Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Vaginalete

Ići dole 
+10
kajlina
koni
Rale89
Suncica5
inda
*cinderella*
sanja
Ivana
Natalla
bevana
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Vaginalete - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaginalete   Vaginalete - Page 3 EmptyČet Feb 06, 2014 2:31 am

ja mislim da je 3 dana dovolono.idem po toj logici da se posle koriscenja vaginaleta treba sacekati 3 dana da bi se ponovio bris.nisam sigurna...
Nazad na vrh Ići dole
Crazy girl

Crazy girl


Broj poruka : 127
Datum upisa : 10.03.2012

Vaginalete - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaginalete   Vaginalete - Page 3 EmptyČet Feb 06, 2014 5:45 am

Vaginalete - Page 3 650269930 Ok, tnx
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Vaginalete - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaginalete   Vaginalete - Page 3 EmptyPet Feb 07, 2014 6:08 am

Ja najcesce sacekam samo jedan dan i do sada nam nikada nije pukao kondom Vaginalete - Page 3 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Crazy girl

Crazy girl


Broj poruka : 127
Datum upisa : 10.03.2012

Vaginalete - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaginalete   Vaginalete - Page 3 EmptyPet Feb 07, 2014 6:22 am

Vaginalete - Page 3 650269930 Hvala ti, Bella.
Nazad na vrh Ići dole
Matematika




Broj poruka : 66
Datum upisa : 16.06.2012

Vaginalete - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaginalete   Vaginalete - Page 3 EmptyPet Feb 07, 2014 8:49 am

Devojke, je l' neka od vas koristila nekad lomexin vaginalete?

Prvo, cudno mi je sto sam ih uopste dobila (dva komada) jer su mi dobri rezultati i brisa i papa testa (isla sam na redovni godisnji pregled, bez ikakvih simptoma icega), ali kao, prisutne su mi "neke" gljivice, pa eto, radi odrzavanja higijene... A lomexin je jak i koristi se za kandidu.

A drugo, cudne su mi. Trebalo je da stavim jednu, i 4 dana kasnije drugu. Ono sto mi je cudno jeste da sve vaginalete koje sam pre koristila se preko noci otope, i iscure odmah ujutru, najkasnije popodne narednog dana. A ova lomexin je ujutru iscurela vrlo malo, i onda ceo jedan dan i noc nista, da bi mi sinoc i danas sve vreme curelo nesto nehomogeno, grudvasto, i to roze boje.  Shocked  Uopste ne znam o cemu se radi, a veceras treba da stavim drugu. Je l' ima neko iskustva sa ovim? Svaka pomoc je dobrodosla, hvala unapred.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Vaginalete - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaginalete   Vaginalete - Page 3 EmptyPet Feb 07, 2014 9:51 am

Ja sam uzimala Lomexin par puta na svoju ruku, meni su se pokazale kao dobre. Jesu drugacije od ostalih vaginaleta po tome sto malo duze cure, i po dva, tri dana zna da ostavlja tragove. Ali ne bi trebalo da ti bude rozikasto. Mozda ti ne odgovaraju, pa su te izritirale.

Nije mi jasno kako imas "neke gljivice" ako su ti brisevi ok. Jesi li videla rezultate? Sigurna si da nije pisala VI grupa? Ako nije, ja tu drugu vaginaletu ne bih ni stavila. Pritom u uputstvu pise da je jedna dovoljna, a da se druga stavlja nakon par dana ukoliko simptomi i dalje egzistiraju, a tebi je dr u startu propisao dve bez ikakvih problema. Ti ginekolozi sve vise propisuju lekove samo zbog neke zarade, ocigledno  Rolling Eyes 
Nazad na vrh Ići dole
Matematika




Broj poruka : 66
Datum upisa : 16.06.2012

Vaginalete - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaginalete   Vaginalete - Page 3 EmptyPet Feb 07, 2014 10:29 am

Ma evo su mi rezultati u rukama, stoti put ih citam, i dobri su svi. Za papu II grupa, a za kvalitet brisa pise da je zadovoljavajuc, ali da su mi gljivice prisutne u vaginalnoj flori. Nigde ne pise koje, niti sta... I nisam imala nikakve simptome uopste, samo redovan pregled... Iznervirala sam se.  Evil or Very Mad 

A ni ova vaginaleta me nije pekla, niti me je ista bolelo... Samo to tako roze, i nista vise, a ako bi to roze bila krv, moralo bi bar da me pece... Nisam pametna. Uopste ne znam da li da stavim i drugu ili ne.  bash
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Vaginalete - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaginalete   Vaginalete - Page 3 EmptyPet Feb 07, 2014 8:06 pm

Stavljaj Lomexin,dobre su te vaginalete osim za Candidu koriste se bas i za sredjivanje vaginalne flore.Iako su ti dobri rezultati bakterije mogu da se pojave...Ja sam ih stavljala jednom i sve je bilo ok.Svaka od nas je razlicita i drugacije joj telo reaguje,sigurno ti dr ne bi dala da ne treba
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Vaginalete - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaginalete   Vaginalete - Page 3 EmptyPet Feb 07, 2014 11:46 pm

E pa ako ti na vaginalnom brisu pise da su prisutne gljivice, onda je to to. Verovatno nije standardni rezultat cim ne pise konkretna grupa. Stavi ti te vaginalete, i meni se desilo par puta da mi pronadju gljivice bez ikakvih simptoma.

E a koji ti je dan ciklusa? Mozda imas ovulaciju, tad zna da bude malcice te rozikaste krvi.
Nazad na vrh Ići dole
Matematika




Broj poruka : 66
Datum upisa : 16.06.2012

Vaginalete - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaginalete   Vaginalete - Page 3 EmptySub Feb 08, 2014 12:09 am

kajlina Ma mnogo su mi jake, nisam stavila i drugu, plasi me ovo kako izgleda. Uopste ne deluje kao da ovako treba, i nisam je stavila.

Bella Ja nemam ovulaciju, na Yazu sam, i treba da dobijem za 4 dana... Zato cu sacekati da mi menstruacija dodje i prodje, pa cu da vidim sta cu dalje. Ako se to ne smiri, moracu da idem na sve testove ispocetka.

Od jutros mi se cini malo bolje, a mozda je to i zato sto sam spavala, pa se zavaravam. U svakom slucaju vam hvala na pomoci, nadam se da ce ovo ispasti ok.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Vaginalete - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaginalete   Vaginalete - Page 3 EmptySub Feb 08, 2014 12:55 am

Pa onda je od pilula to, svasta je moguce sa tim vestackim hormonima.
Nazad na vrh Ići dole
Matematika




Broj poruka : 66
Datum upisa : 16.06.2012

Vaginalete - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaginalete   Vaginalete - Page 3 EmptySub Feb 08, 2014 2:22 am

Pa i onako treba uskoro da pravim pauzu, tako da se nadam da ce se ovo za sad smiriti. A koristila sam nekoliko vrsta vaginaleta pre lomexina, i uvek je sve bilo ok. Mozda mi jednostavno ne odgovaraju, videcemo...
Nazad na vrh Ići dole
Matematika




Broj poruka : 66
Datum upisa : 16.06.2012

Vaginalete - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaginalete   Vaginalete - Page 3 EmptyUto Feb 11, 2014 1:42 am

Evo ja samo da se javim da je sve ok, to se iscistilo samo od sebe i sve je u redu. Verovatno bi bilo i da sam stavila i onu drugu, nego sam se uspanicila. Ocigledno da taj lomexin ima takve propratne efekte kod mene, ali sve je proslo i u redu je sada.  Vaginalete - Page 3 650269930 
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Vaginalete - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaginalete   Vaginalete - Page 3 EmptyUto Feb 11, 2014 2:38 am

Ne znam da li su ti devojke rekle, ali normalno je da lomexin curi po nekoliko dana 2-3, to je vaginalete sa produzenim dejstvom. Takodje, normalno je da to sto izlazi bude nekako grudvasto/sirasto (ne znam ni ja koji izraz da upotrebim da to opisem) Vaginalete - Page 3 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Matematika




Broj poruka : 66
Datum upisa : 16.06.2012

Vaginalete - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaginalete   Vaginalete - Page 3 EmptyUto Feb 11, 2014 6:50 am

Rekle su mi da moze da curi duze, ali taj deo za sirasto nisam nigde cula... A izraz je apsolutno prikladan. Vaginalete - Page 3 469341540  Drugo, toga je bilo dosta, pa mi je bilo cudno od onako male vaginalete tolika kolicina necega... I trece, bilo je roze. Vaginalete - Page 3 1705467399 Ali dobro, ok je sve sada, hvala svima na pomoci. Znacu za sledeci put ako mi budu trebale, ne daj Boze. Hvala jos jednom, stvarno ste od pomoci. Vaginalete - Page 3 650269930
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Vaginalete - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaginalete   Vaginalete - Page 3 EmptyUto Feb 11, 2014 6:55 am

Kod vecine vaginaleta moze da se javi taj sirasti izgled,evo ja sad koristim ove macmiror i one su takodje grozne po ceo dan cure a pritom su zute,pa sta da vam kazem  No 

Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Vaginalete - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaginalete   Vaginalete - Page 3 EmptySre Feb 12, 2014 6:39 am

sto,Kajli,bas je lepa zuta!  Vaginalete - Page 3 364988687 
meni su one super-i sto se tice njihove svrhe,a i oblika. ja trenutno stavljam povidon jod-one su uzasne.em su velike ,em su onog vretenastog oblika (kao raketa),em cure toliko da mora veliki ulozak da se stavi. a inace su braon,a taj iscedak je bezbojan.ali,valjda je to neka hemijska reakcija.bolje da ne lupam vise kao na uopstenoj za tecni kiseonik!
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Vaginalete - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaginalete   Vaginalete - Page 3 EmptySre Feb 12, 2014 6:46 am

Ahahahaha Ivana bas si me nasmejala...odvratne su,mislim najvise zbog te boje...
Nazad na vrh Ići dole
Matematika




Broj poruka : 66
Datum upisa : 16.06.2012

Vaginalete - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaginalete   Vaginalete - Page 3 EmptySre Feb 12, 2014 10:52 am

Ja sam te sa povidon jodom koristila jednom, i super su mi odgovarale.  Vaginalete - Page 3 1705467399 Jeste da su tamne boje, normalno za jod, i da su vece pa mora da se nosi ulozak, ali su mi bas prijale. Taj ulozak stavim uvece, do ujutru iscuri sve, i ostatak dana mi je normalan, ulozak mi ne treba. I prijale su mi kozi, koristila sam ih kao deo redovne higijene nakon ciklusa. Koliko su utisci zapravo subjektivni...  Vaginalete - Page 3 364988687
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Vaginalete - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaginalete   Vaginalete - Page 3 EmptySre Feb 12, 2014 11:55 am

Ju,meni su i macmiror i polyginax grozne,i velicina i onaj spoljni sloj,kao plastika.najvise mi odgovaraju one na foru fitovag,ili ginodaktanol,masne i male Vaginalete - Page 3 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vaginalete - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaginalete   Vaginalete - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Vaginalete
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Infekcije-
Skoči na: