Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Svekrve :(((

Ići dole 
+22
koni
Rale89
bojano
JJEECCAA
*cinderella*
Bella
meda
vitaaaaa
Yo**
kajlina
Kalla
Lara
Iva
Jeci
inda
sister87
bevana
sanja
Lus
Ivana
~Lovely~
Nastija
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 23  Sledeći
AutorPoruka
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 6 EmptyNed Sep 16, 2012 9:31 pm

Pepeljugo,nemam kompletne podatke-sta ti je muz u horoskopu?hhahhahaaa,salim se.oopste je poznato da ja volim device,ova ima neki gadan podznak! Laughing

ja sam skontala da ti nju bas ne i ne volis,zato sam napisala da preterujes.jer,kad nekoga ne volis,hvatas se za svaku njegovu rec.sad tek vidim da imas dobrih razloga da je ne podnosis.

i ja sam imala slican problem,tj.imam ga nekad i sad,ali to je minimalno-i moj je sam sa majkom i za svaku njenu otrovnu opasku je sledila `pusti je,ona je takva`.mislim,ona i jeste takva,ima komentar za svakoga (osim za sebe),ali to ne znaci da cu ja da joj to tolerisem kao sto drugi rade.posebno sto to traje i nema anmeru da se zavrsi.ja sam prilicno tolerantna i sa njom se nikad nisam kacila,ali sam decku skretala paznju,a sledeci pu kad bi opet pao neki komentar samo bih ga pogledala i onda on reaguje.medjutim,ona bude mirna neko vreme,pa onda krene opet,tako da sam ja izgubila zelju da me on stiti (a bila sam pre za to ) i pocela sam da joj odgovaram.za sada je to sve fino,kulturno i kroz blagi osmeh.ako ne ukapira,onda cu morati ostrija da budem.

off:ja mislim da tako mala deca ne upijaju nista..neka me neko ispravi,ako gresim!
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Svekrve :(((  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 6 EmptyNed Sep 16, 2012 9:56 pm

Sigurno je on jos jako mali da bi upijao sve to sto oni oko njega pricaju. Medjutim ako ona to sad ne presece svekrva ce samo biti otrovnija i gora sa komentarima. A kad mali malo poraste zaista ce imati problema. Kao sto vec rekoh videla sam svojim ocima sta takvo podbadanje pred decom cini toj deci. Postaju mnogo agresivnija i nekulturnija i ni prema kome nemaju postovanja (a prema roditeljima pogotovo). Kad mu ona sad prica kako treba da bije mamu i tatu, i kako ga druga baka ne voli, sta ce tek na dalje da prica, kad je on bude razumeo. A klinci ne kontaju bas sta je "zezanje" a sta je ozbiljno. Kod njih je sve ozbiljno i stvarno. Zato i mislim da treba da se reaguje sto pre. Bar bih ja tako reagovala.
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Svekrve :(((  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 6 EmptyNed Sep 16, 2012 10:21 pm

Slazem se sa Ivom.Kad mali malo poraste ti njeni komentari ili neke reakcije tipa hoces da kaznis malog,ne moze napolje ili sta ja znam,a ona dodje i kaze mu da ide dok mama i tata ne vide.To se mojoj tetki desavalo,konstantno rusenje autoriteta i sad su deca prica za sebe,nista im ne mozes.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 6 EmptyUto Sep 18, 2012 1:40 am

Ma neeeeee,nije meni bilo ni mrvicu neprijatno.prvo,zato sto je to istina.drugo,sto kaze Bella,komentar je na nivou osnovne skole.
nego,sa kojim pravom ona komentarise bilo sta na meni i to na takav nacin i tim tonom?To je isto kao da sam ja njoj i nekom njenom rekla `dve prepecene`-jer svi imaju izrazitio taman ten.tada bi me sigurno dobro ispreskakala. Rolling Eyes naravno,meni to na pamet ne bi palo.

a mom decku je to smesno.sto je najore i mojoj mami je.smejala se 5 minuta. Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Svekrve :(((  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 6 EmptyUto Sep 18, 2012 2:40 am

Niko nije debeo, to je uvredljiv pojam, moze to i drugacije da se kaze.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Svekrve :(((  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 6 EmptyUto Sep 18, 2012 2:57 am

Neki ljudi su jednostavno NEVASPITANI i NEKULTURNI. Mada i to je bolje od podmuklih podbadanja.
Kad smo vec kod kilaze, kad sam bila nakon svadbe kod njih kuci, izvadila je svekrva vagu i kao aj da se izmere nisu dugo. I svi su se redom merili, ja sam glatko odbila. Bas zato sto znam da bi bilo komentara iza mojih ledja. Uostalom da li je njen posao da zna koliko ja kg imam? Ili kao sad sto je napala mog dragog i izresetala ga pitanjima: Kad su moji dosli? Kad idu? Koliko ostaju? Nego mu je posle prvog pitanja pukao film i podviknuo joj je: Da li postoji neki problem?! Pa se smirila. Onda je u prvom sledecem razgovoru nastavila sestra: A samo ste vas dvoje bili u Veneciji (a nikada pre nije nas pitala sa kim smo negde isli, nego se par minuta pre toga cula sa mamom).
Zato je mozda i bolje otvoreno da ti neko kaze sta i kako, bar mozes da mu odgovoris, a ne ovako iza ledja.
Inace mi je dragi skoro ispricao da je ova moja draga svekrvica imala i sa zenom starijeg sina "bisere", tj. konflikte i raznorazna spustanja i prozivanja. Na sta sam ja rekla da joj ne bih duzna ostala da krene da me proziva kao sto je drugoj snaji radila. I on ce meni: Ma ne sme, ti si na vreme pokazala zube. Svekrve :(((  - Page 6 2440589525
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 6 EmptyUto Sep 18, 2012 3:06 am

Bella ::
Niko nije debeo, to je uvredljiv pojam, moze to i drugacije da se kaze.

sa ovim se ne bih slozila.nego je bzvz da se komentarise u negativnom kontekstu da je neko mrsav,debeo,ima veliki nos,klempave usi.
ali,sta da joj radim kad ne moze da mi nadje drugu manu! Svekrve :(((  - Page 6 20348227

da,da,Iva,ja kod ove tacno znam kako stvari stoje.to je olaksavajuca okolnost.


nidjoh na nesto prikladno ovoj temi: Svekrve :(((  - Page 6 326513241

Svekrve :(((  - Page 6 Svekrva

Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Svekrve :(((  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 6 EmptyUto Sep 18, 2012 8:54 am

meni je to ''debela'' bas ruzno, jer mislim da je neumesno komentarisati fizicki izgled u negativnom smislu.lepo kaze bella,moze drugacije da se kaze.meni je moja buduca svekrva zimus rekla da sam se bas popravila Svekrve :(((  - Page 6 364988687 a pre neki dan da mi je kilaza idealna Laughing


a slika lol!
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 6 EmptyPet Sep 21, 2012 7:43 am

za sve nas koje mucimo istu muku:

http://forum.burek.com/kako-srediti-svekrvu-t339969.wap2.html

Svekrve :(((  - Page 6 312503953

P.S.meni je dovoljna prva recenica! Svekrve :(((  - Page 6 3494806911
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Svekrve :(((  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 6 EmptyPet Sep 21, 2012 9:51 am

Meni je moja juce rekla da sam smrsala i da sada nemam stomak (pitam se kad sam ga i imala) Svekrve :(((  - Page 6 364988687 mada je usput dobacila da sam se prolepsala lol!
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Svekrve :(((  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 6 EmptyPet Sep 21, 2012 11:34 pm

Mene deckova mama (namerno je ne nazivam svekrvom) nikada nije pohvalila, niti me je ikada pitala za faks ili nesto slicno. Ponekad pomislim da je ljubomorna s obzirom da je njena cerka obnovila razred jos u osnovnoj skoli, zatim je obnovila godinu na faksu, pa su je na kraju ispisali i upisali na privatni koji vazi za najlaksi u gradu, a i tu kuburi sa ispitima i skuplja za uslov.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Svekrve :(((  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 6 EmptyNed Sep 23, 2012 9:31 am

bella, vrlo je moguce. ali to nema toliko veze sa tobom, nego je problem sto je njena cerka neuspesna. nju to najvise boli, pa kad bi jos pitala i cula kako tebi dobro ide samo bi joj gore bilo
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Svekrve :(((  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 6 EmptyNed Sep 23, 2012 12:24 pm

Mislim, da me neko ne razume pogresno, nije njegova sestra neki propalitet, nego znam da joj roditelji stalno prigovaraju za faks jer joj ne ide glat, ali uvek ima za uslov. Koci je prva godina jer je pocela na polovini skolske godine.

Inace sam vec pisala za deckovu mamu da nemam nikakav problem sa njom, nego je sva cutljiva, a meni je to cudno, pa se osecam neprijatno. Daleko da je nekada bila drska ili neljubazna. Ali danas moram da je pohvalim, moja mama je sa njom pravila zimnicu danas (dogovorili se pre koji dan), ceo dan su provele zajedno, moja mama se odusevila, kaze da je bila jako fina, ma puna su joj usta! Pre su se samo jednom upoznale na kafi, pa je i tad bila povucena. Mozda je zena stvarno malo zatvorenija dok nekoga ne upozna Svekrve :(((  - Page 6 650269930 Sa mnom u poslednjih par meseci fino caska, ali uglavnom o neobaveznim pitanjima, faks i ucenje zaobilazi.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 6 EmptyNed Sep 23, 2012 8:42 pm

Bella,ocigledno joj treba vise vremena da se opusti.ja imama taj problem (ti rece da je i ona vaga,pa zato kazem) da odajem utisak hladne i nezainteresovane,uobrazene osobe,a ustvari je sasvim suprotno-divna sam i ljubazna! Svekrve :(((  - Page 6 481982875 bez sale sad-ne mogu sa svakim da se opustim i budem ono sto jesam.a i neke osobe su mi ok,kazem za njih da su kvalitetne,ali jednostavno nam se ne poklpaju energije,pa je komunikacija nekako traljava.

meni ova otvoreno kaze da od mog fakasa nema nista,da to batalim i pocnem da radim `jer je jedino rad bitan`.mene to ne dotice,ali sam joj rekla da moji roditelji koji su ulozili toliko novca od mene ne misle isto i da cu ako treba (sto nije daleko od istine) svaku godinu studirati 2 godine i da cu zavrsiti nekako.onda je md poceo da racuna (bez neke lose namere) koliko je to para,pa sam dreknula na njega,a to se odnosilo i na nju,da samo moji roditelji smeju da racunaju i da svako gleda svoja posla.
em sam promasila fakutet,mucim se,jos se ona nasla pametna da komentarise. Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Svekrve :(((  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 6 EmptyNed Sep 23, 2012 9:29 pm

Pre dva dana sedimo na terasi mama,tetka i ja kad nailaze mama od mog decka i njegova sestra.Prisle da se pozdrave i mi naravno pozovemo unutra pa su dosle,bilo nam je lepo,super se gospodja mama uklopila sam mojom mamom i tetkom pa su se dogovorile opet da izadju.Drago mi je zbog toga,a decku jos draze.Eto,jedna novina Svekrve :(((  - Page 6 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Svekrve :(((  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 6 EmptyNed Sep 23, 2012 9:36 pm

ja mogu samo da zamislim kako ce izgledati prvi susret moje i njegove majke- moja se hvata za svaku rec,a njegova ne pazi sta prica Svekrve :(((  - Page 6 515354487


ivancice,jesu li se vasi roditelji upoznali?
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 6 EmptyNed Sep 23, 2012 9:52 pm

lepo,Lovely! Svekrve :(((  - Page 6 1071211947 A lepo je i ono `Bellino` pravljenje zimnice! Svekrve :(((  - Page 6 650269930

Bev,nisu jos.ona se cesto pozivala sama,kao doci ce ona busom sama,ne treba njoj M.i slicno,ali od realizacije nista.da su moji drugaciji (otvoreniji) organizovala bih ja to mozda...
A opet,jesmo mi od samog pocetka poceli ozbiljno i sada na vezu gledamo kao na resenu stvar sto se tice braka,ali ipak se nikad ne zna sta nosi noc,a sta dan,pa ne bih volela da se oni nesto zblizavaju,da ona dolazi kod nas kuci,a da mi raskinemo.mali je to glupo razmisljanje,ali eto! Svekrve :(((  - Page 6 650269930

a cudo se vasi nisu upoznali kad ste u istom gradu?
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Svekrve :(((  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 6 EmptyPon Sep 24, 2012 1:47 am

Ivana, pa verovatno je to. Jos se ona u poslednjih pola godine bas otvorila, prica i sali se, a ja utripovala da samo glumi jer joj je decko rekao da mi smeta sto je cutljiva. O Boze, stvarno svakakve gluposti znam sebi da utuvim u glavu Svekrve :(((  - Page 6 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 6 EmptyPon Sep 24, 2012 1:50 am

otkrila je da i ti imas pozitivnu energiju! Svekrve :(((  - Page 6 20348227

Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Svekrve :(((  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 6 EmptyPon Sep 24, 2012 4:12 am

bella,postoje ljudi koji se tako ponasaju dok ne upoznaju bolje neku osobu Svekrve :(((  - Page 6 124630516
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Svekrve :(((  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 6 EmptyPon Sep 24, 2012 10:04 am

inda ::
bella,postoje ljudi koji se tako ponasaju dok ne upoznaju bolje neku osobu Svekrve :(((  - Page 6 124630516

naravno.ja sam se bas pronasla u ivaninom opisu Svekrve :(((  - Page 6 481982875

a roditelji mog decka su totalno nezainteresovani (za ceo sveta,ne samo za ovu konkretnu stvar),nisu upoznali ni roditelje druge snajke (oni su 8-9 god u vezi i sad zive zajedno),a majku prve snajke su upoznali jer je ona insistirala.vidim da moja majka ima zelju da se upozna sa njima,ali necu da organizujem to,jer znam kakvi su oni.i necu da im namecem nesto,pa posle da budu neprijatni prema njoj.kad budu morali-upoznace se Svekrve :(((  - Page 6 364988687
njegova majka cesto salje pozdrave mojoj majci preko mene,ali i stalno prica ''sto ti ne dodje sestra malo ovde'',a majku nikad ne zove Svekrve :(((  - Page 6 1302637395
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Svekrve :(((  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 6 EmptyUto Sep 25, 2012 12:52 am

Po meni je najbolje da se upoznavanje roditelja desi kad se zakaze veridba ili vencanje. Ovako uvek postoji rizik da ce se veza rasturiti, i onda oras i celoj familijida objasnjavas sto vise nisi sa onim divnim deckom.
Inace, ovi "moji" su za sad fini.Ali ja drzim debelu deistancu. Cujemo se kad Vodolijica pozove i to ja ne svaki put, samo povremeno, recimo jednom nedeljno. I tad sam fina i kratka: Kako ste? Sta radte? Sta ima novo?
On sa mojima ima potpuno drugu komunikaciju (opusteniji su, sale se, vise tema imaju za razgovor), ali sta cu kad su njegovi takvi kakvi su. Svekrve :(((  - Page 6 2370014350
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Svekrve :(((  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 6 EmptyUto Sep 25, 2012 1:13 am

Moja mama je savremena zena i zna da duza veza ne podrazumeva odmah brak, voli mog decka i imaju lep odnos, ali mi i sama ponekada spomene da prvi decko ne mora odmah da znaci brak i da ne treba da ocajavam ako veza krene po losem, mlade smo, ima jos momaka itd. Tako da nemam briga sto se toga tice Svekrve :(((  - Page 6 650269930 A po meni je bolje da se ranije upoznaju i da odmah mogu da vidim kako se slazu i kako funkcionisu zajedno, stvarno mi je to jako bitno. Ne znam sta bih radila da pred vencanje shvatim da se ne podnose. Znam ljude iz okruzenja kojima to mnogo lose utice na brak.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Svekrve :(((  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 6 EmptyUto Sep 25, 2012 1:41 am

Bella ::
Moja mama je savremena zena i zna da duza veza ne podrazumeva odmah brak, voli mog decka i imaju lep odnos, ali mi i sama ponekada spomene da prvi decko ne mora odmah da znaci brak i da ne treba da ocajavam ako veza krene po losem, mlade smo, ima jos momaka itd. Tako da nemam briga sto se toga tice Svekrve :(((  - Page 6 650269930 A po meni je bolje da se ranije upoznaju i da odmah mogu da vidim kako se slazu i kako funkcionisu zajedno, stvarno mi je to jako bitno. Ne znam sta bih radila da pred vencanje shvatim da se ne podnose. Znam ljude iz okruzenja kojima to mnogo lose utice na brak.

Kao sto je kod mene bio slucaj. Moj tata je rekao da ne zeli ni da ih vidi ni da ih cuje. Kad budu morali da borave u istom prostoru onda ce da im kaze "Dobar dan" i toliko od njega. Mama je veciti umproforac, pa i sad pokusava da izgladi situaciju. Sto se mene tice daljina je lek za sve, ukapirala sam da smo dovoljno daleko da nam zaista nista ne mogu. Kad pomislim na dilemu pre vencanja - da li se udati ili ne zbog cele situacije - za sad se ne kajem, za dalje videcemo. Svekrve :(((  - Page 6 1071211947 Da je lepse imati harmonicne odnose u porodici, jeste sigurno. Nazalost ne znam ni jednu jedinu porodicu gde se svi sa svima slazu. Neko uvek mora da se "napravi pametan", nekome proradi ego, nekom ljubomora... Trista ljudi, trista cudi. Bitno je da shvatis ko je tebi tu najvazniji, i da za ostale budes gluva i slepa. Smeskas se i klimas glavom.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Svekrve :(((  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 6 EmptyUto Sep 25, 2012 3:08 am

Iva ::
Bitno je da shvatis ko je tebi tu najvazniji, i da za ostale budes gluva i slepa. Smeskas se i klimas glavom.

Svekrve :(((  - Page 6 3980218871 upravo to!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Svekrve :(((  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Svekrve :(((
Nazad na vrh 
Strana 6 od 23Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 23  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: