Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Svekrve :(((

Ići dole 
+22
koni
Rale89
bojano
JJEECCAA
*cinderella*
Bella
meda
vitaaaaa
Yo**
kajlina
Kalla
Lara
Iva
Jeci
inda
sister87
bevana
sanja
Lus
Ivana
~Lovely~
Nastija
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 23  Sledeći
AutorPoruka
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 8 EmptyPon Mar 18, 2013 9:57 am

me ne samo to,nego treba nauciti da se negativni ljudi ignorisu.ne da bi bila bolji covek,nego da sebi ne bi kvarila zivot!

Koni,meni je to zaobilazenje nekulturno.kakvi god da su,dosli su u moju kucu.
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Svekrve :(((  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 8 EmptyPon Mar 18, 2013 10:38 am

To nije ni najmanje nekulturno. Nisam rekla da bezi od njih kao djavo od krsta, vec da komunikaciju svede na minimum - dobar dan/kako ste/dovidjenja i sl., a da izlazi da ne bi dala vremena da je podbadaju.

Sve i da je to nekulturno, kako mislis...mnogo je manje kulturno da se ona sa njima nesto prepucava, pokazuje zube i sl., nego da jednostavno veci deo dana provede van kuce kako bi izbegla eventualne konflikte
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Svekrve :(((  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 8 EmptyPon Mar 18, 2013 11:02 am

A sta ako posle pocnu da pricaju kako ona svrlja ili tako nesto ... Ma takvim ljudima se ne moze ugoditi, najbolje je ignorisati , ili pokusati da se iskljucis kao terminator. Samo sto meni ovo drugo retko kad podje za rukom, ali bar zna da ih iznervira. Znate ono tipa, izvini sta si rekao nisam te slusala .
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Svekrve :(((  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 8 EmptyPon Mar 18, 2013 11:30 am

pa sve zavisi koji je tip iva. da li ce biti kulturna i da drzi jezik za zubima (jer joj vaspitanje ne dozvoljava da se svadja sa ljudima koji mogu roditelji da joj budu) ili ne zeli da joj gaze ponos pa ce da pokaze zube i da shvate da se ne kace sa njom.
samo mozda je bolje da to ide preko mm-a i da im on kaze kako je, to su njegovi roditelji. oni prave problem, pa onda neka ih on i smiruje. a ti za to vreme idi na masazu Svekrve :(((  - Page 8 650269930 ili nesto da se opustis Svekrve :(((  - Page 8 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Svekrve :(((  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 8 EmptyPon Mar 18, 2013 8:35 pm

Prvo sam cula da je njegova sestra izjavila da su on i brat ozenili lenje guzice.
ахахха, извини Ива, али сам цркла од смеха!


Него, што примаш то к срцу? Људи када осете где си слаба хоће ту да ударају стално! Треба лепо да кажеш: "Заболе ме дупе", или уво ако ти је лепше.

Који су они фактори да кваре ваш брак? Научи да огуглаш, па када виде да њихова пецкања нису ни најмање битна, да се не потресаш ни зеру, тражиће другу жртву.

Заобилажње ми је некултурно. Запамти, на свом си терену, у свом стану, са својим мужем. Они су гости. Када ћеш бити јача и снажнија ако нећеш сада!


Нешто си ми превише осетљива, као петнаест година да имаш. Или двадесет максимално. Не знам како ти је било пре него што си се удала, али ми се чини као да су те родитељи скривали у некој кућици на врх брда. И да је први проблем у твом животу свекрва. Можда и јесте? Заборави ти на освету, него дрмни оног твог. Научи га да када га бесно погледаш да нешто не ваља. Научи га да родитељима каже да су претерали и да престану. Уосталом, што су долазили када су вам односи катастрофални?
То је само један пример, да ОНИ када им допустиш могу да вас "контролишу" и да утичу на вас и када сте 1000 километара далеко. Не морају да живе испод или изнад.
Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

Svekrve :(((  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 8 EmptyPon Mar 18, 2013 9:24 pm

Iva, definitivno treba da ih kuliras, a tu malu bih zadavila...Rekla bih joj, Ajde na trcanje da vidimo cije je dupe lenjo"... Ma ajde molim te...Zabole njih sta ces ti da radis, jedino sto oni trebaju da brinu je da je njegovom sinu dobro, i da si ti razlog tome, a to da li ces ti raditi nije bitno...Iskuliraj ih...
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Svekrve :(((  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 8 EmptyPon Mar 18, 2013 10:53 pm

Ne slazem se sa ovim sto je Lus rekla:

Citat :
Уосталом, што су долазили када су вам односи катастрофални?

Iz Ivine price bih rekla da odnosi jesu katastrofalni, ali oni su njegovi roditelji i imaju pravo da posecuju svoje dete. Ako im on zabrani da dolaze, to je vec nesto drugo.

Dalje, slazem se da je on taj koji treba da im skrese, ali...ja mu ne bih stavljala do znanja nikakvim pogledima ili recima da su preterali. Pa zaboga nije malouman da to ne moze da shvati.

Iz gore navedenih razloga, ja bih bila kulturna prema njima dok su tu, ali ne bih provodila vise od pola sata- sat dnevno sa njima. Oni su tu zbog svog deteta i ne vidim sta je tu nekulturno ostaviti ih da to vreme provode zajedno Svekrve :(((  - Page 8 1071211947 Da su oni drugaciji prema tebi Iva, bilo bi nekulturno da tako landrljas po ceo dan. Ovako, ne. Bas te briga sta ce da pricaju i da li ce da misle da si nekulturna! Valjda su ti preci tvoje zdravlje i mir, nego to sta ce oni da misle i pricaju naokolo o tebi? Uz to ces zadrzati svoje dostojanstvo (tako sto ces izbeci neke prepirke sa njima) i neces dati povoda da te muz napada zbog necega sto si im odbrusila, a pritom neces ni ispasti nekulturna jer ces posedeti pola sata-sat dnevno sa njima i otici svojim poslom. Ne moras cak ni da odes iz kuce, samo se skloni u drugu prostoriju i uzmi nesto da sredjujes, pravi nakit, kutijice...
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Svekrve :(((  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 8 EmptyPon Mar 18, 2013 11:05 pm

Bojano, ta "mala" je starija od mene. I trci vrlo dobro.
Da nema tako pogan jezik volela bih da mi je prijateljica, jer je cura stvarno i pametna i ambiciozna i vredna. Ali dzaba sve to kad nesto emotivno skripi, pa moze da izjavljuje takve stvari. Mm kaze da ona sad prolazi kroz bljak period nista joj se lepo ne desava i da je zato ogrubela i istresa se na koga stigne (citaj mene). Ali da on njoj nije duzan da objasnjava zasto me voli i zbog cega je sa mnom. Kao i to da ce vremenom ukapirati da nema razloga da me ne voli jer joj nista lose nisam uradila. Ma sve u fazonu: Sta je to 300 siba po tudjim ledjima.
I ja imam mladjeg brata. Nikad mu nisam ni za jednu devojku rekla nesto ruzno, a najmanje za ovu sa kojom je u visegodisnjoj vezi. Umela je da ga povredi i ja sam to znala. Ali brata obozavam i kad su se nakon svega pomirili rekla sam mu samo da se pazi. Niti sam pljuvala po njoj ni nista. Ona je njegov izbor, to je njegov zivot. I povredila bih ga strasno da sam krenula da pricam ruzno o njoj. A pokazala bih i koliko ga ne postujem.

Sto se svekra tice (namerno isticem svekra, jer je svekrva bila za pozeleti ovaj put) ja moram da pronadjem dugme za off. Samo ne znam kako. Inace sinnoc kad sam izasla krenula je opet rasprava oko toga sto nisam promenila prezime. Na sta je mm rekao da to nije njihova stvar, niti njegova, nego moja. A moj svekar da on ne zeli nista da ima sa mojom porodicom posto ja vec nisam uzela njihovo prezime. I da je treblao da to kazem pre svadbe pa svadbe ne bi ni bilo.

A sto se tice mm-a, resicemo nekako sve. Samo polako. Ali ja za neke stvari recene i uradjene duzna necu ostati.

Koni, ovo za landrljanje nije izvodljivo bilo. Prvo zato sto mm radi pa ne moze da bude ceo dan u kuci, drugo jer sam ja ta koja je kuvala i gostila ovih dana, pa sam i zbog toga morala da budem kuci.
Trece nas stan je malen, nemas gde da se povuces. I cetvrto zato sam ih i poslala same sa mm-om u Veneciju u nedelju, da mi se mozak odmori. Isto tako sami su isli po prodavnicama. Medjutim kad neko zeli da se posvadja i napravi problem njemu je i pet minuta dovoljno.

A sinoc je sve pocelo oko toga da je mm pokusao da objasni da mu je sestra konstantno nezainteresovana za razgovor sa njim i da nikad nema vremena i da se zbog toga malo cuju. Onda su oni osuli paljbu na njega, jer sve im diraj, cerku im ne diraj. I eto belaja.

NAucicu ja da sve njih stavim na off. Samo sto im se ni to mesto ne svidja. Jer sad posto se vise ne javljam starijem bratu, zbog price oko Bozica, sem sa Cao, Zdravo, Dovidjenja, i to je problem. Sto ja izbegavam da se cujem sa njim. I dzaba ja ponavljam da ne moze neko da me izvredja najcrnje i posle da ocekuje da se nista nije desilo.

Sem kuliranja (na koje moram da se naucim) ja drugo resenje ne vidim.
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Svekrve :(((  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 8 EmptyUto Mar 19, 2013 12:01 am

Iva, to da njegova sestra prolazi kroz ruzan period je samo bajka od price, jer ONA je priklonjena svojoj majci koja te ocima ne moze. Jednostavno je to tako, ne samo kod tebe nego kod svih. Majke cerkama, snaje najcrnje i tacka.

Nisam za da ih kuliras. Dokle? Dok ne skrenes sa zivcima? Neces moci ni doveka da ih ignorises, tipa da izadjes i da te nema ceo dan i sl. Sta ce biti kada dodju deca, pa baka, deda i tetka dodju u posetu? Svaki put sa detetom na ulicu u obilazak grada cisto da im se sklonis? Neee. Moje misljenje je da im pokazes zube, na kulturan nacin naravno. Oni su dosli kod vas i najcrnje te vredjaju. Opet povlace pitanja nekih stvari koje se njih ni najmanje ne ticu, vec samo vas dvoje! Ali pre svega, popricaj sa muzem, daj mu do znanja pogledima bilo cim da su preterali i da treba da ih zaustavi. A onda kreni ti. Ne mozes doveka da cutis! Mislim da kada jednom pokazes zube i postavis svakoga od njih na svoje mesto ima da zacute i sledeci put da razmisle sta pricaju. Jer ako samo kuliras nece imati granice, a ti ces se opet jesti u sebi.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Svekrve :(((  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 8 EmptyUto Mar 19, 2013 12:22 am

Ма шта сте се ухватиле за то лењо дупе, мени је баш симпа! Svekrve :(((  - Page 8 650269930

Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Svekrve :(((  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 8 EmptyUto Mar 19, 2013 12:24 am

Uf, taj covek je jaako bezobrazan i previse je sebi dao za pravo. Pustite kulturu, meni da kaze da ne zeli da ima ista sa mojom porodicom zbog prezimena i da ne bi ni bilo svadbe da je znao za to (kao da se on tu ista pita?!), lepo bih razvezala jezik i objasnila mu neke stvari, pa ako treba i da se posvadjamo i da ga izbacim iz stana, neka. E sad sam se iznervirala, onako posteno.
Ne znam kakav odnos imas sa muzem, ali ja bih se iskreno i na njega naljutila, njegova je porodica, on je mozda duzan da ih trpi, ali ti nisi. Neka resi to sa njima da vise ne cujes ni jednu ruznu rec o sebi, ima da te postuju kada se nalaze u tvom i njegovom prisustvu. A oni medju sobom mogu da te ogovaraju do sutra ako ih to toliko hrani.
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Svekrve :(((  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 8 EmptyUto Mar 19, 2013 1:04 am

Iva, kad oni idu?
Kad odu, sedi i popricaj sa dragim. Reci mu sta ti smeta i zamoli ga da on ubuduce reaguje u takvim situacijama. Reci da ti ne zelis da se raspravljas sa njegovim roditeljima. Naglasi mu i da ih postujes zato sto su stariji od tebe i zato sto su njegovi roditelji, ali da ne zelis da trpis njihova vredjanja i uplitanja u vas brak, a da on treba da reaguje u tim situacijama jer tebi vaspitanje i postovanje prema njima ne dozvoljava da se ti sa njima prepucavas!

Po meni, najlosiji od svih iznetih predloga, je da se ti sa njima razracunavas(pa makar to bilo i kulturno)! Ja bih se jako naljutila da moj decko ili jednog dana muz nesto odbrusi mojim roditeljima i obrnuto. Svaki nesporazum koji nastane na toj relaciji cu resavati ja, jer oni nemaju nista jedni sa drugima Svekrve :(((  - Page 8 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Svekrve :(((  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 8 EmptyUto Mar 19, 2013 1:10 am

Da Koni, ali u slucaju da neko jednoga dana takne u tvoje roditelje i u pitanje necega tvog samo licnog verujem da ne bi ni ti cutala Ja bih im oci povadila, ne daj boze da neko jednoga dana spomene moju porodicu u takvom kontekstu! I verujem da ne bi niko od nas cutao koliko god sad ovde pisali da bismo se povukli i kulirali!
Slazem se da treba prvo da porazgovara sa muzem, ali ako ni to ne pije vode neka i ona pocne. Jer on ce uvek i za sve bar malo traziti opravdanja za njih. I na kraju opet sve ide preko Ive.
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Svekrve :(((  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 8 EmptyUto Mar 19, 2013 1:27 am

Pa da, ali ja nisam shvatila da su oni vredjali njene roditelje ili sam nesto propustila? Svekrve :(((  - Page 8 402532072
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 8 EmptyUto Mar 19, 2013 3:46 am

[

Iz gore navedenih razloga, ja bih bila kulturna prema njima dok su tu, ali ne bih provodila vise od pola sata- sat dnevno sa njima. Oni su tu zbog svog deteta i ne vidim sta je tu nekulturno ostaviti ih da to vreme provode zajedno Svekrve :(((  - Page 8 1071211947 Da su oni drugaciji prema tebi Iva, bilo bi nekulturno da tako landrljas po ceo dan. Ovako, ne. Bas te briga sta ce da pricaju i da li ce da misle da si nekulturna! Valjda su ti preci tvoje zdravlje i mir, nego to sta ce oni da misle i pricaju naokolo o tebi? Uz to ces zadrzati svoje dostojanstvo (tako sto ces izbeci neke prepirke sa njima) i neces dati povoda da te muz napada zbog necega sto si im odbrusila, a pritom neces ni ispasti nekulturna jer ces posedeti pola sata-sat dnevno sa njima i otici svojim poslom. Ne moras cak ni da odes iz kuce, samo se skloni u drugu prostoriju i uzmi nesto da sredjujes, pravi nakit, kutijice...[/quote]

meni je ovo uzasno.
prvo,jedno je kad smo sa nekim u vezi,a brak je druga stvar.brak nosi odredjene obaveze.sta,treba ona da se vidja sa njenima,a on sa svojima?hoce li danas-sutra i decu tako da dele?
drugo,sta dobija time?nista.opet bezi od problema.ako ih tad izbegne,neke razgovore nece,kao sto nije ni do sada.peckace je i preko skajpa.a sto ona bude bila slabija,to ce oni vise napadati.zato je,po meni,poenta da ima pokazes da ne mogu da upravljaju tobom,Iva,kao sto su navikli da rade svom sinu.ti njima ne valjas pa ne valjas,zato treba da pokazes da nisi naivna.
trece,to je taaaakvo nepostovanje svog muza.ja svom to nikad ne bih uradila.a ne bi mi ni dozvolio.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Svekrve :(((  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 8 EmptyUto Mar 19, 2013 4:06 am

Ја не знам више ни шта да кажем, тако да ћу на ову тему да заборавим. Чињеница је да је све у теби и њему. Он ми нешто шкрипи, као да се не труди довољно. Ја бих му рекла када су већ родитељи дошли, ако може да узме бре слободно неколико дана, боловање итд. Како због тебе, тако и због њих. Једино што ви имате заједничко је Водолија. И мислим, да он држи кључ.

Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Svekrve :(((  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 8 EmptyUto Mar 19, 2013 4:15 am

To nije vrhunski bezobrazluk, to je postavljanje sebe na prvo mesto! Roditelji mog decka su divni prema meni i ja necu imati potrebu da radim nesto poput predlozenog ako se udam za njega. Ali da se ne daj boze neko prema meni tako ponasa kako se oni posaju prema njoj, bez pardona bih to uradila. Pa zaboga, niko od nas se ne vencava za porodicu partnera nego samog partnera! Nepostovanje muza i bezobrazluk bi bio kada bih se ja sa njima prepucavala i spustala ih Svekrve :(((  - Page 8 1071211947 i kada bih ih ignorisala potpuno(a kao sto se da primetiti, nisam joj savetovala bilo sta od toga Svekrve :(((  - Page 8 1071211947).

Ja sam rekla sta sam imala na ovu temu i smorilo me je iskreno da ponavljam kao papagaj. Ko misli da sam nekulturna, neka misli. Ja znam sta sam i ko sam i stvarno mi ne treba nicija potvrda Svekrve :(((  - Page 8 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Svekrve :(((  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 8 EmptyUto Mar 19, 2013 5:46 am

Pa sem da odebljam kozu i eskiviram ih svaki put kad mogu (eskiviranje vec odradjeno ovih dana u svim mogucim situacijama, poput obilaska Venecije) nema mi drugog resenja. Ako mislim da ostanem sa njim, naravno.

Ja "samo" treba da prihvatim da me ne vole, i nece me zavoleti i da me bas uvce zabole za sve provokacije i podjeb***. Kad im se dosadi, prestace.

Inace sve je to lakse reci nego uciniti, pogotvo sto na ovakvo ponasanje prvi put nailazim.
Devojke hvala vam na savetima, prija verujte sto imam makar koga da smaram sa mojim problemima.

I danas su otisli, ali je bilo dovoljno 4 dana da vidim koje su nam tacno slabe tacke u braku i prema tome se postavim naredni put.
Nazad na vrh Ići dole
jagodica

jagodica


Broj poruka : 175
Datum upisa : 29.02.2012

Svekrve :(((  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 8 EmptyUto Mar 19, 2013 6:45 am

Ja se slazem sa Lusesitom, Vodolija definitivno treba drugacije da se postavi u toj situaciji, ne ti da ispravljas krive Drine! Razumem ja i njega on je izmedju dve vatre, ali ti si njegov izbor i trebalo bi jednom za sva vremena da im stavi do znanja da je vas zivot vasa stvar, njima ako se ne svidja neka to zadrze za sebe ali da tebe vise ne smeju ni da pomenu u bilo kom negativnom kontekstu! Zamislite da je obrnuta situacija, da tvoji njemu prave takve scene sta bi bilo, a sigurna sam da bi im ti stavila do znanja gde im je mesto!
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Svekrve :(((  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 8 EmptyUto Mar 19, 2013 6:50 am

Ne vredi ni ignorisati, time im samo ostavljas slobodno polje za njihovo ponasanje. Treba jednog dana pred decom da te pljuju i govore da si ovakva, onakva? Moja baba je to radila i znam koliko mi je to smetalo i koliko sam se svadjala sa njom zbog toga. Jednostavno, treba da im se da do znanja da je njihovo ponasanje nedopustivo, a iskreno mislim da to ne moze da uradi niko drugi osim tvog muza.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Svekrve :(((  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 8 EmptyUto Mar 19, 2013 11:48 am

Ljudi oni svog sina ne postuju. Sta ja da ocekujem? Rekao im je on i da se okanu pominjanja moje porodice i pitao ih da li je neko manje covek zbog prezimena. Rekao je i dok sam tu bila ocu da pazi sta prica kad je ovaj pomenuo moju porodicu. Ovaj samo pao u jos vecu vatru. Ali ne vredi. Njima smetam ja i kraj. Nema tu leka.
Jedino da ih izbrise,ali kakav ce to primer sutra biti nasoj deci. Da se problemi resavaju brisanjem.
Bella nece moci nista da pricaju ruzno o meni jer decu ne planiram ni minut da ostavljam njima na cuvanje. Nas dvoje smo se vec dogovorili da i ako se ikad vratimo za Srbiju zarad naseg braka blizu njegovih roditelja necemo ziveti.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Svekrve :(((  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 8 EmptyUto Mar 19, 2013 12:02 pm

Nazalost postoje ljudi koji zive za to da zagorcaju drugima zivote. Tako se i meni vise puta desavalo, ignorises ih, ne vredi, svadjas se sa njima, ne vredi. U takvim situacijama covek prosto ne zna vise sta da uradi, jer nista ne pomaze. Ako te neko ne voli mozes ti da budes i olicenje svetice, oni ce to uzeti za zlo, ja se bar vodim ovim, moja savest je cista. Ja nikoga nisam pljuvala, omalozavala, zagorcavala mu zivot ( bar ne namerno ) dok se za njih to ne moze reci, bar cu sutra dan moci svoju decu da pogledam u oci, a kada se njihovoj deci bude desavalo to da li ce moci da ih pogledaju nakon svega toga. A ovo za prezime prvi put cujem, i mogu ti reci da je to jedno od najvecih gluposti koje sam ikada cula. Zato im uopste smeta tvoje devojacko prezime, pa ne prezivaju se tvoji Hitler pa da ti mrze familiju ...
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Svekrve :(((  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 8 EmptySre Mar 20, 2013 4:00 am

iva,ja samo mogu da ti kazem da moja baba ni posle 20 godina braka,moju mamu nije zavolela,jer je uspesnija od njene cerke...(onog trenutka kada je moja mama diplomirala,ona je nju zamrzela,zamisli kada nije htela ni da joj cestita,a to se desilo brzo posle vencanja).Ja ne dozvoljavam da baba kaze bilo sta lose za moju majku i tada tek ja razvezem jezik pa baba ucuti Svekrve :(((  - Page 8 364988687 ne moze se drugacije sa tom zenom Svekrve :(((  - Page 8 650269930 kakav crni razvod,na to nemoj ni da pomisljas,pa nece ni ona ziveti jos 100 god Svekrve :(((  - Page 8 326513241 znam da sma bezobrazna,ali baba mi je mnogo slicna ivinoj svekrvi,mada je ova preduzimala i mnogo radikalnije mere,tako da iva ovo je samo bockanje...
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Svekrve :(((  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 8 EmptySre Mar 20, 2013 8:07 am

jednog dana kada ostarimo garant cemo na nekom drugom forumu imati temu "snajke : ((( " Svekrve :(((  - Page 8 20348227
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Svekrve :(((  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 8 EmptySre Mar 20, 2013 10:44 am

Vrlo verovatno Svekrve :(((  - Page 8 469341540
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Svekrve :(((  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 8 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Svekrve :(((
Nazad na vrh 
Strana 8 od 23Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 23  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: