Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Problem sa kondomom i gubitkom zelje

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
jeja 90 L

jeja 90 L


Broj poruka : 15
Datum upisa : 21.04.2012
Lokacija : Novi Sad

Problem sa kondomom i gubitkom zelje Empty
PočaljiNaslov: Problem sa kondomom i gubitkom zelje   Problem sa kondomom i gubitkom zelje EmptyPon Dec 17, 2012 8:57 am

Moram da se obratim za misljenje a i za pomoc. Naime,u vezi sam sa deckom neka tri meseca. Do sad,tacnije do sinoc nismo imali seksualni odnos. Cesto smo se mazili i svasta tako nesto,ali smo na sex malo cekali. Decko je stvarno savrsen,jako smo zaljubljeni i divan je stvarno. Sinoc smo oboje toliko zeleli jedno drugo,ali kad smo trebali da predjemo na sex,on je pokusao da stavi kondom i njemu se istog trenutka spustio. Kasnije smo opet pokusali i ljubili se,mazili,pripremali za sve,bili jako napaljeni i cim smo poceli opet pricu da pokusamo opet njemu se spustio. Ni njemu ni meni ovo nije prvi put da imamo sex. Nego smo eto jednostavno cekali tih par meseci da bismo se i bolje upoznali i nismo zeleli da zurimo. A dok se npr mazimo oboje jako brzo dozivimo orgazam. I ja sad ne kapiram cemu sve ovo? Da li je kondom toliki problem i toliko smeta muskarcima? Njemu je bas krivo zbog svega,bas se razocarao,boji se da ga necu razumeti. Zaista ne zelim da ga izgubim,a zelim da mu bude lepo sa mnom i da se oseca prijatno. Kako da mu pomognem da se opusti? Hvala unapred
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Problem sa kondomom i gubitkom zelje Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa kondomom i gubitkom zelje   Problem sa kondomom i gubitkom zelje EmptyPon Dec 17, 2012 9:20 am

Daj mu vremena, nekada se uplasimo da ce kondom da pukne i napravi problem. Ili ga jednostavno previse steze pa mu se "Olabavi" alatka. Pokusajte sa nekim vecim kondomima, ili nekim koji manje stezu.
Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Problem sa kondomom i gubitkom zelje Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa kondomom i gubitkom zelje   Problem sa kondomom i gubitkom zelje EmptyPon Dec 17, 2012 9:24 am

Stavi mu ti kondom. Pricaj mu nesto dok to radis, ili to radi ustima. Ne znam, budi kreativna. Problem sa kondomom i gubitkom zelje 469341540
I naravno, pravi se kao da se nista nije dogodilo. Ne pridaji znacaju ako opet ne uspe.
Nazad na vrh Ići dole
jeja 90 L

jeja 90 L


Broj poruka : 15
Datum upisa : 21.04.2012
Lokacija : Novi Sad

Problem sa kondomom i gubitkom zelje Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa kondomom i gubitkom zelje   Problem sa kondomom i gubitkom zelje EmptyPon Dec 17, 2012 9:30 am

Ja sam se pravila kao da je to normalno,bas nisam delovala razocarano ili tako nesto ali je njega jako pogodilo. Htela sam ja da pokusam da stavim kondom i nastavila sam bila da ga mazim i ljubim,ali to ga je tako pogodilo i onda nije vise ni bio raspolozen. Problem sa kondomom i gubitkom zelje 1371890812 Pokusacu opet sledeci put da ga nekako jos vise opustim,ne znam ni sama...:/
Nazad na vrh Ići dole
jeja 90 L

jeja 90 L


Broj poruka : 15
Datum upisa : 21.04.2012
Lokacija : Novi Sad

Problem sa kondomom i gubitkom zelje Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa kondomom i gubitkom zelje   Problem sa kondomom i gubitkom zelje EmptyPon Dec 17, 2012 9:31 am

Hvala vam na savetima...Pozdrav...
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Problem sa kondomom i gubitkom zelje Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa kondomom i gubitkom zelje   Problem sa kondomom i gubitkom zelje EmptyPon Dec 17, 2012 9:33 am

Ma nije to nista strasno. Pricaj mu kako ce sledeci put biti bolje, da se ne nervira oko toga, bla bla.. I resicete vi taj problem. Vezbom do savrsenstva. Problem sa kondomom i gubitkom zelje 1071211947
Nego, nemoj ici sa foruma, pisi nam i na drugim temama. Problem sa kondomom i gubitkom zelje 650269930
Nazad na vrh Ići dole
jeja 90 L

jeja 90 L


Broj poruka : 15
Datum upisa : 21.04.2012
Lokacija : Novi Sad

Problem sa kondomom i gubitkom zelje Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa kondomom i gubitkom zelje   Problem sa kondomom i gubitkom zelje EmptyPon Dec 17, 2012 9:36 am

Vazi...Problem sa kondomom i gubitkom zelje 650269930
Nazad na vrh Ići dole
jeja 90 L

jeja 90 L


Broj poruka : 15
Datum upisa : 21.04.2012
Lokacija : Novi Sad

Problem sa kondomom i gubitkom zelje Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa kondomom i gubitkom zelje   Problem sa kondomom i gubitkom zelje EmptyPon Dec 17, 2012 10:08 am

Moguce,jer me je danas vec pitao da li sam se razocarala. Valjda nece sad biti jos i pod tim pritiskom. Svarno nisam delovala razocarano i trudim se da mu to stavim do znanja.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Problem sa kondomom i gubitkom zelje Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa kondomom i gubitkom zelje   Problem sa kondomom i gubitkom zelje EmptyPon Dec 17, 2012 10:18 am

Mi muskarci jako tesko podnosimo to da nas izda "orudje". I osecamo se povredjenim i kao da smo voljenu osobu povredili. Ali cim nam osoba pruzi razumevanje i paznju, "we are back in business."
Nazad na vrh Ići dole
jeja 90 L

jeja 90 L


Broj poruka : 15
Datum upisa : 21.04.2012
Lokacija : Novi Sad

Problem sa kondomom i gubitkom zelje Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa kondomom i gubitkom zelje   Problem sa kondomom i gubitkom zelje EmptyPon Dec 17, 2012 11:24 am

Dacu sve od sebe da mu pokazem da ga razumem i da imam svo strpljenje ovog sveta...
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Problem sa kondomom i gubitkom zelje Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa kondomom i gubitkom zelje   Problem sa kondomom i gubitkom zelje EmptyPon Dec 17, 2012 11:59 am

Ako po neki put ishitreno odreaguje shvati ga. Nemoj da te brine to, bice sve ok, samo polako i trudise ma koliko god puta trebalo dok ne uspete, a uspecete. Pokusaj mozda neki ples, neku perverziju ili tako nesto.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Problem sa kondomom i gubitkom zelje Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa kondomom i gubitkom zelje   Problem sa kondomom i gubitkom zelje EmptyPon Dec 17, 2012 1:18 pm

hej,pa nije to nista strasno...mom decku se pre neki dan desilo da nije mogao da namesti kondom,i on pocne da se nervira,a ja da ga vise ljubim i mazim Problem sa kondomom i gubitkom zelje 650269930 i naravno ,sve je bilo ok posle 5 min Problem sa kondomom i gubitkom zelje 650269930 nemoj da mu dozvolis da se nervira,a super si odreagovala Problem sa kondomom i gubitkom zelje 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Problem sa kondomom i gubitkom zelje Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa kondomom i gubitkom zelje   Problem sa kondomom i gubitkom zelje Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Problem sa kondomom i gubitkom zelje
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pilule i nedostatak seksualne zelje
» Problem u meni?
» Problem sa bubuljicama
» Problem sa poverenjem
» problem u komunikaciji

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Sex-
Skoči na: