Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Poklanjam ogrlicu!

Ići dole 
+2
Nastija
meyakhelet
6 posters
AutorPoruka
meyakhelet

meyakhelet


Broj poruka : 120
Datum upisa : 18.04.2012
Lokacija : Germany

Poklanjam ogrlicu! Empty
PočaljiNaslov: Poklanjam ogrlicu!   Poklanjam ogrlicu! EmptyNed Jul 29, 2012 12:40 am

Mislila sam da sam sve eliminisala sto ima veze sa mojim bivsim. Medjutim,danas nadjem ovu ogrlicu medju mojim nakitom. Ovu ogrlicu mi je poklonio za Bozic,sa narukvicom i mindjusama.Njih sam bacila,a kako je ova ogrlica prezivela ne znam...Ne bih da je bacim,radije bih je poklonila.Svojim drugaricama ne zelim da dam,jer se zna od koga je. Nemam pojma od cega je ova ogrlica,nikad nisam se zanimala da saznam koliko je on trosio na moje "djindjuve",mozda je i bizuterija,ne znam. Samo znam da je na kutijici pisala neka adresa iz Srbije,tacnije Sandzaka,odakle je i on bio. Ako se nekoj dopada,neka mi ostavi adresu u inbox. Za desetak dana stize postom,koliko otprilike treba iz Nemacke za Srbiju. Pozdrav!
Attachments
Poklanjam ogrlicu! AttachmentPICT0770.JPG
You don't have permission to download attachments.
(118 Kb) Downloaded 47 times
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Poklanjam ogrlicu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Poklanjam ogrlicu!   Poklanjam ogrlicu! EmptyČet Avg 02, 2012 2:26 am

Sto je ne nosis,bas je lepa ogrlica,sta te briga od koga je.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Poklanjam ogrlicu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Poklanjam ogrlicu!   Poklanjam ogrlicu! EmptyČet Avg 02, 2012 2:41 am

ja nosim mindjuse koje sam dobila na pklon od bivseg decka,isto tako i neku odecu,i on nosi ono sto sam mu ja kupila Poklanjam ogrlicu! 650269930 sta god da se desilo izmedju vas...secam se da si nesto pisala,ta ogrlica ne treba da te asocira na to,nego samo da si je dobila u jednom lepom trenutku... Poklanjam ogrlicu! 650269930 ja sam cesto nosila,i dalje nosim jednu majicu od nekog drugog bivseg i ovom prethodnom sam objasnila da to meni nista ne znaci,vec da je nosim zato sto mi se svidja i njemu se svideo moj nacin razmisljanja jer to znaci da bih jednog dana ako dodje do raskida sacuvala stvari koje sam dobila od njega,sto i jesam i i dalje ih koristim,ali mi vise nista ne znace Poklanjam ogrlicu! 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Poklanjam ogrlicu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Poklanjam ogrlicu!   Poklanjam ogrlicu! EmptyČet Avg 02, 2012 5:05 am

ma sta imam ja da pricam nekom da mi je ta stvar od bivseg
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Poklanjam ogrlicu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Poklanjam ogrlicu!   Poklanjam ogrlicu! EmptyČet Avg 02, 2012 5:24 am

I ja bih je nosila da sam na tvom mestu ako ti se svidja, slazem se sa Indom Poklanjam ogrlicu! 650269930 Steta da je das nekome Poklanjam ogrlicu! 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Poklanjam ogrlicu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Poklanjam ogrlicu!   Poklanjam ogrlicu! EmptyČet Avg 02, 2012 8:59 am

nastija,ta majica je muska i veca je bar za 2 broja,ali ja volim na treningu da je nosim Poklanjam ogrlicu! 124630516 i ne lici na mene,tako da je ocigledno da je poklon od neke muske osobe Poklanjam ogrlicu! 124630516
Nazad na vrh Ići dole
meyakhelet

meyakhelet


Broj poruka : 120
Datum upisa : 18.04.2012
Lokacija : Germany

Poklanjam ogrlicu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Poklanjam ogrlicu!   Poklanjam ogrlicu! EmptyUto Avg 07, 2012 6:58 am

Dosla sam samo da vidim da li je neka od vas zainteresovana,posto niko nije,ja sam na jednom drugom mestu nasla devojku.
Mozda ste se vi sa vasim bivsima rastale na malo manje bolan nacin,ja njegove stvari vise nisam mogla da gledam,teze bih prebolela....
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Poklanjam ogrlicu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Poklanjam ogrlicu!   Poklanjam ogrlicu! EmptyUto Avg 07, 2012 7:45 am

a sto.moras da je poklonis?
prodaj je u zlatari pa otidji na masazu i veceru i cao.

Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Poklanjam ogrlicu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Poklanjam ogrlicu!   Poklanjam ogrlicu! EmptySre Avg 08, 2012 8:32 am

slazem se sa Lus
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Poklanjam ogrlicu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Poklanjam ogrlicu!   Poklanjam ogrlicu! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Poklanjam ogrlicu!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: