Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Mirisljave, penusave kupke

Ići dole 
+4
Iva
bevana
Ivana
Matematika
8 posters
AutorPoruka
Matematika




Broj poruka : 66
Datum upisa : 16.06.2012

Mirisljave, penusave kupke Empty
PočaljiNaslov: Mirisljave, penusave kupke   Mirisljave, penusave kupke EmptyPet Feb 15, 2013 2:19 pm

Nisam uspela da pronadjem na forumu nista na ovu temu, i to me je iznenadilo jer mislim da bas ima o cemu da se prica. Koje mirise volite, koje kupke koristite, volite li aromaticna ulja, mirisljave svece... Uklapate li boje i mirise u svom kupatilu? I da li nekada podelite to iskustvo, ili svu tu divotu ljubomorno cuvate? Mirisljave, penusave kupke 515354487
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Mirisljave, penusave kupke Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirisljave, penusave kupke   Mirisljave, penusave kupke EmptySub Feb 16, 2013 6:02 am

meni su ubedljivo najbolje Dove kupke!posebno ona silk glow-ako se dobro secam naziva!

trenutno imam felce azzuro (i to neku od 750ml),ona mi je najpostojanija na kozi.cak mi miris predje na pidzamu i cebe,pa cela soba mirise! Shocked

ova poslednja dva pitanja ne razumem,moram priznati! Mirisljave, penusave kupke 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Mirisljave, penusave kupke Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirisljave, penusave kupke   Mirisljave, penusave kupke EmptySub Feb 16, 2013 9:07 am

te felce azzuro su divne.mirise mi koza i sutra.

a ako je glavno pitanje bilo da li volim opustanje u kadi,odgovor je ne Mirisljave, penusave kupke 650269930 iskljucivo se tusiram.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Mirisljave, penusave kupke Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirisljave, penusave kupke   Mirisljave, penusave kupke EmptySub Feb 16, 2013 9:42 am

Ako mislis na brckanje u kadi Lush su mi najbolje kupke ubedljivo. POsebno one njihove "bombe". Stvarno su odlicne. Samo sto su malo skuplje.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Mirisljave, penusave kupke Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirisljave, penusave kupke   Mirisljave, penusave kupke EmptySub Feb 16, 2013 9:55 am

hm...ja sam bila pocela da pisem o kadi i onda procitam prvi post i vidim da se kada nigde ne pominje.pomislih da sam luda! Mirisljave, penusave kupke 650269930

ja sam pre bas volela da napunim kadu,to me je bas opustalo,ali u poslednje vreme se sve plasim da ne zaradim neku bakteriju.sta vi mislite o tome?
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Mirisljave, penusave kupke Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirisljave, penusave kupke   Mirisljave, penusave kupke EmptySub Feb 16, 2013 9:59 am

volim da se dugo,dugo tusiram,ali ne i da lezim u kadi Mirisljave, penusave kupke 650269930 miris kupke koju cu koristiti zavisi od raspolozenja i doba godine Mirisljave, penusave kupke 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Mirisljave, penusave kupke Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirisljave, penusave kupke   Mirisljave, penusave kupke EmptySub Feb 16, 2013 10:10 am

Ivana zasto bakteriju?
Ja taj luksuz sebi dozvoljavam samo u svom kupatilu, a tu radi Domestos vrlo cesto.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Mirisljave, penusave kupke Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirisljave, penusave kupke   Mirisljave, penusave kupke EmptySub Feb 16, 2013 10:17 am

ja ne volim lezanje u kadi, a kupka mi je nebitna, koja god. niveine volim. a iva me podsetila na miris Lush prodavnica.. jao. aha
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Mirisljave, penusave kupke Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirisljave, penusave kupke   Mirisljave, penusave kupke EmptySub Feb 16, 2013 10:54 am

Iva ::
Ivana zasto bakteriju?
Ja taj luksuz sebi dozvoljavam samo u svom kupatilu, a tu radi Domestos vrlo cesto.

nisam ni mislila na tudje kupatilo,ali svoje ne koristim sama i uvek imam trip da nije sterilno.verovatno mi je glupo razmisljanje...
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Mirisljave, penusave kupke Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirisljave, penusave kupke   Mirisljave, penusave kupke EmptySub Feb 16, 2013 11:18 am

nije glupo, nikad ne znas sta moze biti, a sterilno sigurno nije. ne treba preterivati ni sa deterdzentima ni sa paranojom. Mirisljave, penusave kupke 469341540 ali ne bi trebalo da se desi tako nesto, u nekim normalnim higijenskim uslovima, da imamo tako slabe imune sisteme svi bismo bili zarazeni virusima ukucana. Mirisljave, penusave kupke 4026272021 Mirisljave, penusave kupke 364988687
P.S. Mislim da afinitet prema kupanju u kadi zavisi i od grupe horoskopskog znaka! Mirisljave, penusave kupke 20348227
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Mirisljave, penusave kupke Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirisljave, penusave kupke   Mirisljave, penusave kupke EmptySub Feb 16, 2013 11:28 am

devojka je lepo napisala u podnaslovu ''ono kad napunite kadu, uronite u baloncice i opustate se Mirisljave, penusave kupke 650269930'',ja tek sad videh Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Mirisljave, penusave kupke Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirisljave, penusave kupke   Mirisljave, penusave kupke EmptySub Feb 16, 2013 11:34 am

da, a mi pisemo o bakterijama. Mirisljave, penusave kupke 364988687
u svakom slucaju, nekoliko puta sam napunila kadu, jednom sam cak upalila svece, ali ja mogu tako da lezim 10-15 minuta, ni toliko.
Nazad na vrh Ići dole
Matematika




Broj poruka : 66
Datum upisa : 16.06.2012

Mirisljave, penusave kupke Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirisljave, penusave kupke   Mirisljave, penusave kupke EmptyNed Feb 17, 2013 1:58 am

Ako pricamo o bakterijama, onda je mnogo gore ici na gradski bazen nego puniti kadu, svoju kadu bar mozemo sami da operemo i da se osiguramo da je cista. Domestos koristim uvek, a onda i koncentrovani alkohol za dezinfekciju. Mirisljave, penusave kupke 4026272021
A inace, obozavam Lush, fenomenalan je, i volim da dodam i svece, i da to sve bude uklopljeno sto se tice boja i mirisa, i da tako ostanem dok mi ne bude hladno. Mirisljave, penusave kupke 469341540 Mirisljave, penusave kupke 4079774290 Ne radim to mnogo cesto, ali kad mi se pruzi prilika, onda se stvarno razmazim.
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Mirisljave, penusave kupke Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirisljave, penusave kupke   Mirisljave, penusave kupke EmptyNed Feb 17, 2013 11:27 pm

Ja isto ne praktikujem bas lezanje u kadi a volim prema raspolozenju da koristim kupke ili prema godisnjem dobu.Zimi recimo koristim one kremaste i tople kupke kao cokolada,do sada su mi bile najbolje baleine limited edition,od cokolade i smokve i druga od marcipana i visnje...Celo kupatilo mi mirise.I lepo se zadrzava na kozi.A leti volim neke vocne kao npr Baleinu od Pitaye ili Marakuje Mirisljave, penusave kupke 3482649240 p.s.devojke nemamo ni jednog smajlica u kadi silent
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Mirisljave, penusave kupke Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirisljave, penusave kupke   Mirisljave, penusave kupke EmptyPet Feb 22, 2013 3:48 am

Ja ne znam dal sam se ukupno 10 puta u zivotu okupala u kadi,uvek sam za tusiranje.
Nazad na vrh Ići dole
Matematika




Broj poruka : 66
Datum upisa : 16.06.2012

Mirisljave, penusave kupke Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirisljave, penusave kupke   Mirisljave, penusave kupke EmptyNed Mar 03, 2013 12:05 am

kajlina Mnogo mi je dobro zvucalo to za baleine kupke koje inace nisam nikad koristila, i otisla sam da pogledam. Lush su ukinuli, ne postoji vise, a kad sam procitala tvoj post, morala sam da odem, i odusevila sam se. Izabrala sam tu od visnje, i nauzivala sam se u kadi. Mirisljave, penusave kupke 515354487 Prelepo mirise, i lepo peni, bas mi je prijalo, i svakako ce biti prva alternativa sad kad lusha vise nema.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Mirisljave, penusave kupke Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirisljave, penusave kupke   Mirisljave, penusave kupke EmptyNed Mar 03, 2013 12:31 am

kako nema lush-a?zar se nisu samo premestili u usce...?
Nazad na vrh Ići dole
Matematika




Broj poruka : 66
Datum upisa : 16.06.2012

Mirisljave, penusave kupke Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirisljave, penusave kupke   Mirisljave, penusave kupke EmptyPon Mar 04, 2013 4:12 am

Jesu, ali se sad i ta radnja zatvorila, kao i ona nova u Knezu... Stara radnja u Knezu, i radnja u Makedonskoj su zatvorene jos oooodaavno. U uscu je bila poslednja, najnovija, ali je vise nema, a i sajt im je zatvoren i blokiran, tako da mislim da se vise nece ni vracati. Mirisljave, penusave kupke 295018215
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Mirisljave, penusave kupke Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirisljave, penusave kupke   Mirisljave, penusave kupke Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Mirisljave, penusave kupke
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Lepota :: Nega lica i tela-
Skoči na: