Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Poverenje

Ići dole 
+8
sharon
StormZ
bevana
*cinderella*
inda
Ivana
Lus
pera2103
12 posters
AutorPoruka
pera2103




Broj poruka : 16
Datum upisa : 13.03.2012
Godina : 35

Poverenje Empty
PočaljiNaslov: Poverenje   Poverenje EmptyPon Dec 03, 2012 9:09 am

Pozdrav svima zovem se Petar imam 25 godina zivim u sumadiskom kraju.Imam devojku sa kojim sam dve godine u vezi e sada te dve godine su bile iz dva dela prvi deo je bio godinu i tri meseca,posle toga smo raskinuli jer sam se ponasao ka njen bivsi i to je pogodilo.(nisam je varao niti tukao ni vredjao samo eto hteo sam da znam gde se svake sekudne nalazi)Raskid je pao tesko i za mene i za nju ona je otisla za bepgrad jer tamo studira nismo bili u vezi jedno 4 meseca u prva dva meseca nismo se vidjali samo culi,preko poruka telefona fb.Ja i ona se znamo od malih nogu i ona mi je komsinica na 50 metra zivi od mene.Tako da se znamo dosta dugo,u drugih dva meseca smo se vidjali i mirili.Sve je to islo nekako dok nije pre 4 meseca izgubila tragicno rodjenog brata od tog trenutka sam bio pored nje do dana danasnjeg mi smo sada u opet u vezi ali ima nesto sto me muci.Slucajno provalim njenu sifru na fb i vidim da u ta dva meseca da se vidjala sa nekim tipom ali to je trajalo nekih desetak dana i nije ga bilo vise prema porukama.Mene je to strasno zabolelo jer sam joj ostao veran i voleo je kao sto ona sada meni kaze da me i tada volela dok nismo bili zajdno raskid je bio ali ne skroz malo da prodje vremena da razbristrimo glave.Puno je volim i ona mene nesmem da je pitam za tu stvar ,jer u vezi spominje decu brak i ostalo i da samo mene zeli za ceo zivot.PA BI HTEO VAS DA PITAM STA DA RADIM,DA ZABORAVIM TO I KRENEM DALJE pozz
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Poverenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Poverenje   Poverenje EmptyPon Dec 03, 2012 9:26 am

prvo, ona nísta ruzno nije uradila. vi ste raskinuli, ona se cula, vidjala sa drugim. sto ne znaci da te nije volela i da nije mislila na tebe.
Drugo nema nije mi bila verna, jer niste bili u vezi.
Trece, to provaljivanje sifre je ruzno.
Cetvrto, ne spominji. pogotovo ne sada kada je u zalosti. kad prodje neko vreme, godina, pitaj ako te nesto interesuje!

ono sto je bitno jeste da ste sada zajedno, da se volite i da planirate zajednicki zivot. kakvih pisljivih 10 dana, moze da se poredi sa vasom vezom. pa sve i da je bila u vezi sa tim, a to ne znamo!

jedino ruzno bi bilo da te je slagala, a da si je ti pitao. ovako, ne!
Nazad na vrh Ići dole
pera2103




Broj poruka : 16
Datum upisa : 13.03.2012
Godina : 35

Poverenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Poverenje   Poverenje EmptyPon Dec 03, 2012 9:34 am

Da pitala je mene da li sam imao neku u medjuvremenu reko sam da nisam imao niti zeleo,pa sam stao rekla mi je a ti mene neces da pitas,reko dali se si ti imala nekoga rekla mi je da nije.Sumnja u nju nije postojala sve dik mi je njena najbolja drugarica rekla u razgovoru da pazim da me ne povredi ponovo i da nebudem opet rame za plakanje jer sam ja ukapirao da tu nesto postoji.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Poverenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Poverenje   Poverenje EmptyPon Dec 03, 2012 9:37 am

a kako si zakljucio da je bila sa tim deckom?mozda se samo dopisivala?
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Poverenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Poverenje   Poverenje EmptyPon Dec 03, 2012 9:40 am

Pa nije imala. verovatno je mislila na vezu. to što se muvala sa nekim ne znaci nista! mada nije trebalo da ti krije.

a najbolja drugarica... bez komentara!

Ne opterecuj se, ako te voli, i ako ti je verna dok ste zajedno, nema mesta za sumnju.

jednostavno, mozda joj je bilo i neprijatno da ti kaze. pomislila je da ces da se razocaras...
Nazad na vrh Ići dole
pera2103




Broj poruka : 16
Datum upisa : 13.03.2012
Godina : 35

Poverenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Poverenje   Poverenje EmptyPon Dec 03, 2012 9:48 am

Zkljucio sam po tome je u cetu stoji kako ga je pustila u stan kod nje.Koliko sam ja shvatio taj lik nije bio u beogradu stalno oni su se videli par puta 2-3 puata.U dopisivanju sa najboljom drugaricom vido sam da ga zadnji put nije pustila u stan i da ga je otkacila u tom vremenu nismo se vidjali,onda sam ja tek poceo da dolazim kod nje i da se mirimo.Mislim da nije bila to je ono sto nemogu da provalim.


edit:Vidim da psole svega da u ocima da me voli a mozda nesme da mi prizna jer nezna kako cu ja reagovati na to.
Nazad na vrh Ići dole
pera2103




Broj poruka : 16
Datum upisa : 13.03.2012
Godina : 35

Poverenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Poverenje   Poverenje EmptyPon Dec 03, 2012 9:54 am

Video sam i slazem se sa tobom ali pece me tako po neki put jer je puno volim,pa shvatim da u zivotu nemoze sve biti idealno Poverenje 650269930
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Poverenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Poverenje   Poverenje EmptyPon Dec 03, 2012 10:14 am

niste bili zajedno tada,tako da nije uradila nista lose Poverenje 650269930
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Poverenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Poverenje   Poverenje EmptyPon Dec 03, 2012 10:41 am

Da mi je samo znati kako se to slučajno provaljuju tuđe šifre za fb...
Kažeš da ste raskinuli jer si ti hteo da znaš gde je ona u svakom trenutku. Pa šta se onda čudiš što ti je nešto prećutala? Ni ja ti ne bih rekla da znam da ćeš da me smaraš posle zbog toga.
Totalno je nebitno šta je bilo kada vi niste bili zajedno. Ako je uopšte bilo.
Nazad na vrh Ići dole
pera2103




Broj poruka : 16
Datum upisa : 13.03.2012
Godina : 35

Poverenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Poverenje   Poverenje EmptyPon Dec 03, 2012 11:05 am

Dobro nisam mislio da bas u svakom trenutku ali bila je tako bezveze situacija na kojoj je ona bila povredjena od bivseg i ja od bivse tako da je ispalo,ona je bila kod mene i sifra je ostala na nalogu tako da sam video nisam usao odma ali sam znao sifru,sve dok mi ta njena drugarica nije rekla to,e onda sam usao i video.
Nazad na vrh Ići dole
pera2103




Broj poruka : 16
Datum upisa : 13.03.2012
Godina : 35

Poverenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Poverenje   Poverenje EmptyPon Dec 03, 2012 11:31 am

Nebi ni ja citao ali u to vreme me izbegavala nije mi se javljala,bilo mi je jako cudno za nju,e sada ona me je posle toga zvala da se vidimo da prespavam kod nje naravno bilo je kao da smo u vezi,a nismo bili bilo je posle toga sve cesce,e onda je bila pauza gde ona nije znala sta hoce ili da se pomirimo ili ne,a da mi njena drugarica nije rekla to meni se to nebi nikada povezalo.Ja i sada imam njenu sifru ali nemam potrbe da ulazim jer znam da je verna uso sam samo tada i nikada vise.Znam da je ruzno ali sta da radim kad je ispalo bilo smo zajedno pre neki dan ja na fudbalu bila ja i ona samnom naravno kap podrska sa tribina i dao sam joj moj telefon i uzela je da cita poruke tako da i nju itnteresuju poruke iz tog vremena
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Poverenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Poverenje   Poverenje EmptyPon Dec 03, 2012 11:36 am

dobro,nebitno sto si citao.bitno je da shvatis sve ovo sto su devojke pisale.tad niste bili zajedno,i nemas sta da se ljutis.zaboravi na to i terajte dalje Poverenje 650269930
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Poverenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Poverenje   Poverenje EmptyPon Dec 03, 2012 11:40 am

Pero, nemoj da pokusavas da drzis konce u rukama, umrsices se. Relax sta je bilo, bilo je, gledaj u buducnost. Poverenje 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pera2103




Broj poruka : 16
Datum upisa : 13.03.2012
Godina : 35

Poverenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Poverenje   Poverenje EmptyPon Dec 03, 2012 11:42 am

Neljutim se ja,da se ljitim nebi sada bio sa njom i nebi je cekao da se pomirimo vec bi nasao drugu,samo sam hteo da vidim da li da cackam oko toga ili ne Poverenje 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Poverenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Poverenje   Poverenje EmptyPon Dec 03, 2012 11:46 am

ne Poverenje 650269930
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Poverenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Poverenje   Poverenje EmptyPon Dec 03, 2012 11:48 am

Ne, ne diraj lava dok spava. Poverenje 515354487
Nazad na vrh Ići dole
sharon

sharon


Broj poruka : 88
Datum upisa : 04.03.2012
Lokacija : Beograd

Poverenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Poverenje   Poverenje EmptyPon Dec 03, 2012 12:08 pm

pa ako mozes da predjes preko toga, onda cuti i bice sve ok. a ona nije nista lose radila btw, ne kontam cemu takav stav...
Nazad na vrh Ići dole
pera2103




Broj poruka : 16
Datum upisa : 13.03.2012
Godina : 35

Poverenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Poverenje   Poverenje EmptyPon Dec 03, 2012 10:22 pm

Mi smo zajedno sada,raskid nije bio skroz da nemamo sta da pricamo ona se nasla uvredjenom jer od bivseg je trpela matretiranje i po neki samar.Ja sam u principu samo previse brinuo za nju a nju je to gusilo.Tako da nismo raskidali zauvek.U principu samo sam hteo da cujem od vas misljenje o tome nista vise Poverenje 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Poverenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Poverenje   Poverenje EmptyPon Dec 03, 2012 11:37 pm

Sacuvaj me Boze takvih `najboljih drugarica`.
Nazad na vrh Ići dole
pera2103




Broj poruka : 16
Datum upisa : 13.03.2012
Godina : 35

Poverenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Poverenje   Poverenje EmptyUto Maj 14, 2013 5:19 am

E drage moje,pisem opet na ovu temu jer mi se desilo nesto sto nisam nikada ocekivao,draga moja je uspela da me prevari opet,ono sto sam sumnjao pre to se i ispostavilo da je tacno.Jos gora situacija je da sam je zatekao sa drugim u krevetu.Tog trenutka se sve srusilo pao mi je mrak na oci ko nikada do sada.Eto verovao sam i ostao prevaren.Tako da vise neznam sta da mislim.Pozz
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Poverenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Poverenje   Poverenje EmptyUto Maj 14, 2013 5:27 am

bas mi je zao sto je tako ispalo Poverenje 1371890812 pokusaj da ne mislis mnogo o tome i kreni dalje, verujem da ce naici neka devojka koja ce biti vredna tvog poverenja, nemoj da odustajes od ljubavi Poverenje 650269930 !
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Poverenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Poverenje   Poverenje EmptyUto Maj 14, 2013 6:24 am

Uzasno...mogu samo da zamislim kako ti je bilo,ali svakako nemoj sada da se razocaras u sve...jednostavno ona nije bila za tebe a to si i sam predosetio samim tim sto si sumnjao na prevaru.Bice bolje i ona dobra stara...vreme leci sve
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Poverenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Poverenje   Poverenje EmptySre Maj 15, 2013 12:26 am

Bas mi je krivo. Ne volim kada cujem da je neko nekoga prevario, bolje je da se razidju kao ljudi nego ovako skrivanje, zavaravanje ... Nadam se da ces biti ok .
Nazad na vrh Ići dole
Aruena




Broj poruka : 10
Datum upisa : 28.08.2012

Poverenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Poverenje   Poverenje EmptySub Jun 22, 2013 11:02 am

I ja sam mislila da me bivsi ne vara, a onda je proradio crv sumnje, otkrila s am na porukama na Fejsbuku, veruj, cela soba mi se okretala u tom trenutku, nisam znala gde se nalazim od soka.Iskreno, ja sam sumnjala u njega i uvek kad postoji sumnja treba to rascistiti.Posle je jos hteo da se pomirimo, valjda je mislio da sam ja dobar materijal za vezu, verna, privrzena, uvek tu za njega.Ne bih mu se vratila ni luds.Takvi nisu rascistili sa sobom u glavi i ne mozes ti da ih promenis i programiras.Ima i drugih prilika, zasto biti u vezi koja te kida i u kojoj sumnjas.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Poverenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Poverenje   Poverenje Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Poverenje
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: