Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Prvi glas Srbije

Ići dole 
+13
*cinderella*
Jeci
StormZ
jagodica
inda
Lara
Bella
Lus
kajlina
sharon
~Lovely~
bevana
Ivana
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Prvi glas Srbije - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi glas Srbije   Prvi glas Srbije - Page 8 EmptyNed Jan 06, 2013 11:13 am

ne zaboravite da se rok u Srbiji ne prodaje Prvi glas Srbije - Page 8 3428855504

volim strani rok,ali takvi kao Zoran su ovde bili popularni u vreme Bjelog dugmeta i Ekv-a.

Davor je dobio jednu pesmu i nekoliko pojavljivanja na prvoj.za ovogodisnjeg pobednika ne znam.
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Prvi glas Srbije - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi glas Srbije   Prvi glas Srbije - Page 8 EmptyNed Jan 06, 2013 10:49 pm

Meni se Zoran dopada jer je iz nastupa u nastup sve bolji.
Mirna mi je antipatična.
Sara jeste najkompletnija, ali i najprepotentnija.
Nevena mi je predivna i lepo peva, ali je toliko kruta da mi se čini da je ni pobeda ne bi obradovala.
Boris je prosečan, ali simpatičan i baš bih volela da uspe, da ne mora da se vraća na pumpu.
Ne znam ni sama čijom pobedom bih bila zadovoljna, ali mi je drago da je Sanja ispala. Prvi glas Srbije - Page 8 326513241
Od ovih koji su ispali mi najviše nedostaje Saška. Ne znam, tu ne mogu da budem objektivna, kao što nisam mogla biti prošle godine za malu Nevenu.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Prvi glas Srbije - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi glas Srbije   Prvi glas Srbije - Page 8 EmptyPon Jan 07, 2013 9:06 am

sanjala sam Borisa... Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Prvi glas Srbije - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi glas Srbije   Prvi glas Srbije - Page 8 EmptyPon Jan 07, 2013 9:39 am

Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Prvi glas Srbije - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi glas Srbije   Prvi glas Srbije - Page 8 EmptyPon Jan 07, 2013 9:41 am

Ivana, sta se desilo? Prvi glas Srbije - Page 8 650269930
Nazad na vrh Ići dole
NisamZnalaKako

NisamZnalaKako


Broj poruka : 67
Datum upisa : 07.05.2012
Godina : 31

Prvi glas Srbije - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi glas Srbije   Prvi glas Srbije - Page 8 EmptyUto Jan 08, 2013 4:58 am

Navijam za Mirnu jer ima sve. (ali slažem se da su joj obrve grozne haha)
Navijam za Zorana jer mu glas nije prosečan, ako kapirate.
Nevena mi je dosadna, nije mi zanimljivo ni da je slušam ni da je gledam.
Boris je simpatičan, ništa više.
Sara mi je više za neku dvorsku ludu nego za pevačicu. Iskreno, ne dopada mi se još od početka.
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Prvi glas Srbije - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi glas Srbije   Prvi glas Srbije - Page 8 EmptyUto Jan 08, 2013 11:55 pm

Sta ce pevati u subotu,koja ce biti tema?
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Prvi glas Srbije - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi glas Srbije   Prvi glas Srbije - Page 8 EmptySre Jan 09, 2013 7:46 am

Jeci ::
Ivana, sta se desilo? Prvi glas Srbije - Page 8 650269930

ma,gluposti neke. Prvi glas Srbije - Page 8 650269930

Nastija,ne znam sta pevaju.obicno bude na sajtu prve,ali sada nema.verovatno ce sutra izbaciti.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Prvi glas Srbije - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi glas Srbije   Prvi glas Srbije - Page 8 EmptyČet Jan 10, 2013 1:06 am

Heheh, Lus, pomesala si me sa nekim Prvi glas Srbije - Page 8 364988687 Ali pratim, samo ne redovno, zato i povremeno bacim pogled na ovu temu Prvi glas Srbije - Page 8 650269930

Moj favorit je Mirna, moja sugradjanka Prvi glas Srbije - Page 8 1071211947 Nevena mi isto super peva, samo sto mi je malo mrtva, razumem da je devojka po prirodi mirna i povucena, ali trebala bi malo da poradi na scenskom nastupu ako zeli da se bavi tim poslom. Sara stvarno ima prirodni talenat za scenu, mada mi je u nekim situacijama malo prenapadna, a nekada mi se cini kao da peva kroz nos, nesto mi se ona ne svidja bas. Preostali muski clanovi su mi isti, ne bih nikog izdvojila, u sustini svi finalisti imaju dobre glasovne mogucnosti, bice tesko odrediti pobednika.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Prvi glas Srbije - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi glas Srbije   Prvi glas Srbije - Page 8 EmptyČet Jan 10, 2013 2:14 am

Trka za Prvi glas Srbije se zahuktava i petoro najboljih pevača uveliko grabi ka superfinalu, od koga ih razdvaja samo još jedna emisija. Devete finalne večeri slušaćemo Zorana, Borisa, Mirnu, Nevenu i Saru koji će pevati hitove današnjice i hitove velikana. Glasovi publike su i ovog puta presudni, jer će takmičari sa najmanjim brojem glasova završiti u muzičkom duelu iz koga kao pobednik izlazi samo jedan. Ove večeri dva takmičara napuštaju šou, a na kraju emisije saznaćemo imena troje finalista koji odlaze u superfinale 20.januara.


preuzeto sa: prva.rs
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Prvi glas Srbije - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi glas Srbije   Prvi glas Srbije - Page 8 EmptyČet Jan 10, 2013 8:07 am

Puls - 10. 01. 2013.12:26h Komentari (16)

Marija Šerifović iz sve snage navija za Nevenu, na Mirninoj strani Kaja Ostojić, Darko Lazić, Bane Lalić MVP, Una Senić i Ana Štajdohar

Kandidati za najbolji vokal u emisiji "Prvi glas Srbije", Sara Jovanović, Nevena Božović, Mirna Radulović, Boris Petrović i Zoran Stanić, iz dana u da dobijaju sve više navijača među javnim ličnostima.
Posle poslednje emisije Lepa Brena je “stala iza” Sare Jo, Darko Lazić iza Mirne, Milica Pavlović iza "pumpadžije", a Vasil Hadžimanov se priključio armiji obožavatelja Nevene Božović.
Milica Pavlović je tako, pred poslednju emisiju Prvog glasa pozvala svoje prijatelje sa “fejsbuka” da glasaju za "pumpadžiju".
Andrej Maričić je uradio isto samo za Nevenu, a Kristina Radenković je objavila da glasa za Zorana Stanića.
Kako je krenulo, pobednik Prvog glasa biće onaj kojeg podrži javna ličnost sa najposlušnijom, ako ne najbrojnijom, armijom fanova.

Do poslednje emisije javna scena je bila takoreći potpuno opčinjena Nevenom Božović.
Pošto je Marija Šerifović objavila da je za nju poslala 105 sms poruka, među njene navijače su se upisali i Marko Jarić, Andrej Maričić, Bojan Perić.
Mada Neveni nisu dale podršku kao prethodno navedeni, u stilu glasajte obavezno za nju, sudeći po komentarima na “tviteru” za Kosovku devojku navijaju i Maja Gojković i Tanja Vojtehovski.

Na Mirninom izvođenje “Ora” Jelene Tomašević i Rijaninog “We found love” prva je reagovala Katarina Ostojić:
- E, za njen glas i umeće istim, jednostavno mena šta da se doda niti oduzme! Bravo – napisala je Katarina Ostojić na svom “tviteru”.

Njen komentar se proširio tviterom brzinom svetlosti.
Prva ga je preuzela Marija Šerifović (ali time nije “ukinula podršku” Neveni), a onda su se među njene navijače upisali i Darko Lazić, Bane Lalić MVP, Una Senić.
Ova Subotičanka je favorit i Ane Štajndohar i Jelene Jovčić, a njen najvatreniji navijač je Milan Tarot.
On od za Mirnu od početka ne štedi ni na porukama, ali ni na bajalicama. A njegovo navijanje na tviteru deluje kao pravo agitovanje.

Mada ima najviše pratilaca na društvenim mrežama, a time verovatno i obožavalaca, Sara Jo nema mnogo navijača među javnim ličnostima. Ona je za sad dobila podršku samo od Dejana Stankovića i Lepe Brene. Pa, ako se Dejinim navijačima priključe Brenini obožavatelji i svako sa samo jednom porukom podrži devojku sa crvenim karminom, Sara će po broju glasova ostaviti ostale bar tri koplja iza sebe.


Marija Šerifović
- Idemooo @nevenabozovic !!! Nemoj da mi nagrdis pesmu!!! ;-)))
- Hmmm dakle... @nevenabozovic je vrlo korektno otpevala moju pesmu, jedna od boljih verzija koje sam cula... Good Luck!

- Mirna preTACNA. Svaka čast!
Andrej Maričić- Otpevaj večeras Becuase of you sa vibratom opušteno,kao i uvek,zna se šta valja Prvi glas Srbije - Page 8 1071211947 Podrška!
Tanja Vojtehovski - Ajd dirnite @nevenabozovic pa ću tražiti listing da vidim ko glasa za Pumpadžiju
Maja Gojković- A hteli na pocetku da izbace @nevenabozovic ili @Mirna_Radulovic davno bese, secam se ja
Katarina Ostojic - Ipak se mora imati "masan" i moćan glas da bi visoki tonovi imali pravu boju u ovoj pesmi. Sorry E, za njen glas i umeće istim, jednostavno mena šta da se doda niti oduzme! Bravo
Ana Štajndoha- Gledam snimke #pgs. Mirna je sjajna! Prelep glas! Poz iz Poljske! :-)
Jelena Jovčić- @Mirna_Radulovic bices odlicna znam. A najbolja vec jesi. Sto se mene tice.kiss
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Prvi glas Srbije - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi glas Srbije   Prvi glas Srbije - Page 8 EmptyČet Jan 10, 2013 9:49 am

dosadni su sa ovim ''korektno otpevala'',to i ziri koristi.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Prvi glas Srbije - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi glas Srbije   Prvi glas Srbije - Page 8 EmptyČet Jan 10, 2013 10:05 am

ziri,a posebno Aleksandra, samo vrti jedno te isto
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Prvi glas Srbije - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi glas Srbije   Prvi glas Srbije - Page 8 EmptySub Jan 12, 2013 10:15 am

Devojke, gledate li? Ivana? Prvi glas Srbije - Page 8 650269930
Najbolja mi je bila Nevena, pa Zoran, Boris, Mirna, a Sara mi se najmanje dopala u ovom prvom krugu. Mirnin scenski nastup, one devojke, garderoba, koreografija... Prvi glas Srbije - Page 8 3499814433 Za moj ukus, prostački.
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Prvi glas Srbije - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi glas Srbije   Prvi glas Srbije - Page 8 EmptySub Jan 12, 2013 10:26 am

Ni meni se Sara nikako nije dopadala... Bas ne volim kad neko ne ume da izgovara reci lepo, to je stvar vezbe... I glas joj je nikakav bio :/
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Prvi glas Srbije - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi glas Srbije   Prvi glas Srbije - Page 8 EmptySub Jan 12, 2013 11:10 am

gledala sam i ja,ali ne sve Prvi glas Srbije - Page 8 650269930

Mirnu i Borisa nisam cula uopste,Nevena mi je onako,a Sara mi se se svidela u drugom krugu.

edit: Mirna je bila nasminkana kao drag queen Prvi glas Srbije - Page 8 2882617104
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Prvi glas Srbije - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi glas Srbije   Prvi glas Srbije - Page 8 EmptySub Jan 12, 2013 10:52 pm

sta kazete na finaliste?

meni je ocekivano Prvi glas Srbije - Page 8 650269930
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Prvi glas Srbije - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi glas Srbije   Prvi glas Srbije - Page 8 EmptySub Jan 12, 2013 11:23 pm

Takodje! Nije mi ni bilo neizvesno, kako sam rekla na pocetku ko ispada tako je i bilo.
Sta mislite, ko je pobednik? Ja bih ovako : prvo mesto Mirna, drugo Nevena, trece Sara.
Tacnije dvoumim se izmedju Mirne i Nevene za pobednika. Snalaze se u svim zanrovima, dok Sara preferira samo stranu muziku i najvise scenski nastup. Po meni, PGS treba da bude svestran pevac.
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Prvi glas Srbije - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi glas Srbije   Prvi glas Srbije - Page 8 EmptyNed Jan 13, 2013 12:14 am

Pazi, nadam se da ce biti pobednik ili Mirna ili Nevena, Sara nikako, pocela je da me nervira nesto. I da, slazem se da Sara baca sve na scenski nastup...
Nadam se da ce Mirna pobediti!

A bilo mi je ocekivano da ce Boris prvi ispasti, nadala sam se da ce Sara umesto Zokija ...

A jeste videli sto se Mirna smorila na kraju, kad su izbacili Zokija?
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Prvi glas Srbije - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi glas Srbije   Prvi glas Srbije - Page 8 EmptyNed Jan 13, 2013 12:24 am

Meni je žao što nije ispala Sara umesto Zorana. Užasno me iritira što je žiri hvali i kad loše otpeva. Imam utisak da joj podilaze, kao da ne smeju da joj upute negativne kritike.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Prvi glas Srbije - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi glas Srbije   Prvi glas Srbije - Page 8 EmptyNed Jan 13, 2013 12:38 am

A ona Sara valjda, kao iz crtaca kakav glas ima...
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Prvi glas Srbije - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi glas Srbije   Prvi glas Srbije - Page 8 EmptyNed Jan 13, 2013 1:11 am

Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Prvi glas Srbije - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi glas Srbije   Prvi glas Srbije - Page 8 EmptyNed Jan 13, 2013 1:33 am

u,bre,Marija se izgleda bas potresla Rolling Eyes


sto se pobednika tice,mislim isto kao lovely.


da li ja nisam pratila sve,ili nisu ni rekli sta osvaja pobednik?
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Prvi glas Srbije - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi glas Srbije   Prvi glas Srbije - Page 8 EmptyNed Jan 13, 2013 2:17 am

Nevena pobedjuje garant.
Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

Prvi glas Srbije - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi glas Srbije   Prvi glas Srbije - Page 8 EmptyNed Jan 13, 2013 2:20 am

Mene uzasava ona Nevena, kad bi ona ispala bilo bi super..Realno gledano, ona ima samo glas, i sve sto je pevala su neke zalopojke, i uopste nema pristup publici, ne zna da prenese emociju, ne vlada scenom...Zato Sara kida kako vlada scenom, kako pravi atmosferu, ne peva lose..Ali kad uporedim je sa Mirnom, mnogo slabije..Mirna je kompletna u svemu..Bas bih volela da ona pobedi...Mada mi Sara ostavlja jaci utisak..Prvi glas Srbije - Page 8 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prvi glas Srbije - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi glas Srbije   Prvi glas Srbije - Page 8 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Prvi glas Srbije
Nazad na vrh 
Strana 8 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» Vas prvi put
» Vas prvi izlazak :)
» Prvi ginekološki pregled
» Prvi poljubac i prva ljubav :)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: