sve znam da pametne devojke raciste sve na prvom sukobu,i ja im se divim ali ne umem to. Volim ga,mislim da me voli (tako deluje ali ne mogu da tvrdim nesto u tudje ime)! Volim ja sebe najvise na svetu i uvek sam protiv toga da te neko za*! Nekad me toliko iznervira da sam sigurna da cu da ga ostavim (ponavljam da vecinu stvari uobrazim pa se iznerviram,npr.ne javi se na tel.a ja vec zamisljam da je sa drugom i sta sve radi),cim dodje,cim mi pridje dodirne,pomazi sve sto sam odlucila pada u vodu,i samo ga grlim i kudim sebe sto sam uopste pomislila da ga ostavim...kao da sam sama sebi htela utrobu da iscupam Sta kad ga uhvatim u lazi? 650269930 Mozda sam mu se vise smucila pa me je slagao,samo sto ga ne zatvorim u ormar,da bi mi bio na vidiku Embarassed Embarassed
Sad me izgrdite!
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Sta kad ga uhvatim u lazi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta kad ga uhvatim u lazi?   Sta kad ga uhvatim u lazi? EmptyPon Jul 16, 2012 7:02 am

cekaj,a sto mu sad nisi rekla da si zvala i da rade do 16h?
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Sta kad ga uhvatim u lazi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta kad ga uhvatim u lazi?   Sta kad ga uhvatim u lazi? EmptyPon Jul 16, 2012 7:16 am

Au... Nemoj previse da ga gusis, da ti stvarno ne da povoda da za to, a onda ce biti belaja.
Nazad na vrh Ići dole
hi!




Broj poruka : 8
Datum upisa : 11.07.2012

Sta kad ga uhvatim u lazi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta kad ga uhvatim u lazi?   Sta kad ga uhvatim u lazi? EmptyPon Jul 16, 2012 7:19 am

Cekam da se vidimo! Pa da mu pokazem poruku koju sam dobila od druga kad sam pitala dokle rade. Hocu da ga gledam u oci da vidim da li ce i dalje da laze i sta ce da kaze. Uzivo mi je lakse. Sta kad ga uhvatim u lazi? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Sta kad ga uhvatim u lazi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta kad ga uhvatim u lazi?   Sta kad ga uhvatim u lazi? EmptyPon Jul 16, 2012 7:21 am

https://youtu.be/1ZDzndjrDWM

Mislim da si ovo ti. Sta kad ga uhvatim u lazi? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Sta kad ga uhvatim u lazi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta kad ga uhvatim u lazi?   Sta kad ga uhvatim u lazi? EmptyPon Jul 16, 2012 7:24 am

ok,resi to,a onda resi sav taj haos u tvojoj glavi.
ne mozes tako da zivis.pitanje je do kada ce on trpeti sve to,ma koliko da te voli.
razgovarajte,reci mu da sve to radis iz ljubavi i da se lose osecas,pa da ti bar ne daje povod za ljubomoru.mada,koliko sam shvatila i ne daje ti.
Nazad na vrh Ići dole
hi!




Broj poruka : 8
Datum upisa : 11.07.2012

Sta kad ga uhvatim u lazi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta kad ga uhvatim u lazi?   Sta kad ga uhvatim u lazi? EmptyPon Jul 16, 2012 7:26 am

Xaxaxaxaxa Sta kad ga uhvatim u lazi? 650269930 Sta kad ga uhvatim u lazi? 650269930 Sta kad ga uhvatim u lazi? 650269930 Sta kad ga uhvatim u lazi? 650269930
Uzas! Stvarno me je nekad sramota kako se ponasam Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta kad ga uhvatim u lazi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta kad ga uhvatim u lazi?   Sta kad ga uhvatim u lazi? EmptyPon Jul 16, 2012 7:36 am

Hahahahahahah, Stormz, kako si bezobrazan! Sta kad ga uhvatim u lazi? 650269930 Kapiram zasto sam single. Hvala Stormz, sve si mi razjasnio! Sta kad ga uhvatim u lazi? 4072222948
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Sta kad ga uhvatim u lazi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta kad ga uhvatim u lazi?   Sta kad ga uhvatim u lazi? EmptyPon Jul 16, 2012 7:42 am

Lu, to je bilo za nju. Malo preteruje sa preterivanjem. Sta kad ga uhvatim u lazi? 402532072

Treba da se opustis i da uzivas u ljubavi. A ne da se brines sta ti dragi radi. Veza se zasniva u glavnom na poverenju, veruj mu kao sto on veruje tebi.

Lu. Sta kad ga uhvatim u lazi? 390707668



Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta kad ga uhvatim u lazi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta kad ga uhvatim u lazi?   Sta kad ga uhvatim u lazi? EmptyPon Jul 16, 2012 7:47 am

Sta kad ga uhvatim u lazi? 650269930 Ja sam stvarno mislila da sam najljubomornija devojka na svetu, ali nikad nisam isla do ovih granica. Hi, da li si ti takva bila i u prethodnim vezama ili samo sa ovim momkom? I da li je oduvek tako, ili je vremenom postalo? Stormz, bicu dzentlmen, here you are flower Sta kad ga uhvatim u lazi? 3494806911
Nazad na vrh Ići dole
hi!




Broj poruka : 8
Datum upisa : 11.07.2012

Sta kad ga uhvatim u lazi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta kad ga uhvatim u lazi?   Sta kad ga uhvatim u lazi? EmptyPon Jul 16, 2012 8:04 am

Lu Salome ::
Sta kad ga uhvatim u lazi? 650269930 Ja sam stvarno mislila da sam najljubomornija devojka na svetu, ali nikad nisam isla do ovih granica. Hi, da li si ti takva bila i u prethodnim vezama ili samo sa ovim momkom? I da li je oduvek tako, ili je vremenom postalo? Stormz, bicu dzentlmen, here you are flower Sta kad ga uhvatim u lazi? 3494806911
Ne. Pre njega sam se zabavljala sa psihopatom,lepim,pametnim,uspesnim...ali psihopatom od koga sam jedva pobegla i koji me je lagao za sve zivo. Cula sam da se prosle godine izvrsio samoubistvo. Ovo je prva veza posle te i sad samo cekam da i on pokaze neki lik monstruma...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta kad ga uhvatim u lazi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta kad ga uhvatim u lazi?   Sta kad ga uhvatim u lazi? EmptyPon Jul 16, 2012 8:06 am

Da to nisu mozda neke posledice prethodne veze? Koliko je vremenski proslo od veze sa tim "psihopatom", do veze sa ovim trenutnim momkom?
Nazad na vrh Ići dole
hi!




Broj poruka : 8
Datum upisa : 11.07.2012

Sta kad ga uhvatim u lazi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta kad ga uhvatim u lazi?   Sta kad ga uhvatim u lazi? EmptyPon Jul 16, 2012 8:16 am

2-3 meseca... Ne mogu da pisem bas puno o toj prethodnoj vezi,jos uvek mi izaziva nelagodan osecaj a i nekako mi je grozno da ga pominjem u losem kontekstu... U svakom slucaju lagao me je,pravio je budalu od mene,on je bio lud a gotovo da je ubedio mene da sam ja!
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Sta kad ga uhvatim u lazi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta kad ga uhvatim u lazi?   Sta kad ga uhvatim u lazi? EmptyPon Jul 16, 2012 9:09 am

Ja bi mu dala malo mesta da dise...
Ali opet, nisam nikada prosla kroz neku losu vezu poput tebe, pa da ima posledice u smislu paranoje.

Slusaj, malo mu veruj. Isplatice ti se ako je fin decko.
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Sta kad ga uhvatim u lazi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta kad ga uhvatim u lazi?   Sta kad ga uhvatim u lazi? EmptyPon Jul 16, 2012 10:53 pm

Jeste da i ti izgleda malo preterujes,verovatno decku smeta to stalno zivkanje,proveravanje,ali to nije razlog da laze.Nisam citala sve postove,i ne znam jesi mu rekla da znas da te slagao,ja bi mu stavila do znanja da ne moze sa mnom tako.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta kad ga uhvatim u lazi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta kad ga uhvatim u lazi?   Sta kad ga uhvatim u lazi? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta kad ga uhvatim u lazi?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: