Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ulosci i infekcije

Ići dole 
+5
Rale89
Bella
bevana
Ivana
jeja 90 L
9 posters
AutorPoruka
jeja 90 L

jeja 90 L


Broj poruka : 15
Datum upisa : 21.04.2012
Lokacija : Novi Sad

Ulosci i infekcije Empty
PočaljiNaslov: Ulosci i infekcije   Ulosci i infekcije EmptySre Apr 03, 2013 5:26 am

Cao svima...Danas sam bila kod ginekologa zbog pojacanog svraba,bola i otecenosti vagine. Rekla mi je da je u pitanju neka infekcija zbog koriscenja ulozaka. Doktorka bas i nije bila najljubaznija i raspolozena za pricu,samo mi je prepisala vaginalete i mast i to je to.E sad da li mozda znate koji su ulosci po vama najbolji za koriscenje da ne bi doslo do ovako necega? Meni se ovo prvi put desava i iskreno bas me je iznenadilo. Rekla mi je samo da naturela ulosci od kamilice obicno dovode do tih infekcija i da je dosta devojaka sa slicnim problemom.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Ulosci i infekcije Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulosci i infekcije   Ulosci i infekcije EmptySre Apr 03, 2013 6:12 am

a je l` koristis dnevne uloske?oni sadrze parfem,pa on remeti vaginalnu floru.ne znam tacno kakva je ta naturela,ali moguce da imaju u sebi neki vestacki ekstrakt kamilice,pa on pravi problem.a i generalno ne treba koristiti dnevne uloske jer stvaraju toplu sredinu koja je povoljna za sirenje gljivica i bakterija.

sto se tice obicnih ulozaka ja koristim Libresse (plava ili zelene,ne znam koja je to boja) i nemam nikakvih problema!
Nazad na vrh Ići dole
jeja 90 L

jeja 90 L


Broj poruka : 15
Datum upisa : 21.04.2012
Lokacija : Novi Sad

Ulosci i infekcije Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulosci i infekcije   Ulosci i infekcije EmptySre Apr 03, 2013 6:18 am

Ja obicno kad su mi poslednja dva dana ciklusa koristim te dnevne uloske jer jedva cekam da se otarasim onih vecih i nekad sam kupovala naturelu,nekad libres i eto nikad do sad nisam imala problema. Sad cu definitivno da obracam paznju na to. Znaci libres je mnogo bolji? Znam da libres imaju i dnevni i ovi obicni.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Ulosci i infekcije Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulosci i infekcije   Ulosci i infekcije EmptySre Apr 03, 2013 6:24 am

sacekaj da cujes jos necije misljenje.meni samo to pada na pamet-da u natureli ima neceg vestackog sto pravi problem,kao parfem u nevnim uloscima.
ja sam libressom prezadovoljna.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Ulosci i infekcije Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulosci i infekcije   Ulosci i infekcije EmptySre Apr 03, 2013 6:49 am

Bilo kakvi dnevni nisu dobri,jer stvaraju sredinu koja pogoduje razvoju gljivica.

Sto se obicnih tice,probaj pamucne.Javice se neka devojka koja ih koristi,da kaze koji su to konkretno.
Ja koristim roze libresse,i nemam problema.Uvek po navici kupim njih,iako sam planirala da probam pamucne.

Koje vaginalete i mast si dobila?
Nazad na vrh Ići dole
jeja 90 L

jeja 90 L


Broj poruka : 15
Datum upisa : 21.04.2012
Lokacija : Novi Sad

Ulosci i infekcije Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulosci i infekcije   Ulosci i infekcije EmptySre Apr 03, 2013 10:02 am

polygynax vaginalete i daktanol mast... Jako me je zacudilo jer mi se prvi put ovako nesto desilo,pa me eto zanima da znam za ubuduce da se ovo ne ponovi...jer je pre svega jako neprijatno...:/
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Ulosci i infekcije Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulosci i infekcije   Ulosci i infekcije EmptySre Apr 03, 2013 12:10 pm

Ja sam neko vreme imala problem sa uloscima, kao neka alergijska reakcija u vidu svraba, koja je trajala tacno za vreme koriscenja ulozaka i onda se spontano povlacila. Tako da sam isprobala sve moguce Ulosci i infekcije 364988687 Naturella nikako! Ti su mi bili najgori. Mirisu na kilometar, verovatno taj parfem najvise doprinosi iritaciji. Allways takodje izbegavaj u sirokom luku. Meni su se najbolje pokazali Libresse, ja konkretno koristim one roze. Od tad nemam nikakvih problema.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Ulosci i infekcije Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulosci i infekcije   Ulosci i infekcije EmptySre Apr 03, 2013 9:19 pm

Kada sam tek usla u pubertet koristila sam Boni ( oni su bili najobicniji pamucni ulosci, samo sto su bili veoma debeli, nisu upijali bas najbolje tako da sam bila presla na Always zbog moci upijanja i nije mi probijalo na ves toliko cesto, medjutim od Always mi je izlazila iritacija posto sam tokom tih danana veoma osetljiva a Alwazs su sintetika i kada sam prvi put dobila infekciju presla sam na zelene Librese, oni su mi nanje vise ok. Nisam imala problema sa Naturelom ni dnevnim ni obicnim uloscima samo sam ih promenila posto su previse naparfemisani, inace sama tekstura ulozaka mi je odgovarala jer su opet bili prirodniji od Alwaysa.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Ulosci i infekcije Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulosci i infekcije   Ulosci i infekcije EmptySre Apr 03, 2013 9:45 pm

Bella,mislila sam da ti koristis pamucne.
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Ulosci i infekcije Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulosci i infekcije   Ulosci i infekcije EmptySre Apr 03, 2013 9:54 pm

I ja koristim te roze kad koristim dnevne a ovako koristim plave libresse classic i koliko znam oni su pamucni,nikakav problem nisam imala ni sa jednim ni sa drugim
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Ulosci i infekcije Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulosci i infekcije   Ulosci i infekcije EmptyČet Apr 04, 2013 12:05 am

bevana ::
Bella,mislila sam da ti koristis pamucne.

Da, koristila sam par meseci Feel fine i na pocetku osetila poboljsanje i onda je sve pocelo po starom. Pa sam na kraju odlucila da probam i sa Libresse i sve je prestalo. Da li od njih ili samo od sebe, ne znam. Ali posto mi oni bolje upijaju, tanji su i udobniji, ostala sam na njima. A na njihovom sajtu pise da imaju neki antialergijsku povrsinu i da sprecavaju iritacije, izgleda da je to tacno Ulosci i infekcije 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Ulosci i infekcije Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulosci i infekcije   Ulosci i infekcije EmptyČet Apr 04, 2013 12:58 am

Bev,mislis na one mrezaste?

jejo,mozes i njih da probas.verovatno ih ima u apoteci.oni su deblji i mislim da slabije upijaju,pa mozes da ih koristis dok si kod kuce.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Ulosci i infekcije Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulosci i infekcije   Ulosci i infekcije EmptyČet Apr 04, 2013 1:16 am

Na ove Feel fine sam mislila,ali nisam mogla da se setim kako se zovu.Znam da je Bella pricala pre o njima.Ulosci i infekcije 650269930
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Ulosci i infekcije Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulosci i infekcije   Ulosci i infekcije EmptyČet Apr 04, 2013 3:33 am

Ja sam u pocetku koristila always i bas zbog materijala sam prestala, izazivao mi je svrab posle koristenja. Sada koristim natureline i nemam problema, mada planiram da kad zavrsim kutiju kupim libresse cisto da vidim kakvi su.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Ulosci i infekcije Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulosci i infekcije   Ulosci i infekcije EmptyČet Apr 04, 2013 3:46 am

koristim libresse roze,i one natural u belom pakovanju Ulosci i infekcije 650269930 imam i feel fine trenutno i oni su ok Ulosci i infekcije 650269930 mada meni vise odgovara libresse,sve njihove koje sam koristila su mi odgovarali Ulosci i infekcije 650269930 njihove dnevne koristim od treceg dana,jer i ja volim da se otarasim velikih,a nema ni potrebe za njima tada Ulosci i infekcije 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Ulosci i infekcije Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulosci i infekcije   Ulosci i infekcije EmptyČet Apr 04, 2013 4:12 am

Blago tebi kada mozes da ih koristis od treceg dana, ja mogu tek od 5-og 6-og dana .
Nazad na vrh Ići dole
jeja 90 L

jeja 90 L


Broj poruka : 15
Datum upisa : 21.04.2012
Lokacija : Novi Sad

Ulosci i infekcije Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulosci i infekcije   Ulosci i infekcije EmptyČet Apr 04, 2013 5:44 am

Hvala vam puno na savetima...Meni je samo problem sto imam obilno krvarenje prva tri dana,a i idem na fax i plus i radim,tj dosta se krecem pa se malo brinem da ce mozda propustiti,ali probacu libres..Mislim da ce mi proci na pantalone ako koristim feel fine,jer sam ih koristila i nisu upijali dobro,tj proslo mi je na farmerke...:/
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Ulosci i infekcije Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulosci i infekcije   Ulosci i infekcije EmptyČet Apr 04, 2013 6:02 am

neces imati problema sa libres uloscima.meni su generalno menstruacije oskudne,ali jednom sam samo koristila naturelu i libres su neuporedivo bolji sto se sigurnosti tice.
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Ulosci i infekcije Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulosci i infekcije   Ulosci i infekcije EmptyČet Apr 04, 2013 6:07 am

Jeja, samo kupi libresse, nocni (imaju ultra tanke) i poprilicno sam sigurna da ce sve biti ok.

Ja koristim ili libresse (taj plavi nocni ili onaj zeleno-plavi) ili feel fine
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Ulosci i infekcije Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulosci i infekcije   Ulosci i infekcije EmptyČet Apr 04, 2013 6:55 am

Meni probije sa vremena na vreme ali zato gledaj da ih malo cesce menjas, bolje to nego da se posle lecis od infekcija .
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Ulosci i infekcije Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulosci i infekcije   Ulosci i infekcije EmptyČet Apr 04, 2013 10:29 pm

Meni sa Libresse ni jednom nije probilo. Mada, kad razmislim, ni sa jednim mi nikada nije probilo. Redovno ih menjam na svaka 2-3 sata, zbog higijene.
Nazad na vrh Ići dole
jeja 90 L

jeja 90 L


Broj poruka : 15
Datum upisa : 21.04.2012
Lokacija : Novi Sad

Ulosci i infekcije Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulosci i infekcije   Ulosci i infekcije EmptySub Apr 06, 2013 2:36 am

Naravno da ih i ja menjam na svaka 2-3 sata,pogotovo jer imam bas obilno krvarenje...Nego kazem jer se krecem bas dosta pa mi je zbog toga cimanje...Kupila sam onaj libres super,tj ona svetlo zeleni pa cu probati...ako nista onda onaj nocni...Mislim da ce biti sve ok...Ulosci i infekcije 650269930 A ovo me vec polako prolazi zahvaljujuci vaginaletama...Bas mi je lakse...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ulosci i infekcije Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulosci i infekcije   Ulosci i infekcije EmptyČet Apr 18, 2013 9:10 am

Jejo, kada si kod kuce, ili kada krenes na spavanje, ubaci mrezaste uloske. Moc upijanja im i nije neka, ali su najmeksi, najprijatniji i najprirodniji ulosci koji postoje. Izbaci dnevne, ubaci Feel Fine, ako ti propusta, onda Libresse. To bi trebalo da resi problem. Ulosci i infekcije 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ulosci i infekcije Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulosci i infekcije   Ulosci i infekcije Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ulosci i infekcije
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Urinarne infekcije
» urinarne infekcije

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Infekcije-
Skoči na: