Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ostaviti cigarete

Ići dole 
+6
Lara
inda
Ferhundica
Natalla
bevana
Jeka88
10 posters
AutorPoruka
Jeka88




Broj poruka : 8
Datum upisa : 13.03.2012

Ostaviti cigarete Empty
PočaljiNaslov: Ostaviti cigarete   Ostaviti cigarete EmptyUto Mar 12, 2013 9:13 pm

Nisam videla da postoji tema za ovaj moj problem pa sam je zato i pokrenula. Pusac sam od srednje skole, sto znaci skoro 9 godina. Do sad sam ih ostavljala par puta na 2-3 meseca, ali od kako sam pocela da radim stalno sam pod stresom i nisam imala dovoljno motivacije za to.
Ali sam sad cvrsto resila da se resim te bede jer mi uzasno smetaju i dosadilo mi je da mi soba, namestaj, odeca, kosa, prsti smrde na duvan. Procesljala sam ceo net i pronasla Tabex tablete, otisla juce i kupila popricala sa apotekarkom oko koriscenja i uspesnosti.
Svi znamo da bez dobre volje nece nista da nam pomogne, a najvise sto nam je potrebno je psiholoska podrska i okruzenje oko nas. Ja sam iz tog razloga otvorila ovu temu jer su svi oko mene pusaci. Na poslu, kod kuce i moj momak pusi. Pa ko je dobre volje, neka podeli svoje iskustvo sa mnom da bar imam sa nekim da podelim svoj uspeh ili neuspeh jer danas pocinjem borbu sa malim cudovistem Ostaviti cigarete 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ostaviti cigarete Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostaviti cigarete   Ostaviti cigarete EmptySre Mar 13, 2013 9:39 am

Jeko, naoruzaj se jakom voljom, i pokusaj da izbegavas kafu, jer uz kafu obicno ide i cigareta, alkohol, slatkise... Bavi se fizickom aktivnoscu, pij puno vode i sto cesce se kupaj, da bi ocistila organizam od nikotina, unutra, a i spolja. I ono najvaznije, jedi sveze jabuke u neogranicenim kolicinama. Jednom sam u knjizi u kojoj su sabrane misli oca Tadeja, procitala da se jabuke i nikotin ne trpe, i da bi trebalo pet dana da se jedu samo jabuke, i nakon toga ce ti cigareta biti uzasna, i bice ti muka. Ne moras da se slepo pridrzavas pravila i ne jedes nista osim jabuka, ali jedi ih u velikim kolicinama. Saljem podrsku! Ostaviti cigarete 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Ostaviti cigarete Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostaviti cigarete   Ostaviti cigarete EmptySre Mar 13, 2013 10:43 am

Samo da napisem da je moja baba pre 12 godina ostavila cigarete,a pusila je 40 i nesto godina.Iako moja majka stalno pusi ispred nje,baba se nikad nije pokolebala.
Drzim ti palceve da uspes.
Nazad na vrh Ići dole
Natalla

Natalla


Broj poruka : 550
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 40
Lokacija : Niš

Ostaviti cigarete Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostaviti cigarete   Ostaviti cigarete EmptySre Mar 13, 2013 8:18 pm

Bravo za odluku! Navijam za tebe. Ja sam godinama pušila 2-3 pakle dnevno i onda rešila da ostanem u drugom stanju. Ostavila sam duvan, odmah ostala trudna i više nikada nisam zapalila. Meni je motiv bio zdravlje bebe, zato sam i verovatno uspela. Bitno je da nađeš motivaciju i da nikako ne odustaješ. Prvih nedelju dana je najgore, posle ide lagano. I nikako nemoj da se zavaravaš da ćeš ispušiti samo jednu. Ako ostavljaš nema ni jedna ni pola ni samo dim. Piši kako napreduješ Ostaviti cigarete 650269930 I još jednom bravo za odluku!
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Ostaviti cigarete Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostaviti cigarete   Ostaviti cigarete EmptyČet Mar 14, 2013 10:55 pm

Ja licno,sam ostavljala cigarete i po tri godine. Moje misljenje je da mozes da ostavis cigarete,samo jakom voljom. Prvi put kad sam ih ostavila,pila sam kafu i svi oko mene su pusili,meni nije smetalo,samo sto sam iz zezanja propusila ponovo,tako sto sam bez razloga zapalila "samo" jednu,posle koje sam otisla i kupila paklo cigareta...
Drugi put sam ostavila cigarete i kafu,bez problema. Nisam pusila 3 godine,i uopste mi nije nedostajalo. Propusila sam kad sam izgubila bebu. Sad ih ne ostavljam iz razloga sto ne mogu da se resim u glavi,i nemam negu potrebu za tim.
Nisam koristila nikakva sredstva protiv pusenja,po,meni su to gluposti i cisto bacanje para. Samo je potrebno da kazes sebi da neces da pusis,resis i gotovo. Kad ti nastane kriza,pojedes neku bombonu...Samo treba dovoljno zeleti i uspevas sigurno. SRECNO!
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Ostaviti cigarete Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostaviti cigarete   Ostaviti cigarete EmptyNed Okt 13, 2013 6:42 am

Nisam vam pisala da sam odlucila ovih dana da prestanem da pusim i danas sam se nasla u stvarno groznoj situaciji...sestoro ljudi je pusilo oko mene...ALI,nisam zapalila Ostaviti cigarete 650269930 I svi su u cudu kako sam samo ja ispunila obecanje,jer smo se nesto dogovarali pred ekskurziju,a ja sam inace najvise pusila i najduze bez pauze...
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Ostaviti cigarete Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostaviti cigarete   Ostaviti cigarete EmptyNed Okt 13, 2013 7:21 am

Odlicno, Inda! To je super odluka, budi jaka, izdrzi, sta te briga sto oni puse. Neka te motivise ideja o tome sta sve dobijas zato sto kreces na taj put. Ostaviti cigarete 617739974 
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Ostaviti cigarete Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostaviti cigarete   Ostaviti cigarete EmptyNed Okt 13, 2013 7:24 am

Inda,Ostaviti cigarete 617739974 
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Ostaviti cigarete Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostaviti cigarete   Ostaviti cigarete EmptyNed Okt 13, 2013 7:29 am

Odlucila sam upravo da te pare za koje bih kupila cigarete narednih nekoliko nedelja cuvam i posle sebi kupim neki lep ves Ostaviti cigarete 650269930 Decko me bas podrzava i odusevljen je sto mi je to odjednom palo na pamet...Ostaviti cigarete 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Ostaviti cigarete Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostaviti cigarete   Ostaviti cigarete EmptyNed Okt 13, 2013 8:13 am

Inda mogu ja do ujutru da ti pisem razloge da ostavi pusenje, ali pretpostavljam da ih sve vec znas.
Ako ti treba dodatni motiv izguglaj "pluca pusaca" sa sve slikama.

Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Ostaviti cigarete Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostaviti cigarete   Ostaviti cigarete EmptyNed Okt 13, 2013 8:14 am

Bravo Iva. Ostaviti cigarete 650269930

Moja majka vec 20 dana nije zapalila nijednu. Ponosim se Ostaviti cigarete 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Ostaviti cigarete Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostaviti cigarete   Ostaviti cigarete EmptyNed Okt 13, 2013 9:00 am

super India Ostaviti cigarete 650269930
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Ostaviti cigarete Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostaviti cigarete   Ostaviti cigarete EmptyNed Okt 13, 2013 9:58 am

podrzavam Inda Ostaviti cigarete 3980218871 
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Ostaviti cigarete Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostaviti cigarete   Ostaviti cigarete EmptyNed Okt 13, 2013 10:54 am

iva,sve te slike mi gledamo vec 2 godine i veruj mi da nikom nista ne znace...ja znam da je sve u glavi i da samo od mene zavisi Ostaviti cigarete 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Jeka88




Broj poruka : 8
Datum upisa : 13.03.2012

Ostaviti cigarete Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostaviti cigarete   Ostaviti cigarete EmptyUto Nov 05, 2013 3:52 am

E ja zapoceh ovu temu i nestadoh Ostaviti cigarete 650269930 e pa dragi moji poslednju cigaru sam zapalila 16-og marta i od tad nemam nikakvu zelju za cigaretama, samo kazem eto tako nedostaju mi. Zivot mi je mnogo lepsi, laksi i mirisniji hahaha...Samo celicni zivci i jaka volja, najgori su mi bili prvi i drugi dan bez cigarete posle je vec islo lakse. Posle 15 dana otisla sam u radnju i castila sebe i tako svakih mesec dana. Izdvajala sam novac od koji bih potrosila na cigare i stavljala u stranu i evo sad imam novi telefon i laptop, a do pre godinu dana bi to bio samo dim. Jesam se ugojila 5kg, ali neka sam bitno je da nema vise odvratnog kaslja, slajma i zadaha. Svima koji se odluce za taj korak SAMO NAPRED, pusaci treba prvi da vas podrze jedino ako nisu toliko sebicni. Moj tata je posle 30 godina i tri pakle dnevno zajedno krenuo samonom u ovu i bitku i eno ga sad srecan i debeo uziva bez cigareta Ostaviti cigarete 650269930 srecno svim buducim nepusacima
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Ostaviti cigarete Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostaviti cigarete   Ostaviti cigarete EmptyUto Nov 05, 2013 3:56 am

jeko,bravo Ostaviti cigarete 425539214 Sto se tice kilaze,ja iskreno mislim da nema to veze sa ostavljanjem cigareta,jer kada sam ja jednom prestala nisam se ugojila ni grama,zato sto sam pazila da ne jedem samo da ne budem nervozna i pila sam mnogo vise vode Ostaviti cigarete 650269930 Sada mozes da krenes na neki aerobik ili tako nesto Ostaviti cigarete 650269930 
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ostaviti cigarete Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostaviti cigarete   Ostaviti cigarete Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ostaviti cigarete
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Tinejdzeri i cigarete
» Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Sve ostalo-
Skoči na: