Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Svekrve :(((

Ići dole 
+22
koni
Rale89
bojano
JJEECCAA
*cinderella*
Bella
meda
vitaaaaa
Yo**
kajlina
Kalla
Lara
Iva
Jeci
inda
sister87
bevana
sanja
Lus
Ivana
~Lovely~
Nastija
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 19 ... 23  Sledeći
AutorPoruka
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 16 EmptyNed Avg 25, 2013 8:10 pm

bevana ::
Kad su nenormalni mozes da se postavljas do sutra Svekrve :(((  - Page 16 650269930

Da ne gresim dusu,moja nije zadrta kao klasicne svekrve.Ne drzi sinove uz sebe,ne smetaju joj snajke,ne mesa se u kuvanje,sredjivanje,ne misli da sve najbolje zna,nista je ne vredja (sto moze da bude i lose Svekrve :(((  - Page 16 650269930),nista ne uzima za zlo.Ali je zato ''usinuta'' za druge stvari Rolling Eyes   a i to sto ona ne radi,muz nadoknadi 10 puta Svekrve :(((  - Page 16 650269930
bar nesto pozitivno!

ja imam dve zaove,ali ok su za sada!a imam i babu koja place i non-stop ga zove ga zove kod sebe...a on je bas porodican.mac sa dve ostrice!
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Svekrve :(((  - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 16 EmptyPon Avg 26, 2013 5:17 am

Ivana, bolje sto je porodican nego da je neki ''naks''...tako barem znas da ce i tebi i vasoj deci biti posvecen... Svekrve :(((  - Page 16 650269930
Nazad na vrh Ići dole
una

una


Broj poruka : 247
Datum upisa : 17.03.2012

Svekrve :(((  - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 16 EmptySre Sep 11, 2013 7:47 am

Drage moje,moram da vam se pozalim i da cujem vase misljenje o svemu ovome:
MM i ja zivimo u nasoj kuci sami,svekar i svekrva imaju stan,a moji kucu...nasa kuca je,kad smo poceli da zivimo u njoj imala dnevni boravak,kuhinju sa trpezarijom i kupatilo...ni jedna soba nije bila urdjena...ja sam sada trudna i mm i ja smo resili da napravimo nama spavacu sobu i jos jednu deciju sobu..svi znamo da treba dosta para i mi smo poceli da odvajamo od nasih plata,ostane nam tek toliko da prezivimo iz meseca u mesec...
e sad,poceli smo polako da kupujemo stvari za bebu(bar ove krupnije) i moji su mi rekli da mogu na njih da racunam,da ce nam pomoci oko kupovine ya bebu,a pritom oni imaju primanja od oko 20 hiljada mesecno,i oni sastavljaju kraj sa krajem.Dok moja svekrva,koja je lekar u penziji,ima penziju 80 hiljada i totalno se pravi vec danima luda,a vidi da uveliko kupujemo i da sav novac oni daju...ona sve kao "super ste kupili,bas lepo",a ne pominje da ista da za svoje unuce...mm je pukao film sinoc i on joj je rekao kako je nije sramota da moji sa tako malim primanjima nam pomazu,a ona se pravi luda,ona je rekla kako ona jadna nema para,eto,a drugom unucetu je pre neki dan kupila dva para patika,svu opremu za skolu,radni sto i anatomsku stolicu za sedenje i td...
Kad je mm pitao kako za jedno unuce ima,a za drugo nema,ona je rekla kako ovo unuce ona ne vidi da postoji i ne oseca da treba ista da mu kupi...
Ja stvarno ne trazim nista od nje i ne treba da nam pomaze ako ne zzeli ili ne moze,samo mi je zao sto u startu favorizuje jednog unuka,a drugog kulira...
Mozda sam ja samo osetljiva jer sam trudna,ne znam,bas me je isterala iz takta...cini mi se kao da se pravi luda i ceka da moji sve kupe(vec su nam kupili krevetac i sad smo dobili od njih novac za kolica) pa da posle dodje kao,sve je ok...
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Svekrve :(((  - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 16 EmptySre Sep 11, 2013 7:53 am

Una,nadam se da nece biti tako kada se beba rodi,ali budi spremna i na to. Moj brat od tetke od babe i dede je dobijao kompletno sve za skolu,dzeparac,odecu,sada dobija celu babinu penziju kada ide na fax,a ja dobijem pare nekoliko puta godisnje i to je to. Moj mladji brat isto tako...mada i on dobija vise nego sto sam ja dobijala...Ja sam se sa tim pomirila jos u osnovnoj skoli kada sam shvatila da ja u knjizicu dobijem 1000 din,sa prosekom 5,00 ,a brat 5000 sa manjim prosekom ,tako da mi je sve bilo jasno.

Super je sto je muz na tvojoj strani,moj tata ne dozvoljava da se pisne na njegove roditelje i njemu je ok sto sve dobija sestrin sin,a mi nista Svekrve :(((  - Page 16 2882617104 .
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Svekrve :(((  - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 16 EmptySre Sep 11, 2013 8:01 am

I kod nas je slicna situacija,i ne znam sta drugo da ti kazem osim i da ne ocekujes nista od nje (ni moralnu,ni finansijsku podrsku).Nego sami koliko mozete,i tvoji kad imaju da pomognu.Okreni se svojoj porodici,a njoj svaka cast kako se ponasa.
Nama njegova majka kaze ''ja sam penziju zaradila,i mogu da je potrosim kako hocu'' sto sa jedne strane i jeste istina,a sa druge se cesto zapitam kako moze tako.A penziju inace trosi isplacujuci bratancu dug za struju,posle dodje kod nas da trazi jos para za taj dug, kad joj kazemo da nemamo ,jer nam treba za analize njemu kaze ''bas si gadan covek'',a meni da i ne moram da radim testove.
Otac je posebna prica,vec sam pisala da se pravi da nisam trudna,da ne davim opet.


Sad me Inda podseti,tako je bilo i kod nas,striceva deca su dobijala stalno nesto,a mi ni cokoladu.I dan danas im baba placa letovanja,a mojoj sestri se zali kako ni dinar nema Svekrve :(((  - Page 16 650269930


Poslednji izmenio bevana dana Sre Sep 11, 2013 8:05 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
una

una


Broj poruka : 247
Datum upisa : 17.03.2012

Svekrve :(((  - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 16 EmptySre Sep 11, 2013 8:04 am

mene je malo zatekla jer je uvek govorila kako je ona pravedna,kako sve sve u zivotu ravnopravno deli,kako treba biti posten,a sada ovo doziveh...
vec mi je davno naglasila kako mi ona nece cuvati dete,jer ona to ne zna,i da pitam moju majku....
Sto se mm tice,on je uvek na mojoj starani,ko god da je u pitanju,zgazio bi svakog ko me povredi.
Ja ne zelim da se sa njom nesto sada svadjam i kacim,ni zbog mm,a ni zbog deteta,al me je bas razocarala...

Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 16 EmptySre Sep 11, 2013 8:20 am

Ja mislim da si preosetljiva.razumem da te to boli,i mene bi,ali mislim da bi mi u takvoj situaciji ponos proradio.ako ne oseca da treba da pomogne sinu (njega vidi,on postoji,po toj njenoj glupoj logici),onda ni ne mora.imate svoje plate,polako kupujte sve sto treba sami.sigurna sam da mu nista nece faliti.a njoj mozda nesto kvrcne u glavi kada se beba rodi.ako je covek.
a malo m i je cudno da `ne zna ` kako se cuva dete?ko joj je njeno gajio?ali opet njena stvar,ne mora.

ja sam u fazonu da meni svekrvina pomoc nece trebati,necu da mi kuva,necu da mi cuva dete,ali cutim o tome jer se nikad ne zna!
Nazad na vrh Ići dole
una

una


Broj poruka : 247
Datum upisa : 17.03.2012

Svekrve :(((  - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 16 EmptySre Sep 11, 2013 8:30 am

Njenu decu je cuvala svekrva Svekrve :(((  - Page 16 364988687
Sve ste u pravu,volela bih da me ne pogadja nista od ovoga...nervira me samo sto prica kako je ona baka,pa ce ovo,pa ce ono...a kad su dela u pitanju,cvrc!
Bev,za ove tvoje nemam reci,kakav bezobrazluk...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 16 EmptySre Sep 11, 2013 8:36 am

mozda se to promeni kada se beba rodi.i tada ce mu trebati svasta nesto.

a normalno da te pogadja.ja bih,da sam na tvom mestu (mislim na trudnocu),uveliko plakala zbog toga! Rolling Eyes 
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Svekrve :(((  - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 16 EmptySre Sep 11, 2013 8:41 am

una pokusaj da se sto manje stresiras, zbog tebe i bebe, nije zdravo Svekrve :(((  - Page 16 650269930 verujem da je to malo teze, stvarno je ispala bezobrazna, ali sto kaze ivana mozda se promeni malo kad se rodi beba, do tad se okreni sebi i muzu i uzivajte Svekrve :(((  - Page 16 1071211947 i meni bi isto ponos proradio i bila bi u fazonu- ne treba mi nista od nje kad ima takav stav
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Svekrve :(((  - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 16 EmptySre Sep 11, 2013 9:02 am

Una, ne očekuj ništa od nje. Snaći ćete se i bez nje. Svekrve :(((  - Page 16 1071211947

Što se tiče sređivanja soba, polako, za početak vam dečja nije neophodna. Kad dobijete roditeljski dodatak, kupićete ono što ne kupite pre toga.

Ja te razumem, jer i sama šizim zbog neke nebulozne situacije. Sveki je kupila mm auto pre nego što smo mi uopšte bili zajedno. On ga je slupao odmah, pa popravio, ja ga vozila kratko, i pošto je bio krš, prodali smo ga nešto pre svadbe. I on je ladno mami vratio novac! Sad mi treba da kupimo auto, nemamo dovoljno para, a meni je za posao neophodan. I samo odlažemo kupovinu, a za mesec dana treba da se vratim na posao. I on sad kaže da ćemo pozajmiti od nje 200-300€ ako nam zafali. Uopšte ne kapira da za te pare ne možemo da nađemo auto koji ćemo voziti bez ulaganja.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Svekrve :(((  - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 16 EmptySre Sep 11, 2013 9:37 am

Una, uzdaj se use i u svoje kljuse.
A kad krene sa hvaljenjem kako ce ona ovo ili ono unuku samo joj reci da dela govore vise od reci. I ne ocekuj nista od nje. Koliko i kako mozete i kako se snadjete.

Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Svekrve :(((  - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 16 EmptySre Sep 11, 2013 10:08 am

Iva ::
Una, uzdaj se use i u svoje kljuse.

Taman sam dosla ovo da napisem.
I ne samo za Unu,za sve vazi Svekrve :(((  - Page 16 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Svekrve :(((  - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 16 EmptySre Sep 11, 2013 10:58 am

Una, mene bi to pogodilo...jer znam npr ujak se uvek seti i jednom i drugom bratu kad je rodjendan da ih nazove ili makar posalje poruku, a za mene nikad nista...nikad. Ni poruku...i to pogadja jer odmah ti je jasno da je neko drugi bitniji nego ti.

A logika joj je uzasna...ona to unuce ne vidi i kao da ne postoji...boze! meni bi tu inat i ponos proradili... tako da joj ja vise za dete ne bih pomenula nista...i da mi treba i da centa nemam, ne bih joj rekla to. Snasli bi se. Tako cete i vi...ne pominji, ako mu sama nesto kupi ili donese, onda dobro...

Jedina dobra stvar u tome je sto je momak na tvojoj strani...jer ima onih koji bi ti rekli da npr preterujes... ipak je to njegova majka... Rolling Eyes 
Nazad na vrh Ići dole
una

una


Broj poruka : 247
Datum upisa : 17.03.2012

Svekrve :(((  - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 16 EmptySre Sep 11, 2013 9:09 pm

hvala vam,devojke...ne racunam ja na nju vise ni za sta,samo mi je zao mojih roditelja sto se oni stiskaju za sve da bi nama pomogli...mama mi je rekla da ne brinem nista,do porodjaja cu sve imti kao i da racunam na njenu pomoc oko bebe 24h dnevno ako treba...razvedrila sam se...necu zbog bebe da budem neraspolozena kiss 
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Svekrve :(((  - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 16 EmptySre Sep 11, 2013 9:47 pm

Bitno je da su tvoji tu za tebe,i muz naravno Svekrve :(((  - Page 16 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Svekrve :(((  - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 16 EmptySre Sep 11, 2013 10:17 pm

Неки људи заиста не осећају док не виде, и не воле док не виде. Јесте да то другу страну боли, али је тако. Њој свака част што ти је одмах рекла да не мисли да га чува "јер не зна". Боље тако, него да се правила да зна па да не дај Боже погреши нешто.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 16 EmptyČet Sep 12, 2013 1:09 am

una ::
hvala vam,devojke...ne racunam ja na nju vise ni za sta,samo mi je zao mojih roditelja sto se oni stiskaju za sve da bi nama pomogli...mama mi je rekla da ne brinem nista,do porodjaja cu sve imti kao i da racunam na njenu pomoc oko bebe 24h dnevno ako treba...razvedrila sam se...necu zbog bebe da budem neraspolozena kiss 
pa onda neka ne pomazu.radite sve sami.moji nisu imali spavacu sobu vise od 20 godina pa im nista nije falilo.


razumem da je tesko vreme,ali nemoj da ti novac kvari porodicne odnose.imam primer u familiji- da roditelji maximalno pomazu cerku (iako i ona i muz rade u drzavnim ustanovama i imaju solidne plate),dok njegovi ne.valjda ljudi smatraju da je dovoljno sto su ga iskolovali i sto ima 40 godina i posao.i takav je haos ta moja sestra napravila,da zet skoro pa i ne prica sa svojima.Shocked naravno,to mnogo govori o tom mom zetu,ali sam ipak u soku.
Nazad na vrh Ići dole
una

una


Broj poruka : 247
Datum upisa : 17.03.2012

Svekrve :(((  - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 16 EmptyČet Sep 12, 2013 3:59 am

ja sam i napisala na prethodnoj strani da nista nisam rekla jer ne zelim da kvarim odnose zbog muza,a i zbog svog deteta...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 16 EmptyČet Sep 12, 2013 4:45 am

znam,nisam ni rekla da jesi,nego da ne treba razmisljati u tom pravcu.ako nece,ne mora!
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Svekrve :(((  - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 16 EmptyČet Sep 12, 2013 10:29 pm

dobro je da ne traze. nista nemoj ni da uzimas, posle ce ti naplatiti s kamatom. to sto imas bice detetu dovoljno, a sto neko rece ako vam nesto i pruzi zahvalis se i dovidjenja Svekrve :(((  - Page 16 650269930 bar ne zavisis od nje i budi srecna. imas podrsku muza i svojih, to je dovoljno.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Svekrve :(((  - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 16 EmptyČet Sep 26, 2013 12:59 am

bevana ::
Kad ono,oni jeli,dosao mu otac sa nekim pa je majka posto je mrzelo da sprema nesto uzela to sto je ostalo od pileta i dala njima.Dodjem i zateknem neko bedno parcence mesa i 0 krompira.Iznerviram se,bacim meso Lari i ishisterisem momku najgore na svetu,kako ih nije sramota da pojedu sve.I posle se isplacem sto su takvi skotovi svi,ukljucujuci i njega.
Bev je l' vas sprat odvojen?
Ili nije?
Kako neko moze samo tako da useta u tudju kuhinju i da uzme sta mu se svidi.
Posto je tvoj momak "ladovina" ja bih na tvom mestu insistirala da se odvojite skroz i kljuc u bravu (kao u zgradi). Jer ce ti se desavati da dodju da se posluze prasak, mleko,sve sto im treba kao u marketu, pa neces imati na za dete a ne za sebe. Posto vec niko od njih ne razmislja dalje od svog dup****, razmisljaj ti o tom detetu koje nosis i  o sebi.




Poslednji izmenio Iva dana Čet Sep 26, 2013 1:17 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Problem sa svekrvom   Svekrve :(((  - Page 16 EmptyČet Sep 26, 2013 1:04 am

moja rodjaka zivi sa sinom i snajom u kuci i npr.kad kuva kupus ona se popne kod snaje na sprat dok je ona na poslu da joj ne bi smrdela kuca,a kad ona negde krene zakljuca prizemlje! Shocked Shocked Shocked 
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Svekrve :(((  - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 16 EmptyČet Sep 26, 2013 1:19 am

Ivana tu su iskljucivo krivi ti muz i zena.
Ako se za sebe ne izborite same NIKO NECE UMESTO VAS.
Postoji nesto sto se zove brava i kljuc i molim lepo. Sta ces u mom stanu kad mene nema?
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 16 EmptyČet Sep 26, 2013 1:21 am

ne zena,ona ne moze da se izbori sa njima,nego muz...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Svekrve :(((  - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 16 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Svekrve :(((
Nazad na vrh 
Strana 16 od 23Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 19 ... 23  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: