Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Sve ženske i muske teme na jednom mestu

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Parfemi

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
sister87

Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

PočaljiNaslov: Re: Parfemi   Pon Mar 19, 2012 1:24 am

tri godine imas parfem?? affraid kako to uspevas majke ti?
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 36

PočaljiNaslov: Re: Parfemi   Pon Mar 19, 2012 3:53 am

Pa,koristim ga malo,ne kupam se u njemu,i ne koristim ga kad idem na posao.Dovoljno lepo mirise...pa,nema potrebe stavljati ga puno,za posao koristim Bu ili tako neki.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Parfemi   Pon Mar 19, 2012 8:15 am

meni je trussardi inside bio omiljen, sad ne mogu nigde da ga nadjem opet da kupim, ako neka od vas zna mozda gde mogu da ga nadjem neka javi )) divan je parfem stvarno
Nazad na vrh Ići dole
inda

Broj poruka : 1651

PočaljiNaslov: Re: Parfemi   Pon Mar 19, 2012 8:58 am

pa ti rale onda kupi neku lep b.u. ja sam prosle godine stalno prskala rockmantic...i mnogo je lep,a i dugo mirise...on ti je u srebrno -roze pakovanju...
Nazad na vrh Ići dole
bevana

Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 31

PočaljiNaslov: Re: Parfemi   Pon Mar 19, 2012 9:01 am

meni je bu za svaki dan.
svaka cast ko moze parfeme koji kostaju 5000 i vise,da koristi svakodnevno.

PočaljiNaslov: Re: Parfemi   Pon Mar 19, 2012 9:09 am

moze onaj ko ima lepo zaradjuje. ja imam skromnu platu,da ne kazem malu,zato stedim originale,a ove jeftinije koristim svakodnevno.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Parfemi   Sre Mar 21, 2012 4:15 am

najbolji su mi Escada-Magnetism, i J.Lo-Live Luxe..ovaj prvi je bas postojan onako prodorno i intenzivno mirise,volim da ga nosim..zavodnički mi deluje XD..i često stavim kao za dnevnu varijantu DKNY red delicious nekako mi mirise cvetno i veselo ..a za uveče i neke lepe prilike,svečanije D&G -the one, on mi deluje onako ozbiljnije malo
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

PočaljiNaslov: Re: Parfemi   Sre Mar 21, 2012 4:17 am

meni se vise svidja D & G rose the one,ali ga trenutno nema u prodaji,ili bar ja ne mogu da ga nadjem.
Nazad na vrh Ići dole
inda

Broj poruka : 1651

PočaljiNaslov: Re: Parfemi   Sre Mar 21, 2012 8:14 am

perfeme koje koristim svaki dan nisu skuplji od 1000din,ali za posebne prilike imam i skuplje i kvalitetnije...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Parfemi   Sre Mar 21, 2012 11:58 am

Ferhundica ::
meni se vise svidja D & G rose the one,ali ga trenutno nema u prodaji,ili bar ja ne mogu da ga nadjem.

Nisam ga probala ,ali sam sigurna da je lep
Nazad na vrh Ići dole
Svrca

Broj poruka : 6

PočaljiNaslov: Re: Parfemi   Pon Mar 26, 2012 9:21 am

sister87 ::
haha... cula sam vec par puta da ima takvih devojaka da odu za vikend oko pola 8 u prafimeriju kao da probaju kako je to meni jadno..sebi to nikad ne bi dozvolila, ako nemam za takav miris onda cu bilo kakav..hvala bogu ima ovih jeftinijih. Ja licno trenutno koristim Bulgari-Om. Crist. a pre sam imala Boss-Hugo Boss. Slatke mirise ne volim. Original parfeme sam dobijala samo od bivseg i to Guchi-Envy me. Ni ja sebi nikad nisam kupila.. hehe nekako mi bilo zao dati 3-4-5000 za parfem, s obzirom da znam koliko volim da se mirisem ja bi to istrosila brzo. Ja sebi kupujem one Economic parfeme, oni su kao kopije i kostaju 300din(20ml.). a i drze bas dugo tj zavisi i od mirisne note. A orignial parfeme cu ostaviti momcima da mi kupuju
Rekla si da koristis Bulgari-Om.Crist. jel njega ima medju tim economic parfemima i koji je broj.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Broj poruka : 3396
Godina : 30

PočaljiNaslov: Re: Parfemi   Pon Mar 26, 2012 9:33 am

Svrco,ima ga.Broj je 280 i prilicno je postojan s` obzirom na to da je kopija!Kod nas su jeftiniji,250 dinara!
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

Broj poruka : 546

PočaljiNaslov: Re: Parfemi   Pon Mar 26, 2012 10:15 am

Ja stalno mirisem te Economic parfemcice u prodavnici i nikad se ni za jedan nisam odlucila, drugi kazu da su vrlo slicni originalu, ali meni nisu ni priblizno. Za svaki dan koristim parfeme na tocenje, ja njih volim. A za specijalne prilike imam originale i njih kupujem ili u parfimeriji ili tako sto pozovem coveka koji ih prodaje, on mi donese sve koje ima, ja odaberem nekoliko i to je to. Od originala izdvajam Armani code, njega obozavam. A svidja mi se i Bvgari Omnia Ametist, ali on jos nije dosao na red da se kupi. Inace, volim jake parfeme, ali ne i preterano teske, nesto umereno, vise sveze, ne volim slatke, vocne ili nesto slicno.
Nazad na vrh Ići dole
Svrca

Broj poruka : 6

PočaljiNaslov: Re: Parfemi   Pon Mar 26, 2012 11:51 pm

Ivana ::
Svrco,ima ga.Broj je 280 i prilicno je postojan s` obzirom na to da je kopija!Kod nas su jeftiniji,250 dinara!
Hvala! Ja sam ih nasla za 235 dinara.Ja sam zadovoljna njima,mada sam imala samo D&G light blue od tih Economic i stvarno je bio postojan i extra mirisao.Skoro sam od njih mirisala Versace Crystal Noir i mogu da kazem da je vrlo slican originalu,bolje da sam kupila njega,a ne sto sam se prevarila pa sam kupila onaj sto je kao prva kopija originala,tako ih zovu,prodaju ih za po 2000 din,ima svih mogucih poznatih,kao ista bocica,isti miris i postojanost,a ono prevara,ajde bocica je priblizno ista,nepostojanost bih i nekako mogla da prezalim i prevazidjem cestim prskanjem,ali miris nema dve blage veze sa originalom,uzas,ovaj Economic je mirisao slicnije originalu od ovog.Tako da znate da ne nasednete na te parfeme.Ja inace za svaki dan koristim B.U.,C-THRU,Avonove,mada Avonovi neki su dosta postojani i mogu da prodju za izlaske.Od originala sam uglavnom imala one malo pristucacnije,kao sto je Naomi Cambell Cat deluxe at night i Christina Aguilera,a jedini tako skuplji original mi je Cavalli-Serpentine,naravno poklon od bivseg.Ja volim jake i upecatljive parfeme za vece,a ove nezne,sveze za dan.Nikako ne volim sladunjave parfeme,one vockaste.I da nisam zadovoljna Oriflame parfemima,ranije sam radila,tako da sam po povoljnim cenama narucivala i dosta njih imala,miris je ok,ali su nepostojani.Medju ovim jeftinijima sa fenomenalnom postojanoscu mogu da preporucim one Tesori d'Oriente mirise koji se krecu oko 500-600 din,i vecina njih podseca na neke original parfeme.A od tih originala mi se mnogo svidja Gucci Guilty i ova Omnia Crystaline,a lep je i onaj novi Naomi Cambell-Wild pearl,bas je prolecni-letnji.Izvinite sto sam ovoliko oduzila,ja sam veliki ljubitelj parfema,kad krenema da pricam o njima ne mogu da stanem koliko ih volim I za sve ljubitelje parfema preporucujem ovaj sajt http://www.punmiris.com/
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

PočaljiNaslov: Re: Parfemi   Uto Mar 27, 2012 12:00 am

ja sam imala Cristalinu od tih Economic i miris je skoro pa identican,a postojanost dobra,dok je Cat de luxe isto jako slican,skoro isti,ali nije postojan uopste...
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Broj poruka : 1445

PočaljiNaslov: Re: Parfemi   Uto Mar 27, 2012 1:54 am

Naomi Cambel "Cat Deluxe". koristim ga vec par godina. jedna bocica od 50 ml mi traje skoro godinu dana, a svaki dan ga koristim. naravno, u normalnim kolicinama. Letos sam ga kupila, i htela sam neki drugi, ali mi ovaj bas nekako stoji, nije jak, taman koliko treba. Svi kazu da ide uz mene, ne znam, ali je dobar.
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Broj poruka : 1654
Godina : 35

PočaljiNaslov: Re: Parfemi   Sre Mar 28, 2012 2:22 am

Ja kad kupim ili dobijem neki dobar parfem maksimalno ga stedim,koristim ga i po par godina,za svaki dan koristim jeftinije parfeme,ima dosta dobrih kopija.Stalno narucujem parfeme iz Avona i Oriflejma.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

PočaljiNaslov: Re: Parfemi   Sre Mar 28, 2012 2:34 am

Iz Avona mi se svidja Pur Blanca!
Imala sam i neki Passion dance-za njim je bivsi ludeo!
Nazad na vrh Ići dole
zoja

Broj poruka : 10
Datum upisa : 23.03.2012

PočaljiNaslov: Re: Parfemi   Sre Mar 28, 2012 2:40 am

Prada-Infusion d'iris
@Nastija: mislim da parfem vremenom promeni onaj pravi originalni miris, kada se duze drzi otvoren
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Broj poruka : 1654
Godina : 35

PočaljiNaslov: Re: Parfemi   Sre Mar 28, 2012 3:00 am

Nisam primetila, i meni je passion dance extra.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Broj poruka : 1429
Godina : 28

PočaljiNaslov: Re: Parfemi   Sre Mar 28, 2012 6:04 am

Ja prvi put cujem za te "Ekonomik" parfeme. Sta je to i gde to kupujete?
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

PočaljiNaslov: Re: Parfemi   Sre Mar 28, 2012 6:06 am

ima ih u prehrambenim prodavnicama,i u parfimerijama,male su bocice po 20 mg parfema,i kostaju 250 dinara.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

PočaljiNaslov: Re: Parfemi   Sre Mar 28, 2012 7:33 am

Bella,to su kopije parfema.Ovako izgledaju.

Nazad na vrh Ići dole
Ivana

PočaljiNaslov: Re: Parfemi   Pon Okt 15, 2012 12:10 am

D&G the one...
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

Broj poruka : 671
Godina : 26

PočaljiNaslov: Re: Parfemi   Pon Okt 15, 2012 6:29 am

Ja sam otkrila ove kopije originala.Mada ako kopije ovako dobro i postojano mirisu ja stvarno ne znam kakva bi situacija bila sa originalom Od njih imam Dior-Addict i skoro sam kupila Escada-Sexy graffiti.Kostaju samo 4e a bocice izgledaju ovako

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Parfemi   

Nazad na vrh Ići dole

Parfemi
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Parfemi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Lepota :: Nega lica i tela-