Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Totalni raspad sistema

Ići dole 
+2
Yo**
Rale89
6 posters
AutorPoruka
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Totalni raspad sistema Empty
PočaljiNaslov: Totalni raspad sistema   Totalni raspad sistema EmptyPon Mar 25, 2013 9:32 am

Totalni raspad sistema, uzas, katastrofa... Bila sam ko zna kada na fejsu preko kucnog kompa, i zaboravila sam da izbrisem lozinku, a danas sam se dopisivala sa sestrom u vezi poslova u inostranstvu ... Moj tata je bio na internetu, i slucajno je usao u jedan folder na fejsu, samim tim ulogovao se na moj nalog i njemu je iskocila poruka koju mi je poslala sestra, a on poceo sve da cita !!!! I procitao je neke stvari koje nije trebalo pa je poceo da vice na mene, kaze da smo glupe, da ce mi sestra otici u beleo roblje, da su nam momci konjine i da smo glupace posto smo nasle takve momke ... Strasno, i jos se sestra naljutila na mene, kao da sam ga ja pustila namerno da cita. A ladno je mogla da mu iskoci poruka od momg momka kada smo se dopisivali u vezi sexa ili tako nesto ... Bas mi je napravio problem :( Ne znam sta sada da radim, ja nikada ne bih citala tudje poruke a nismo ni sestra ni ja lude pa da se prijavljujemo za bilo kakav posao.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Totalni raspad sistema Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalni raspad sistema   Totalni raspad sistema EmptyPon Mar 25, 2013 9:46 am

ovo poslednje mu i reci
a i meni se cini da to dalje nije bilo slucajno
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Totalni raspad sistema Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalni raspad sistema   Totalni raspad sistema EmptyPon Mar 25, 2013 10:02 am

Pa slucajno je usao ali kada mu je iskocilo nije trebao da cita, ja ne bih citala ... Dodje mi da razbijem nesto koliko me je iznervirao ...
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Totalni raspad sistema Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalni raspad sistema   Totalni raspad sistema EmptyPon Mar 25, 2013 11:19 am

reci mu da ti to nikada ne bi uradila i od odrugih ocekujes takodje da NE CITAJU tvoje poruke,a da za sadrzaj koji ih uznemiri ti NISI kriva i nemas sta kome da objasnjavas Totalni raspad sistema 650269930 ja sam to jos davno rekla mojima,ako nesto procitate slucajno -namerno,ne zanima me sta cete da mislite o tome i kako cete da shvatite Totalni raspad sistema 650269930

da se ovakve svari ne bi desavale,napravis vise naloga na kompu i svako ima svoj,tako je kod mene bilo u kuci,dok ja nisam dobila svoj laptop,a i sada vidim da na drugom kompu ima vise naloga,jer moj mladji brat moze da obrise nesto i ko moze onda njega da krivi...

Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Totalni raspad sistema Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalni raspad sistema   Totalni raspad sistema EmptyPon Mar 25, 2013 10:29 pm

Trebalo bi da sednes s njim i da kazes da si od njega ocekivala da bude malo zreliji i da postuje tvoju privatnost,i da samim tim nemas ti sta njemu da objasnjavas,kako bi se on osecao da si ti zadirala u njegovu privatnost.Trebalo bi da ga bude stid,i kazi da ocekujes njegovo izvinjenje.Nemoj ni slucajno da se pravdas,pristupi tome kao odrasla i tako cete i tretirati.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Totalni raspad sistema Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalni raspad sistema   Totalni raspad sistema EmptyPon Mar 25, 2013 11:10 pm

Ma on je najtvrdoglavija osoba koju znam, ne slusa nas uopste, kada pokusam da razgovaram sa njim on pocne da ice i kaze da nemam pravo da razgovaram tako sa njim jer mi je otac ( a normalno pricam ) i tako sa vremena na vreme plane pa prica sve sto mu padne na pamet, tako je jednom rekao da sam glupa pa nisam govorila sa njim dugo, niko nema pravo dame vredja bez obzira sto mi je otac. Volim ga, ali nekad zaista preteruje ... Jos je sinoc rekao, moracu da proveravam sta vas dve radite na internetu, kao da imamo 14 god. a ne 24. Ja sam ga samo pogledala i mislim u sebi Boze sa kim sam ja u srodstvu ... Inace on nema facebook nalog, nego je isao na internet da bi citao nesto jer je zeleo nesto da sadi, pa da sakupi informacije, a jedno cudo je bilo napisano preko fejsa, on je kliknuo i eto, usao na moj nalog . I ja sam delimicno kriva sto se nisam izlogovala ali sam zaista zaboravila na to . Po meni citanje tudjih poruka je jednostavno bezobrazno, bez obzira sa kim se dopisujes . Rekla sam sestri da cemo morati da porazgovaramo sa njim kada bude dolazila jer ovo stvarno nije u redu .
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Totalni raspad sistema Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalni raspad sistema   Totalni raspad sistema EmptyPon Mar 25, 2013 11:11 pm

Ma da, kod koliko roditelja bi upalilo to da ocekujem izvinjenje i da nemam nameru da se pravdam? Vecina njih nas i dalje smatra svojom decom i rukovode se onim "dok si pod mojim krovom"...Ja bih lepo objasnila da nisam kriva i pustila ga da se izduva, ako se dere cutala bih i ignorisala, raspravljanje bi samo pogorsalo situaciju. Svakako ce ga proci za koji dan. A u buduce zastiti svoj profil, stavi password za koji znas da ne mogu provaliti i obavezno se izloguj sa svaki put kada napustas komp.
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Totalni raspad sistema Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalni raspad sistema   Totalni raspad sistema EmptyPon Mar 25, 2013 11:34 pm

Pa meni je uspevalo ranije dok sam bila mladja zato i kazem...zavisi sve od pristupa,ili popricaj i sa mamom pa vidi sta ce ti ona reci,tj nek ona poprica s njim
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Totalni raspad sistema Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalni raspad sistema   Totalni raspad sistema EmptyUto Mar 26, 2013 12:06 am

Meni je zao da opterecujem majku sa time, zna i ona kakav je i mnogo joj je krivo sto vice tako na nas bez razloga ... Ma sada se malo smirio, nije meni toliko do toga sto je vikao, vice on svaki dan na mene, nego nije trebao da mi cita poruke, to ja zelim da mu objasnim da ne sme da radi ... Izlogavala sam se sa kucnog kompa tako da ne moze vise da ulazi na moj profil i odsada brisem sve poruke .
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Totalni raspad sistema Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalni raspad sistema   Totalni raspad sistema EmptyUto Mar 26, 2013 2:19 am

Nemate ni ti ni sestra sta da mu se izvinjavate ili pravdate stalno. Kao sto nije bilo ni njegovo da cita tudje poruke!

Koliki je on tebi problem napravio, mislim da mozes i da mu kontriras(iako znam da se time nista ne postize) i da ti na njega vices sto ti je tvoju privatnost ugrozio umesto da samo sedis pognute glave. Okreni problem na njega.

Ovo je resenje br 2, nakon pokusaja normalnog razgovora Totalni raspad sistema 650269930
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Totalni raspad sistema Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalni raspad sistema   Totalni raspad sistema EmptyUto Mar 26, 2013 5:49 am

ja nikada nisam imala takvih ispada,a stvarno ne znam da li mi je neko procitao nesto,telefon mi je pod sifrom od kada ga imam,i moj nalog na kompu takodje Totalni raspad sistema 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Totalni raspad sistema Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalni raspad sistema   Totalni raspad sistema Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Totalni raspad sistema
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: