Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Nakon sexa

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
lachupakabra

lachupakabra


Broj poruka : 28
Datum upisa : 03.06.2012

Nakon sexa Empty
PočaljiNaslov: Nakon sexa   Nakon sexa EmptyČet Avg 30, 2012 10:06 pm

Hmmm, odlucila sam da otvorim ovu novu temu, jer me muci jedna misao, a nisam srela ovaj topic.
Znate da u filmovima kad vode ljubav, tj kad dodje do vrhunca onda jednostavno posle toga leze tako, zagrljeni i zaspu.
Mene zanima, da li kad dodjete do vrhunca i on svrsi u vama, odma trcite do wc-a (kao ja) kako ne bi iscurila tecnost ? Ili nastavite da lezite ? Ili radite nesto drugacije od mene i samo sam ja luda sto trcim odma posle ? Nakon sexa 364988687
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Nakon sexa Empty
PočaljiNaslov: Re: Nakon sexa   Nakon sexa EmptyČet Avg 30, 2012 10:21 pm

Filmovi su odavno prevazidjeni"ideal"po pitanju sexa.Kao i uvek svi nam pokazuju ono sto bismo zeleli da vidimo.Normalno je da posle sexa ako zelis odes do wca okupas se ili stagod.Sve zavisi od osobe...ja licno malo volim da odlezim pa onda odem i zavrsim sta treba.Bitno je samo da piskis svaki put jer na taj nacin ces pre izbeci razne bakterije koje mogu da se nataloze u besici i samim tim izbegnes infekcije.
Nazad na vrh Ići dole
lachupakabra

lachupakabra


Broj poruka : 28
Datum upisa : 03.06.2012

Nakon sexa Empty
PočaljiNaslov: Re: Nakon sexa   Nakon sexa EmptyČet Avg 30, 2012 10:23 pm

Da to znam, da treba da piskim i to uvek tako radim. Ja isto volim da odlezim, ali meni... curi i ne osecam se prijatno... Tebi se ne desava to ? Znaci ja dok odem do wc-a meni je skoro pa do kolena Nakon sexa 364988687
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Nakon sexa Empty
PočaljiNaslov: Re: Nakon sexa   Nakon sexa EmptyČet Avg 30, 2012 10:39 pm

posto koristimo kondom (znaci nema sta da curi Nakon sexa 650269930 ) nama se desavalo da nas uhvati san dok smo jos spojeni (kad smo oboje umorni).
dok sam koristila pilule,jbg,morala sam odmah u wc,ako ne zelim da sve iscuri po krevetu.
neka on nekad svrsi van,obrises to,i onda mozete da ostanete da lezite malo Nakon sexa 650269930 pa posle na tusiranje i ostalo.
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Nakon sexa Empty
PočaljiNaslov: Re: Nakon sexa   Nakon sexa EmptyČet Avg 30, 2012 10:44 pm

Ja sam isto trčala u wc sa rukom između nogu. Nakon sexa 650269930 Piškim, odsedim na šolji dok ne iscuri, tušnem se. A kada sam baš bila umorna, dešavalo mi se da zaspim na njemu. I dan danas me zeza za to, a ja mu kažem da se ne buni, bar nisam zaspala za vreme seksa. Nakon sexa 364988687
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Nakon sexa Empty
PočaljiNaslov: Re: Nakon sexa   Nakon sexa EmptyPet Avg 31, 2012 11:41 am

Hahahha ja dok sam koristila pilule sam isto kao Pepeljuga-ruka izmedju nogu i trci u kupatilo Nakon sexa 364988687 a sada posto koristimo kondom,malo odlezim,mazimo se i onda tusiranje.
Nazad na vrh Ići dole
 
Nakon sexa
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» sex nakon porodjaja
» Trudnoća nakon abortusa
» Kontracepcija nakon kiretaze
» Prva menstruacija nakon pilula
» trudnoca nakon pilula za kontracepciju

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Sex-
Skoči na: