Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Koje promene primecujete na grudima pred menstruaciju?

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Gumene mede

Gumene mede


Broj poruka : 14
Datum upisa : 14.03.2012

Koje promene primecujete na grudima pred menstruaciju? Empty
PočaljiNaslov: Koje promene primecujete na grudima pred menstruaciju?   Koje promene primecujete na grudima pred menstruaciju? EmptyPet Dec 07, 2012 3:58 am

Imate li nekakvih promena na grudima nekoliko dana pre menstruacije? Ja uglavnom ne, ili nisam tako cesto primecivala, osim sto zna da mi se desi (i to pogotovo sa strane desne dojke, retko leve) osetim nekvu ocvrslinu, koja uglavnom ne boli, ili se ponekad oseti samo manja neprijatnost... Doktorka mi je rekla da je to normalno (ne znam kako je rekla da se to zove) pred menstruaciju.
E sad, sinoc nakon kupanja sam osetila nekakvu kvrzicu isto sa desne strane, vise na spoljnu stranu ka pazuhu, jako je mala i pomice se kada je pipam... Ne znam ni kako sam je osetila jer je bas mala... Treba da dobijem za nekih 4-5 dana, pa cu da vidim da li ce nestati. Jeste li imale ovakvih iskustava?
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Koje promene primecujete na grudima pred menstruaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje promene primecujete na grudima pred menstruaciju?   Koje promene primecujete na grudima pred menstruaciju? EmptyPet Dec 07, 2012 4:21 am

nisam...meni samo malo porastu Koje promene primecujete na grudima pred menstruaciju? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Koje promene primecujete na grudima pred menstruaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje promene primecujete na grudima pred menstruaciju?   Koje promene primecujete na grudima pred menstruaciju? EmptyPet Dec 07, 2012 8:08 am

Imala sam ja jos u srednjoj. Otisla sam kod doktora i rekli su mi da je naduta zlezda. Ako ne nestane posle dobijanja, pravac doktor.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Koje promene primecujete na grudima pred menstruaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje promene primecujete na grudima pred menstruaciju?   Koje promene primecujete na grudima pred menstruaciju? EmptyPet Dec 07, 2012 9:25 am

ja nisam imala takve promene,ali moje drugarice jesu i nestajale su kada dobiju.
Nazad na vrh Ići dole
Gumene mede

Gumene mede


Broj poruka : 14
Datum upisa : 14.03.2012

Koje promene primecujete na grudima pred menstruaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje promene primecujete na grudima pred menstruaciju?   Koje promene primecujete na grudima pred menstruaciju? EmptySub Dec 08, 2012 12:57 am

Hvala vam na odgovorima Koje promene primecujete na grudima pred menstruaciju? 650269930
Ovo sto sam ja napipala je jako malo, mozda cak i umisljam. Ako ne prodje u toku menstruaciju, odoh da proverim sta je u pitanju.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Koje promene primecujete na grudima pred menstruaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje promene primecujete na grudima pred menstruaciju?   Koje promene primecujete na grudima pred menstruaciju? EmptySub Dec 08, 2012 4:33 am

ne umisljas,bolje je proveriti na vreme sve Koje promene primecujete na grudima pred menstruaciju? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Koje promene primecujete na grudima pred menstruaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje promene primecujete na grudima pred menstruaciju?   Koje promene primecujete na grudima pred menstruaciju? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Koje promene primecujete na grudima pred menstruaciju?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Da li tezina utice na menstruaciju?
» Predstave koje biste preporucile
» Greske koje unistavaju kosu
» analize koje treba uraditi pre trudnoce
» za suncicu ili one trudnice koje su se porodile carskim rezom?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Menstruacija-
Skoči na: