Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 problem u komunikaciji

Ići dole 
+13
Bella
Mandragora
inda
StormZ
~Lovely~
Jeci
kajlina
Lara
Iva
bevana
Ivana
Lus
Yo**
17 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

problem u komunikaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji EmptyČet Dec 06, 2012 9:07 am

ma ja mu poslala poruku da moramo da pricamo veceras, a on pomislio ko zna sta. i kad sam htela da pricamo, a tema je bila vikendi dolazenje-nedolazenje, on poceo da se nervira sto tako ozbiljnu poruku saljem dok je na poslu. i kaze da sam impulsivna kao muskarac, a onda on mora da smiruje i objasnjava umesto da su uloge zamenjene. kao zar nije moglo da saceka da dodje s posla nego ga jos i ja cimam. valjda je pomislio i da sam mozda trudna, a ja sam se unervozila ceo dan i pucam pa sam tako bez razmisljanja i poruku poslala.
iskreno, mislim da jesam kriva i zao mi je sto sve zelim da zivi ova veza a zapravo malo-malo pa use***em stvar problem u komunikaciji 451624781


edit: ja svaku vasu pricu prozivljavam licno. tako i ovo sa lovely, pa sam se odmah uplasila da ce tako naopako krenuti i sa nama. ne znam zasto prenosim osobine njenog decka na mog


Poslednji izmenio Yo** dana Čet Dec 06, 2012 9:10 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

problem u komunikaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji EmptyČet Dec 06, 2012 9:10 am

po meni nista nisi kriva.

Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

problem u komunikaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji EmptyČet Dec 06, 2012 9:12 am

a kakva je to veza u kojoj moras da gledas na sat kada ces i kakvu poruku da posaljes?
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

problem u komunikaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji EmptyČet Dec 06, 2012 10:28 am

poslah ovom mom poruku da ne mora da vice na mene ako pogresim jer nije ni on savrsen. i da mi mnogo nedostaje, da jedva cekam da se vidimo i da su ti susreti za mene ozbiljna tema. sad nece da se javi problem u komunikaciji 312503953
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

problem u komunikaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji EmptyČet Dec 06, 2012 10:42 am

to sa porukama i moja majka radi.i meni to jako smeta.posalje mi poruku ''moramo da razgovaramo'' ili ''obavezno mi se javi'',i onda ja mozgam da se nije nesto lose desilo,ili zovem,a ona kaze nesto tipa ''da se dogovorimo sta da spremam sutra za rucak'' ili ''kupila sam mleko,da ne kupujes i ti'' problem u komunikaciji 3021160417 .moje misljenje je da je ta poruka totalno nepotrebna,zasto najavljivati razgovor? kad se cujemo,ili kad dodjem kuci moze da mi kaze to sto hoce.eto problem u komunikaciji 650269930

Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

problem u komunikaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji EmptyČet Dec 06, 2012 12:45 pm

Yo,ne treba tako tragicno da shvatas svaki put kad on kaze da mu nesto smeta.lepo kazes da nije mi on savrsen.
i stalno razmisljas da li cete i kako da zavrsite.pa niko nikome ne moze da garantuje ni da ce ljudi u braku da ostanu do kraja zivota zajedno,a kamoli neko u vezi.opusti se,i uzivaj.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

problem u komunikaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji EmptyČet Dec 06, 2012 8:32 pm

Апсолутно није битно какву си поруку послала! Па ниси му послала такву десети пут, па да те је он свих десет пута опоменуо, па једанаести полудео и почео да виче! Зар је било много тешко да ти каже: Јо, следећи пут немој то да радиш? Уплашио сам се, помислио свашта? Није! Он као да тражи свађу, као да једва чека да ти нешто урадиш па да ти то пребаци. И онда се ти осећаш кривом и бесна си,плаче ти се. Па му шаљеш поруке да ти недостаје, да желиш да веза функционише! Само што проскинезу не чиниш! Чему такво понижење? И наравно да нисте ни дотакли тему виђања, односно његовог доласка у Београд, јер му не одговара да о томе прича. Па налази сваки начин да избегне а ово је био идеалан!
И молим лепо, од када је то дипломски постао толики БАУК! Од када је високог образовања у Србији, НА СВАКОМ ФАКУЛТЕТУ, дипломски је ПРО ФОРМЕ! Сви добијају 9,10. Постави га на његово место, уместо да овде тражиш начина да побољшаш ваш сексуални живот! И све то што су набрајале девојке, стриптиз, халтери, костими итд. то треба да се з-а-с-л-у-ж-и!
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

problem u komunikaciji Empty
PočaljiNaslov: nova   problem u komunikaciji EmptyČet Dec 06, 2012 11:27 pm

pa on smatra da ga ja uvek tako cimam na poslu, pa boga ti moze da pogresi, da bude u minusu pa mora on to da placa, itd. i ja sam se izvinila sto mi nedostaje, ne zbog poruke. a dogovorili smo se da ce tek 22-og doci (ako se i to ne promeni). mene nervira sto nama vikendi propadaju da se ne vidimo zbog gluposti. i prosli je kao morao da uci za taj diplomski jer je zaboravio dosta, sad ovaj slavi, pa sledeci opet uci jer mu je u ponedeljak. i tako mi sastavimo mesec dana da se ne vidimo. i nervira me sto me uci kako cu ja da se ponasam - "nemoj vise da ti se ponavlja da mi ovakve poruke saljes dok radim, ne interesuje me dok radim!" i tu sam pitala jel ga ne interesuje??? povredila me ta recenica, i prosli put sam se prva javila, sinoc nije odgovorio na poruku, tako da sad samo on meni moze da se javi. ali sad kod njega radi ponos i sto misli da je u pravu. verovatno cu se opet ja prva javiti, ali probacu da odolim.

lus, nisam ja pitala da poboljsam nas seksualni zivot i ne koristim sex kao pomirenje ili da bih smirila situaciju, nego sam htela da i ona tema zazivi. a slazem se da treba da zasluzi, samo ne znam kako da ga nateram.

znam da ovo ne treba da bude u uopstenoj, ali nekako se tema prosirila.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

problem u komunikaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji EmptyPet Dec 07, 2012 2:07 am

Yo, gde on radi ako nije tajna? Ako je neki strsan posao u pitanju naravno da ne zeli da ga prekidaju dok radi. Iskreno dok sam radila, desavalo se da ne vidim poruku ili je vidim i jednostavno nemam kad da odgovorim dok ne zavrsim posao. On malo balkanski reaguje (ta recenica:"nemoj vise da ti se ponavlja" grrrr), sto meni iskreno ide na zivce, ali ti ili ces morati da se pomiris sa tim ili da ga ostavis, jer to nema sanse da se promeni.

Lus, na nasem faksu je bilo slucajeva (i to skoro) da su ljudi i padali diplomski. Prema tome, cak i kada je formalnost opet je to nesto sto je kruna tog studiranja i rada, pa niko ne zeli da ide nespreman. Uostalom videces uskoro. Mada u Nisu na pravnom diplomski i ne postoji, nego je to zadnji ispit. Postoji li kod vas?
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

problem u komunikaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji EmptyPet Dec 07, 2012 4:47 am

ma svejedno gde radi, ne mora da se dere, moze lepo da kaze. a ako se toliko vec iscimao sto nije poslao poruku da pita jel toliko oziljno ili slicno, a imao je vremena jer je poslao "uuu, zvuci opasno". ja sam to vise skontala kao neki njegov fazon.
ja mu posaljem nekad poruku sa nekim obavestenjem, recimo da su mi rezultati negativni ili neku poruku da ga oraspolozi, ako ne odgovori ne ljutim se, znam da radi. ali ne mora odmah da skace u vatru i da mi toliko prebacuje kad nekad ne posaljem ono sto zeli da cuje
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

problem u komunikaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji EmptyPet Dec 07, 2012 4:54 am

a Yo, ne ponasa se lepo, ne dozvoli da manipulise tobom i vezom, iako ne kazem da to radi. i, nauci da ne reagujes, vec delas. nije lako, ali ucinkovito je. problem u komunikaciji 390707668
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

problem u komunikaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji EmptyPet Dec 07, 2012 6:23 am

Yo** ::
pa on smatra da ga ja uvek tako cimam na poslu, pa boga ti moze da pogresi, da bude u minusu pa mora on to da placa, itd. i ja sam se izvinila sto mi nedostaje, ne zbog poruke. a dogovorili smo se da ce tek 22-og doci (ako se i to ne promeni). mene nervira sto nama vikendi propadaju da se ne vidimo zbog gluposti. i prosli je kao morao da uci za taj diplomski jer je zaboravio dosta, sad ovaj slavi, pa sledeci opet uci jer mu je u ponedeljak. i tako mi sastavimo mesec dana da se ne vidimo. i nervira me sto me uci kako cu ja da se ponasam - "nemoj vise da ti se ponavlja da mi ovakve poruke saljes dok radim, ne interesuje me dok radim!" i tu sam pitala jel ga ne interesuje??? povredila me ta recenica, i prosli put sam se prva javila, sinoc nije odgovorio na poruku, tako da sad samo on meni moze da se javi. ali sad kod njega radi ponos i sto misli da je u pravu. verovatno cu se opet ja prva javiti, ali probacu da odolim.

lus, nisam ja pitala da poboljsam nas seksualni zivot i ne koristim sex kao pomirenje ili da bih smirila situaciju, nego sam htela da i ona tema zazivi. a slazem se da treba da zasluzi, samo ne znam kako da ga nateram.

znam da ovo ne treba da bude u uopstenoj, ali nekako se tema prosirila.


`nateraj ` ga stavom.ne kazem da treba da se svadjas sa njim,ali malo stava i samopostovanja pokazi.
mada,vidim da tebi nista ovo ne dopire do mozga.ti uvek radis onako kako on zeli.a on je sebe postavio prilicno visoko.da je meni rekao da mi se to vise ne ponovi rekla bih mu da tako moze da razgovara sa svojom majkom koja ga je tako naucila,a sa mnom ne.pa nije on hirurg,pa ga je zvuk poruke poremetio u sred operacije!

ne pisem ti ovo nista tek tako-mozes samo da zamislis kako je meni bilo kad sam dosla u crnogorsku porodicu gde zensko skoro ne vredi.i da sam se povinovala njegovim nebulozama sad bih bila obicna curka bez mozga.a nisam ja neka drcna,naprotiv,ali do sebe sam uvek drzala. Moj moto je `tiha voda breg roni`. problem u komunikaciji 650269930

Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

problem u komunikaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji EmptyPet Dec 07, 2012 7:17 am

Yo slazem se s Ivanom,ti uvek popustis svojim zeljama i momentima kad ti nedostaje,pa sto se onda i on ne ponasa tako.Budi malo ti"iznad"njega pusti ga da se on seti tebe u toku dan cak i kad radi.I ako ti stalno moras da navaljujes za vidjanje i sve ostalo vecno ces biti nezadovoljna.Malo ga ignorisi pa ces videti kako ce se ponasati,ja sam uvek vise volela da me neko"juri"nego da bude obrnuto
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

problem u komunikaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji EmptyPet Dec 07, 2012 8:42 am


Yo, slazem se da treba malo da ga ignorises i da vidis kad ce se on setiti da se javi... a uostalom, sto se duze ne vidite, vise ces mu nedostajati problem u komunikaciji 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

problem u komunikaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji EmptyPet Dec 07, 2012 9:17 am

i da-ja bih njemu rekla da mu se ne ponavlja da mi ne odgovara na poruke.i sad stavljam tacku na svoje pisanje o ovoj temi.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

problem u komunikaciji Empty
PočaljiNaslov: nova   problem u komunikaciji EmptyPet Dec 07, 2012 9:23 am

YO,slazem se sa Ivancicom problem u komunikaciji 3181402168
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

problem u komunikaciji Empty
PočaljiNaslov: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji EmptyNed Dec 09, 2012 1:26 am

evo, ja cu ovde da pisem, pa premestite i one postove u ovu temu iz uopstene.

ne javlja se uopste, niti ja njemu. do sad sam izdrzala, ali vec pocinjem da popustam. zapravo, pocinjem da ludim i mnogo se nerviram sto moze tako da me kulira.

razmisljam se da ga pozovem i da mu kazem da je stvarno bezobrazan i da ga pitam dokle ce da tera inat. da kad hoce da ponasa kao musko, neka bude tako pa neka on od sada cini prvi korak. da sam ga pozvala samo da mu kazem da nisam ja malo dete pa da me on prevaspitava, da pitam sta mogu da ocekujem od njega za vece probleme i svadje kad se ovako ponasa zbog jedne "pogresne poruke",da me je uzasno povredila njegova recenica sto ga ne interesuje za to sto se ja raspadam jer se ne vidjamo. sto nije ni on savrsen, i razocarao me je jer je pre mesec dana bio dogovor da nece pustati da prodje dva dana da mi se ne javlja uopste i sad opet ovako. i na kraju pre nego sto spustim slusalicu da kazem da me pozove kad bude imao bio sta da mi kaze jer, ja sam svoje rekla.

nisam bila na forumu, ali sam videla sta ste pisale.

jos ne placem, pustim neku suzu, ali kad me bude stiglo... problem u komunikaciji 2164293255
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

problem u komunikaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji EmptyNed Dec 09, 2012 1:36 am

A sto ga ti lepo ne sutnes? i to zasluzeno! sta ce ti takva veza? Sto je previse, previse je. sta sad! preboleces kao skoro svaka nekada i naci ces nekoga ko te zasluzuje!

sta ima vise da krpis tu vezu kad ti imas volju i iglu a on nece da ti da konac! otkaci ga. inace to ne govorim, jer je ruzno mesati se, ali ti sada govorim za tvoje dobro, jer njega, ocigledno, boli dupe!
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

problem u komunikaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji EmptyNed Dec 09, 2012 1:37 am

Yo, mislim da smo vise manje u slicnoj situaciji jer i ti i ja jako gresimo! Gresimo zbog toga sto smo navikle sve da pustamo, sto smo blage i mislimo ako im damo prostora da ce tako biti u redu, ali oni nemaju granica. Trebas da postavis svoja pravila koja on ne sme da krsi, da ako se nesto dogovorite to bude tako i nikako drugacije, da nema teranja inata za takve gluposti jer ako na ovo obraca paznju sta ce biti posle. Jednostavno iznesi mu svoje zelje,ocekivanja i potrebe u toj vezi i ne dozvoli da samo on upravlja i da se samo on pita. Pusti ga da se on lomi oko tebe a ne ti oko njega. I da vidis kako moze! Upravo se u to uveravam...ali...
Veza je za uzivanje, ne za nerviranje.Ako se prilagodjavas ti njemu mora i on tebi inace nista od svega!
Ovaj savet je i meni mama dala, prosledjujem ti ga jer znam kako se osecas!
...(nasao je neko da te savetuje)... problem u komunikaciji 2164293255
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

problem u komunikaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji EmptyNed Dec 09, 2012 11:33 am

Potpisujem ovo sto je Lus rekla...sta ce ti bre to...niste ni god dana sklopili a ti vec imas brdo problema s njim.Treba da ti bude lepo da leprsas a ne da budes crvena od placa...ne zasluzuje te problem u komunikaciji 3181402168
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

problem u komunikaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji EmptyNed Dec 09, 2012 12:16 pm

ne znam, mozda jos nisam spremna za raskid. cestitala sam mu slavu preko poruke i nije se javio. mi smo se posvadjali oko gluposti! i najnormalnije je da se izduvas i resis taj problem, a ne da se ne javljas par dana.
javicu vam kad se cujemo sta je bilo. ionako cu i tad biti zbunjena...
smorila sam se i sve vise mi postaje svejedno problem u komunikaciji 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

problem u komunikaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji EmptyNed Dec 09, 2012 12:29 pm

Yo** Bice ti bolje kad raskines, ako imas ovoliko problema na pocetku, zamisli posle tek. :S
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

problem u komunikaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji EmptyNed Dec 09, 2012 12:34 pm

ne volim raskide. i ne zelim da raskinem sa njim. bilo je tu mnogo lepih trenutaka i zelim da ih bude jos! problem u komunikaciji 1371890812 najvise me nervira sto je glupost u pitanju i sto tera inat ko dete. i kao da ne zna koliki sam emotivac!
ali ja ne bih jos da raskinem... problem u komunikaciji 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

problem u komunikaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji EmptyNed Dec 09, 2012 12:54 pm

evo. upravo sam ga pozvala.
i samo sam pocela da placem i pitam sto se ne javlja ovih dana "pa imao sam obaveza oko slave a i ono smo se malo posvadjali". "malo-malo pa ja tebi objasnjavam neke stvari, a ti pravis ekscese..." ne znam ni sama sta rekoh a on na to "e, ajde gledam televizor!" i kazem mu da vise necu da ga zovem pa neka se ona javi kad hoce. i da mi je odgovorio na poruku danas, kao sacuvace da mi pokaze. ne verujem mu za to, samo da vidim sta ce onda da smisli za izgovor.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

problem u komunikaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji EmptyNed Dec 09, 2012 12:58 pm

i jos sam mu sad i poruku poslala.
da ne posto je musko ne ocekuje da vise cinim prvi korak, da sacuva tu poruku od danas i hvala za to sto me opet kulira.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





problem u komunikaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
problem u komunikaciji
Nazad na vrh 
Strana 1 od 10Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: