Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Anketa za frizersko kozmeticki salon

Ići dole 
+6
Rale89
jagodica
Jeci
~Lovely~
Ivana
hope1113
10 posters
AutorPoruka
hope1113




Broj poruka : 2
Datum upisa : 15.03.2013

Anketa za frizersko kozmeticki salon Empty
PočaljiNaslov: Anketa za frizersko kozmeticki salon   Anketa za frizersko kozmeticki salon EmptyPet Mar 15, 2013 6:40 am

Devojke, zamolila bih vas da mi odgovorite na ovih par pitanja. Potrebno mi je za seminarski rad.

1. Koliko cesto odlazite u frizersko kozmeticki salon? (Nega kose, nega noktiju, depilacija, solarijum)

2. Koje usluge najcesce koristite u frizersko kozmetickom salonu? (poredjajte po redosledu pocevsi od najkoriscenije usluge)
a. Frizer
b. Manikir i pedikir
c. Depilacija
d. Solarijum

3. Navedite po redosledu pocevsi od najbitnije stvari:
a. Cena
b. Blizina salona
c. Higijena
d. Kvalitet usluge
e. Raznovrsnost usluga u jednom salonu

4. Da li vam znace popusti i akcije u nekom salonu, i koliko ih cesto pratite?

5. Kojim putem biste najvise zeleli da se informisete o uslugama u salonu vezanih za cenu, promocije i sl.:
a. Licno u salonu
b. Telefonom
c. SMS-om
d. Facebook-om
e. Preko sajta salona


To bi odprilike bilo to.
Unapred hvala na odgovorima. Anketa za frizersko kozmeticki salon 390707668
I da, izvinite na maltretiranju.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Anketa za frizersko kozmeticki salon Empty
PočaljiNaslov: Re: Anketa za frizersko kozmeticki salon   Anketa za frizersko kozmeticki salon EmptyPet Mar 15, 2013 7:16 am

evo,ja cu prva iako i nisam prava osoba za to.ali,anketa je to! Anketa za frizersko kozmeticki salon 1071211947

1. 6x godisnje (najgora sam 100%)

2.a,b,c,d (nije greska,to je moj redosled.mada,u solarijum ne idem nikad)

3.c,d,a,e,b

4.da,jednom mesecno

5.e,c,b,a,d (ako treba da se poredja,a ako treba samo jedan odgovor,onda je to `e`)
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Anketa za frizersko kozmeticki salon Empty
PočaljiNaslov: Re: Anketa za frizersko kozmeticki salon   Anketa za frizersko kozmeticki salon EmptyPet Mar 15, 2013 7:59 am

1.Svaka 4 meseca otprilike (i to uglavnom za kosu, posto depilaciju i negu noktiju obavljam sama, a u solarijum retko idem tacnije samo ovih meseci pred prolece i leto)

2.a,d,b,c

3.c,a,d,e,b

4.znace, ali gde ja idem i nema nekih akcija i popusta, ali i ne smeta jer su cene pristupacne

5.e,a,d,b,c
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Anketa za frizersko kozmeticki salon Empty
PočaljiNaslov: Re: Anketa za frizersko kozmeticki salon   Anketa za frizersko kozmeticki salon EmptyPet Mar 15, 2013 9:40 am

1. Pa meni je sestra frizer, tako da, ako se ona racuna, odgovoricu na pitanja. Samo sto radi u kuci.
Na svakih 2 meseca.

2. a, d, b, c.

3. d, c, a, e, b.

4. Da, naravno da znace... Narocito kada je recimo 5ti ili 10ti put besplatan solarijum...

5. preko sajta, ili preko facebook-a. Nervirale bi me poruke ili pozivi. A u salon ne idem cesto, samo po potrebi.
Nazad na vrh Ići dole
jagodica

jagodica


Broj poruka : 175
Datum upisa : 29.02.2012

Anketa za frizersko kozmeticki salon Empty
PočaljiNaslov: Re: Anketa za frizersko kozmeticki salon   Anketa za frizersko kozmeticki salon EmptyPet Mar 15, 2013 10:07 am

1. Zavisi, nekad jednom mesecno, nekad par puta godisnje, zavisi da li radim nokte
2.b a d c
3.d a c b e
4. da, povremeno
5.d
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Anketa za frizersko kozmeticki salon Empty
PočaljiNaslov: Re: Anketa za frizersko kozmeticki salon   Anketa za frizersko kozmeticki salon EmptyPet Mar 15, 2013 10:08 am

1. Jednom godisnje, Manikir( ako se ja racunam jednom mesecno, u suprotnom nikad) u solarijum i na depilaciju ne idem uopste .

2. a, b, c, d

3. a, d, c, b, e

4. ne

5. a, e,d

Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Anketa za frizersko kozmeticki salon Empty
PočaljiNaslov: Re: Anketa za frizersko kozmeticki salon   Anketa za frizersko kozmeticki salon EmptyPet Mar 15, 2013 1:44 pm

1. kod frizera idem na svaka 2-3 meseca,drugarica mi povremeno sredjuje nokte: oblikuje ih,crta lakovima sare i nalakira ih (mesec-dva),dok sam isla na depilaciju to je bilo na svakih 1,5-2 meseca (sada to radim sama jer imam topilicu,vosak,trake...),u solarijum ne idem.

2.a,c,b,d

3.c,d,a,b,e

4.da,ne trazim ih sama,jer idem na ista mesta,ali mi frizer kod koga idem od otvaranja salona kaze kada ce bti noc kupovine(30% je tada snizenje).

5.d,e
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Anketa za frizersko kozmeticki salon Empty
PočaljiNaslov: Re: Anketa za frizersko kozmeticki salon   Anketa za frizersko kozmeticki salon EmptySub Mar 16, 2013 5:14 am


1. Koliko cesto odlazite u frizersko kozmeticki salon? (Nega kose, nega noktiju, depilacija, solarijum)

Kod frizera na svaka 2/3/4 meseca. Nemam tacno na koliko, ali jednostavno kad vidim da su mi krajevi neravni, iskrzani...Na depilaciju uglavnom idem leti, na nekih mesec i po, inace to radim sama kod kuce.
U solarijum nikad nisam isla, niti planiram. A nokte uglavnom sredjujem sama.

2. a,c,b

3. c,d,b,a,e

4. ne

5. a

Nazad na vrh Ići dole
hope1113




Broj poruka : 2
Datum upisa : 15.03.2013

Anketa za frizersko kozmeticki salon Empty
PočaljiNaslov: Re: Anketa za frizersko kozmeticki salon   Anketa za frizersko kozmeticki salon EmptyNed Mar 17, 2013 8:34 am

Hvala na dosadasnjim odgovorima, pa slobodno ako jos nekog ne mrzi moze da odgovori, znaci mi sto vise odgovora. Anketa za frizersko kozmeticki salon 1083206069
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Anketa za frizersko kozmeticki salon Empty
PočaljiNaslov: Re: Anketa za frizersko kozmeticki salon   Anketa za frizersko kozmeticki salon EmptyNed Mar 17, 2013 10:09 am

1. frizer 2-3 puta godisnje

2.a,b,c,d

3.c,d,a,e,b

4.u mom gradu akcije na ove usluge ne postoje u boljim salonima Anketa za frizersko kozmeticki salon 650269930

5.e,d
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Anketa za frizersko kozmeticki salon Empty
PočaljiNaslov: Re: Anketa za frizersko kozmeticki salon   Anketa za frizersko kozmeticki salon EmptyNed Mar 17, 2013 11:53 am





2. Koje usluge najcesce koristite u frizersko kozmetickom salonu? (poredjajte po redosledu pocevsi od najkoriscenije usluge)
a. Frizer svaki 3 dan
b. Manikir i pedikir nikad,
c. Depilacija,jednom mesecno
d. Solarijum ne koristim

3. Navedite po redosledu pocevsi od najbitnije stvari:
c d a

4. Da li vam znace popusti i akcije u nekom salonu, i koliko ih cesto pratite? ne

5. Kojim putem biste najvise zeleli da se informisete o uslugama u salonu vezanih za cenu, promocije i sl.:
a. Licno u salonu

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Anketa za frizersko kozmeticki salon Empty
PočaljiNaslov: Re: Anketa za frizersko kozmeticki salon   Anketa za frizersko kozmeticki salon Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Anketa za frizersko kozmeticki salon
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kozmeticki preparati
» Lindynette i kozmetički efekat

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Lepota :: Nega lica i tela-
Skoči na: