Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Sve ženske i muske teme na jednom mestu

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

sex nakon porodjaja

Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Nastija

Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 36

PočaljiNaslov: sex nakon porodjaja   Pet Dec 14, 2012 12:59 am

Bila sam danas kod ginekologa na prvi pregled posle porodjaja,sve je u redu,rekla je da smem ponovo da imam odnose.
Ali problem je u tome sto ja imam veliku frku od ponovnog odnosa,utripovala sam da ce me boleti sto zbog rane od epiziotomije sto zbog toga sto sam poslednji sex imala jaaaako davno,jos u cetvrtom mesecu trudnoce,sto znaci da vise od 7 meseci nisam imala odnose,i ne znam kako cu se opustiti sad.Imate li neki savet?
A moj muz nikako da doceka,jadnicak,bas sam ga namucila
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

PočaljiNaslov: Re: sex nakon porodjaja   Pet Dec 14, 2012 2:17 am

Nikako ne mozemo da je damo babama jer je mnogo mala,i rucka na sat vremena tako da bez mene ne moze nikako,a ne dajem joj vestacko mleko jer jos uvek imam svoje.
Probacemo,zna moj muz da se ja pomalo plasim i razume me u potpunosti.
Cula sam razne price da taj prvi odnos mnogo boli,al verujem da to ne vazi za svaku zenu.U svakom slucaju,ne moze biti gore od porodjaja.
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 27

PočaljiNaslov: Re: sex nakon porodjaja   Pet Dec 14, 2012 4:11 am

Pa dobro, ne mora da je ostavi bakama na cuvanje, mala ce nekad da zaspi zar ne?
Citala sam da je sex posle porodjaja slican prvom putu, pa moj savet (laicki) da kupite i neki lubrikant. Verujem da ti je frka, ali opustices se, uostalom svaka zena je prica za sebe, ne mora da znaci da ce ti biti toliko neprijatno i da ce boleti.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 29

PočaljiNaslov: Re: sex nakon porodjaja   Pet Dec 14, 2012 5:29 am

Citat :
Bella ::
Slazem se sa ***, ja bih tu dodala neko vino ili sangriju

Ne moze vino/sangrija...jer doji Tj. moze ali nastija moze da popije 1 prst max

A za dojenje...da li mozes da se izmuzes i da im ostavis mleko? I kako na svakih 1h? Shocked

Au, pa ja definitivno necu roditi dete, nije dovoljno 9 meseci uzdrzavanja od alkohola, nego jos i za vreme dojenja? Izvinjavam se, totalno sam neupucena u te stvari
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Broj poruka : 3396
Godina : 31

PočaljiNaslov: Re: sex nakon porodjaja   Pet Dec 14, 2012 7:58 am

pa ova nasa * ja prava djavolica!

Nastija,pusti price koje si cula-dok ne pokusas neces znati kako je!Bitno je da je dr rekla da je to ok!i samo polako i nezno!

p.s. i nije mi neki savet,tj.nista novo nisam rekla,ovaj post sam pisala prevashodno zbog prve recenice! :p
Nazad na vrh Ići dole
inda

Broj poruka : 1651

PočaljiNaslov: Re: sex nakon porodjaja   Pet Dec 14, 2012 12:27 pm

nastija,ako muz zna da ti nije svejedno,sigurno ce biti bas pazljiv i bice tebi lepo
Nazad na vrh Ići dole
Natalla

Broj poruka : 550
Godina : 34

PočaljiNaslov: Re: sex nakon porodjaja   Pet Dec 14, 2012 6:27 pm

Nastiija nema ništa na silu. Kada ti dođe želja tada krenite sa odnosima, doba dana nije bitno. Važno je da si ti spremna i opuštena. Neće te boleti, veruj mi ovo ti kažem iz duplog iskustva. Biće ti možda čudno jer je dosta prošlo. I obavezno uzmite neki lubrikant, pošto se zbog dojenja smanjuje vlažnost, pa to može biti problem. I nema žurba, a muža "časti" na drugi način ako nisi spremna na penetraciju
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

PočaljiNaslov: Re: sex nakon porodjaja   Ned Dec 16, 2012 10:21 pm

Joj,probali mi i bilo je bas grozno.Prvo sto nas je Joka dva puta prekinula svojim plakanjem,pa smo nju smirivali,a drugo sto me je bas bolelo,stvarno ko da opet gubim nevinost.
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

PočaljiNaslov: Re: sex nakon porodjaja   Pon Dec 17, 2012 3:30 am

Jesmo isli do kraja,al meni nimalo nije prijalo.
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

PočaljiNaslov: Re: sex nakon porodjaja   Pon Dec 17, 2012 8:31 pm

Jesmo,al ne vredi.I ja se nadam da ce svaki naredni put biti sve bolji.
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

Broj poruka : 1588
Godina : 33

PočaljiNaslov: Re: sex nakon porodjaja   Pon Dec 17, 2012 10:13 pm

Ma bice sigurno,da ne biste poptuno pali u bedak najbolje pristupi tome kao"zajednicko gubljenje nevinosti" bice i njemu drago ako ti gledas stvari na taj nacin...a bebici pustite neku laganu muzikicu da sve vreme spavka
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

PočaljiNaslov: Re: sex nakon porodjaja   Uto Dec 18, 2012 11:57 pm

Probali mi opet,bilo je cini mi se gore nego prosli put.
Pricala sam sa zaovom,ona mi kaze da je i nju mnogo bolelo pa joj je ginekolog prepisao neku mast,i posle je bilo bolje.
Videcemo mi jos koji put kako ce biti,pa ako nema boljitka otici cu i ja kod svog ginekologa.
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

Broj poruka : 1065
Godina : 33

PočaljiNaslov: Re: sex nakon porodjaja   Sre Dec 19, 2012 8:07 pm

Ja sam bila istraumirana posle porođaja, a najviše sam brinula zbog rane sa kojom sam imala komplikacije. Pošto sam imala tu neku resicu, doktor mi je u jednom trenutku (nekih mesec i po posle porođaja) rekao da pokušamo pre naredne kontrole, da bi video šta dalje sa tom resicom. Ni muž ni ja nismo planirali seks tako rano, ali smo poslušali lekara. Nismo koristili lubrikant jer ga već ima na kondomu. Taj prvi put je sve to trajalo minut-dva, čisto da vidimo šta će se desiti, i ja sam odustala, ne zbog bola nego zbog straha da može boleti. Svaki naredni put smo bili opušteniji, nikad nije bolelo.
Nastija, ja mislim da te boli zato što očekuješ da boli. Opusti se, i nemojte ići do kraja kad ti ne prija. Sve će doći na svoje.

A što se tiče iznenađenosti zbog nekonzumiranja alkohola, Bella, prelistaj temu drage mame. Imaš tamo spisak voća i povrća koje se ne sme jesti. Meni lično smeta ova jednolična ishrana, a najteže mi pada što ne smem da popijem ništa protiv bolova. Za ova 4,5 meseca sam se triput ukočila, a često me muči i glavobolja.

Izmuzavanje u ovakvim situacijama takođe nije rešenje, ***. Mleko nadolazi u određenim intervalima, i grudi se moraju prazniti, pa je najlakše podojiti bebu. Šta ti vredi da odvedeš negde bebu, a onda sediš sa mužem i izmuzavaš se. I ne bi se sigurno naljutila da te beba prekine usred akcije jer beba ne plače da bi ti smetala, nego zato što joj treba mama. Videćeš kad dođe vreme kako se prioriteti promene.
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

PočaljiNaslov: Re: sex nakon porodjaja   Pon Jan 14, 2013 12:09 am

Evo posle vise od dva meseca nakon porodjaja situacija se konacno stabilizovala
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Broj poruka : 1766

PočaljiNaslov: Re: sex nakon porodjaja   Pon Jan 14, 2013 2:58 am

super! i konacno...
Nazad na vrh Ići dole
Natalla

PočaljiNaslov: Re: sex nakon porodjaja   Pon Jan 14, 2013 5:37 am

Bravo za Nastiju! Mi nememo fizičkih prepreka, jedino što ja nemam nikakvu želju, naročito sam postala nezainteresovana od kako pijem tablete za kontracepciju.
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

PočaljiNaslov: Re: sex nakon porodjaja   Uto Jan 15, 2013 12:32 am

Ja sam imala i te kakvu zelju,nismo imali odnose jos od 5.meseca trudnoce,vec sam zaboravila i kako to izgleda.
Natala,jel ti bese dojis?Jel ide dojenje sa pilulama,meni dr rekla da ne ide?
Ja jedino sve strepim da kojim slucajem ne ostanem opet trudna,bilo bi mi mnogo
Nazad na vrh Ići dole
Natalla

PočaljiNaslov: Re: sex nakon porodjaja   Uto Jan 15, 2013 1:03 am

Pilule i dojenje nikako ne idu. Ja sam dojila Evu jedva do trećeg meseca i skroz izgubila mleko. A ti nam se Nastija pazi, moja neodgovorna sestra je ostala trudna kada joj je sin imao 6 meseci, jer je mislila da dojenje štiti od trudnoće. Tako da, obavezno koristite kondome, ako dojiš
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

PočaljiNaslov: Re: sex nakon porodjaja   Uto Jan 15, 2013 4:14 am

Mrzim kondome,dojim,i nadam se da cu sto duze imati mlekce.Vodimo racuna,nikako ne bih volela da se desi trudnoca sad,stvarno bih poludela,abortus ne bi dolazio u obzir a da radjam bebu pored vec jedne bebe STRASNO.Meni je dr rekla da sto vise vreme prolazi od porodjaja sve su mi vece sanse da zatrudnim bez obzira sto jos nemam menstruaciju.Sad su plodni dani skroz poremeceni.
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

PočaljiNaslov: Re: sex nakon porodjaja   Uto Jan 15, 2013 7:32 am

Nastija, probajte durexov real feel, osecaj je kao bez kondoma, provereno!!! I plus, taj kondom je namenjen osobama alergicnim na lateks. Nemoj se zezati nikako bez zastite, evo moja komsinica je ponovo trudna, takodje dojila, a od prvog porodjaja proslo otprilike 5 meseci...
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 29

PočaljiNaslov: Re: sex nakon porodjaja   Pet Jan 18, 2013 7:15 am

Razlika izmedju mene i sestre je godinu dana i 11 dana, pa vi izracunajte kada je moja mama zatrudnela Ali nista nam nije falilo.
Nazad na vrh Ići dole
meyakhelet

Broj poruka : 120
Datum upisa : 18.04.2012

PočaljiNaslov: Re: sex nakon porodjaja   Uto Feb 26, 2013 8:23 am

Proslo je 5 nedelja od porodjaja,ranu dole ne osecam,prestalo je krvarenje i......danas se desilo to da nismo mogli da se zaustavimo i da se desio seks.....Bez da sam isla na pregled....sto je mozda najgore,svrsio je unutra..... Nisam spremna odmah na drugo dete,ne znam kakve su sasne da odmah tako brzo zatrudnim ponovo? Ne dojim vise,mleko je nestalo......Brrrrrrrrrrrrr,nezgodna situacija!!!!!
P.S. i ne znam o kakvim bolovima vi pisete,meni je prvi put posle porodjaja bio sasvim normalan,kao i pre....
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

PočaljiNaslov: Re: sex nakon porodjaja   Čet Feb 28, 2013 6:13 am

Uvek postoji sansa da zatrudnis.
I ja sam preopterecena time da sam trudna,iako koristimo kondom.Ne znam ko mi je preporucio Durex real feel,stvarno su super.
Ja sad uzivam u sexu a do skoro mi je bas bilo neprijatno i bolno.
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

PočaljiNaslov: Re: sex nakon porodjaja   Čet Feb 28, 2013 6:54 am

Nastija, rekla sam ti Stvarno su super i vrede svake pare, jedino (bar kod mene u gradu) se tesko nalaze
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

PočaljiNaslov: Re: sex nakon porodjaja   Čet Feb 28, 2013 9:50 pm

Kod nas ih ima ali ne bas svuda,hvala na preporuci
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: sex nakon porodjaja   

Nazad na vrh Ići dole

sex nakon porodjaja