Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Koliko je vazan sex za vezu

Ići dole 
+14
Bella
~Lovely~
tinkerbell02
pahuljicaa
inda
Rale89
sharon
pera2103
Yo**
Iva
Ivana
Lus
StormZ
Vockica
18 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Vockica




Broj poruka : 6
Datum upisa : 26.11.2012

Koliko je vazan sex za vezu Empty
PočaljiNaslov: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu EmptyPon Nov 26, 2012 12:47 pm

molim vas da mi se javi neki muskarac sa iskrenim iskustvima. Imam velikih problema, plasim se trudnoce i nisam opustena u sexu, osecam da gubim osobu koju volim zbog toga.. Sta da uradim, moji tripovi su toliko snazni da ne mogu ni radi njeg da ih se resim, planiram da idem i kod psihijatra, molim vas za misljenje.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Koliko je vazan sex za vezu Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu EmptyPon Nov 26, 2012 10:07 pm

Ovde ima mnogo devojaka a malo muskaraca, tako da nek se i devojke ukljuce.
Znas kako, po meni je sex vazan, jer to je nesto sto spaja dve osobe i daje poverenje.
A sto se tice trudnoce, koristite zastitu, pilule ili kondom.
A ako vam je to jedini problem, onda ces se izboriti sa njim kad tad, eto mozes kod psihijatra da odes i da te on posavetuje, to je najpametnije.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Koliko je vazan sex za vezu Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu EmptyPon Nov 26, 2012 11:06 pm

Добро дошла Воћкице. Ја имам питање за тебе а то је: `Како си нас нашла`?

Друго, да одговорим на твоје питање. Секс јесте битан фактор у вези, али колико сам схватила вама секс није проблем. Проблем је то што ти ниси опуштена јер имаш страх од трудноће. Коју заштиту користите? Да би се решила тог страха и док се не опустиш само са једним видом заштите, користите кондом + пилуле!
Твој страх је оправдан, али је у неку руку почетнички. Вероватно си тек почела са односима, зато нема потребе за психологом. Зашто? Зато што ће ти он-она рећи исто што и ми овде.
Треће, бебице се не праве тако лако. Просечно, пару који покушава трудноћу треба година дана до лепе вести.

Зато, комбинација он кондом + ти пилуле. И ако и једно и друго користите како треба (он га правилно стави, а ти пијеш пилуле у исто време сваки дан, без прескакања, уз опрез да ли нешто умањује дејство пилула или тотално поништава) тада нема апсолутно никакве бриге!

А остале корисне информације у вези пилула и кондома можеш наћи овде на форуму.

Поздрав!
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Koliko je vazan sex za vezu Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu EmptyUto Nov 27, 2012 3:06 am

koliko godina imas?
ja cu za pocetak da te pohvalim sto si tako odgovorna.
ja nisam pristalica pilula,ali ako te taj strah od trudnoce sprecava da uzivas u seksu,onda mozda ne bi bilo lose da se posavetujes sa ginekologom oko njih.ako ih pijes pravilno,zasticena si jer do ovulacije ne dolazi.pravilno koriscenje pilula nije komplikovano,a i ako budes imala nedoumice,ovde ces uvek dobiti pomoc!

sto se tice kondoma-i on je prilicno pouzdana zastita.treba da vodite racuna gde ga kupujete i u kakvim ga uslovima cuvate.i moj savet je da decko ejakulira van tebe.
Nazad na vrh Ići dole
Vockica




Broj poruka : 6
Datum upisa : 26.11.2012

Koliko je vazan sex za vezu Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu EmptyUto Nov 27, 2012 5:21 am

Nisam se lepo izrazila, vec sam ila kod ginekologa i on mi je rekao da sam po malo paranoicna i da se deca ne prave tako lako, rekao mi je takodje ili pilule ili kondom, nikako oboje. Problem je u tome sto ja vidim da je njemu vec polako preselo i da se pita sta je samnom, a ginekolog mi je vec naglasio da je moj problem psihicke prirode i da sam preparanoicna.... Kako toga da se resim ja ne znam. Cinjenica je da ne uzivam i da mozda moja druga polovina pati zog toga.
Nazad na vrh Ići dole
Vockica




Broj poruka : 6
Datum upisa : 26.11.2012

Koliko je vazan sex za vezu Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu EmptyUto Nov 27, 2012 5:22 am

Inace imam 22 godine i zajedno smo, tj. imamo odnose godinu dana.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Koliko je vazan sex za vezu Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu EmptyUto Nov 27, 2012 5:25 am

А за форум како си сазнала? И реци ми име тог гинеколога ако је у Београду на студентској па да одем лично да га питам какве су то будалаштине да НЕ НИКАКО двострука заштита кад си параноична?

чак се двострука заштита препоручује када је тек почетак везе, или док не урадите све потребне налазе!
Nazad na vrh Ići dole
Vockica




Broj poruka : 6
Datum upisa : 26.11.2012

Koliko je vazan sex za vezu Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu EmptyUto Nov 27, 2012 5:34 am

preko sajta 21 dan, ja nisam iz Beograda, zivim u Kotoru trenutno. Bila sam u bolnici na Dedinju ne secam se imena ginekologa, isla sam preko neke mamine veze tamo. Zena me je lepo savetovala, rekla sam joj da koristimo kondom i rekla je da nema potrebe za pilulama, ako vec koristim kondom, pod uslovom da ga pravilno stavljamo, a pogotovo ona ne voli pilule, tj ne preporucuje ih, jer ih devojke piju napamet,ugl.a najvise zbog grudi, kaoo ne valja, jer sam napipala zlezdu na grudima, pa mi je i doktor koji mi je grudi pregledao reko da ih ne pijem,i da i ako budem pila, za to mora da zna i ginekolog i onkolog, i kao zene se danas igraju kad to tako nasumice piju, jednostavno nema potrebe. Sve nalaze sam uradila i zdrava sam, ali ja zelim da pijem i pilule, ali se plasim, da ne ugrozim zdravlje sei time. Ljudi nisu te pilule naivne cim nisu svi njihove pristalice. I nisam isla jednom kod nje, vec par puta, ona mi je rekla da sam paranoicna, zatim i ginekolog odavde, ali svakako su mi rekli da pilule ne koristim kada vec koristim kondom.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Koliko je vazan sex za vezu Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu EmptyUto Nov 27, 2012 5:49 am

Zena me je lepo savetovala, rekla sam joj da koristimo kondom i rekla je da nema potrebe za pilulama, ako vec koristim kondom, pod uslovom da ga pravilno stavljamo.

То је сасвим другачије од НЕ НИКАКО друга заштита.

Теби уколико су налази у реду, вадиш крв, добијеш одобрење од гинеколога и онколога и уз чешће прегледе код једног и код другог доктора (ради превенције) нема бриге. Ја не познајем ниједну девојку која је пила пилуле а да јој се нешто лоше десило! А поготово уколико си здрава особа,уколико не конзумираш пуно алкохола и не пушиш. Напротив, већа плодност када прекинеш, лепша кожа, регулисање менструације, сигурни односи...

А молим девојке, да ако познају неку (а не само чула сам...) да ми овде јавно кажу шта се десило тој девојци и шта кажу доктори од чега.
Наравно да то није лимун пун витамина да је здраво, ово су хормони, али шта је здраво данас, молим вас?

Је л` здраво што је једе брза храна, што се пуши, што се пије кафа претерано, што се лоче алкохол, што се не спава 8х минимално, што немате физичку активност? Што се пију анадоли, панадоли, фервекси, што се једе масно и што се то исто једе касно. ахахха ово се још и римује. Или још боље што се не једе, или што вам је смоки ручак. Што се нервирате, што немате редовну столицу, што идете голи а хладно! Што буљите у екран 10х дневно? Је л` то здраво, није!

Ја познајем лекаре и моја другарица, сјајан студент медицине-пета година, чија је мама гинеколог њих пије. Нису пилуле као што су некада биле, данас су савремене, нискодозне, само треба наћи адекватне за сваку девојку. И истрајати у томе.

Али ако је теби генетска предиспозиција могућност добијања канцера (било које врсте), типа мама је имала, баба, тетка, итд. онда свакако немој!
Nazad na vrh Ići dole
Vockica




Broj poruka : 6
Datum upisa : 26.11.2012

Koliko je vazan sex za vezu Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu EmptyUto Nov 27, 2012 7:45 am

o pilulama immam svoje misljenje, bas zato jer sam upoznala mnogo takvih slucaja i mnogo farmaceuta pre svega koji ih ne podrzavaju, a imam predispozicija za kancer. ja se samo plasim da ga ne izguim od preteranog sopstvenog ludila koje ne umem da kontrolisem. Nekada me u toku odnosa sve boli od napetosti, samo se foliram. Poceli smo retko da se vidjkamo i cujemo,z ato je moja riga pregolema, a straha nikada da se resim, pa imam utisak da mi pomera creve, pa razmisljam o tome sta se desava u meni dok traju odnosi, potpuno sam olesna i ne mogu to da kontrolisem.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Koliko je vazan sex za vezu Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu EmptyUto Nov 27, 2012 8:28 am

Vockice prvo bi bilo dobro da sebe prestanes da nazivas bolesnom. Druga stvar, ako nisi spremna na posledice koje nosi seksualni odnos (a jedna od njih je i trudnoca) onda bi trebalo da sa odnosima sacekas i da ne forsiras sebe na nesto za sta je ocigledno da nisi spremna. Decko ce, ako te zaista voli i stalo mu je do tebe, to morati da prihvati i da ti pomogne.
Nazad na vrh Ići dole
Vockica




Broj poruka : 6
Datum upisa : 26.11.2012

Koliko je vazan sex za vezu Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu EmptyUto Nov 27, 2012 8:39 am

Decko je i vise nego razuman, ali se sada plasim, jer vec tri meseca nemamo odnose, osecam da se distancirao od mene i da je postao hladan i udaljen. prvih mese dana je kapirao sve savrseno, shvatio je da su te stvari jace od mene, jedan doktor mi je cak u sali rekao da je mozda najbolje da popijem nesto malo pre odnosa kako bih se opustila, desilo se.. To je za mene bio najlepsi sex ikada, jer zapravo nisam popila, vec sam se odvalila, ali ne mogu konstantno da budem pijana, to nije resenje, ali sam shvatila da je moguce. Sto se tumora tice, postoje nalazi koji dokazuju da se kod raka testisa nekim pacijentima pri hormonskim terapijama potpuno povuce kancer, mislim da to itekako ima veze sa hormonima, ali ne u svim slucajevima, u svakom slucaju, ne volim pilule, jer ima vise ljudi koji su protiv, nego za. Ako decku ne smeta kondom, ne ih sada i to da menjam, a i kod pilula ostaje uvek onih par posto verovatnoce koje bi me ubile.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Koliko je vazan sex za vezu Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu EmptyUto Nov 27, 2012 1:29 pm

Citat :
I da li mozes u svojoj glavi da rascistis sta je toliki razlog straha od trudnoce - sta ce reci okolina/tvoji roditelji, nisi spremna za decu, jos uvek studiras...?

sa ovim se u potpunosti slazem.

to moze svakome da se desi i to moras da prihvatis. samo je pitanje da li si ti spremna na ono sto bi usledilo- abortus ili odgajanje deteta? to su ti jedine dve opcije. naravno, potrudis se da se zastitis. kondomi jesu pouzdani i mozes da se oslonis na njih, ali se slazem s devojkama da on moze da ejakulira van tebe. cisto da tebi bude lakse i da budes sigurnija. jednom tako da probate i da steknes sigurnost u njega, posle ce ti lakse biti.
sex jeste bitan, ali nije presudan. ako niste imali odnose vec tri meseca a on je jos sa tobom, ja bih rekla da mu je stalo do tebe i neceg vise. u suprotnom, odavno bi otisao. da li imas nesigurnost u njega sta ako zatrudnis? da ce te napustiti i da ces biti samohrana majka?
mi mozemo samo da se pitamo, ali odgovor jedino znas ti. kad nadjes uzrok, lako ces resiti problem.
Nazad na vrh Ići dole
pera2103




Broj poruka : 16
Datum upisa : 13.03.2012
Godina : 35

Koliko je vazan sex za vezu Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu EmptyPon Dec 03, 2012 9:28 am

Znas kako ja imam odnos sa svojom devojkom skoro od prvog dana,u vezo smo dve godine mozda smo koristili kondom para puta pretezno ga nekoristimo,uzivamo u sex oboje gde dovedemo jendo drugo do kraja po par puta.Ja naravno pazim kada sam blizu izvadim i napolje zavrsim,pilule nisu tako dobre i nemoj da ih koristis u principu moras da imas poverenja u paratnera da nesto nezabrlja.Pozz
Nazad na vrh Ići dole
sharon

sharon


Broj poruka : 88
Datum upisa : 04.03.2012
Lokacija : Beograd

Koliko je vazan sex za vezu Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu EmptyPon Dec 03, 2012 12:10 pm

sex je vrlo vazan. koristi kondom, i glava ne boli ! Koliko je vazan sex za vezu 2829010660
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Koliko je vazan sex za vezu Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu EmptyNed Avg 11, 2013 11:09 am

Ajde da vas pitam ja nesto. Procitala sam na Ani da se jedna devojka zalila kako nije imala god. dana sex sa svojim deckom, sta vi mislite da li je to normalno. Kaze da on ne zeli raskid, da njemu takva veza odgovara, a ako mu nesto kaze povodom toga on prebacuje krivicu na nju.

Meni to ne zvuci kao bas najnormalniji odnos ali rekoh da pitam vas . Da li veza moze opstati bez sexa ? Slobodno neka neko prebaci ovaj post u drugu temu ako zeli .
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Koliko je vazan sex za vezu Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu EmptyNed Avg 11, 2013 11:10 am

Decko je ocigledno nasao neku drugu za to .
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Koliko je vazan sex za vezu Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu EmptyNed Avg 11, 2013 11:12 am

Ova tvrdi da nije, mada bih i ja prvo posumnjala na to . Ajde razumem mesec-dva mozda cak i tri, ali godinu dana ...
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Koliko je vazan sex za vezu Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu EmptyNed Avg 11, 2013 11:15 am

Ako se vidjaju cesto, a on ne zeli da bude intiman s njom postoje 2 razloga. Ili je postao impotentan pa ga je sramota od nje (a sigurna sam da nije to) ili ima drugu za to, kao sto je Inda rekla.

Inda, ako vec hoce da ti ga kupi, onda iskoristi priliku Koliko je vazan sex za vezu 364988687 a ja imam jedan predlog, ako hoces mogu ti poslati novac pa da mi nekako posaljes taj kupaci kad se vratis u Srbiju. Cini mi se da bi mi odgovarala velicina Koliko je vazan sex za vezu 364988687
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Koliko je vazan sex za vezu Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu EmptyNed Avg 11, 2013 11:30 am

i ja mislim da je nasao drugu
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Koliko je vazan sex za vezu Empty
PočaljiNaslov: ..............   Koliko je vazan sex za vezu EmptyNed Avg 11, 2013 11:36 am

A nju cuva jer je mozda fina devojka, ali ne zeli s njom seks.. Meni je pomalo zao kad cujem da se nekome to desi. Sto kaze Rale, da izbegava mesec, pa i dva... Ali godinu dana? Trebali bi otvoreno da popricaju...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Koliko je vazan sex za vezu Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu EmptyPon Avg 12, 2013 3:01 am

malo mi je glupo da prenosimo teme s drugig foruma,ali dobro...

sto se tice konkretne situacije-citala sam to i rekla bih da je gej,a ona pokrice.

sto se tice teme-nisam neko ko je lud za seksom,ali jeste jako bitan.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Koliko je vazan sex za vezu Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu EmptyPon Avg 12, 2013 3:08 am

Ma ne prenosim temu nego me zanima vase misljenje, recimo hipoteticki gledano da decko nije gej a i da ne vara devojku onda bih rekla da je impotentan ili da jednostavno ne oseca vise nista prema njoj ... Samo sto bih ja u tom slucaju raskinula kao covek, ne volim takva zavlacenja i mazanje ociju .
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Koliko je vazan sex za vezu Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu EmptyPon Avg 12, 2013 5:57 am

Rale, u 90% slucajeva, cak i ako ne oseca momak nesto prema devojci - moze bez problema da spava s devojkom. A ako ne moze da spava s njom, onda bi sigurno raskinuo. Da je impotentan, valjda bi mogao to da joj i kaze kad su tako dugo zajedno. Vidis, meni nije palo na pamet to da je gej, ali sada mi deluju stvari jasnije. Ili je gej ili ima neku drugu s kojom ima samo seks ali mu fali ljubav ove devojke koju zavlaci. Isto tako treba uzeti u obzir da postoje slucajevi da par zivi zajedno 20 godina, imaju 2-3 dece, a onda on prizna da je gej...tako da to nije ni malo nemoguce da je i taj decko gej.

Slazem se sa Ivanom za drugi forum...malo je bezveze da mi pricamo na nasem forumu o problemima nekoga ko je svoj problem postavio tamo, i trazio pomoc od tih devojaka Koliko je vazan sex za vezu 650269930
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Koliko je vazan sex za vezu Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu EmptyPon Avg 12, 2013 6:05 am

A sta ja veselica da radim? Koliko je vazan sex za vezu 515354487 
Nazad na vrh Ići dole
 
Koliko je vazan sex za vezu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 5Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Koliko cesto nosite stikle?
» Koliko dugo smem da pijem pilule?
» Koliko dugo spermatozoidi opstaju u telu zene?
» Koliko dugo cekate da spavate sa novim deckom kada vise niste nevine

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Sex-
Skoči na: