Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 U neobaveznoj vezi dok cekam pravog

Ići dole 
+2
StormZ
Majlisa
6 posters
AutorPoruka
Majlisa




Broj poruka : 7
Datum upisa : 05.06.2012

U neobaveznoj vezi dok cekam pravog Empty
PočaljiNaslov: U neobaveznoj vezi dok cekam pravog   U neobaveznoj vezi dok cekam pravog EmptyPet Avg 24, 2012 3:00 am

Drugarica je 3 godine u vezi,svi ocekuju svadbu,ali ona besni od pomisli da se uda za njega,on nema fakultet.Imala je bogatog,zgodnog i obrazovanog,ali on je teska osoba.
Druga ima 30-ogodisnjaka koji bi da se zeni,ali se plasi obaveze jer nema stalan posao,pa raskinu,pomire se,a i ona ima jos jednog sa strane,pa s kojim uspe.
Treca juri bogatstvo,ima sada solidnog decka,solidno placen,lep i zgodan,ali sta ako moze da naidje jos bolji.
Sigurno znate more ovakvih slucajeva,mozda se i prepoznajete,a isto vazi i za momke!
Nazad na vrh Ići dole
Majlisa




Broj poruka : 7
Datum upisa : 05.06.2012

U neobaveznoj vezi dok cekam pravog Empty
PočaljiNaslov: Re: U neobaveznoj vezi dok cekam pravog   U neobaveznoj vezi dok cekam pravog EmptyPet Avg 24, 2012 4:04 am

E sad vidis kako se ja osecam.Moja shvatanja su skroz u sukobu sa tim sta one rade,ali ja mogu samo da dam savet.Kad vide da si protiv,samo pocnu da kriju te stvari od tebe i tu je jos vise poljuljano poverenje.Jos je grozno sto su nezadovoljne i stalno ocekuju vise.I kad je uopste nastupio trenutak kada su svi toliko ambiciozni da im niko nije dovoljno dobar.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

U neobaveznoj vezi dok cekam pravog Empty
PočaljiNaslov: Re: U neobaveznoj vezi dok cekam pravog   U neobaveznoj vezi dok cekam pravog EmptyPet Avg 24, 2012 4:38 am

Osobe koje tako razmisljaju su nesrecne i nesposobne... U neobaveznoj vezi dok cekam pravog 3499814433
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

U neobaveznoj vezi dok cekam pravog Empty
PočaljiNaslov: Re: U neobaveznoj vezi dok cekam pravog   U neobaveznoj vezi dok cekam pravog EmptyPet Avg 24, 2012 5:35 am

prvi put u zivotu cujem da je osoba ambiciozna ako zeli da nadje dobrostojeceg decka! uzaaaaaas.
ta osoba je teska sponzorusa a ne ambiciozna licnost.
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

U neobaveznoj vezi dok cekam pravog Empty
PočaljiNaslov: Re: U neobaveznoj vezi dok cekam pravog   U neobaveznoj vezi dok cekam pravog EmptySub Avg 25, 2012 1:09 am

Lus U neobaveznoj vezi dok cekam pravog 425539214

meni je iskreno ovo najveca glupost. Ili si u vezi sa nekim, i prihvatas sve mane i vrline i volis tu osobu, ili nemoj ni biti u vezi.
To da se ceka nesto bolje ne postoji.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

U neobaveznoj vezi dok cekam pravog Empty
PočaljiNaslov: Re: U neobaveznoj vezi dok cekam pravog   U neobaveznoj vezi dok cekam pravog EmptySub Avg 25, 2012 2:06 am

to su neki duuuuuboki kompleksi.
a jesu li one ostavrene na tom polju,pa zahtevaju bogate?

samo neka paze da ne tresnu o pod.znam jednu koja je ceo zivot bila sponzorusa i odjednom je vidim sa nekim deckom obicnog izgleda,malo krupniji,ozbiljan.bas mi je bilo cudno jer sam je pre stalno vidjala sa mafijasima.ispostavilo se da je on jedan od direktora u nekoj firmi i svi su pricali kako se ona `dobro udala`. nekoliko meseci kasnije sam cula da je tuce...tako da,sreca se ne kupuje!
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

U neobaveznoj vezi dok cekam pravog Empty
PočaljiNaslov: Re: U neobaveznoj vezi dok cekam pravog   U neobaveznoj vezi dok cekam pravog EmptySub Avg 25, 2012 5:42 am

Ja mogu da razumem da obrazovanoj devojci smeta cinjenica da njen buduci muz nema fakultet. Smatram da svakoj zeni treba muskarac na koga moze da se osloni, a ne da racuna da ce ziveti vecim delom od njene plate. Cinjenica je da ljubav prodje za par godina, a ostaju deca koju treba izdrzavati i izvesti na pravi put. Treba razmisljati i o buducnosti, ako ja radim na tome da budem finansijski samostalna, moze i moj buduci muz.
I ne bih ja osudjivala tako te devojke, ne znamo sta je u njihovim glavama. Mozda su se zaljubile u svoje momke, ali ih muci to sto ne znaju kako bi funkcionisao zivot sa njima u braku kada budu delili obaveze.

A devojke koje zele decka koji ce da ih finansira apsolutno ne podrzavam, mislim da par treba da se potrudi da steknu imovinu zajedno. I imucni momci su mi uvek bili odbojni, nisam jos upoznala ni jednog da nije pun sebe, ne shvataju da novac nije nikakav kvalitet.
Nazad na vrh Ići dole
Majlisa




Broj poruka : 7
Datum upisa : 05.06.2012

U neobaveznoj vezi dok cekam pravog Empty
PočaljiNaslov: Re: U neobaveznoj vezi dok cekam pravog   U neobaveznoj vezi dok cekam pravog EmptyNed Avg 26, 2012 9:50 am

Ne vidjam ih cesto,ali ih znam od rodjenja.
Jedna je bila extra student,ali nije nasla posao u struci,radi nesto losije,sama se izdrzava.Kaze da je njen decko dobar i prija joj jer je slusa,ali ne moze sa njim da razgovara,a da je on razume i posavetuje,previse je patetican itd.
Druga bas juri bogate,ima dobar posao i veliku platu.Uvek je zelela da bude extra obucena,da se hvali drugaricama da ima sve najbolje.Imala je bogatasa koji je "setao" malo,a onda mu dosadila pa presao na drugu "namontiranu"!Plakala je jer se sebe vec videla sa njim kao "gazdaricu".Sad ima ok decka,obicnog i delovalo mi je da se opametila,ali i dalje se lomi da nema mozda neki jos zgodniji i bogatiji,ne sme da bude siromasnija od drugarica.
Treca je tek haos,ima dvojicu koji bi da je zene,treci bi da "probaju" vezu,pa malo kombinuje sve njih,sa svima se vidja povremeno,misli za koga da se uda,ponasa se kao praznoglava lujka,pita me za savet,a ja u tom haosu ne bih izdrzala dan i stvarno ne znam koji savet tu mogu da dam.
Inace studiram u Beogradu,tamo imam drugarice koje su zrelije i nemaju zivot kao spanska serija,a sad sam kuci u toku leta.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





U neobaveznoj vezi dok cekam pravog Empty
PočaljiNaslov: Re: U neobaveznoj vezi dok cekam pravog   U neobaveznoj vezi dok cekam pravog Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
U neobaveznoj vezi dok cekam pravog
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sve u vezi sa kompjuterima
» Saveti u vezi sminkanja
» Pitanja i predlozi u vezi foruma.
» Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: