Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Policisticni jajnici

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Policisticni jajnici Empty
PočaljiNaslov: Policisticni jajnici   Policisticni jajnici EmptyNed Dec 09, 2012 3:02 am

Moja najbolja drugarica je upravo otkrila da ima levi policistican jajnik. Doktorka joj je rekla da pripazi na ishranu, i da joj javi ako se promeni stanje menstruacije (posto dobija na svakih 28-30 dana, tako da je sve redovno).

Zanima me da li je neko imao iskustva sa ovim?
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Policisticni jajnici Empty
PočaljiNaslov: Re: Policisticni jajnici   Policisticni jajnici EmptyNed Dec 09, 2012 6:12 am

Ja sam imala prvo jedan mikrocističan jajnik, pa sam ga operisala, pa su mi kasnije i jedan i drugi bili policistični. Na uz su izgledali kao kad nar presečeš na pola - cista do ciste. Doktorka mi je prepisala diane 35 da pijem godinu dana, ali ne da pravim 7 dana pauzu, nego uvek da počinjem kutiju 5.dana ciklusa. Rekla mi je da se tako pije kad lečiš policistične jajnike. Ciste su nestale tokom tih godinu dana, ali su se vratile par meseci po završetku terapije.
Ja sam imala samo policistične jajnike, ali ne i sindrom policističnih jajnika. To je ipak kompleksniji problem.
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Policisticni jajnici Empty
PočaljiNaslov: Re: Policisticni jajnici   Policisticni jajnici EmptyNed Dec 09, 2012 7:35 am

Uf, pepeljugo pa ti uz to imas bebicu Policisticni jajnici 515354487 to nam je sad glavna briga...da jednog dana nece moci da zatrudni...

Nista, moram da vidim sa njom da li, i kakvu, joj je doktorka dala terapiju...
Mislim da nije za operaciju, inace bi joj valjda tako nesto rekla, ipak nije to mala stvar!

Hvala puno Policisticni jajnici 985376990
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Policisticni jajnici Empty
PočaljiNaslov: Re: Policisticni jajnici   Policisticni jajnici EmptyNed Dec 09, 2012 10:27 am

Nema na čemu. Policisticni jajnici 1071211947
Mene su hitno operisali, jer su sve te ciste odjednom popucale, izbušile jajnik i napravile unutrašnje krvarenje. Zato se to ne sme zapustiti.
Kod policističnih jajnika izostaje ovulacija. Ja nisam uopšte imala ovulaciju, a ostala sam trudna kad sam se najmanje nadala - doktorka mi je dala injekcije da dobijem menstruaciju, a one su meni izazvale ovulaciju. Za dvadeset dana sam otišla na pregled i videle smo tačkicu. Sad ta tačkica ima sedam kila i spavka u krevecu. Policisticni jajnici 650269930
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Policisticni jajnici Empty
PočaljiNaslov: Re: Policisticni jajnici   Policisticni jajnici EmptyPon Dec 10, 2012 5:28 am

jeci,majka moje drugarice je isto imala policisticne jajnike sa 19-20 i sada ima troje dece Policisticni jajnici 650269930 nije imala nikakvih problema kasnije...
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Policisticni jajnici Empty
PočaljiNaslov: Re: Policisticni jajnici   Policisticni jajnici EmptyPon Dec 10, 2012 6:41 am

malena tackica Policisticni jajnici 2100916089

Pa njoj to vrv nije nista ozbiljno jos uvek, cim joj je dala samo neke vaginalete, i rekla joj da pazi na ishranu... doduse, kao nakon svih vaginaleta treba da ode na neke briseve, pa cemo videti sta ce biti Policisticni jajnici 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Policisticni jajnici Empty
PočaljiNaslov: Re: Policisticni jajnici   Policisticni jajnici Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Policisticni jajnici
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Jajnici

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Infekcije-
Skoči na: