Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Sve ženske i muske teme na jednom mestu

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Tantricki seks

Ići dole 
AutorPoruka
bojano

Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 26

PočaljiNaslov: Tantricki seks   Sub Nov 24, 2012 12:24 pm

Sad trazim nesto na internetu, i bas sam naletela na tantricki.... Deluje mi bas zanimljivo, nesto poput joge, a ustvari imas intiman odnos.. Je li neko probao, i kakva su vam iskustva?
Nazad na vrh Ići dole
inda

Broj poruka : 1651

PočaljiNaslov: Re: Tantricki seks   Sub Nov 24, 2012 12:40 pm

juce sam citala o tome svidja mi se
Nazad na vrh Ići dole
bojano

PočaljiNaslov: Re: Tantricki seks   Sub Nov 24, 2012 8:55 pm

pa meni samo nije jesno, je li za vreme jednog odnosa sve ove vezbe treba da se odrade?
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Broj poruka : 1746

PočaljiNaslov: Re: Tantricki seks   Pon Nov 26, 2012 10:10 am

ahaheaaa

Broj poruka : 3396
Godina : 31

PočaljiNaslov: Re: Tantricki seks   Pet Nov 30, 2012 5:09 am

TAJNE TANTRICKOG SEKSA

Tantrički orgazam može da traje čitavu noć. Ovo iskustvo zove se dolina orgazma, a dostupno je svakom ko dugo praktikuje tantru. Tada orgazmi dolaze jedan za drugim, svaki sledeći je sve dublji i ekstatičniji, a kada će se talas zadovoljstva završiti – zavisi od vaše volje. Partneri uživaju istovremeno, a zadovoljstvo se rasplinjuje po celom telu, zahvatajući i duh. Da biste krenuli ka ovom vrhunskom erotskom iskustvu, treba svakodnevno da radite vežbe koje vam opisujemo. Međutim, osim seksualne tehnike, za uspeh tantre važna je obostrana ljubav.

Prvi korak ka zadovoljstvu uopšte, pa i ka seksualnom ispunjenju, jeste prihvatanje sebe, svojih želja i potreba. Kada se osećamo dobro sa sobom i kad znamo šta želimo, a pritom imamo osobu sa kojom sve to možemo da podelimo, spremni smo za ljubavno-erotsku magiju koju tantra stvara.

Vežba 1: zbližite se
Nekoliko nedelja vežbajte tantričke vežbe intimnosti bez upuštanja u seks. One će vam pomoći da se dublje povežete sa svojim telom i s partnerom. Za to vreme zaboravite na cilj, umesto toga jednostavno uživajte u davanju i primanju.
* Razgovarajte s partnerom o svojim željama i fantazijama. To deluje jednostavno, a zapravo je izazov. Neke stvari o kojima maštamo teško je izgovoriti.
* Bar jednom nedeljno izdvojte sat vremena kada ćete neometano biti zajedno. Uredite prostor u kom ćete moći da se opustite i uplovite u zajedničke trenutke. Sveće, erotski filmovi ili priče, hranjenje prstima, mirisni štapići od svake sobe mogu da naprave hram seksualnog zadovoljstva.
* Eksperimentisanje s garderobom, vešom i nakitom doprineće da se osećate seksi i da zavedete partnera.

Vežba 2: sinhrono disanje
Sedite ili lezite licem okrenuti partneru i jedno vreme se samo gledajte u oči. Ne dodirujte se, ne govorite ništa, samo se gledajte tako kao da jedno drugom prodirete u dušu. Ostanite koncentrisani na to, a zatim probajte da uskladite ritam disanja. Potom desetak minuta dišite u istom ritmu. Osetite dah partnera na koži.

Vežba 3: erotika bez dodira
Stavite do znanja partneru gde i kako biste najviše voleli da vas dodiruje. Opišite mu precizno način na koji želite da budete dodirnuti. Uključite u igru rečima sve što vas uzbuđuje: krzno, vibrator, ulje za masažu, povez za oči, mekane tkanine, erotske filmove ili bezobrazne reči. Otvoreno govorite o svojim fantazijama, ne stidite se da zatražite i nešto drugačije, neobično, ćaknuto. Budite maštoviti i hrabri. Ovo je vreme za istraživanje, eksperimentisanje i preuzimanje odgovornosti za sopstveno zadovoljstvo. Tražite sve što želite! U ovoj vežbi sve je dozvoljeno osim dodira. Ako osetite potrebu za seksom, kažite to, ali se uzdržite. U narednim danima osetićete kako želja narasta. Prizovite slike o kojima maštate u svest, ali ih još neko vreme nemojte ostvariti. Kada konačno dođe do seksa, ova vežba će vam se višestruko isplatiti.

Vežba 4: seks, konačno
Tantrička tradicija stavlja akcenat na odlaganje samog čina vođenja ljubavi. A kada do toga dođe, nastavite da se gledate u oči. Neka to traje što duže. Tokom seksa primenjujte vežbu sa disanjem i razgovorom. Sporiji seksualni odnos pomoći će muškarcu da kontroliše orgazam, a ženi da više uživa.

Vežba 5: usporite disanje
Oduprite se želji da ubrzano dišete pred orgazam. Umesto toga, dišite duboko, iz stomaka, i postepeno izdišite vazduh. Možete da uskladite disanje s partnerovim ili da probate alternativu: kada vi udahnete, partner izdahne.

Vežba 6: menjajte poze i uloge
Različite poze pomažu smenjivanju muške i ženske energije. Zahvaljujući tome, muškarci se u seksu lakše prepuste i budu nežniji. Žene, zauzvrat, postaju direktnije i aktivnije. Kako budete eksperimentisali s različitim pozama i položajima, pustićete da se obe strane vaše ličnosti, i pasivna i aktivna, pokažu i usklade.

Vežba 7: odlažite orgazam
Istim mišićima kojima zaustavljate mlaz mokraće možete da kontrolišete tok seksualnog čina. Odložite orgazam jer će ga to učiniti intenzivnijim. Osim toga, odlaganje vrhunca poništava razlike između ženskog i muškog orgazma, spajajući tako partnere u ekstatično jedinstvo. Kada postanete majstor tantre, doživljavaćete simultane orgazme. Mnoge žene postižu ejakulaciju koja je karakteristična za muškarce, a muškarci višestruke orgazme karakteristične za žene.

Vežba 8: opustite se pred orgazam
Iako ovo zvuči kao paradoks, važno je da oboje ostanete opušteni kada nailazi vrhunac. Kad osetite da je orgazam blizu, usporite, duboko dišite i prekinite nakratko s vođenjem ljubavi. Opustite se i pokušajte da usmerite energiju iz polnog organa kroz celo telo.
Tantričke igre nemaju granice.

preuzeto sa:zena.blic.rs
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 28

PočaljiNaslov: Re: Tantricki seks   Pet Nov 30, 2012 8:34 am

uf, ovo bi vrlo rado probala...samo je pitanje kako nista ne raditi nekoliko nedelja
Nazad na vrh Ići dole
bojano

PočaljiNaslov: Re: Tantricki seks   Sub Dec 01, 2012 6:28 am

Hahaha...Meni poceo post, tako da od toga nema nista mesec dana... Ima da mi bude tantricki sex...Hahaha...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

PočaljiNaslov: Re: Tantricki seks   Sub Dec 01, 2012 6:56 am

nemam ja zivce za ovo!
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Broj poruka : 1445

PočaljiNaslov: Re: Tantricki seks   Sub Dec 01, 2012 7:26 am

Takodje! Ali zvuci zanimljivo.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

PočaljiNaslov: Re: Tantricki seks   Sub Dec 01, 2012 7:28 am

a tek ovaj moj....
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

PočaljiNaslov: Re: Tantricki seks   Sub Dec 01, 2012 2:17 pm

kad malo razmislim, slicne odnose imamo moj decko i ja. ne vidimo se duze kao sto znate, pa smo "puni naboja". ipak, on uspeva da se suzdrzi tokom sexa, ali na kraju... naravno, imamo i periode kada se samo mazimo i budemo bliski, bez odnosa ili petinga

sve u svemu, sex je dobar i probajte nesto makar slicno
Nazad na vrh Ići dole
bojano

PočaljiNaslov: Re: Tantricki seks   Ned Dec 02, 2012 5:56 am

Ma meni ovo deluje odlicno...Pogotovu sto ja i nemam neke jake seksualne zelje, mogu imati sex i ne moram... Ali bih bas volela da vidim muskarca pored sebe, kako se "muci"...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Tantricki seks   

Nazad na vrh Ići dole

Tantricki seks
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Sex-
Skoči na: