Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 sta da radim sa sestrom?

Ići dole 
+7
inda
Bella
Jeci
bevana
kajlina
Ivana
Yo**
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

sta da radim sa sestrom? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? - Page 2 EmptyPon Sep 24, 2012 9:55 am

Svo to njeno ponasanje je veoma nezrelo... Najbolje je da popricas sa njom, kao sestra-sestri kazes kao mi tebi ovako.
Ostatak ces naci u PP (Privatnoj Poruci).
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

sta da radim sa sestrom? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? - Page 2 EmptyUto Sep 25, 2012 12:54 am

Yo, jako nezgodna situacija. Imate li uslova da se vidjate van stana? Znam da on dolazi sa strane kod tebe, ali budite vani koliko god je to moguce. Iskreno ako ti je sestra takva kako si je ti opisala, nema ti pomoci. Samo drzi decka podalje. A ni sa njom ne vredi da zapocinjes razgovor, jer ce ti odmah reci da nisi normalna, i sta ti pada na pamet. Plus, to je sestra, a ovo je momak, ona ce biti tu i kad on ode.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

sta da radim sa sestrom? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? - Page 2 EmptyUto Sep 25, 2012 1:03 am

Dajte ljudi, pa nije joj sigurno rodjena sestra zaljubljena u decka! Moguce je da je ljubomorna, ako je sebicna to ide uz tu osobinu. Za ostalo se slazem sa devojkama, mislim da treba da popricas sa njenim deckom, iz iskustva znam da razgovor sa njom nece mnogo promeniti stvari.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

sta da radim sa sestrom? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? - Page 2 EmptyUto Sep 25, 2012 3:23 am

Iva ::
A ni sa njom ne vredi da zapocinjes razgovor, jer ce ti odmah reci da nisi normalna, i sta ti pada na pamet.

pa to i ja kazem, a i mozda sam pogresila ja pa ne bi bilo fer da je optuzujem ako nije kriva. a ovom mom cu reci da je malo vise kulira i da je se drzi na distanci da nam se ne bi mesala u vezu. neka nadje neku drugu zanimaciju sta da radim sa sestrom? - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

sta da radim sa sestrom? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? - Page 2 EmptyUto Sep 25, 2012 3:35 am

Bella ::
Dajte ljudi, pa nije joj sigurno rodjena sestra zaljubljena u decka! Moguce je da je ljubomorna, ako je sebicna to ide uz tu osobinu. Za ostalo se slazem sa devojkama, mislim da treba da popricas sa njenim deckom, iz iskustva znam da razgovor sa njom nece mnogo promeniti stvari.

a kako onda tumacis to sto je njegove slike pokazivala drugima?ja bih rekla da ju je opcinio totalno.
i mozda nije zaljubljena,ali se `popalila`.neko je pominjao njenog (sestrinog) decka-pa sta on ima sa tim?ja bih prvo kroz polusalu nabacila nesto da se bas trudi oko njega,da joj se on bas svidja kao potencijalni zet.ako je to ne trgne i ako nastavi,onda bih pokazala kandze. sta da radim sa sestrom? - Page 2 326513241
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

sta da radim sa sestrom? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? - Page 2 EmptyUto Sep 25, 2012 6:29 am

Ivana, svako ko ima sestru zna da je to skoro nemoguce (kazem skoro jer danas ima svakakvih bolesnika, ne verujem da njena sestra spada u tu kategoriju). To pokazivanje slika tumacim bas suprotno, pa da je zaljubljena ne bi valjda to otvoreno pokazivala? Verujem jedino da je ljubomorna sto njen decko nije takav.
Sto se njenog decka tice, mislila sam da poprica sa njim o njenom izlasku iz stana, da je odvede negde ili da on poprica sa njom o tome.

Yo, izvini ako gresim i ako cu mozda biti direktna, ali da ti nisu mozda ovakve misli pale na pamet zato sto ti se ucinilo da je ustvari tvoj decko taj koji flertuje sa sestrom? Posto si rekla da si primetila da mu prija to sto ona trci oko njega, mozda je ona samo bila ljubazna, a tebe je vise to trgnulo.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

sta da radim sa sestrom? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? - Page 2 EmptyUto Sep 25, 2012 8:07 am

Bella,htedoh da napisem da nemam rodjenu sestru,pa da ne mogu to najbolje da razumem.to jeste.
ali meni ovo lici da je toooliko odusevljena njime,da to ne moze da sakrije!nadam se da gresim!
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

sta da radim sa sestrom? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? - Page 2 EmptyUto Sep 25, 2012 10:05 am

bella, moguce da si u pravu. ja sad vise ne znam ni sta da mislim jer previse razmisljam o svemu. ali ipak mislim da je ljubomorna sto njen decko nije malo vise kao moj. i mozda se hvali mojim jer misli da njen nije vredan toga.
ja imam problem sto sad da mi kazete da se ja lozim na sestrinog decka, mogla bih i u to da poverujem! iako nema veze s vezom. bas stvarno ne znam sta da mislim Neutral a u sebi ne mogu da nadjem odgovor. opet proradio taj nedostatak samopouzdanja u meni
i nije on taj kome prija da ona trci oko njega, nego se ona sama trpa.
mozda je samo problem to sto nemam samopouzdanja i mislim da svaka devojka vredi vise od mene, pa moze i da mi ga preotme. mozda se zato osecam ugrozeno i nesigurno. to da potcenjujem sebe je cak i on primetio i rekao mi
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

sta da radim sa sestrom? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? - Page 2 EmptyUto Sep 25, 2012 7:42 pm

Usla si u 3 broja manje farmerice i ti nemas samopouzdanja??? sta da radim sa sestrom? - Page 2 650269930 sta ti je,devojkoooo? sta da radim sa sestrom? - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

sta da radim sa sestrom? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? - Page 2 EmptyUto Sep 25, 2012 9:20 pm

Yo** ::
bella, moguce da si u pravu. ja sad vise ne znam ni sta da mislim jer previse razmisljam o svemu. ali ipak mislim da je ljubomorna sto njen decko nije malo vise kao moj. i mozda se hvali mojim jer misli da njen nije vredan toga.
ja imam problem sto sad da mi kazete da se ja lozim na sestrinog decka, mogla bih i u to da poverujem! iako nema veze s vezom. bas stvarno ne znam sta da mislim Neutral a u sebi ne mogu da nadjem odgovor. opet proradio taj nedostatak samopouzdanja u meni
i nije on taj kome prija da ona trci oko njega, nego se ona sama trpa.
mozda je samo problem to sto nemam samopouzdanja i mislim da svaka devojka vredi vise od mene, pa moze i da mi ga preotme. mozda se zato osecam ugrozeno i nesigurno. to da potcenjujem sebe je cak i on primetio i rekao mi

E upravo to sam htela da ti napisem, takav neki zakljucak sam ja stekla iz tvoje price. Jer si i sama pricala da ne shvatas zasto je on bas sa tobom, a i zalila si se na manjak samopouzdanja. Potpuno bespotrebno! On je izabrao tebe u moru devojaka, bas ti si mu privukla paznju, trudi se oko tebe, dovoljno govori cinjenica sto svaki vikend mora da putuje da biste se videli, a sigurna sam da i u njegovom gradu ima dosta lepih devojaka. Ocigledno smatra da nisu vredne kao ti sta da radim sa sestrom? - Page 2 1071211947 Tako da izbaci te misli iz glave i uzivaj u ljubavi sa deckom.

A za sestru sam ti rekla, verovatno je samo malo ljubomorna. Cak mislim da je ustvari glavni problem sto ona nije zadovoljna svojom vezom, pa je nasla da uporedjuje svog decka sa tvojim (sto sam postala neki psiholog sta da radim sa sestrom? - Page 2 1071211947). Nemoj joj nista za to govoriti, samo ces pogorsati stvari. Gledaj to na lepsi nacin: bar je ljubazna sa njim i fino ga je ugostila, mnogo bi gore bilo da je drska i bezobrazna sta da radim sa sestrom? - Page 2 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

sta da radim sa sestrom? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? - Page 2 EmptyUto Sep 25, 2012 9:23 pm

a zasto je onda spremala rucak `zetu` a svom decku nece ni palacinke?

Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

sta da radim sa sestrom? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? - Page 2 EmptyUto Sep 25, 2012 9:25 pm

Pa mislim da je ocigledno da ona ima problem sa svojim deckom...A to za rucak bih ja shvatila tako da se ljudi vise trude oko gostiju nego oko nekih redovnih ukucana. Pa zar ne bi bilo bez veze da je decko dosao iz drugog grada i da je sedeo ceo dan gladan kod njih u stanu?
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

sta da radim sa sestrom? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? - Page 2 EmptyUto Sep 25, 2012 9:26 pm

a kakve veze ima to sto je ona nezadovoljna svojom vezom sa ugadjanjem zetu?
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

sta da radim sa sestrom? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? - Page 2 EmptyUto Sep 25, 2012 9:30 pm

Ma ne mislim na to, nego na palacinke. Da joj je stalo do svog decka trudila bi se oko njega.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

sta da radim sa sestrom? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? - Page 2 EmptyUto Sep 25, 2012 9:34 pm

znaci,oko ovog (zeta) se trudi jer joj je stalo?ili je samo kurtoazija u pitanju?

i eto,ti imas sestru-je l` bi ti bilo ok da je ona svima pokazala slike tvog decka?ne kazem da je to znak da se zaljubila u njega,ali meni je to u namanju ruku cudno.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

sta da radim sa sestrom? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? - Page 2 EmptyUto Sep 25, 2012 9:49 pm

O Boze, Ivana, ne bi mi bilo cudno, ako npr. retko imam decka, pa sam nasla nekoga za koga moja sestra misli da je lep, sto ne bi pokazala drugaricama? Ima nas svakakvih i nije mi to nista cudno. U pravu si, nemas sestru i mislim da ne razumes bas sestrinske odnose, jer bi ti samo na osnovu jedne price zakljucila da se devojka zaljubila u decka rodjene sestre, meni je to bolesno. Moja sestra je imala momke koje nisam gotivila, imala je i neke koje sam smatrala tako dobrim da bih i ja volela da nadjem takvog, ali u zivotu nisam osetila ni najmanje simpatije ni prema jednom, pa sve i da ima osobine kao da mi je srodna dusa.

Nije mi namera da opravdavam tu devojku i glumim njenog advokata, ali prosto i ja imam sestru, takodje znam kako je biti nekome sestra i tako nesto bi mi poslednje palo na pamet, i to kada bih imala neke bas cvrste dokaze.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

sta da radim sa sestrom? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? - Page 2 EmptyUto Sep 25, 2012 10:10 pm

O,Boze,Bella,nisam rekla da je zaljubljena vec da se `popalila` i da mi je njeno ponasanje cudno.

drugo-nisam zakljucila to na osnovu jedne price vec na osnovu nekoliko cinjenica koje je devojka iznela.

trece-to sto vec 2x ponavljas kako ja nemam sestru,pa ne razumem nije 100% tacno.ja se jesam ogradila,ali u najuzoj familiji imam slucaj gde jedna sestra mrzi svoju rodjenu sestru.i ne samo to,nego se trudi da joj zagorca zivot na svaki moguci nacin.ako takvi slucajevi postoje,zasto onda ne bi postojao slucaj da se nekome svidi sestrin momak?
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

sta da radim sa sestrom? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? - Page 2 EmptyUto Sep 25, 2012 10:56 pm

Ivana, i meni je njeno ponasanje cudno, a to sam pripisala ljubomori. Mozda i nisam u pravu, ja samo iznosim svoje misljenje, a ti si mi postavljala niz pitanja verovatno u cilju da me navedes na svoje misljenje. To sto sam naglasila da nemas sestru je samo da bi shvatila zasto ja prvo pokusavam da nadjem neko drugo opravdanje za njeno ponasanje, mislim da bi to svaka devojka na mom mestu uradila. Ako ne gresim, ovde ni jedna devojka koja je iznela misljenje nema sestru sta da radim sa sestrom? - Page 2 650269930 Verujte mi da biste mnogo drugacije razmisljale.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

sta da radim sa sestrom? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? - Page 2 EmptyUto Sep 25, 2012 11:02 pm

ne,nisam htela da te navedem na svoje misljenje,nego sam te,posto ti imas sestru,a ja ne,pitala kakve veze ima njeno nezadovoljstvo u vezi sa ugadjanjem zetu.ti mi na to nisi odgovorila vec si rekla `Da joj je stalo do svog decka trudila bi se oko njega.` pa sam u sledecem postu izvukla logican zakljucak.

ja ovde stajem,nase neslaganje misljenja ne pomaze Yo,samo cu da ti kazem da je moje misljenje objektivno,a tvoje subjektivno.i jedno i drugo ima prednosti i nedostatke.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

sta da radim sa sestrom? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? - Page 2 EmptyUto Sep 25, 2012 11:11 pm

Rekla sam da mu je spremila rucak zato sto je gost, a da decku nece da napravi palacinke jer joj nije stalo do njega, ocigledno nisi pazljivo procitala sta sam pisala. I ne bih se slozila da je tvoje misljenje objektivno, neke od vas su zakljucile da je njena sestra zaljubljena u decka zato sto mu je spremila rucak i pokazala drugaricama slike. Bas su mi to jaki razlozi. Ni jedna od nas ne zna celu pricu nego samo neke delove, tako da ni jedna ne moze stvar da posmatra objektivno.

E da, nakon cele price je pokazala nezadovoljstvo sto on dolazi i sto mora da se trudi oko njega. Po tome sam zakljucila da je to bila cista ljubaznost i da ne uziva u tome. Da je zaljubljena verovatno bi jedva cekala da dodje i da ostane sama sa njim.

I nemoj da me shvatis pogresno, stvarno mi nije cilj da se ubedjujemo koja je u pravu, niti smatram da sam ja 100% u pravu, samo sam htela da obrazlozim svoje misljenje sta da radim sa sestrom? - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

sta da radim sa sestrom? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? - Page 2 EmptyUto Sep 25, 2012 11:40 pm

molim vas da se ne svadjate. ima istine u svemu sto pricate. obe. videcemo kako ce dalje da se razvija situacija sta da radim sa sestrom? - Page 2 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

sta da radim sa sestrom? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? - Page 2 EmptySre Sep 26, 2012 2:08 am

Mislim da tvoja sestra, Yo, ima kompleks nize vrednosti, ili krizu licnosti. U njene namere ne bih ulazila - ljudi su razliciti, ne iskljucujem nijednu od mogucnosti. Ipak, mislim da je bitnije da malo ojacas i popravis odnos sa sestrom, evidentno je da ne funkcionisete sjajno. Momke cete mozda jos dugo menjati, a sestra je jedna. Ja imam sestru, ali moje misljenje ipak nista ne znaci jer je to neka druga situacija, sve u svemu, to da li joj se potencijalni zet svideo ili ne, je manji problem. Ona zeli da mu se svidi, na neki svoj nacin, da bi dokazala sebi da vredi. I ne verujem da je njoj tesko da spremi rucak ili kucu, ili da kuva kafe, vec zeli da to neko primeti, da je pohvali. Nisam psiholog, i mozda gresim, to je moje misljenje.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




sta da radim sa sestrom? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? - Page 2 EmptySre Sep 26, 2012 5:20 am

Ne bi mi bilo cudno da joj se on dopao, a ima i devojaka koje imaju potrebu da se dopadnu svakom momku u njihovoj blizini, bez obzira da li je decko njihove najbolje drugarice, sestre, nebitno. Pa se tako "utrpavaju" i gde ne treba. Moze da bude i da je ljubomorna na tvoju vezu. Ma, Yo, moze svasta da bude. Treba lepo i iskreno da popricas sa njom. Mozes da se vidjas sa momkom i van stana, recimo, ali to nece resiti glavni problem, a to je onaj izmedju tebe i tvoje sestre. I slazem se sa Larom za to da je sestra jedna i da treba da resite to zajednicki. Ako ona zeli, naravno. Ako ne zeli, tebi ce biti mirna savest jer si dala sve od sebe, i iskreno razgovarala. A ne ovako da nagadjas. I kad kazem razgovor, ne mislim samo na razgovor o datom problemu, vec razgovor o vasem odnosu generalno. Lepo bi bilo kad bi to moglo koliko toliko da se popravi.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

sta da radim sa sestrom? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? - Page 2 EmptySre Sep 26, 2012 10:28 pm

Yo** Tema je prebacena u " Problem sa poverenjem ", nisam znao kako drugacije da nazovem, posalji mi poruku ako naziv nije adekvatan.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

sta da radim sa sestrom? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? - Page 2 EmptySre Sep 26, 2012 10:29 pm

ok, nisam htela da smaram sa jos jednom temom, dovoljna je ova jedna. nazovi kako hoces...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





sta da radim sa sestrom? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
sta da radim sa sestrom?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Potpuni haos! Ne znam sta da radim....

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: