Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak.

Ići dole 
+3
~Lovely~
Ivana
Jeci
7 posters
AutorPoruka
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak. Empty
PočaljiNaslov: Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak.   Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak. EmptySre Jan 16, 2013 9:29 am

Imam problem sa niskim pritiskom....ali ultra niskim.
Glavobolje cesto imam, traju po ceo dan... Umorna sam stalno, da spavam bi mogla ceo dan.
Malo pre sam izmerila 88/66.

Dakle, kafa mi nekada pomogne, volim da liznem i malo soli tu i tamo Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak. 650269930

Imate jos neki savet za mene?
Ili jel imate i sami problem sa pritiskom?
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak. Empty
PočaljiNaslov: Re: Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak.   Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak. EmptySre Jan 16, 2013 9:49 am

je l` pijes dovoljno tecnosti?
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak. Empty
PočaljiNaslov: Re: Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak.   Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak. EmptySre Jan 16, 2013 9:59 am

Dobra slana supica pomogne, mojoj baki su dali savet da kad joj je jako nizak pritisak popije slane vode. Ali po meni su ovo samo trenutna resenja.
I ja imam nizak pritisak, mada mi ne smeta. Uglavnom bolja je hipotenzija nego hiper Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak. 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak. Empty
PočaljiNaslov: Re: Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak.   Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak. EmptySre Jan 16, 2013 10:22 am

ne mogu da se setim objasnjenja (a ni tada,a ni sada mi nema logike),ali doktor je deckovoj sestri rekao da je jedan od razloga za to neunosenje dovoljno tecnosti,tacnije vode u organizam.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak. Empty
PočaljiNaslov: Re: Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak.   Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak. EmptySre Jan 16, 2013 10:40 am

Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak. Empty
PočaljiNaslov: Re: Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak.   Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak. EmptyČet Jan 17, 2013 12:21 am

Moguce je da ne pijem dovoljno tecnosti...Pijem samo kad sam zedna, ne mogu na silu, a to ponekad znaci da popijem samo 2-3 case vode dnevno...

Supica, mmmm Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak. 650269930 moglo bi da pomogne...

Ma i meni je trajno nizak pritisak, nego mi je juce bas bilo nesto lose, gore nego inace, posle sam povracala pa mi je bilo bolje. Inace bilo je trenutaka kada merim a donji je ispod 50... Mama me pita jesam li uopste ziva Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak. 650269930
Nikada mi pritisak nije bio 120/80, bude oko 90/70, to je neki prosek...
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak. Empty
PočaljiNaslov: Re: Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak.   Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak. EmptyČet Jan 17, 2013 1:59 am

meni nije bas toliko nizak Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak. 650269930 ne volim slano,i stvarno ne bih mogla da pijem slanu vodu,inace ja ni ne solim hranu dodatno nikad,a mogu da jedem bez soli sve Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak. 650269930
ja pijem dosta kafe,pa onda nemam vecih problema,jedino mi se ponekad malo zavrti,i onda popijem dosta vode,pa sam ok Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak. 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak. Empty
PočaljiNaslov: Re: Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak.   Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak. EmptyČet Jan 17, 2013 3:34 am

nije ni meni toliko nizak.sinoc mi se vrtelo u glavi tokom tusiranja,pa sam merila i bio je malo snizen.verovatno i ovo ludo vreme utice. Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak. 1655936591
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak. Empty
PočaljiNaslov: Re: Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak.   Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak. EmptyČet Jan 17, 2013 5:25 am

Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak. 650269930

Moj pritisak je 90/60 Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak. 650269930 i to kad sam u pokretu, kad se nešto dešava. Inače je još niži.
Savet: pij čašu vode na svaka 2 sata. MORAŠ. I to je to. Po neku kaficu do 16h i ne preteruj sa spavkanjem - hoće još više posle da se spava Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak. 20348227
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak. Empty
PočaljiNaslov: Re: Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak.   Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak. EmptyČet Jan 17, 2013 8:49 am

I ja imam nizi pritisak nesto kao ti Jeci,s tim sto se meni onda vrti u glavi i srce krece jace da lupa,juce samo sto se nisam srusila,bas mi je bilo bezvz.Meni recimo pomaze sok od paradajza...on je odlican za nizi pritisak Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak. 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak. Empty
PočaljiNaslov: Re: Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak.   Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak. EmptyČet Jan 17, 2013 9:56 am

Kajli,i meni je juce bilo tako,a bio mi je samo malo nizi od normalnog.ali uvek osetim kad padne,pa makar i tako malo.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak. Empty
PočaljiNaslov: Re: Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak.   Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak. EmptyČet Jan 17, 2013 12:14 pm

i meni su na sistematskom rekli za paradajz,ali ja ga ne podnosim...sok mogu,ali svez da jedem nikako...
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak. Empty
PočaljiNaslov: Re: Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak.   Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak. EmptyPet Jan 18, 2013 8:23 am

Inda konacno neko ko me razume...ja obozavam kecap sok i supu ali svez paradajz za milion ne bi pojela hahahhahhaah

Ivana
bitno je samo da se setis da je pritisak,mene tako nekad uhvati panika da jos ispadne samo gore hahahahh
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak. Empty
PočaljiNaslov: Re: Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak.   Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak. EmptyPet Jan 18, 2013 9:44 am

Uf, dobro pa nisam jedina... Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak. 650269930
Ja jako volim svez paradajz, ali sok nikako Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak. 364988687 nista, preostaje mi casa vode na svakih 2h, i malo vise kafe nego inace...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak. Empty
PočaljiNaslov: Re: Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak.   Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak. Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Hipotenzija i hipertenzija, tj nizak i visok pritisak.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Sve ostalo-
Skoči na: