Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ne umem da odgovorim kad me naljute(uvrede)

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Aruena




Broj poruka : 10
Datum upisa : 28.08.2012

Ne umem da odgovorim kad me naljute(uvrede) Empty
PočaljiNaslov: Ne umem da odgovorim kad me naljute(uvrede)   Ne umem da odgovorim kad me naljute(uvrede) EmptyČet Apr 04, 2013 3:07 am

Cesto mi se desava da od drugarice,ujne,tetke,komsinice dobijem zajedljiv komentar koji definitivno nisam zasluzila.To vise govori o njima,njihovom nezadovoljstvu, ali ja se blokiram u trenutku i posle se durim satima zbog toga.Ne ocekujem neprijateljstvo jer nisam ja bila takva prema tim osobama i iznenadi me to ponasanje.Uce nas da budemo pristojne u drustvu, ali nas ne uce da se branimo od tih nicim izazvanim napadima.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Ne umem da odgovorim kad me naljute(uvrede) Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne umem da odgovorim kad me naljute(uvrede)   Ne umem da odgovorim kad me naljute(uvrede) EmptyČet Apr 04, 2013 3:29 am

aurena,ni ja ranije nisam znala da se branim,ali sam vremenom naucila Ne umem da odgovorim kad me naljute(uvrede) 650269930 pogotovo kada je baba u pitanju Ne umem da odgovorim kad me naljute(uvrede) 326513241 kako oni prema tebi ,tako se i ti prema njima ponasaj i odgovori istom merom Ne umem da odgovorim kad me naljute(uvrede) 364988687 naravno ti budi malo kulturnija,ali obavezno pogadjaj u ono sto ih najvise boli.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Ne umem da odgovorim kad me naljute(uvrede) Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne umem da odgovorim kad me naljute(uvrede)   Ne umem da odgovorim kad me naljute(uvrede) EmptyČet Apr 04, 2013 6:15 am

i ja sam takva.nekad mi bude krivo,a nekad me boli uvo.
samo sto ljudi kad ih svesno pustis da baljezgaju da bi izbegla konflikt shvate to kao zeleno svetlo da te terorisu.moja tetka je poznata po tome sto voli da ujeda.svaki nas susret moora da zacini nekom zlom opaskom.i naravno,ocekuje cutanje,pa kad joj odgovorim ona se zali mojoj mami kako ja idem iz krajnosti u krajnost-ili sam fina ili bas drska...a sebe ne vidi.
Nazad na vrh Ići dole
Aruena




Broj poruka : 10
Datum upisa : 28.08.2012

Ne umem da odgovorim kad me naljute(uvrede) Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne umem da odgovorim kad me naljute(uvrede)   Ne umem da odgovorim kad me naljute(uvrede) EmptyČet Apr 04, 2013 12:41 pm

Upravo to,ne zelim konflikt,a onda to pljuvanje nema kraja dok ne pokazes zube.Sa starijima je lakse,ali drugarice ili koleginice ako su ljubomorne jer imas decka ili se nekome dopadas,a njih ljubavni zivot prazan ili dobijes bolju ocenu od njih na faxu,to je uzas!Pljuste otrovne strele!
Nazad na vrh Ići dole
Romanticna

Romanticna


Broj poruka : 202
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Ne umem da odgovorim kad me naljute(uvrede) Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne umem da odgovorim kad me naljute(uvrede)   Ne umem da odgovorim kad me naljute(uvrede) EmptyPet Apr 05, 2013 12:30 am

Ti ljudi sem porodice I pravih prijatelja su nebitni. Nemoj ni da obracas paznju da njihove komentare.
Sto se porodice tice, ja sam mnogo puta pokusala da se ugrizem za jezik da se ne bih raspravljala I onda kljucala u sebi I nervirala se. Ne predlazem ti da cutis, odgovori kulturno I 'poklopi' ih, kako se to sad kaze.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ne umem da odgovorim kad me naljute(uvrede) Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne umem da odgovorim kad me naljute(uvrede)   Ne umem da odgovorim kad me naljute(uvrede) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ne umem da odgovorim kad me naljute(uvrede)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: