Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Sve ženske i muske teme na jednom mestu

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Strah me je da ne dodje do gubitka bliskosti

Ići dole 
AutorPoruka
Bella

Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 29

PočaljiNaslov: Re: Strah me je da ne dodje do gubitka bliskosti   Čet Avg 02, 2012 11:59 pm

Jao, ja bih morala da otvorim novu temu za svoj problem, ali ne bih znala ni kako da je nazovem. Doduse, problem traje vec izvesno vreme, nikome nisam pricala, niti se zalila, jer zaista mislim da niko ne moze da mi pomogne.
Pisala sam jos na starom forumu pre vise od godinu dana da mi je decko imao problem sa potencijom, pa je otisao kod doktora, ispostavilo se da ima upalu prostate koja to uzrokuje, pio je lekove mesec - dva i navodno se izlecio. Nakon mesec dana sve je krenulo ispocetka, prvo retko, pa sve cesce i cesce. Kulminacija je bila na prolece ove godine kada smo imali odnose jednom u 2-3 nedelje i pritom su za mene bili bolni, valjda od duze apstinencije.
E onda je pre oko mesec dana saznao da ima hlamidiju, pisala sam i o tome, a ona je glavni uzrocnik tog problema. Pio je lekove, pre koji dan ponovio bris, jos uvek je pozitivan, a i njegov problem jos uvek traje. Meni su odnosi postali mucni, tacno su mi se zgadili, cim pocnemo da se ljubimo meni se ukljucuje alarm za uzbunu i pokusavam da prekinem pre nego sto dodje do icega. Uglavnom to budu pokusaji, a i ako dodje do necega konkretnog to vise nije prijatno iskustvo za mene (erekcija mu je nepotpuna, ako me razumete).
Najgore od svega je sto on problem sa prostatom ne moze da resava dok ne izleci hlamidiju, uzrocnika, a i jedan i drugi problem se dugo resavaju, po nekim forumima sam citala da neki uopste nisu uspeli da se izlece, iako godinama pokusavaju. On govori da ce sve biti u redu, da ce se resiti, a ja ne znam sta da radim ako budem nastavila da se udaljavam od njega za sve to vreme, koje ce potrajati ne znam koliko...

Izvinite sto sam oduzila, stvarno sam bas nesrecna poslednjih par dana.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Strah me je da ne dodje do gubitka bliskosti   Pet Avg 03, 2012 12:26 am

bella, vi ste već dugo u vezi, pričaj sa njim, reci mu sve lepo otvoreno i budi uz njega ako je to jedini problem rešićete to i onda će biti sve ok
Nazad na vrh Ići dole
Bella

PočaljiNaslov: Re: Strah me je da ne dodje do gubitka bliskosti   Pet Avg 03, 2012 12:34 am

Pricali smo, stvarno nam osim ovog problema sve savrseno funkcionise, tako da mi nije bio problem da mu otvoreno kazem sve o ovome. I rekao je da me razume, da se i on lose oseca zbog toga, da smatra sebe krivim sto nije problem shvatio ozbiljnije jos na pocetku nego je cekao da preraste u hronicni problem (mada ja krivim i njegovog lekara koju mu uopste nije predlozio testiranje na polno prenosive bolesti, posebno na hlamidiju, a kada sam ja slucajno na nekom sajtu procitala da ona moze biti uzrocnik i kada je decko trazio da mu da uput da se testira rekao mu je da nema potrebe, da je NEMOGUCE da nema simptome s obzirom da je jedan jedini nezasticeni odnos imao pre oko 5 godina cini mi se, a upravo to je osnovna karakteristika hlamidije!)...Istrajan je u tome da sve resi, ali mene stvarno plasi koliko ce potrajati dok se sve ne vrati u normalu. I sam je rekao da nije dovoljno mesec ili dva, nego vise. Nemojte pogresno da me shvatite, daleko da od toga da mi je seks najbitniji u vezi, ali plasim se da cemo postati kao drug i drugarica.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

PočaljiNaslov: Re: Strah me je da ne dodje do gubitka bliskosti   Pet Avg 03, 2012 1:17 am

i ja se pitam gde su svi nestaaaaliiii!

Bella,verujem da te to frustrira...nije svejedno,stvarno.mislim,mogu da pretpostavim.koliko god da nekome seks nije bitan toliko,ipak nije svejedno.
ali,ipak mislim da je njemu mnogo teze nego sto pokazuje.to je za muskarca strasna stvar.mislim da treba da se potrudis da budes pozitivna i pomognes mu da prebrodite ovo.da ga ne forsiras..
jer,meni bi bilo bas krivo da dozvolim da takva jedna veza propadne zbog toga.
glupo zvuci,ali meni je on nekako drag od kad sam ga prvi put videla na slici. deluje da je dobrica.

Nazad na vrh Ići dole
Bella

PočaljiNaslov: Re: Strah me je da ne dodje do gubitka bliskosti   Pet Avg 03, 2012 1:32 am

Ivana, heheh, a stvarno vazi za dobricu, to kazu svi koji ga znaju I verujem da je njemu tesko, mada se trudi da to ne pokazuje. Za broj ne znam, na rezultatu samo pise da li je pozitivno ili negativno. Doktorica je rekla da terapija razlicito deluje na razlicite osobe, tako da na njega mozda nije delovala, sad mu je dala neke lekove, sledece nedelje treba da ode da mu prepise jos neke. Ne znam, videcemo ishod.

ma, apsitencija je meni najmanji problem, inace nikada nisam imala izrazenu zelju za tim Nego me brine da se ne udaljimo zbog toga. Bar da znam da ce potrajati mesec, dva, nego mi se cini da ce se oduziti na 6 i vise meseci. Jer ovaj problem traje vec vise od pola godine, stvarno sam imala strpljenja, ali sad polako vec pocinjem da gubim nadu da ce se to sve ikada unormaliti, nije lako izleciti upalu koja ocigledno postoji vec godinama i prerasla je u hronicnu... A joj, ovo mi je bas glupo da pisem...Kad si spomenula oralni seks i prstice, ne znam, meni je mnoogo glupo kada on ne ucestvuje u tome (ako znas na sta mislim), stidljiva sam dosta i neprijatno mi je Kao predigra ok, ali ako znam da nece biti odnosa... Nemam ja potrebu za seksom, nego za bliskoscu.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Broj poruka : 3396
Godina : 31

PočaljiNaslov: Re: Strah me je da ne dodje do gubitka bliskosti   Pet Avg 03, 2012 1:38 am

Vidi koja mu je terapija pa pisi u onoj tvojoj temi,neka te posavetuju devojke koje se razumeju u to,mozda mu je slaba.mada,verovatno i da treba dosta vremena.

pa,nemoj da dozvolis da se udaljite.bliskost je mnogo vise od seksa...
Nazad na vrh Ići dole
inda

Broj poruka : 1651

PočaljiNaslov: Re: Strah me je da ne dodje do gubitka bliskosti   Pet Avg 03, 2012 5:25 am

bella,ma sve ce to da prodje,a posle ce vam biti mozda i zanimljivije
njemu to teze pada nego sto mozes da zamislis,pokusaj da budes uz njega mozes lepo da mu kazes da ne zelis takav sex,i da onda uzivas u ljubljenju i mazenju jer znas da do toga nece ni doci mozda i pobedis stidljivost zvonci ti je dala super ideje
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Broj poruka : 1826
Godina : 36

PočaljiNaslov: Re: Strah me je da ne dodje do gubitka bliskosti   Pet Avg 03, 2012 8:56 am

Bella, samo polako i strpljivo. I razgovor, razgovor, razgovor... Nekih konkretnih resenja, sem ovih koje su devojke vec navele, nemam. Medjutim da se ne lazemo i seks je jako bitan deo veze, jer da nije ne bismo ga ni imali. Trebace vam puno ljubavi i strpljenja jedno za drugo da ovo prevazidjete.

"Za dvadeset godina bićete razočarani ne onim što ste uradili, već onim što niste. Uhvatite povetarac svojim jedrima. Pokidajte sigurne veze. Isplovite iz zaštićene luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrivajte."

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Broj poruka : 1746

PočaljiNaslov: Re: Strah me je da ne dodje do gubitka bliskosti   Pet Avg 03, 2012 9:27 am

Bella, ja tek sada videh ovo! To sto necete imati seks koje vreme ne znaci da cete postati drug i drugarica! Taman posla. Vazno je da ostanete zajedno i da zajedno ovo prevazidjete.
Realno, ovo nije nista sta vas mozda ocekuje dalje u zivotu ako budete bili zajedno. Mnogo toga ima i goreg. Zato prave veze opstaju i pri tim gorim stvarima i prepreka ih ne ucini drugom i drugaricom, nego njihovu ljubav jos jace osnazi!

I ne diraj mi tog Deda Mraza! santa

Broj poruka : 1445

PočaljiNaslov: Re: Strah me je da ne dodje do gubitka bliskosti   Pet Avg 03, 2012 11:59 pm

Slazem se sa devojkama.
Olaksavajuca okolnost je to sto ti, kao sto si rekla, nemas veliku zelju za seksom. I necete se udaljiti jedno od drugog ako to ne zelite. Nemoj razmisljati negativno, sve to moze da se resi. Budi uz njega, kao sto i jesi, mnogo to njima znaci. Za oralno, prste, zasto ti je glupo i neprijatno? Ne treba da ti bude, treba i u tome da uzivas kao u necem posebnom!
Proci ce taj osecaj koji sad osecas, nemoj padati u depresiju. Bice bolje!
Nazad na vrh Ići dole
Bella

PočaljiNaslov: Re: Strah me je da ne dodje do gubitka bliskosti   Sub Avg 04, 2012 12:58 am

Hvala vam na savetima devojke, uvek ucinite da se osecam bolje Ubedile ste me da problem i nije toliko veliki i da cemo ga lako prevazici. Iskoristicu vase savete :*

Haha, Lus, ludaco
Laro, ma ne znam ni sama, inace sam malo stidljivija kada se tice tih stvari, valjda cu prevazici to vec.
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

Broj poruka : 1588
Godina : 33

PočaljiNaslov: Re: Strah me je da ne dodje do gubitka bliskosti   Sub Avg 04, 2012 5:20 am

Bella bitno je samo da budes uz njega,to je stvar koja ce vas samo jos vise povezati i dovesti do uzajamne bliskosti.A takodje tvoja otvorenost i prepustanje njemu(vezano za prstice i oralni)ne moze da odmogne.Posle toliko vremena nema razloga za stid.On je taj koji te najbolje poznaje osim tebe same,i kad vidi da i ti uzivas da si i sama posvecena tome zelece i vise da se trudi i taj sam problem izgledace mu mali u poredjenju sa ovim sto mu ti dajes.Ajde i budi samo pozitivna kiss
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Broj poruka : 138
Godina : 32

PočaljiNaslov: Re: Strah me je da ne dodje do gubitka bliskosti   Sub Avg 04, 2012 1:02 pm

Bela nisam znala o cemu se radi...i kad sam ti rekla za knjigu nisam ni mislila da si zavisna od decka,nego vise u stilu da je knjiga odlicna za samoanalizu i puna korisnix informacija.Sto se tice problema,koliko sam skapirala ti imas blokadu kad treba da dodje do seksa...jedino sto mogu da ti kazem,a ne znam da li su ti druge devojke rekle jer nisam citala sve,jeste da je njemu gotovo sigurno grozno zbog tvoje bolokade..jer ja sam se nasla u situaciji da nisam mogla da spavam sa tadasnjim deckom zbog kondiloma mesec i nesto dok nisam to uklonila,i bila sam ubedjena da me nece taci i da ce me ostaviti zbog toga,ali to se nije desilo na srecu,ali da sam osetila odbojnost sa njegove strane stvarno ne znam kako bix podnela jer sam i sopstvene tripove na tu temu jedva prezivljavala...pa iz tog ugla gledano ti govorim da je tvom decku verovatno deprimirajuca situacija sto se tice tvoje rekacije na sve to..a rekla si da se situacija popravila,drago mi je,dace Bog da nastavi se u tom smeru.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Strah me je da ne dodje do gubitka bliskosti   

Nazad na vrh Ići dole

Strah me je da ne dodje do gubitka bliskosti
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Sex-
Skoči na: