Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Bozic sa deckom i njegovom porodicom

Ići dole 
+4
bevana
Lus
Lara
lindsay
8 posters
AutorPoruka
lindsay




Broj poruka : 16
Datum upisa : 12.03.2012

Bozic sa deckom i njegovom porodicom Empty
PočaljiNaslov: Bozic sa deckom i njegovom porodicom   Bozic sa deckom i njegovom porodicom EmptyNed Jan 06, 2013 4:37 am

Pre svega zelim da vam pozelim srecnu novu godinu i praznike, puno radosti, ljubavi, zdravlja, lepih trenutaka...

Imam jednu nedoumicu... Roditelji mog decka su me zvali da sa njima provedem Bozic, da budem i ujutro kad dolazi Polaznik i za dorucak, i za rucak... Sad svakako ne bih isla ujutro jer mislim da to ipak treba da se obelezi u krugu porodice, ali ne znam da li da idem za rucak? Mi kuci nazalost ne slavimo, nema tih obicaja ni praznicne atmosfere i moj decko to zna i jos pre mesec dana me je pitao da budem za Bozic sa njima a danas su me i njegovi licno zvali. Sad ne znam da li da uopste idem... Da li Bozic treba provesti samo u krugu porodice ili je ovo ok? Sta bi ste vi uradile?
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Bozic sa deckom i njegovom porodicom Empty
PočaljiNaslov: Re: Bozic sa deckom i njegovom porodicom   Bozic sa deckom i njegovom porodicom EmptyNed Jan 06, 2013 4:47 am

Idi, zasto da ne. Posebno ako vi ne slavite. Ja se ne drzim striktno toga da budem kod kuce ni za Badnje vece ni za Bozic. Sta je ok, to zavisi od tebe.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Bozic sa deckom i njegovom porodicom Empty
PočaljiNaslov: Re: Bozic sa deckom i njegovom porodicom   Bozic sa deckom i njegovom porodicom EmptyNed Jan 06, 2013 4:59 am

Ja ne bih. tacnije postupila bih ovako. sutra ujutru bih otisla da budem polaznik. cestitala im, doruckovala sa njima, bila tu pre podne i otisla da budem ostatak dana sa svojom porodicom.
Bozic je, verujem da veliki deo nas i nema neke obicaje. ali, sigurno imate bozicni rucak, veceru. uostalom, mozda ces se i udati uskoro pa ce da ti bude krivo! Tada se zaista ostaje kod kuce sa najblizim.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Bozic sa deckom i njegovom porodicom Empty
PočaljiNaslov: Re: Bozic sa deckom i njegovom porodicom   Bozic sa deckom i njegovom porodicom EmptyNed Jan 06, 2013 5:00 am

ja bih isla na rucak.
ja cu, u stvari, i biti sutra pola dana kod decka.


Poslednji izmenio bevana dana Ned Jan 06, 2013 5:44 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Bozic sa deckom i njegovom porodicom Empty
PočaljiNaslov: Re: Bozic sa deckom i njegovom porodicom   Bozic sa deckom i njegovom porodicom EmptyNed Jan 06, 2013 5:23 am

Meni to nije nista lose. Bozic se provodi u krugu ne samo porodice, vec i najblizih prijatelja... sad za dorucak i sl bas i ne znam, ali rucak - sto da ne.
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Bozic sa deckom i njegovom porodicom Empty
PočaljiNaslov: Re: Bozic sa deckom i njegovom porodicom   Bozic sa deckom i njegovom porodicom EmptyNed Jan 06, 2013 6:08 am

I ja bih otisla na rucak,pretprosli Bozic smo decko i ja bili na veceri kod njegove babe i dede...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Bozic sa deckom i njegovom porodicom Empty
PočaljiNaslov: Re: Bozic sa deckom i njegovom porodicom   Bozic sa deckom i njegovom porodicom EmptyNed Jan 06, 2013 9:25 am

ja i nisam za to.
dorucak mi je najlepsi deo dana-tada se lomi cesnica,dolazi polozajnik.i volela bih da tada budem sa svojom porodicom,a ne tudjom,koliko god da volilm decka.sto se tice rucka-isto bi mi neprijatno bilo da tada ne budem sa svojim roditeljima.jer,mojima taj dan ne bi bio isti bez mene.

edit:ali,ako vi tako ne dozivljavate Bozic,ako vam on ne znaci,onda idi.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Bozic sa deckom i njegovom porodicom Empty
PočaljiNaslov: Re: Bozic sa deckom i njegovom porodicom   Bozic sa deckom i njegovom porodicom EmptyNed Jan 06, 2013 10:17 am

meni je nekako to glupo. bez uvrede. ima 365-366 dana u godini, i bas tad da skoknes do njih. otidji osmog na primer. mislim, retki su trenuci (verovatno) kad mozete zajedno da npr. rucate, doruckujete, kad mozete da provedete dan zajedno. jer, pretpostavljam da radite, nemate vremena, uvek se negde zuri, mozda i ne zivite zajedno...

bezveze je da ti pricam. zavisi,sto kaze ivana, kako dozivljavas Bozic. meni je to porodicni praznik, zato ga slavim sa svojom porodicom. a to, koliko me god voleli deckovi roditelji i koliko god ja njega volela, sada moja porodica nisu!
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Bozic sa deckom i njegovom porodicom Empty
PočaljiNaslov: Re: Bozic sa deckom i njegovom porodicom   Bozic sa deckom i njegovom porodicom EmptyČet Jan 10, 2013 12:30 am

Mene su deckovi roditelji prosle godine za Bozic zvali na rucak, ja sam kulturno objasnila da mi je taj dan rezervisan za porodicu i odbila. Ni mi ne postujemo sve te obicaje, ali sam navikla da rucamo zajedno, bas volim taj dan zbog toga. Sa druge strane, ne vidim nista lose u tome ako se neko ne oseca tako, u tom slucaju bih otisla.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bozic sa deckom i njegovom porodicom Empty
PočaljiNaslov: Re: Bozic sa deckom i njegovom porodicom   Bozic sa deckom i njegovom porodicom Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Bozic sa deckom i njegovom porodicom
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Badnji dan i Bozic
» Vikend sa deckom
» Koliko dugo cekate da spavate sa novim deckom kada vise niste nevine

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: