Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Vestacke trepavice

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Vestacke trepavice Empty
PočaljiNaslov: Vestacke trepavice   Vestacke trepavice EmptyPon Dec 24, 2012 12:20 am

da li stavljate vestacke trepavice?

sta sve treba da znam pre stavljanja?gde se nanosi lepak-na kapke ili na njih,cime ih nanosite-pincetom ili prstima?

svaki savet je dobrodosao! Vestacke trepavice 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sneki

Sneki


Broj poruka : 6
Datum upisa : 04.09.2012
Godina : 30
Lokacija : B.L.

Vestacke trepavice Empty
PočaljiNaslov: Re: Vestacke trepavice   Vestacke trepavice EmptyPon Dec 24, 2012 3:50 am

Meni su vjestacke trepavice skroz ok. Drugarica ih je stavljala za maturu,bas joj je fino stajalo,bilo je skoro pa neprimjetno da ih ima. Uz fino izvucenu liniju kreonom ili tusem meni fino izgleda.
Ima i nekih djevojaka sto sam vidjela da su stavile ali mi se kod nekih ne svidja,da li zato sto nisu dobro nalijepljene ili im prosto ne stoji.
Moze i sa pincetom,pogotovo ako su pojedinacne a ako su iz jednog dijela vidi kako ti je lakse. A stavljaju se tik u blizini trepavica, mislim da ne bi smjelo bas uz trepavice jer kad ih skidas moze se desiti da i tvoje trepavice otpadnu,ne mislim na sve vec moze par njih otpasti.
Ja ih jos nisam stavljala, mozda cu u buducnosti za neku posebnu priliku. Eto,toliko od mene. Pozic :-)
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Vestacke trepavice Empty
PočaljiNaslov: Re: Vestacke trepavice   Vestacke trepavice EmptyPon Dec 24, 2012 3:59 am

ne,ali ih moja drugarica koristi cesto zbog folklora Vestacke trepavice 650269930
obavezno kupi neki bolji lepak,jer onaj koji dobijes uz njih,mozes samo da bacis (ona ih stavlja nekoliko puta mesecno i sve devojke kupuju posebno lepak...),stavlja ih prstima,a modele koji izgledaju prirodno je bas tesko naci.
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Vestacke trepavice Empty
PočaljiNaslov: Re: Vestacke trepavice   Vestacke trepavice EmptyPon Dec 24, 2012 7:21 am

Ja ih stavljam i mislim da je to super stvar ukoliko znas da izaberes pravu duzinu trepavica i dobro ih zalepis. Lepak se nanosi na trepavice koje sa pincetom lepis uz kapak.Uvek kad ih zalepim izvucem liniju ajlajnerom tako da je efekat odlican.Imam jednu parfimeriju u gradu gde kupujem trepavice,iz jedna su i duzina im zaista ne odudara kao sto ima par modela i proizvodjaca gde se iz aviona vidi da nije prirodno.
Imala sam i nadogradnju trepavica za sta se NIKADA vise ne bih odlucila. Trebam li da kazem da je bilo super 20tak dana koliko su trajale, a da sam posle ostala i bez svojih trepavica? Ne ponovilo se i nikada vise! No Ovo je lako,stavim ih i isto vece skinem.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Vestacke trepavice Empty
PočaljiNaslov: Re: Vestacke trepavice   Vestacke trepavice EmptyPon Dec 24, 2012 9:17 am

Hvala na odgovorima! Vestacke trepavice 650269930

Lovely,a sa vestackim ne unistavas svoje?toga se plasim!
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Vestacke trepavice Empty
PočaljiNaslov: Re: Vestacke trepavice   Vestacke trepavice EmptyPon Dec 24, 2012 9:31 am

Ne, ako se bas zeznem pa lose zalepim, desi se da nekad na jednom delu povucem svoju trepavicu i otkinem jednu-dve. Razlika izmedju nadogradnje i obicnih vestackih trepavica je sto obicne odmah skidas (mislim,isto vece),ne lepis direktno na svoje trepavice nego uz kapak,dok je kod nadogradnje obrnuto - lepi se jacim lepkom direktno na svoje trepavice,traju 20tak dana i po nekoj logici tolike dane dok stoje,na koji god nacin ih skinuo posle moraju otpasti i tvoje. Ali eto ja majmun i to probala pa sam posle jaukala Vestacke trepavice 481982875
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Vestacke trepavice Empty
PočaljiNaslov: Re: Vestacke trepavice   Vestacke trepavice EmptyUto Jan 15, 2013 10:08 am

preziveh stavljanje i sto je jos vaznije skidanje trepavica.moje nisu stradale!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vestacke trepavice Empty
PočaljiNaslov: Re: Vestacke trepavice   Vestacke trepavice Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Vestacke trepavice
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Lepota :: Nega lica i tela-
Skoči na: