Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Krvarenje van menstruacije

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
marrayya




Broj poruka : 32
Datum upisa : 24.03.2012

Krvarenje van menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Krvarenje van menstruacije   Krvarenje van menstruacije EmptySub Nov 10, 2012 11:01 am

Evo drugi mesec za redom mi se desava krvarenje na sredini ciklusa, blagog intenziteta. Imam jos 7 dana do kraja kutije, i danas se javilo roze krvarenje. Proslog meseca je trajalo jedno 7-8 dana i bilo je vise kao braon sekret, onako kao na kraju menstruacije.

Na UZ je sve bilo u redu.
Sada sam prehladjena i pijem neke antibiotike, ne znam da li je do toga? Shocked Inace redovno pijem pilule i ne preskace, logest je u pitanju, i pijem ga zadnje 2 godine mislim. Javljalo se tako ponekad, ali npr jednom u 4-5 meseci. Sad bas postalo ucestalo.

Letos sam mucila muku sa ureaplazmom, kad se to izlecilo pojavila se kandida, pa sam za nju stavljala vaginalete. Ne znam da li mi se vratila ureaplazma ili nesto drugo pa da je zbog toga? Ufffffffffffff Krvarenje van menstruacije 2164293255 Ovde u nasem gradicu imamo samo jednu ginekologicu u koju uopste nemam poverenja, samo mi daje neke vaginalete sa recima -resice se, resice se... a sekret je konstantan.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Krvarenje van menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Krvarenje van menstruacije   Krvarenje van menstruacije EmptyNed Nov 11, 2012 12:17 am

Meni se cini da je to do pilula, i sama kazes da ti se i ranije desavalo. Mozda bi trebala da popricas sa doktoricom o eventualnom menjanju pilula, mozda ti te vise ne odgovaraju...Ja se ne razumem mnogo jer nikada nisam koristila pilule, valjda ce se javiti neka od devojaka koja je u to upucena Krvarenje van menstruacije 650269930
Sto se sekreta tice, mozda ti je prirodno malo povecan, to ne treba da te brine ako su ti brisevi u redu.
Nazad na vrh Ići dole
Matematika




Broj poruka : 66
Datum upisa : 16.06.2012

Krvarenje van menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Krvarenje van menstruacije   Krvarenje van menstruacije EmptySub Mar 02, 2013 11:52 pm

Da li je neka od vas imala iskustva sa braonkastim sekretom van ciklusa pri koriscenju pilula? Znam da je to za prvih par meseci koriscenja pilula normalno, ali ja pijem yaz vec dve godine. Pre cetiri meseca mi se desilo da mi ciklus bude produzen sa tim istim sekretom, otisla sam kod ginekologa, uradila sve preglede, i svi su bili u redu. Onda je cetiri meseca sve bilo skroz ok, i sad se taj sekret javio deset dana pre nego sto treba da dobijem, i to je prvi put da se to desava. Da li je to normalna pojava?
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Krvarenje van menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Krvarenje van menstruacije   Krvarenje van menstruacije EmptyNed Mar 03, 2013 8:01 am

Meni se desi na 2-3 dana, isto sa yazom, kada promenim nacin ishrane, ili 2-3 dana slabije jedem... Tako da razmisli da li se nesto kod tebe promenilo? Mozda ti vreme i raspolozenje utice...
Nazad na vrh Ići dole
Matematika




Broj poruka : 66
Datum upisa : 16.06.2012

Krvarenje van menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Krvarenje van menstruacije   Krvarenje van menstruacije EmptyPon Mar 04, 2013 4:10 am

Nisam sigurna tacno zasto se desilo, ali prestalo je. Procitala sam da, u slucaju da je to krvarenje intenzivnije, da se zove "probojno", i da je normalna pojava kod duzeg koriscenja niskodoziranih hormona kao sto je yaz. Bezopasno je, i samo od sebe se uravnotezi i prestane. Kontraceptivna dejtva pilule ostaju nepromenjeno efikasna, i nema razloga za brigu. Eto tako. Krvarenje van menstruacije 407633263
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Krvarenje van menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Krvarenje van menstruacije   Krvarenje van menstruacije Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Krvarenje van menstruacije
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Menstruacija-
Skoči na: