Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pilule i more

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




Pilule i more Empty
PočaljiNaslov: Pilule i more   Pilule i more EmptyPon Avg 06, 2012 3:22 am

Poz Pilule i more 1071211947..posto idem na more za koji dan zanima me da li ce mozda promena klime uticati na pilule,ciklus,da mi ne počne neko intermenstrualno krvarenje ili nesto,da se tu sa ciklusom i pululama ne pobaguje,ili je sve ok,nista se ne menja,dobijam isto i tako to, jer prvi put idem na more koristeci pilule..hvala Pilule i more 650269930
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Pilule i more Empty
PočaljiNaslov: Re: Pilule i more   Pilule i more EmptyPon Avg 06, 2012 3:28 am

mislim da jedino o cemu treba da brines jeste da ne propustis pilulu i uzivas Pilule i more 650269930 moja drugarica je prosle god isla na more i pila pilule,mada ih ona ne pije zbog kontracepcije,vec nekih drugih razloga,ali nije imala nikakvih problema Pilule i more 650269930 jedino smo morali da pazimo da li ih redovno pijemo (jos nekoliko nas je pilo za odlaganje Pilule i more 650269930 ) i to je sve Pilule i more 650269930
lepo se provedi Pilule i more 3980218871
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pilule i more Empty
PočaljiNaslov: Re: Pilule i more   Pilule i more EmptyPon Avg 06, 2012 4:17 am

aha e super,hvala Pilule i more 650269930 mene plasilo da ne porani ili sl pa da mi upropasti letovanje..ja popijem nekad malko ranije ako znam da necu moci na vreme tipa 15 min ili npr 15 min kasnije,a kad odem na more mozda necu biti u mogucnosti tačno na vreme pola h ,sat da zakasnim nije problem? .. i za alkohol da pitam..koliko otprilike sme da se pije..? ja pijem u 20h tablete,i otisla sam posle na splav ,uzela oko ponoci pivo od grejpa ,malo je ostalno pri kraju da nisam popila,i pila sam ga oko sat vremena po malo jer ne volim hladno, el to ok? Ja nikad ne znam koliko smem da popijem,inače ne pijem al kad pijem onda sve nesto malo,po izbegavam iz neznanja..neznam posle kolko mogu da pijem nakon uzete pilule,da li utiče na samo tu jednu popijenu pilulu ,na celu kutiju kako vec...?
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Pilule i more Empty
PočaljiNaslov: Re: Pilule i more   Pilule i more EmptyPon Avg 06, 2012 4:20 am

Alkohol

Alkohol kada se koristi paralelno uz kontraceptivne pilule moze da ubrza put razgradnje pilula i na taj nacin da smanji delotvornost istih.Casa vina kada izadjete nece naskoditi ali svakodnevna upotreba alkohola ili upotreba istog u vecoj kolicini moze uticati na efikasnost pilule.



i smes sat-vremena tamo-ovamo da pomeris vreme uzimanja.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Pilule i more Empty
PočaljiNaslov: Re: Pilule i more   Pilule i more EmptyPon Avg 06, 2012 9:17 am

imas vec jednu temu alkohol i pilule,pa pogledaj malo i tamo Pilule i more 650269930 misljenja su razlicita...ja sam pila primolut-nor i neposredno posle toga sam uzimala vece kolicine alkohola,ali nikad nisam povracala i sve je bilo ok Pilule i more 650269930 ako ne znas kolika ti je granica,nemoj da pijes nesto mnogo...msm to tvoje pivo ima 2-3 % alkohola,a vino mnogo vise,tako da ne mozes to da poredis...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pilule i more Empty
PočaljiNaslov: Re: Pilule i more   Pilule i more EmptyPon Avg 06, 2012 10:36 am

E hvala puno Pilule i more 650269930 procitala sam ovo sto mi je Bev napisala, al svi smo razliciti , nekome je 3l mnogo,nekome je puno..ne pijem puno,pa i ne povracam ali uvek se tako dvoumim,ustrucujem i onda zavrsim sa guaranom ili sl XD znaci mogu da pijem i 2l piva al ne npr odjednom,da mi se slosi,da povracam i sl..kolko sam razumela
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Pilule i more Empty
PočaljiNaslov: Re: Pilule i more   Pilule i more EmptyPon Avg 06, 2012 8:12 pm

pa ne bih se ja igrala sa 2l piva.ako su doktori rekli `jedna casa vina`,ja vise od te jedne ne bih pila.zasto rizikovati?

a je l` ima neke veze vreem koje protekne od uzimanja pilule pa do unosenja alkohola?u smislu da sto je veci period izmedju,to bolje?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pilule i more Empty
PočaljiNaslov: Re: Pilule i more   Pilule i more EmptyUto Avg 07, 2012 10:13 am

aha ok..E to i mene zanima Ivana,to vreme ,verovatno je ok piti nakon 4,5 h nakon sto se apsorbuje pilula...i onda ne utice puno,al neznam kolko se aklohol zadrzava u telu pa da ne utice na narednu,ili ako se pije alkohol neposredno pre uzimanja tablete...
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Pilule i more Empty
PočaljiNaslov: Re: Pilule i more   Pilule i more EmptyUto Avg 07, 2012 11:26 am

pa zavisi koliko popijes xD zasto ne pitas ginekologa sve sto te zanima ? Pilule i more 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pilule i more Empty
PočaljiNaslov: Re: Pilule i more   Pilule i more EmptyUto Avg 07, 2012 12:03 pm

Pa zato sto mi uvek sinu neka nova pitanja XD..odem sa dosta pitanja,necega se i ne setim da pitam,a i glupo mi da se zadrzim unutra pola h XD nije da su i doktori najraspolozeniji uvek..
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Pilule i more Empty
PočaljiNaslov: Re: Pilule i more   Pilule i more EmptyUto Avg 07, 2012 10:09 pm

WindZ, ako ne pijes kao sto kazes, i odes na more i popijes dva litra piva (cini mi se da je to bilo dato kao primer) ne brini piluli nece stici da bude nista jer ces verovatno zavrsiti u hitnoj na ispiranju.
Mnogo je jednostavno, ne preteruj sa alkoholom i nece skoditi ni tebi ni piluli.
Ovde imas na tri strane debatu o alkoholu pa procitaj ako te zanima: https://zenski-kutak.serbianforum.info/t432-pilule-i-alkohol

A druga stvar, imaj u vidu da te pilule ne stite od polnih bolesti, vec samo od turdnoce.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Pilule i more Empty
PočaljiNaslov: Re: Pilule i more   Pilule i more EmptyUto Avg 07, 2012 11:16 pm

Samo da pitam nesto ne vezano za temu toliko. Ako svaog dana, uzmes malo alkohola, pa malo grejpa, pa malo jos necega sto smanjuje dejstvo pilule, da li skupina svih tih "Malo" Smanjuje dejstvo pilule mnogo?

WindZ ne pije, za ove 2 godine veze ni pivo nije popila do kraja. Kako pre pilula tako i posle.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Pilule i more Empty
PočaljiNaslov: Re: Pilule i more   Pilule i more EmptySre Avg 08, 2012 9:05 pm

stormz, najbolje da pitate lekara.meni iskreno,to nikad nije ni palo na pamet.

a i koje zensko pije alkohol svakodnevno Pilule i more 515354487
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pilule i more Empty
PočaljiNaslov: Re: Pilule i more   Pilule i more Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pilule i more
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Kontracepcija-
Skoči na: