Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Sve ženske i muske teme na jednom mestu

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

grublji seks ili...

Ići dole 
AutorPoruka
tinkerbell02

Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 25

PočaljiNaslov: grublji seks ili...   Sre Dec 19, 2012 8:34 am

cao devojke ovu temu sam postavila ovde jer ne znam da li je u pitanju infekcija ili do grubljeg seksa, ali ako bude trebalo da se prebacuje na drugo mesto, samo napred juce sam imala odnos sa deckom, i sve je bilo super, bio je malo grublji seks, ali nakon njega sam se ok osecala nista me nije bolelo, kad sam isla u wc dole je sve bilo super. Medjutim jutros kad sam se probudila i otisla u wc da piskim, osetila sam bolove dole koji su se peli na gore sve do jajnika, ne pece me vec samo boli dosta, takodje mi se stalno ide u wc. Jajnici me otkidaju ceo dan, da ne pricam sto me bas boli kad piskim. Ja sam se uplasila da nije neka infekcija, medjutim on i ja smo imali odnose i u nedelju i sve je bilo ok nakon toga. Drugarica mi je rekla da se i njoj to jednom desilo, da je isto to sve bolelo, jer je decko bio gurblji, ai obdareniji. I s ovim mojim je taj slucaj, poprilicno je obdaren. E sad jel to do toga sto smo imali grublji seks ili je nesto drugo u pitanju?
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

PočaljiNaslov: Re: grublji seks ili...   Sre Dec 19, 2012 9:36 am

ja sam imala to pa sam otkrila da imam pesak u bubregu. moguce je da imas neku balgu upalu jajnika. mozda bi trebalo da proveris kod lekara...
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

Broj poruka : 671
Godina : 27

PočaljiNaslov: Re: grublji seks ili...   Sre Dec 19, 2012 9:37 am

Meni to lici na upalu mokracne besike. Mojoj drugarici se to desilo, sa takodje obdarenim deckom, jako ju je boleo stomak toliko da nije mogla da stoji i na svaki minut-dva je trckala u WC. Cistitis jos zovu i honey moon, tako da mislim da je jasno... Savetujem da se javis svom lekaru, sto pre to bolje.
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

PočaljiNaslov: Re: grublji seks ili...   Sre Dec 19, 2012 10:06 am

izgleda da jeste cistitis, tj upala besike ove simptome sto sam procitala imam i ja. pretpostavljam da nije tesko izleciti?
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

PočaljiNaslov: Re: grublji seks ili...   Sre Dec 19, 2012 10:19 am

Moguce je infekcijom, a u tvom slucaju moguce je(i slucaj moje drugarice je bio taj)da je doslo do iritacije donjeg urinarnog trakta. Otisla je na pregled,uradili analizu urina i posto nije bilo bakterija objasnjenje je bilo ovo "“Honeymoon” cistitis
Upala mokraćne bešike koji se javlja kod žena sa čestom seksualnom aktivnošću. Honeymoon (ili na srpskom: medeni mesec) je termin koji potiče od ranije, kada se medeni mesec povezivao sa prvim seksualnim odnosom za ženu, prilikom koga je dolazilo do početka njenog polnog života, a takođe i poremećaja mikroflore vagine, što bi uzrokovalo simptome cistitisa. Utvrđeno je da se to dešava i kasnije, usled česte seksualne aktivnosti." (prekopirala sam sa interneta,ovde sve pise).

edit- naravno da nije tesko izleciti, ako hoces pitacu je sutra sta je ona koristila od terapije (naravno ovo bih ti napisala samo informativno, ti ipak moras lekaru na pregled), ali znam da je posle 2-3 dana bila mnogo bolje.
Savetujem ti da pijes cajeve od koprive,uve ili brusnice.
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

PočaljiNaslov: Re: grublji seks ili...   Sre Dec 19, 2012 10:30 am

da da procitala sam sad hvala ti u svakom slucaju, otici cu kod lekara ipak, ali mozes i ti nju da pitas mislim da je meni ovo honey moon posto se javilo odmah nakon odnosa, mada ja za par dana treba da dobijem valjda to nece da utice mnogo na ovo. takodje sam citala da to moze da se vrati ponovo nakon sledeceg odnosa, jel postoji nacin da to sprecim da se ne desi ili?
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

PočaljiNaslov: Re: grublji seks ili...   Sre Dec 19, 2012 10:35 am

Ne znam to zaista. I ja sam se to pitala. Njoj se vise nije vratilo nikada,a jos je sa tim deckom,a javilo joj se kada su tek poceli sa odnosima (on joj je inace bio prvi) pa se verovatno sve sastalo. Inace mi se zalila da on ima "mnogo vise nego sto njoj treba" (oprostite sad sam mozda malo i preterala u opisu) i da je pri svakom odnosu malo bolelo,pa je sigurno da ju je iziritiralo i da se to zato pojavilo.
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

PočaljiNaslov: Re: grublji seks ili...   Sre Dec 19, 2012 10:41 am

pitacu doktorku meni ovaj decko nije prvi, ali sto se tice velicine i debljine kao da jeste, jer kao sto kaze tvoja drugarica ˝ima vise nego sto mi treba˝. mora da je od toga, mada cudno mi je da se to pojavljuje tek sad, ovo je 4 put da imamo odnose, mozda ima to veze sto je bilo u nedelju pa opet u utorak? ako sam dobro skapirala, cesti odnosi?
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

PočaljiNaslov: Re: grublji seks ili...   Sre Dec 19, 2012 10:49 am

Da,cesti odnosi, ne mora da znaci da se javi odmah nakon prvog odnosa, njoj se desilo mozda nakon mesec dana.Ali oni su imali odnose po 5 puta za jedno vece tako da ne cudi...
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

PočaljiNaslov: Re: grublji seks ili...   Sre Dec 19, 2012 10:54 am

toliko aktivna nisam bila ali u svakom slucaju sam cesta nista, hvala ti puno na odgovorima! samo me zanima jel tvoja drugarica nastavila sa cestim odnosima?
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

PočaljiNaslov: Re: grublji seks ili...   Sre Dec 19, 2012 10:56 am

Jasta je ona je luda skroz, zato kazem nije joj se vratilo iako je nastavila po starom. Javi se nakon pregleda!Srecno!
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

PočaljiNaslov: Re: grublji seks ili...   Sre Dec 19, 2012 11:41 am

hocu, hvala
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

PočaljiNaslov: Re: grublji seks ili...   Čet Dec 20, 2012 8:01 am

samo da javim da mi je mnogo bolje danas, skoro da ni ne osecam bol dok piskim, a kod lekara nazalost nisam mogla da odem jer mi je knjizica na produzavanju, pa cu je dobiti tek u utorak, hvala ti lovely na odgovorima
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

PočaljiNaslov: Re: grublji seks ili...   Čet Dec 20, 2012 9:32 am

Nema na cemu, ali ti ipak idi kod doktora, jer mozda ti se simptomi jave opet nakon odnosa... Do tada, probaj sa ovim cajevima sto sam ti napisala (mozda je najbolja od njih brusnica,kupi u zdravoj hrani bobice i skuvaj caj od njih,popij,a bobice pojedi).Ja tako sad radim,jako je dobra za urinarni trakt.
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

PočaljiNaslov: Re: grublji seks ili...   Čet Dec 20, 2012 9:43 am

hocu hvala na savetu
Nazad na vrh Ići dole
inda

Broj poruka : 1651

PočaljiNaslov: Re: grublji seks ili...   Čet Dec 20, 2012 11:24 am

brusnica ti je super :)ja ti nista nisam pisala,jer ne znam nista o ovome,ali ima logike da ste se malo zaneli i ti jos treba i da obijes,pa se sve skupilo...a mozda si se i prehladila.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

PočaljiNaslov: Re: grublji seks ili...   Čet Dec 20, 2012 11:29 am

moze i uvin caj, caj od koprive, persuna... ne znam ni ja mnogo. samo za ove cajeve i da "okidac" moze da bude malo grublji sex. i mene je bolelo zbog peska (a slicni su simptomi), posle nismo imali problema
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

PočaljiNaslov: Re: grublji seks ili...   Pet Dec 21, 2012 3:01 pm

hvala inda, yo
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

PočaljiNaslov: Re: grublji seks ili...   Sub Dec 22, 2012 6:12 am

i dalje me malo boli kad piskim, a sad me i ovako malo boli dole, pijem uvin caj, jos sam na sve to i dobila, mama mi je dala da pijem Palisept, jel vam poznat ovaj lek za upalu besike ?
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Broj poruka : 3396
Godina : 31

PočaljiNaslov: Re: grublji seks ili...   Ned Dec 23, 2012 5:40 am

je l` koristite kondom?
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

PočaljiNaslov: Re: grublji seks ili...   Ned Dec 23, 2012 7:09 am

sad, poslednji put nismo
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Broj poruka : 3396
Godina : 31

PočaljiNaslov: Re: grublji seks ili...   Ned Dec 23, 2012 8:39 am

onda cekaj da ti prodje menstruacija i da sredis knjizicu pa uradi urinokulturu.mozes i privatno.jer,upala besike nema veze sa grubim seksom nego sa bakterijama.
on verovatno nema nikakve simptome,jer mu je organizam jaci.
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

PočaljiNaslov: Re: grublji seks ili...   Ned Dec 23, 2012 10:10 am

Ivana, ne mora da znaci.Vec napisah da mi je drugarica imala cistitis a da u urinu nije bilo bakterija.
Nazad na vrh Ići dole
inda

Broj poruka : 1651

PočaljiNaslov: Re: grublji seks ili...   Pet Dec 28, 2012 6:18 am

da li si bila kod ginekologa i sta ti je rekao ?
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

PočaljiNaslov: Re: grublji seks ili...   Pet Dec 28, 2012 6:45 am

nisam jos, knjizica mi je bila na produzavanju, a moj ginekolog radi samo sredom, ali planiram da idem sledece nedelje, ako radi, a ako ne onda one tamo sigurno, moram da odem da me pregleda i da se raspitam sta ako se to ponovo desi, kako da to sprecim i tako. ali me je prosla ova upala
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: grublji seks ili...   

Nazad na vrh Ići dole

grublji seks ili...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Sex-
Skoči na: