Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Prvi poljubac i prva ljubav :)

Ići dole 
+25
Ferhundica
Romanticna
Mandragora
Asja
Jeci
griga
strumfeticaaaa
Rale89
patofna
Nina87
kajlina
tinkerbell02
bevana
Ketyyy
SchonFrau
Lus
inda
Yo**
pahuljicaa
meda
Lara
pufnasta
Ivana
~Lovely~
Bella
29 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Prvi poljubac i prva ljubav :) Empty
PočaljiNaslov: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) EmptyČet Mar 01, 2012 12:47 am

Kada vam se desio taj famozni "prvi poljubac", sa kim, kako ste se tada osecale? A kog decka pamtite kao prvu pravu ljubav sa kojim ste zaista naucile sta ljubav znaci?
Meni se prvi poljubac desio u 16-oj godini, u klubu na 18. rodjendanu jednog druga. Bio je neocekivan i prilicno trapav Prvi poljubac i prva ljubav :) 650269930 Od tada sam i zapocela on - off vezu sa tim deckom, tada sam se prvi put zaljubila, i mnogo patila zbog njega, oboje smo bili jako nezreli...Bili smo zajedno u par navrata od cega je najduze bilo dve nedelje, a to se sve razvuklo na godinu dana.
Za prvu pravu ljubav smatram sadasnjeg decka sa kojim sam u vezi dve godine, to mi je ujedno i prva ozbiljna veza. On me je osvojio svojom paznjom, neznoscu, emotivnoscu, stvarno me drzi kao malo vode na dlanu i mnogo ga volim Prvi poljubac i prva ljubav :) 650269930
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Prvi poljubac i prva ljubav :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) EmptyČet Mar 01, 2012 12:53 am

Joj prvog poljubca ne zelim da se secam Rolling Eyes samo sam ga odgurnula od sebe i rekla "dosta" ahahhaa bilo je negde na samom pocetku srednje skole.Pitala sam se sta ljudi vide lepo u tom ljubljenju kad je meni to tada bilo odvratno Prvi poljubac i prva ljubav :) 364988687 A prva ozbiljna ljubav od treceg srednje sa sadasnjim deckom,zajedno smo 3 godine i lepo nam je i sa njim je sada sve lepo I love you
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Prvi poljubac i prva ljubav :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) EmptyČet Mar 01, 2012 2:22 am

O,pa ja sam ovde najgora.ja sam imala punih 18 godina kad sam se prvi put poljubila i, iako sam se dugo pripremala za taj famozni prvi poljubac,bas sam bila nespretna.valjda je to primetio i taj kreten,pa me je brze bolje prevario iste veceri.tad je naravno nasao haos za mene i mislila sam da se nikad vise necu zaljubiti toliko.onda sam samu sebe demantovala ,pa je dosao jos veci kreten sa kojim sam izgubila nevinost u 19-oj i prica se manje-vise ponovila.
e,onda sam sa 20 upoznala sadasnjeg decka i tek onda shvatila sta znaci prava,iskrena ljubav! I love you
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Prvi poljubac i prva ljubav :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) EmptyČet Mar 01, 2012 2:29 am

Hehehe, Ivana a ja mislila da sam ja najgora, i ja sam se prvi put poljubila sa 18 godina. Pojma nisam imala. Prvi poljubac i prva ljubav :) 364988687 A prva prava ljubav je moj sadasnji momak, sa njim sam tek shvatila kako je to biti voljen i voleti nekog, zapoceli smo vezu nekih 2 meseca pre mog 21. rodjendana. I love you
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Prvi poljubac i prva ljubav :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) EmptyČet Mar 01, 2012 3:05 am

Sa 13 sam se prvi put poljubila lol! Bilo je uzasno, bar sam ja tako mislila.. i dugo sam imala trip da ne znam da se ljubim..

sa tim momkom danas ne pricam, jurio me je do pre godinu dana. mislim da je dusevni bolesnik i ne bih o njemu.
a prva ljubav... prvo smo bili drugari, 5 godina, 5-8. razreda osnovne skole i u 2. godini gimnazije, smo se "smuvali", i bili godinu i po u vezi. Bila je to ljubav, ali ipak nezrela. Eto Prvi poljubac i prva ljubav :) 650269930
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Prvi poljubac i prva ljubav :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) EmptyČet Mar 01, 2012 3:40 am

a ja sam mislila da je samo meni taj prvi poljubac bio smejurija. sad kad se setim, padam sa stolice. Moj komentar je bio fuj, to se tako radi :face: bounce

a sto se tice prve ljubavi, desila se u gimanaziji Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Prvi poljubac i prva ljubav :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) EmptyČet Mar 01, 2012 4:20 am

Joj, meni je prvi poljubac bio sa 14 godina. Prvi poljubac i prva ljubav :) 650269930 taj momak mi se svidjao...ali nisam bila zaljubljena u njega...posle tog prvog poljupca (koji mi je bio nesto odvratno) sam s njim prekinula svaki kontakt. Prvi poljubac i prva ljubav :) 364988687 nekoliko meseci posle toga sam izasla sa drugim deckom...s njim sam bila par dana...po nekoliko puta...u njega sam bila zaljubljena...patila sam za njim nakon raskida, tj. verovala sam da je to ljubav Prvi poljubac i prva ljubav :) 364988687...a sa sadasnjim mi je super...tek sada shvatam sta znaci da nekoga volis i da ti neo bas znaci u zivotu, iako imam 17 godina...skoro 18. Prvi poljubac i prva ljubav :) 124630516
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Prvi poljubac i prva ljubav :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) EmptyČet Mar 01, 2012 4:40 am

i ja sam se prvi put ljubila tek s 18 godina... on je bio mladji od mene! hahahahahaha! a mislila sam da je moje godiste, tad je me je najbolji drug prodao... od tad vise ne verujem u iskrena prijateljstva, a prava ljubav mi se jos nije desila, bar ne da i mene neko voli...
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Prvi poljubac i prva ljubav :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) EmptyČet Mar 01, 2012 5:17 am

Joj a ja sam mislila da sam po tom pitanju "zaostala",posto su se sve drugarice hvalile i kao bile vicne u ljubljenju,samo ja nisam nikad. Dobro je,sada shvatam da ipak nisam najgora od sve dece Prvi poljubac i prva ljubav :) 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Prvi poljubac i prva ljubav :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) EmptyČet Mar 01, 2012 7:43 am

Yo** ::
i ja sam se prvi put ljubila tek s 18 godina... on je bio mladji od mene! hahahahahaha! a mislila sam da je moje godiste, tad je me je najbolji drug prodao... od tad vise ne verujem u iskrena prijateljstva, a prava ljubav mi se jos nije desila, bar ne da i mene neko voli...

Yo, ne brini...videces da ce sve da ti se uzvrati Prvi poljubac i prva ljubav :) 650269930 samo mozda ne od njega. Prvi poljubac i prva ljubav :) 650269930
Lovely imam drugarice koje nisu nikad ni bile nasamo s deckom, a kamoli se poljubile. Prvi poljubac i prva ljubav :) 650269930)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prvi poljubac i prva ljubav :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) EmptyČet Mar 01, 2012 8:46 am

Prvi poljubac sa 17 godina, sa deckom u koga sam bila zaljubljena 2 godine, bili smo samo to vece zajedno, ja sam njemu bila prva devojka, on nije znao da je on meni prvi decko, ja sam jos i bila dobra kakav je bio on, nista znao nije. Prvi poljubac i prva ljubav :) 1071211947 A prva, najveca, i za sada jedina prava ljubav, moj bivsi, s kojim sam bila u vezi 4 godine.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Prvi poljubac i prva ljubav :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) EmptyČet Mar 01, 2012 8:46 am

meni je sada ovo smesno,ali tada sam bila bas ozbiljna...ja sam se na blic poljubila prvi put sa 11 god na rekreativnoj nastavi sa nekim deckom koji je takodje imao 11,a mislili smo da tako treba : hahahha...a posle toga sam se poljubila sa 13god i bas mi se svidelo...sa 14 sam vec imala *dugu vezu* (celih 5 meseci) i tada mi je ljubljenje bilo najlesi deo veze...a sa sadasnjim deckom sam vise od godinu dana i on je jedini za koga sam se bar malo vezala i koji mi stvarno nesto znaci...ja se jednostavno tesko vezem za ljude,cak ni za porodicu nisam nesto vezana...
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Prvi poljubac i prva ljubav :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) EmptyČet Mar 01, 2012 10:44 am

ја сам се заљубила у двадесетој и тада се први пут и пољубила. то је овај мој актуелни дечко. а волим га зато што сам права принцеза са њим, што ми максимално угађа, што ме је размазио, што ме обозажава. и НАРАВНО што ме трпи. еххехе
Nazad na vrh Ići dole
SchonFrau

SchonFrau


Broj poruka : 38
Datum upisa : 28.02.2012

Prvi poljubac i prva ljubav :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) EmptyČet Mar 01, 2012 11:05 am

JA sam mislila da sam ja najgora..Poljubila sam se prvi put sa 17 godina,kada sam se smuvala sa deckom u koga sam bila zaljubljena 2,5 godina.Bili smo zajedno 9 meseci..Skoro smo rasinuli..On mi je vise bio drug nego decko,tako da pravu ljuba jos cekam Prvi poljubac i prva ljubav :) 650269930 I love you
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Prvi poljubac i prva ljubav :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) EmptyČet Mar 01, 2012 11:13 am

SchonFrau, meni je to divno, nekako bas prilici vasim godinama. Nije mi normalno da neko sa 17-18-19 planira brak, zajednicki zivot i svemu tome pristupa previse ozbiljno. Naravno, ne mislim ni na koga licno niti napadam ikoga, samo kazem svoje misljenje. Prvi poljubac i prva ljubav :) 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ketyyy

Ketyyy


Broj poruka : 57
Datum upisa : 29.02.2012

Prvi poljubac i prva ljubav :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) EmptyČet Mar 01, 2012 11:19 am

Ja sa 14 god prvi poljubac sa jezikom Prvi poljubac i prva ljubav :) 364988687 secam se da sam to odlagala i odlagala...izgovori su mi bili boli me glava zurim kuci, jednom sam cak rekla da zurim jer me zove brat kao nemam kljuc...i to jedno 2 nedelje sam ga zezala bukvalno jer sam samo o tome razmisljala sta ako necu znati i slicno Prvi poljubac i prva ljubav :) 650269930 sad mi je smesno Prvi poljubac i prva ljubav :) 1071211947 inace desilo se ispod jednog drveta, skroz spontano, i bilo mi je bljak...Prvi poljubac i prva ljubav :) 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Prvi poljubac i prva ljubav :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) EmptyČet Mar 01, 2012 11:26 am

uuuuuuuuuu,ja se prvog poljupca i ne secam tacno.desio se oko 16. godine,valjda. confused
Nazad na vrh Ići dole
SchonFrau

SchonFrau


Broj poruka : 38
Datum upisa : 28.02.2012

Prvi poljubac i prva ljubav :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) EmptyČet Mar 01, 2012 11:38 am

Pufnasta,i ja tako mislim..Drago mi je sto sam cekala i sto je to bilo bas sa njim..Meni je to bas bitno..Sto puta sam se preispitivala pre nego sto sam spavala sa njim da li je rano..Tuzno mi je kada vidim devojcice koje su iskusne u svemu tome..Nije da im zameram ili nesto,nego mi je nekako zao.. Prvi poljubac i prva ljubav :) 1371890812 Mozda sam smesna...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prvi poljubac i prva ljubav :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) EmptyČet Mar 01, 2012 9:25 pm

prvi put sam se poljubila negde u prvom razredu srednje, bila kao zaljubljena u tog decka Prvi poljubac i prva ljubav :) 650269930 a pravu ljubav sam osetila tek sad sa ovim deckom, iako nismo dugo bas u vezi (6 meseci) ja sam sa njim bas srecna i osecam se onako bas lepo Prvi poljubac i prva ljubav :) 650269930))
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Prvi poljubac i prva ljubav :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) EmptyČet Mar 01, 2012 11:00 pm

Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Prvi poljubac i prva ljubav :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) EmptyČet Mar 01, 2012 11:08 pm

Prvi poljubac davno zaboravljen Prvi poljubac i prva ljubav :) 364988687
Kako smo samo bili smesni
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Prvi poljubac i prva ljubav :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) EmptyPet Mar 02, 2012 12:02 am

prvi poljubac na dan mog 17 rodjendana i bilo je pa... jako vlazno, taj momak me je izbalavio samo tako Laughing
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Prvi poljubac i prva ljubav :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) EmptySub Mar 03, 2012 5:32 am

Prvi poljubac je bio na kraju 8og razreda,posle toga sam otrcala do wc a i ispovracala se hahahahhah,ali zato sto sam bila jako nervozna
mladost-ludost Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Nina87

Nina87


Broj poruka : 190
Datum upisa : 01.03.2012

Prvi poljubac i prva ljubav :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) EmptySub Mar 03, 2012 7:33 am

Prvi poljubac sa 15 godina,cudan osjecaj,nisam znala sta me snaslo jer je bilo iznenada i kako rece tinkerbell,vlazan:)
Nazad na vrh Ići dole
patofna

patofna


Broj poruka : 25
Datum upisa : 02.03.2012
Lokacija : Bg

Prvi poljubac i prva ljubav :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) EmptySub Mar 03, 2012 7:40 am

hahaha, ja sam bila prvi srednje, secam se da su mi se noge tresle. Nisam htela da mu kazem da mi je to prvi poljubac,a izgleda da sam se toliko potrudila da sam mu tek kad smo raskinuli rekla da sam probila led sa njim Prvi poljubac i prva ljubav :) 650269930)) A prva ljubav...onako istinski, vidim da je to sadasnji decko...Imali smo bas veliki pad pa smo i raskinuli, meni su se desile neke ruzne stvari u zivotu, on je bio uz mene, i to mi je dovoljno da znam da treba i ja da budem uz njega i malo da sacekam dok definitivno ne profunkcionisemo.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prvi poljubac i prva ljubav :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Prvi poljubac i prva ljubav :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: