Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kuda na more?

Ići dole 
+22
pahuljicaa
lovelight
rose
Yo**
inda
Jeci
Romanticna
kajlina
Gia
Lara
ladybug
Nastija
Nina87
Rale89
meda
Lus
sharon
jagodica
Ivana
bevana
~Lovely~
Bella
26 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Kuda na more? Empty
PočaljiNaslov: Kuda na more?   Kuda na more? EmptySre Feb 29, 2012 11:46 pm

Mozda je malo rano za planiranje letovanja, a sa druge strane nije lose na vreme se odluciti i mozda ugrabiti neki popust za rani booking Kuda na more? 1071211947 U svakom slucaju ovde mozete da pisete mesta na koja planirate da idete, a mi cemo vam dati savete ukoliko smo ista mesta obisle. Ja sam se uz vasu pomoc odlucila za Lefkadu u Grckoj ovog leta Kuda na more? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Kuda na more? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda na more?   Kuda na more? EmptyČet Mar 01, 2012 9:43 am

Ja planiram sa drugaricama ovo leto,decko neka ceka ima vremena za nasa letovanja Kuda na more? 650269930 Samo ne znam gde bismo.One ce se verovatno odluciti za Crnu Goru,mada meni se nesto bas i ne ide tamo,ali ajde.:/
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Kuda na more? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda na more?   Kuda na more? EmptyČet Mar 01, 2012 9:55 am

ja imam muke sa deckom,kao i kasaska Kuda na more? 650269930 nece van Crne Gore,pa to ti je Kuda na more? 650269930 (tj nece van Budve)
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Kuda na more? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda na more?   Kuda na more? EmptyPet Mar 02, 2012 2:33 am

bevana ::
ja imam muke sa deckom,kao i kasaska Kuda na more? 650269930 nece van Crne Gore,pa to ti je Kuda na more? 650269930 (tj nece van Budve)
moj je prosirio vidike do grcke,a ja bih taaako u tursku...
Nazad na vrh Ići dole
jagodica

jagodica


Broj poruka : 175
Datum upisa : 29.02.2012

Kuda na more? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda na more?   Kuda na more? EmptyPet Mar 02, 2012 8:09 am

Preporucujem Tursku Kuda na more? 364988687 Nasla sam preko Argusa bas povoljne aranzmanje, Marmaris, Kusadasi, Bodrum http://argus.rs/strana.php?tipAra=1&idZem=4 autobusom cak mozete i za 200e da prodjete jos plus imate dorucak! Ja ne znam da li cu ici na more, imacu ovo leto nekih izdataka, verovatno cu da letujem na reci Laughing
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Kuda na more? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda na more?   Kuda na more? EmptyPet Mar 02, 2012 9:42 am

Ivana ::
bevana ::
ja imam muke sa deckom,kao i kasaska Kuda na more? 650269930 nece van Crne Gore,pa to ti je Kuda na more? 650269930 (tj nece van Budve)
moj je prosirio vidike do grcke,a ja bih taaako u tursku...

srecnice Kuda na more? 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
sharon

sharon


Broj poruka : 88
Datum upisa : 04.03.2012
Lokacija : Beograd

Kuda na more? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda na more?   Kuda na more? EmptyPon Mar 05, 2012 6:17 am

i ja preporucujem Tursku! i Argus naravno! proverena agencija. Odlicni autobusi,vodici,usluga na nivou. Aranzmana ima za svaciji dzep,jako su ljubazni. Bila sam u Kusadasiju,a planiram ove godine da posetim Alanju. Turska je jako zanimljiva i sto je najvaznije jeftina. Ljudi su jako ljubazni,mozes da se cenjkas i da na kraju kupis nesto za male pare,a more jako toplo i cisto. u svakom slucaju Turska. Volela bih i Spaniju da posetim, ali ona zahteva malo dublji dzep hehe, tako da ima vremena.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Kuda na more? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda na more?   Kuda na more? EmptyPon Mar 05, 2012 6:19 am

Sto se tice Spanije,Ljoret de mar je prelep Kuda na more? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Kuda na more? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda na more?   Kuda na more? EmptyPon Mar 05, 2012 8:26 am

ja nigde necu. kaznjavam sebe sto nisam vredna. i upisacu jezik tokom letA. Kuda na more? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Kuda na more? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda na more?   Kuda na more? EmptyPon Mar 05, 2012 11:25 pm

i meni se dopada Ljoret de mar, bila sam pre tri godine. a što se tiče ovog leta, najverovatnije Egipat i nezaobilazna Crna Gora. Dvoumim se između Egipta, Turske i Grčke. ma, samo da dođe leto, lako ću se odlučiti. i još da mi legne money, money...gde će mi biti kraj
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Kuda na more? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda na more?   Kuda na more? EmptySre Mar 07, 2012 11:17 am

Ja pokusavam da nagovorim decka da idemo u Sloveniju na kampovanje, tamo ima jedan predivan rezervat sa divljom plazom i prosli put sam isla tamo sa sestrama voda je cista iako se radi o Jadranskom Moru, ali decko ne voli da ide na more ... Videcu da ga nekako nagovorim, ali moram i da skupim pare ...
Nazad na vrh Ići dole
Nina87

Nina87


Broj poruka : 190
Datum upisa : 01.03.2012

Kuda na more? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda na more?   Kuda na more? EmptyČet Mar 08, 2012 2:03 am

Ja bih u Tunis Kuda na more? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Kuda na more? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda na more?   Kuda na more? EmptyČet Mar 08, 2012 6:38 am

I ja preporucujem Tursku, bila sam dve godine za redom u Kusadasiju. Samo sto ja ne podnosim tako dugo putovanje, pretprosle godine smo putovali 30 sati, poludela sam! Zato smo prosle godine isli avionom, sat vremena traje let, ni ne oseti se Kuda na more? 650269930 Planiram svakako opet da idem tamo za koju godinu i opet avionom naravno, jeste da je aranzman skuplji za 100-tinjak evra, ali vredi svake pare.
Samo da naglasim, neko je rekao da je Turska jeftina. Ne bih se slozila uopste. Sto se odece tice, da, ali cene po restoranima i kaficima mogu da pariraju sa Spanijom (pricala sam sa drugom koji je turisticki vodic i radi svake godine u Ljoretu, jednako para smo potrosili). Samo cene znaju jako da variraju od kafica do kafica, zato lepo treba sve obici i videti gde je najpovoljnije. Ali svakako preporucujem polupansion u hotelu, jer ovako zna mnogo da izadje.
Ako jos nekoga zanima nesto za Kusadasi, slobodno neka pita, decko i ja smo ga za dve godine obisli uzduz i popreko tako da raspolazem sa svakakvim informacijama Kuda na more? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
jagodica

jagodica


Broj poruka : 175
Datum upisa : 29.02.2012

Kuda na more? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda na more?   Kuda na more? EmptySub Mar 10, 2012 4:09 am

Slazem se su visoke cene po kaficima, diskotekama i restoranima u Kusadasiju. Mi smo isto potrosili dosta para na hranu i pice, kupili smo par stvari (vise za poklone) oni prvo stave neku cenu koja je mnogo veca od realne pa cenkanjem kupis po nekoj realnoj ceni. Svaki dan smo isli na drugu plazu, lezaljke jesu jeftine i obicno uz njih dobijes pice ili lubenicu:) a ja sam odusevljena akva parkovima:)
Nazad na vrh Ići dole
Nina87

Nina87


Broj poruka : 190
Datum upisa : 01.03.2012

Kuda na more? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda na more?   Kuda na more? EmptySub Mar 10, 2012 4:46 am

jagodica ::
Slazem se su visoke cene po kaficima, diskotekama i restoranima u Kusadasiju. Mi smo isto potrosili dosta para na hranu i pice, kupili smo par stvari (vise za poklone) oni prvo stave neku cenu koja je mnogo veca od realne pa cenkanjem kupis po nekoj realnoj ceni. Svaki dan smo isli na drugu plazu, lezaljke jesu jeftine i obicno uz njih dobijes pice ili lubenicu:) a ja sam odusevljena akva parkovima:)
Ja sam prije par godina bila u velikom akva parku na Krfu i odusevljena sam takodje! Kuda na more? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Kuda na more? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda na more?   Kuda na more? EmptyPet Mar 16, 2012 12:00 am

Ja bih volela da odem u Dubai ali nemam toliko para
Nazad na vrh Ići dole
ladybug

ladybug


Broj poruka : 14
Datum upisa : 03.03.2012
Godina : 37

Kuda na more? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda na more?   Kuda na more? EmptyPet Mar 16, 2012 9:32 pm

Da li je neko od vas bio u Lefkadi, preko koje agencije, iskustva, cene? Ja planiram ovo leto najverovatnije tamo, nekako su mi slike primamljive, deluje mi bas lepo mesto. Prosle godine sam bila na Tasosu, u mestascetu Potos. Celo ostrvo je prelepo, toplo ga preporucujem ako planirate odmor sa deckom. Nije nesto za izlaske i provod, ima malo lokala pored plaze, svega par kafica. Ali ako zelite bas odmor, onda je pravo mesto. Na celom ostrvu ima jako puno plaza, svaka je posebna na svoj nacin, do nekih treba malo pesaciti, ali kad dodjete do njih stvarno nastupa odusevljenje. Jedina je mana sto se malo duze putuje, ukoliko zakasnite na planirani trajekt, sledeci se ceka i po 2 sata.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kuda na more? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda na more?   Kuda na more? EmptyPon Apr 02, 2012 5:20 am

meni primamljivo zvuči Turska ali 30 h ne XD da li je neko bio u Bugarskoj mozda? kako je tamo?Kuda na more? 650269930 i da li je neko od vas putovao onim low coast letovima? ja stalno nesto na netu prčkam al ne mogu da nadjem nijedan povoljan let gde to svi prate kad ima jeftino nemam pojma..čitam na forumu nekom neki ljudi isli u Bugarsku-Sunčev breg za 55e avionska karta,povratna,sve uračunato ,osim valjda onog ručnog prtljaga..meni nije jasno kako..a ja bi trebala da se "klackam " npr do isto Sunčevog brega 15h ili kolko vec za bus kartu od 70e..ne kapiram XD
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Kuda na more? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda na more?   Kuda na more? EmptyPon Apr 02, 2012 8:43 am

ma dovoljno je to. 10 kg, pogotovo ako ides na more, ja bar nemam potrebu za tolikim stvarima. Kuda na more? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Gia

Gia


Broj poruka : 19
Datum upisa : 28.02.2012

Kuda na more? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda na more?   Kuda na more? EmptyPon Apr 02, 2012 11:21 pm

Da li je neka od vas bila u Zanjicama, u CG? decko i ja trazimo neko mirnije mesto gde cemo se moci odmoriti kao ljudi. Mene, a ni njega, uopste ne privlace izlasci i pijanke na moru. Mi ustajemo u 8-9, i po ceo dan smo na plazi. Za nas je to odmor, pa trazimo i takvo mesto, mirno i bez mase kao u Budvi, Becicima, Sutomoru i sl. Zanjice mi se svidjaju (bar ovako sa slika) zbog plave spilje, hocu to da vidim Kuda na more? 650269930 Voleli bi negde u Bokokotorski zaliv da idemo u svakom slucaju. Prosle godine smo bili u Jazu, pa bismo sad da promenimo lokaciju Kuda na more? 650269930 Hvala unapred na odgovorima...
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Kuda na more? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda na more?   Kuda na more? EmptyPon Apr 02, 2012 11:37 pm

Bila sam ja na Zanjicama (svi tamo kazu tako) voda je lepa i cista samo sto na plazi nije pesak nego sljunak i malo kad udjes u vodu,tamo na pocetku.I mislim da bas jeste mirno,mada smo mi isli na izlet,ostali smo ceo jedan dan.
Nazad na vrh Ići dole
Romanticna

Romanticna


Broj poruka : 202
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Kuda na more? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda na more?   Kuda na more? EmptyPon Apr 02, 2012 11:40 pm

ja sam bila u Zanjicama, tj imala sam izlet tamo i bili smo u plavoj spilji. sve je stvarno prelepo ali su mi zanjice previse mirne a i bas je hladna voda. jedva smo se kupali veruj mi. nista ne znaci sto je cista i sve se vidi kada je ledena. a bili smo na izletu samo jedan dan. ja bih ti preporucila da pogledate jos nesto pa ako zelite da napravite izlet u zanjicama i plavoj spilji Kuda na more? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Kuda na more? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda na more?   Kuda na more? EmptyPon Apr 02, 2012 11:41 pm

Ja bih bogami isla na Skijatos plus Skopelos to su prelepa ostrva,ima sta da se vidi,oko 66 plaza sve ciste neki manastiri,dobar nocni zivot ma sveee...S tim sto su ostrva uvek skuplja, i nema povoljnosti kao sto je Lidl gde cove za 100 e moze da zavrsi sve sto se tice hrane.
Nazad na vrh Ići dole
Nina87

Nina87


Broj poruka : 190
Datum upisa : 01.03.2012

Kuda na more? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda na more?   Kuda na more? EmptyUto Apr 03, 2012 4:03 am

Ja sam zaljubljena u Bokokotorski zaliv Kuda na more? 650269930 preporucujem Orahovac,mjesto izmedju Kotora i Risna,imaju male plazice,voda cista i dva sanka gdje se moze opusteno kulirati i piti pice a imaju i zurkice,ko voli Kuda na more? 650269930 bila sam dva ljeta tu i super mi je bilo.
Nazad na vrh Ići dole
sharon

sharon


Broj poruka : 88
Datum upisa : 04.03.2012
Lokacija : Beograd

Kuda na more? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda na more?   Kuda na more? EmptyUto Apr 03, 2012 10:10 pm

ja sam se odlucila ove godine opet za Tursku Kuda na more? 650269930 ovaj put, Alanja ili Antalija.skroz su na jugu, na sredozemnom moru,i jeste malo skuplje jer se ide avionom,ali moram da se zrtvujem Kuda na more? 124630516 Ako idete u Kusadasi, Bodrum ili Marmaris, mozete busom, nije strasno stvarno, a bacile bi 200e za avion.
A icicu verovatno preko agencije 1A Travel. Jel isao neko preko njih?Kakvi su? Imaju dosta bolje ponude od Argusa,sa sva tri dorucka,bolji hoteli. A dodatno me je iznervirao jer sam otisla u agenciju Argusa i umesto lepo da popricaju,daju predloge itd, rekli su uzmi papir okacen je sve ti tu pise Kuda na more? 1302637395 Kuda na more? 1655936591 tako da me je to bas dosta odbilo. Dok su ovi iz 1A Travel, izasli u susret maksimalno. Prosle godine sam isla preko Argusa,i stvarno sam zadovoljna,ali mi se ni malo nije svidelo sto su nas tako ''ugostili''.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kuda na more? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda na more?   Kuda na more? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kuda na more?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 6Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zabava :: Putovanja-
Skoči na: