Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 javiti se ili ne

Ići dole 
+4
Ivana
Lara
StormZ
tinkerbell02
8 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

javiti se ili ne Empty
PočaljiNaslov: javiti se ili ne   javiti se ili ne EmptyUto Nov 20, 2012 7:33 am

Pa ovako, vidjam se sa jednim momkom vec mesec dana, i do sad je sve lepo islo. On se meni redovno javljao, tj svaki drugi dan, vidjamo se cesto, medjutim u poslednjih par dana njegovo javljanje se proredilo, tj nema ga uopste, poslednji put kad mi je poslao poruku je bilo u petak sad, i ja sam u subotu njemu poslala i sve je bilo ok, i tako smo se oduvek dopisivali, jedan dan on posalje, drugi dan ja, ali u nedelju njega nije bilo ceo dan, i ja sam mu opet poslala poruku i mi smo se sve fino dopisivali, dogovarali se oko vidjenja i tako to, medjutim juce ga opet ceo dan nije bilo, i ja mu nista nisam poslala, kao ni danas. I sad se ja pitam koji je razlog njegovog nejavljanja, mozda ja previse tripujem i dajem do znacaja kad se ko kome javio, ali meni je bitno da se on meni javi jer tako znam da misli na mene. Vec sam bila u vezi gde sam se stalno ja javljala, ali bas stalno, i ne bih da se i ovo u to pretvori, a plasim se da ide ka tome. Mene sad interesuje, sta vi mislite, da li ja preterujem i treba jednostavno da ga pustim da se on meni javi kad god to bilo ili da mu posaljem nesto?
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

javiti se ili ne Empty
PočaljiNaslov: Re: javiti se ili ne   javiti se ili ne EmptyUto Nov 20, 2012 7:37 am

Mozda ima neka posla da obavi ili neke probleme. Ili jednostavno mozda je samo malo sit od svog tog dopisivanja i javljanja. Samo sacekaj da se javi i bice sve ok mislim. A to davanje znacaja ko se kome javio je malo trulo, javis se kad zelis i on tebi, nema nikakvih pravila tu.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

javiti se ili ne Empty
PočaljiNaslov: Re: javiti se ili ne   javiti se ili ne EmptyUto Nov 20, 2012 7:52 am

Nemoj mu nista slati, sacekaj. Nije bitno kad se i koliko ko kome javlja, ali u normalnoj, stabilnoj vezi, onda mozes i da pitas zasto se ne javlja. Ako budes budes bila toliko dostupna i stalno tu, mislim da nece biti dobro. Nista nas ne privlaci tako dobro kao odbijanje.


Poslednji izmenio Lara dana Uto Nov 20, 2012 9:11 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

javiti se ili ne Empty
PočaljiNaslov: Re: javiti se ili ne   javiti se ili ne EmptyUto Nov 20, 2012 8:34 am

Slazem se sa Larom.
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

javiti se ili ne Empty
PočaljiNaslov: Re: javiti se ili ne   javiti se ili ne EmptyUto Nov 20, 2012 8:46 am

Laro sto se odbijanja tice, potpuno si u pravu! Hvala i tebi i Stormz na odgovorima, u pravu ste znam, nego sam eto malo vise nesigurna, pogotovo kad je u pitanju neko ko mi se mnogooo dopada. I znam, da treba da drzim do sebe, da ne jurim... U svakom slucaju, javio se javiti se ili ne 650269930 hvala jos jednom
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

javiti se ili ne Empty
PočaljiNaslov: Re: javiti se ili ne   javiti se ili ne EmptyUto Nov 20, 2012 9:12 am

I drugi put. Super sto se javio. javiti se ili ne 407633263
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

javiti se ili ne Empty
PočaljiNaslov: Re: javiti se ili ne   javiti se ili ne EmptyUto Nov 20, 2012 11:05 am

Lara ::
I drugi put. Super sto se javio. javiti se ili ne 407633263
daaaa javiti se ili ne 364988687
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

javiti se ili ne Empty
PočaljiNaslov: Re: javiti se ili ne   javiti se ili ne EmptyČet Dec 13, 2012 4:05 am

Opet ja javiti se ili ne 650269930 nakon onog javljanja sve je bilo super. Ali zbog njegovog posla i kolokvijuma nismo se videli 2 i po ned, sad mene to jos ne zabrinjava jer je rekao da cemo se videti cim ugrabi malo vremena. Ono sto mene brine je ova situacija sad : poslednji put smo se culi u nedelju, sve smo se super dopisivali, pricali kad ce imati vremena za vidjanje, salili se, i ja mu tad tokom dop posaljem poruku gde mi nije stigao izvestaj o prispecu (a inace uvek stize) i ja pomislim posto sam vip mreza (a oni imaju ocajnu mrezu i stalno imam problema sa porukama i pozivima, gubim domet) da mu mozda zbog nje nije stigla, pa mu ja posaljem jos jednom za svaki slucaj, medjutim ni tad nije stigao izvestaj. Ja ostavim to tako, reko mozda mu se mob iskljucio, baterija ili tako nesto, u svakom slucaju kad mu se upali telefon stici ce mi izvestaj. Medjutim dodje ponedeljak izvestaja nema, ja mu uvece posaljem ponovo da vidim da nije do mene, ali od izvestaja nista. Evo cetvrtak prolazi izvestaja nema, poruke nema. E sad, meni je cudno da neko ne pali mob od nedelje, a ako nije to onda sta je? Opet napominjem da smo se u ned sve ok dopisivali, on mi je tepao, cak ni taj razgovor sto smo vodili je nedovrsen. Mene sad kopka sto njega nema? Sta moze da bude razlog? Ja mu od pon nista nisam slala, ne zelim da smaram ni da pravim dramu, ali ovo mi je sve cudno
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

javiti se ili ne Empty
PočaljiNaslov: Re: javiti se ili ne   javiti se ili ne EmptyČet Dec 13, 2012 4:26 am

Nema nijedan drugi kontakt. Pricali smo o fb-u jos otkad, oboje ga imamo, ali nismo prijatelji, on svoj retko koristi jer nema vremena zbog posla. Da da u kratkim razmacima, on je te veceri radio kad smo se dopisivali, a radi u kaficu i to mu smene traju 12 sati. I meni je sumnjivo, pogotovo jer ga nema od nedelje, a te veceri je pocelo to sa nestizanjem izvestaja. Ne znam sta da mislim, nismo se posvadjali, sve je bilo u savrsenom redu
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

javiti se ili ne Empty
PočaljiNaslov: Re: javiti se ili ne   javiti se ili ne EmptyČet Dec 13, 2012 5:02 am

Ne znam ni ja, i mojim drugaricama je sumnjivo. Razmisljala sam i da odem do kafica da vidim jel ziv, naravno ne bih pravila nikakvu dramu, ali opet i to ne znam da li da uradim jer necu da ispadne da sam neka luda koja ne moze bez decka. Uostalom, kod njega su mi ostale mindjuse, tako da planiram da mi ih u svakom slucaju vrati jer su mi poklon od rodjene sestre i ne pada mi na pamet da mu to ostavim. Ne znam sta da radim, zbunjena sam. Jedino da sacekam jos malo, ali i kad to malo prodje sta onda?
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

javiti se ili ne Empty
PočaljiNaslov: Re: javiti se ili ne   javiti se ili ne EmptyČet Dec 13, 2012 9:09 am

a cekaj,vi ste u vezi ili je to kombinacija?
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

javiti se ili ne Empty
PočaljiNaslov: Re: javiti se ili ne   javiti se ili ne EmptyČet Dec 13, 2012 9:20 am

Pa pazi to sam i ja sad pocela da razmisljam zbog ovakvog ponasanja. Medjutim mi smo se vidjali stalno, dopisivali svaki dan, pricali preko telefona i to mi je izgledalo na vezu. Ovo vidjanje nismo definisali jer je proslo mesec i po dana tad i mislila sam da je jos rano za to pa nisam ni spominjala, uostalom kao sto sam rekla ponasali smo se kao u vezi. Ali sad zbog ovoga sto se desilo ne znam vise, i planiram da ga pitam na cemu sam i kako se ovo zove.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

javiti se ili ne Empty
PočaljiNaslov: Re: javiti se ili ne   javiti se ili ne EmptyČet Dec 13, 2012 9:25 am

bas sam pomenula u drugoj temi-ni kombinacije nisu kao sto su nekad bile. javiti se ili ne 1071211947 sad je to sve nekako izmedju.moguce da je izgubio tel.,a smatra da ste kombinacija,pa ima vremena da nadje drugi nacin da te kontaktira.
a opet,mozda i ne misli tako,nego je bio u guzvi ili mu je ok da se ne cujete toliko dugo...ali u svakom slucaju mislim da je ostao bez telefona!
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

javiti se ili ne Empty
PočaljiNaslov: Re: javiti se ili ne   javiti se ili ne EmptyČet Dec 13, 2012 9:34 am

Meni se cini da on tebe hoce da otkaci.
Dva meseca se vidjate, a niste u vezi.
Imate naloge na fejsbuku i niste prijatelji.
Nije se javio 4 dana, i i dalje se ne javlja.

Ja sam imala neku kombinaciju gde sam mislila da sam u vezi. Sve dok nisam pocela stvari da gledam racionalnije i dok nisam pitala sta i kako, zivela sam u toj iluziji. Sreca pa mene takve veze i takvi muskarci ne zanimaju.
Nego, pocela sam da primecujem, i ovde i inace, kako svi opravdavaju momke i nalaze razloge za njihovo lose ponasanje. Pozivam se i na Ivin post sa druge teme - naravno da nase veze nisu savrsene, kao ni mi sami, i ne kazem da se ne treba truditi da se odnos popravi, ni sama ne odustajem od necega sto ima potencijal, ali uzasno me nervira ta neodgovornost i nepostovanje u vezama. Naravno, ne vidimo svi sve isto, pa su nam i razlicite stvari u vezama bitne.

U svakom slucaju, nemas cega da se bojis, otidji tamo gde radi, ali ne pokunjeno i snuzdeno, trazi mindjuse i trazi da se izjasni o situaciji, vama i svemu ostalom. Bar bih ja tako uradila.
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

javiti se ili ne Empty
PočaljiNaslov: Re: javiti se ili ne   javiti se ili ne EmptyČet Dec 13, 2012 10:00 am

Hahaha hibridna kombinacija. Ja sam ti ni tamo ni ovamo. Zvonci mindjuse su kod njega kuci pa treba prvo da ih trazim pa da ih donese javiti se ili ne 650269930 a to da je izgubio mobilni, pa moguce je. Postoji milion razloga, a samo jedan je tacan. Laro ja njega ne opravdavam, ja samo kazem kakav je prema meni bio pre ovog sranja. Ne kazem da je los jer je prema meni divan bio oduvek, a pogotovo tad u nedelju, a opet i nije da nije ali to samo jer ga nema 5 dana. Opet NE ZNAM sta je u pitanju i dok to ne saznam ne mogu da ga pravdam ali ni da ga pljujem. I naravno pitacu ga na cemu sam i kako se ovo zove, ako nije ono sto ja zelim-razlaz. Jeste bolno ali necu da me iko zavlaci
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

javiti se ili ne Empty
PočaljiNaslov: Re: javiti se ili ne   javiti se ili ne EmptyČet Dec 13, 2012 10:17 am

Ne smatram da ga opravdavas.
I svidja mi se zakljucak na kraju tvog posta.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

javiti se ili ne Empty
PočaljiNaslov: Re: javiti se ili ne   javiti se ili ne EmptyČet Dec 13, 2012 10:21 am

i meni! tako treba! javiti se ili ne 3980218871
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

javiti se ili ne Empty
PočaljiNaslov: Re: javiti se ili ne   javiti se ili ne EmptyČet Dec 13, 2012 10:30 am

Hvala na podrsci! Nadam se da ce biti sve ok, bas mi se svidja i ne bih da se ovo prekine, ali ako nece ono sto i ja, nemam sta drugo da uradim nego da nastavim dalje. Muka mi je vise od zavlacenja i kombinacija, sto ja vise popustam to su oni gori
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

javiti se ili ne Empty
PočaljiNaslov: Re: javiti se ili ne   javiti se ili ne EmptyČet Dec 13, 2012 11:28 am

meni se cini da je izgubio telefon jer ti nisi dobila izvestaj ili je iskljucio tu karticu(mozda ih ima vise,a ti imas samo jedan broj...). Svidja mi se kako si odlucila javiti se ili ne 650269930
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

javiti se ili ne Empty
PočaljiNaslov: Re: javiti se ili ne   javiti se ili ne EmptyPet Dec 14, 2012 7:36 am

devojke ja samo da javim sta je bilo javiti se ili ne 650269930 svratila sam i cim sam dosla on je znao sto sam svratila, odmah je uzeo telefon i pozvao me, ja sam njemu bila nedostupna, a mobilni mi je bio ukljucen, onda sam ja njega pozvala i zvonio mu telefon, rekla sam mu da sam slala poruke ali da nista nije stiglo, on je meni rekao i da je on meni slao ali da ni njemu nije stiglo da je meni stiglo i tako u krug javiti se ili ne 650269930 u svakom slucaju pokazao mi je nasu poslednju poruku tj moju koju sam mu poslala i rekao mi da je to poslednje sto mu je od mene stiglo, ja sam rekla da sam mu tad odgovorila, ali da mi nije stigao izvestaj, tad mi je odgovorio da su mu tad verovatno iskljucili racun, i dogovorili se da se vidimo veceras, medjutim ja sam se sad posvadjala sa ocem i ne mogu da izadjem javiti se ili ne 1371890812 sad cu morati da ga zovem i da mu kazem, a tako sam bila srecna. Hvala jos jednom na podrsci, i da, trazila sam mindjuse javiti se ili ne 650269930 ali to ce mi tek dati. Nadam se da ce od sad sve biti ok
i da, kad sam sve to raspravila s njim, mislila da cu biti srecna sto je sad sve kao ok, naravno imali smo jos da pricamo i to je trebalo veceras, medjutim bila sam u fazonu svejedno mi je, boli me uvo, nije mi bilo drago sto sam saznala sto ga nije bilo, samo sam bila besnija, ne znam sto scratch scratch


Poslednji izmenio tinkerbell02 dana Pet Dec 14, 2012 7:53 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

javiti se ili ne Empty
PočaljiNaslov: Re: javiti se ili ne   javiti se ili ne EmptyPet Dec 14, 2012 7:52 am

super! javiti se ili ne 650269930
desila se i meni jednom slicna situacija sa drugaricom-greskom sam je stavila na block list i nista mi nije stizalo od nje.
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

javiti se ili ne Empty
PočaljiNaslov: Re: javiti se ili ne   javiti se ili ne EmptySub Dec 15, 2012 3:46 am

https://zenski-kutak.serbianforum.info/t687-mobilni-operateri#38413

predlažem da ćaskanje o karticama i dopunama nastavite npr. na ovoj temi....


A što se tiče problema tinkerbell... ne kapiram devojke koje provode vreme mozgajući šta im "dečko" misli, jer nidu ni sigurne da li im je dečko..... Zar nije poenta da kada si sa nekim bude sve lepše, jednostavnije, a ne komplikovano? Tinkerbell, ako nije lepo i ima nekih nejasnoća i sumnji, prekini još u početku. JEr sve to oko poruka - dobio je jednu, druge nije.... ma daj, to su priče za malu decu.

Ja sam 1 momku sve živo verovala, a sad kad se setim kakve gluposti sam prihvatala kao izgovor za njegovu neodgovornost i lenjost, pa to je strašno (nije bilo reči o prevari, već o njegovoj tobože zauzetosti poslom).

Poz!
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

javiti se ili ne Empty
PočaljiNaslov: Re: javiti se ili ne   javiti se ili ne EmptySub Dec 15, 2012 5:02 am

pa nama i jeste lepo, nego je ovo prvi problem sa kojim smo se susreli, a to za poruke nisu izgovori, decko mi je objasnio u cemu je problem cak mi je i dokazao tako da mu verujem. a ako bude bilo problema koji su neresivi onda ce biti prekida, za sad nema potrebe javiti se ili ne 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

javiti se ili ne Empty
PočaljiNaslov: Re: javiti se ili ne   javiti se ili ne EmptySub Dec 15, 2012 10:29 am

komentari o mobilnim operaterima prebaceni u https://zenski-kutak.serbianforum.info/t687-mobilni-operateri
Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

javiti se ili ne Empty
PočaljiNaslov: Re: javiti se ili ne   javiti se ili ne EmptyNed Dec 16, 2012 12:33 am

Moje misljenje je da pored toga ostanes i dalje obazriva...javiti se ili ne 650269930 Ne zaleci se, ne uzleci...Problem se ne resava za 2h, vec je potrebno mnogo vremena..javiti se ili ne 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





javiti se ili ne Empty
PočaljiNaslov: Re: javiti se ili ne   javiti se ili ne Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
javiti se ili ne
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: