Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Duhovi i natprirodna desavanja

Ići dole 
+8
Yo**
Bella
bevana
Ivana
Lus
Lara
StormZ
Jeci
12 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Duhovi i natprirodna desavanja Empty
PočaljiNaslov: Duhovi i natprirodna desavanja   Duhovi i natprirodna desavanja EmptyNed Dec 02, 2012 5:28 am

Verujete li u duhove? vanzemaljce?
Da li vam se ikada desilo nesto sto niste mogli da objasnite?

Meni se desila situacija zbog koje su sva moja verovanja poljuljana. Pre neku godinu, sedele smo mama i ja u dnevnoj sobi.
Sad radi lakseg zamisljanja situacije, prostor izmedju kuhinje i dnevne sobe je odvojen lukom, plus skretanje, i do fotelja ima oko 6-7m.
U kuhinji se nesto mazalo tupim nozem, i taj noz se ostavio posred mermerne ploce.
Mama i ja smo sedele, gledale tv, kad je odjednom nesto palo iza nas. Okrenule smo se, videle noz na podu, bukvalno na korak od nas.

Nije bilo nikakve sanse da je noz skliznuo sa ploce u kuhinji, pa se odbio o plocice i nekako dosao do nas.

Posle smo zvali svestenika da osvesta kucu, a prica se vise ne spominje.

Ostalo je neobjasnjeno.... ali ja verujem da je bio neki duh u pitanju.... nesto jeste bilo svakako.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Duhovi i natprirodna desavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Duhovi i natprirodna desavanja   Duhovi i natprirodna desavanja EmptyNed Dec 02, 2012 5:48 am

Sanjao sam WindZ pre nego sto sam je upoznao. I bio sam jako sjeban kad sam se probudio... A kad sam je video uzivo, bio sam zaprepascen i uplasen...
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Duhovi i natprirodna desavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Duhovi i natprirodna desavanja   Duhovi i natprirodna desavanja EmptyNed Dec 02, 2012 6:00 am

Ju. affraid
Meni se nije desilo nista slicno.
Ja verujem u telepatiju, i mogu nekako da objasnim Stormzovo iskustvo, a za tvoj slucaj, Jeci, kopala bih, trazila neko naucno objasnjenje iz oblasti fizike, tesko mi je da poverujem u tako nesto.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Duhovi i natprirodna desavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Duhovi i natprirodna desavanja   Duhovi i natprirodna desavanja EmptyNed Dec 02, 2012 6:06 am

Ja samo verujem da mozes da osetis nesto kad nekoga volis. da se uznemiris, da se probudis u pola noci jer osetis da se nesto lose desilo, da si srecan a ne znas zbog cega, zato sto je ta osoba srecna. u to da. duhovi, nesto natprirodno ne! Duhovi i natprirodna desavanja 3637366612
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Duhovi i natprirodna desavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Duhovi i natprirodna desavanja   Duhovi i natprirodna desavanja EmptyNed Dec 02, 2012 6:51 am

ja ne verujem u te stvari.

Jeci,moja mama je pre nekoliko dana primetila da joj fali staklo na naocarima,trazila ga i nigde ga nije bilo.posle 5 dana se ono pojavi u sudoperi.na tren smo se prepale jer je sudopera do tada milion puta bila prazna,videlo bi se.a onda se ona setila da je donela neku ciniju sa necim iz podruma i kada se ispraznila oprala ju je.tako da,sigurno je staklo upalo u ciniju.

hocu da kazem da verovatno i za vasu situaciju postoji neko ovako logicno objasnjenje.
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Duhovi i natprirodna desavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Duhovi i natprirodna desavanja   Duhovi i natprirodna desavanja EmptyNed Dec 02, 2012 7:31 am

Jaoj veruj mi da se i ja nadam da je postojalo neko drugo objasnjenje Shocked

Ja se uglavnom plasim ljudi, i zla koji oni mogu da ucine, a manje ovih stvari...

I mojoj sestri se desilo nesto u nekom kaficu... Piksla joj se kretala po stolu, a stavile su i olovku pored jer su mislile da ce da se skotrlja jer je kriv sto. Medjutim, olovka nista, a piksla se kretala sve dok nije dosla do ivice stola i zamalo pala!

Tako ima tu i tamo situacija, gde stvarno verujem da nesto postoji....
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Duhovi i natprirodna desavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Duhovi i natprirodna desavanja   Duhovi i natprirodna desavanja EmptyNed Dec 02, 2012 8:45 am

verujem da sve moze naucno da se objasni Duhovi i natprirodna desavanja 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Duhovi i natprirodna desavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Duhovi i natprirodna desavanja   Duhovi i natprirodna desavanja EmptyNed Dec 02, 2012 10:07 am

Ja verujem u duhove, nekako mi je neralno da postoji gomila ljudi koja tvrdi da je imala neki susret sa njima, a da nista od toga nije tacno. Cesto gledam emisije o tome na tv-u i stvarno smatram da ima istine u tome. Ja, hvala Bogu, nisam nista od toga dozivela, ne bih volela da mi se tako nesto desi Duhovi i natprirodna desavanja 650269930

A Stormz, je li to bila bas ona, ili neka slicna devojka koja te podsetila na nju? To me podseti na ovu pesmu:

https://www.youtube.com/watch?v=RSWFH79nAk0 Duhovi i natprirodna desavanja 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Duhovi i natprirodna desavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Duhovi i natprirodna desavanja   Duhovi i natprirodna desavanja EmptyNed Dec 02, 2012 10:25 am

Bas ona... Zamisli moju facu kad sam je upoznao, ja nisam rec progovorio sa njom celo vece skoro.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Duhovi i natprirodna desavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Duhovi i natprirodna desavanja   Duhovi i natprirodna desavanja EmptyNed Dec 02, 2012 10:54 am

E sad sam se setila da mi se jednom desilo da sam sanjala da sam isla u skladiste od Simpa jer smo tih dana renovirali stan i kupovali nov namestaj. I posle par dana odemo tamo i prodavac nas pozove u skladiste da nam pokaze neke garniture, a ono - identicno kao u mom snu! A pritom nije bilo obicna prostorija, nego sam tacno znala raspored svega, imala je neke stepenice i prolaze itd. Znam da sam se bas sokirala, samo je bilo skroz nebitno pa sam zaboravila.

Mislim da je to neka intiucija, sesto culo, ili nesto tako Duhovi i natprirodna desavanja 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Duhovi i natprirodna desavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Duhovi i natprirodna desavanja   Duhovi i natprirodna desavanja EmptyNed Dec 02, 2012 1:43 pm

i kao ja sad da legnem da spavam? ovu temu zaobilazim...
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Duhovi i natprirodna desavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Duhovi i natprirodna desavanja   Duhovi i natprirodna desavanja EmptyPon Dec 03, 2012 2:27 am

Ja sam jednom u petom razredu sanjala da cu dobiti 5 iz srpskog na pismenom, i stvarno sam dobila Duhovi i natprirodna desavanja 1268302758

A inace, nesto wierd mi se desava, zbog cega moram da zovem decka da mi sredi komp... Tj stari komp... Nocu se sam pali i gasi, a nema prikljucak na net pa da to automatski skida nesto ili slicno, pa mi je postalo jezivo... vec 2x u toku od nedelju dana me budi zvuk kompa koji se pali i gasi Duhovi i natprirodna desavanja 2370014350

Kaze mi mama da to neko komunicira sa nama Duhovi i natprirodna desavanja 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Duhovi i natprirodna desavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Duhovi i natprirodna desavanja   Duhovi i natprirodna desavanja EmptyPon Dec 03, 2012 2:36 am

искључи комп из струје и реши проблем! Duhovi i natprirodna desavanja 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Duhovi i natprirodna desavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Duhovi i natprirodna desavanja   Duhovi i natprirodna desavanja EmptyPon Dec 03, 2012 2:38 am

jeste to resenje Duhovi i natprirodna desavanja 364988687
ali mene sve suvise kopka... moram da proceprkam po toj temi Duhovi i natprirodna desavanja 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Duhovi i natprirodna desavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Duhovi i natprirodna desavanja   Duhovi i natprirodna desavanja EmptyPon Dec 03, 2012 2:54 am

Hahaha, Jeci, nedavno sam gledala emisiju u kojoj je zena komunicirala sa pokojnim muzem bas preko kompa! Ne secam se tacno sta je bilo posto sam je uhvatila pri kraju, to je neka emisija u kojoj poznati prepricavaju svoja iskustva sa duhovima, ta zena je valjda neka glumica Duhovi i natprirodna desavanja 364988687
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Duhovi i natprirodna desavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Duhovi i natprirodna desavanja   Duhovi i natprirodna desavanja EmptyPon Dec 03, 2012 3:06 am

Umoci komp u 10L svete vodice. Duhovi i natprirodna desavanja 3315840312
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Duhovi i natprirodna desavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Duhovi i natprirodna desavanja   Duhovi i natprirodna desavanja EmptyPon Dec 03, 2012 5:06 am

ja cesto sanjam dogadjaje koji se kasnije ostvare Duhovi i natprirodna desavanja 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Duhovi i natprirodna desavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Duhovi i natprirodna desavanja   Duhovi i natprirodna desavanja EmptyČet Dec 06, 2012 2:30 am

E pa cisto da vam javim razvoj dogadjaja...
Pre neko jutro, bilo je oko 6-7, komp se upalio i potom ugasio sam, pa ponovo krenuo da zuji i da se pali, pa se tokom paljenja ugasio.

Sada je zvanicno iskljucen iz struje. Duhovi i natprirodna desavanja 1276036350
Nazad na vrh Ići dole
Mandragora

Mandragora


Broj poruka : 32
Datum upisa : 21.03.2012

Duhovi i natprirodna desavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Duhovi i natprirodna desavanja   Duhovi i natprirodna desavanja EmptyUto Dec 11, 2012 1:25 pm

Ne verujem u duhove, ali moja cimerka veruje i u vestice, duhove, mracne sile i sve slicno tome. Pomalo mi ide na zivce da pronalazim noz u kljucaonici, luk na cudnim mestima po stanu, ali pokusavam da joj ne uzmem za zlo. Ipak, moram priznati da mi bas i nije svejedno kada stalno slusam o tome. Duhovi i natprirodna desavanja 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Duhovi i natprirodna desavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Duhovi i natprirodna desavanja   Duhovi i natprirodna desavanja EmptyUto Dec 11, 2012 10:40 pm

Da vam ispisem i ja koji redak...
Moja mama je 1994 imala visoko-rizicnu trudnocu,i zbog iste mesec dana je lezala u bolnici... 9.maja te godine,uvece sestra je resavala ukrstene reci,a ja se igrala pored nje. Cula sam buku na tavanu,pritom je tavan prazan. Culo se kao da ima 10 buradi koji se kotrljaju,pokusavala sam da objasnim sestri da se nesto cuje,ona nije cula i oterala me u krevet.Ocuh je spavao u drugoj sobi,oboje imamo jako lak san.Ja sam zaspala odmah. Kad se sestra otkacila "hupera",cula je i ona to. Pokusavala je da nas probudi i nije uspela. Ne znam sta je to bilo,vise se nikad nije ponovilo.Ali nas je sutradan zvao doktor i rekao da je mama imala klinicku smrt i da su se predhodno vece tj. 9 maja,borili za njen zivot. Mama je uspela da donese na svet prelepu devojcicu,carskim rezom. s 1.900 grama... Koja je sad prelepa mlada devojka.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Duhovi i natprirodna desavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Duhovi i natprirodna desavanja   Duhovi i natprirodna desavanja EmptyUto Dec 11, 2012 10:51 pm

U Ferhundice, jako scary... Duhovi i natprirodna desavanja 1384998410 Znaci nisu mogli da te probude, a imas lak san...

Ja sam jednom imao jaku temperaturu, oko 42'C, probudio sam se u sred noci oko 03h i poceo da pricam: "Umro je, umro je, dao mi je zeleni dzip, mali sam bio, umro je!".
Smirili su me i vratili u krevet. Zatim oko 7h je moja mama usla u sobu, probudila me i ispred mene je drzala sliku i pitala:" Ko je umro?". Pokazao sam na mog strica i rekla je:"Preminuo je jutros oko 3h". To je nesto cega cu se secati za uvek...
PS: Jos uvek se secam zelenog dzipa koji mi je kupio kad sam bio mali... Duhovi i natprirodna desavanja 2164293255
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Duhovi i natprirodna desavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Duhovi i natprirodna desavanja   Duhovi i natprirodna desavanja EmptySre Dec 12, 2012 8:37 am

Uf, jezivo....

StormZ, tebi se znaci vise puta desio takav san koji se ispuni... Duhovi i natprirodna desavanja 2187343001

Klaji, sreca pa je sve dobro ispalo!
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Duhovi i natprirodna desavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Duhovi i natprirodna desavanja   Duhovi i natprirodna desavanja EmptySre Dec 12, 2012 12:22 pm

Citat :
StormZ, tebi se znaci vise puta desio takav san koji se ispuni...

Na zalost da.
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Duhovi i natprirodna desavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Duhovi i natprirodna desavanja   Duhovi i natprirodna desavanja EmptySre Dec 12, 2012 10:29 pm

Desava li vam se nekad da prispivate i odjednom se jako trgnete toliko da cak sami sebe uplasite? To mi se bas sinoc desilo. A juce u toku dana ulazim u kafic i posto su plocice a naravno ne ciste onu vodu okliznem se, ne bas mnogo, mislim da niko nije ni video. I sinoc, kao da to ponovo sanjam i onaj osecaj kao da padam, ja sam se toliko cimnula da mi je srce posle toga lupalo kao ludo. Inace imam skoro stalno takve situacije, nisam ni zaspala, a nisam ni budna i onda odjednom trzaj.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Duhovi i natprirodna desavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Duhovi i natprirodna desavanja   Duhovi i natprirodna desavanja EmptySre Dec 12, 2012 10:43 pm

trzanje je opustanje misica,ili tako nesto.meni se cesto desava. Duhovi i natprirodna desavanja 515354487
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Duhovi i natprirodna desavanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Duhovi i natprirodna desavanja   Duhovi i natprirodna desavanja Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Duhovi i natprirodna desavanja
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: