Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?

Ići dole 
+15
Rale89
jagodica
inda
Ivana
Masna
Lus
Jeci
StormZ
Lara
koni
Iva
Bella
saskaaa
~Lovely~
Yo**
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
saskaaa




Broj poruka : 31
Datum upisa : 20.04.2013

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 EmptyUto Jun 25, 2013 5:10 am

Mogli smo se upoznati, prolazio je kroz moj grad,a ja nisam htela da se vidim zbog postovanja prema decku. I rekao cim opet bude bio pri parama i slobodnom vremenu opet ce doci..
p.s. ako nesto znaci, videli smo se preko skype-a par puta.. Zadnjih nedelju dana i malo vise, tipkamo svaku noc do 5 ujutro..
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 EmptyPon Jul 01, 2013 12:41 am

Moje dve drugarice su ostavile svog decka zbog drugog. Jedna se nije pokajala ni malo, presrecna je. A za ovu drugu mi se cini da je malo sujetna. S obzirom da je zanima stalno ima li on neku drugu itd. Moje misljenje je da ako ti se vec dopao drugi, da onda nisu osecanja toliko jaka prema sadasnjem decku. I mozda ti je tesko, ali treba da radis ono sto te cini srecnom Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 650269930 nisam citala citavu temu i unapred se izvinjavam ako ponavljam necije misljenje itd itd..
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 EmptyUto Jul 02, 2013 7:12 am

nemam konkretan savet,ali dobro razmisli.nemoj se oslanjati na to sto ti prijaju reci tog decka sa neta i sto ti zbog njega ne silazi osmeh sa lica.svakome prija flert i svi su super preko neta,ali mislim da bi trebalo da ga upoznas bolje (najbolje uzivo),pa da odlucis.
Nazad na vrh Ići dole
saskaaa




Broj poruka : 31
Datum upisa : 20.04.2013

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 EmptySub Jul 06, 2013 2:05 am

Evo samo da vam javim, da sam ostavila decka pre dva dana.. rekla sam mu iskreno kako se osecam, tj sta vise ne osecam. Da sam se ohladila i da kad smo pokusavali, ja sam skontala da to ne ide tako i samo njega mucim.. Kazem ajde da pokusamo, probamo, pricamo sve je u redu, i onda kad treba da me zagrli ili poljubi, ja ne zelim... Predlozila sam da ostanemo drugovi, naravno nije to mogao da prihvati. Reko meni je stvarno stalo do tebe, kao osobe i volela bih da te mogu cuti jednom da vidim kako si.. ali vise od toga ne osecam ... i to smo se rastali..
Ja sad gledam da zavrsim sto imam tu, i planiram da idem u inostranstvo kod tetke da radim jedno vreme i to mi je sad samo fokus... Jbg, zivot ide dalje .. sta da vam kazem..
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 EmptySub Jul 06, 2013 2:47 am

Dobro je da ste se lepo rastali, bila si iskrena i to je to. Naravno da zivot ide dalje. Srecno u inostranstvu. Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 EmptySub Jul 06, 2013 3:13 am

i kako se sad osecas?
Nazad na vrh Ići dole
saskaaa




Broj poruka : 31
Datum upisa : 20.04.2013

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 EmptySub Jul 06, 2013 4:28 am

Hvala Lara Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 650269930

Ne osecam nista, iskreno. Kao da sam ravnodusna, bas nista ne osecam stvarno..
Nazad na vrh Ići dole
saskaaa




Broj poruka : 31
Datum upisa : 20.04.2013

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 EmptyČet Jul 18, 2013 10:45 am

samo da vam javim devojke, da smo resili sve i ostali prijatelji, odnosno rastali smo se u normlanim okolnistima, ni nikog ne mrzi, ako ima neki problem a nema kome da se javi tu smo, prihvatio je da sam se ohladila i da je kraj za nas, i nastavljamo dalje i to je to Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 EmptyČet Jul 18, 2013 10:48 pm

super! Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 650269930
sta je sa onim deckom sa neta?
Nazad na vrh Ići dole
pivce




Broj poruka : 4
Datum upisa : 09.02.2015

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 EmptyPon Feb 09, 2015 10:53 am

Jel ima neko ovde,da ispisem ja svoju muku?
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 EmptyUto Feb 10, 2015 4:14 am

ima Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 EmptyUto Feb 10, 2015 12:32 pm

ima Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pivce




Broj poruka : 4
Datum upisa : 09.02.2015

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 EmptyPet Feb 13, 2015 12:54 pm

Pa haj onda da vam napisem i da mi date savet neki...
Ovakoo!...Vukao sam se sa jednom devojkom 2.5 godine,ja sam imao 21 a ona 14 godine,i znaci sve je super bilo dopisivali sei i to sve,nije smela da udje u vezu samnom jer je bila mlada ai njeni je nisu bas pustlai i ja reko ok cekacu ja na tebe, i tako dopisivali se godinu dana vidjao je svaki dan u centru jer sam u malom mestu u selom nekom i ne mogu da je izbegnem uvek sma je vidjao,ja odem na basket ona zamnom da me gleda i tako 2 godine,znaci bukvalno sam je cekao za poljubac,sedela pored mene svuda,gde sam ja bio ona je tu bila da me gleda i prati,a mala je bas ekstra bila a ja sam je bas cuvao znao sam da ce biti dobra,i tada je bila ali opet sam znao da je jos dete,,odbivao sam druge cure zbog nje sto i ona zna,jos i sama zna da sam je ja vise vaspitao nego njeni roditelji,ja uglavnom volim da sednem pred prodavnicu sa drustvom i da udarimo po neko pivo,ona je uvek dolazila na klupicu i sedela po citav dan i noc pored mene,uzme moju ruku i tako drzi ceo dan,grli me ne pusta me,i sve ok nema problema,jedno vece sam teo da je poljubim upllasila se nije bila spremna,ja sam se malo naljutio ali sam joj oprostio,tad je vec imala 15,posle neki dan sam opet pokusao ali me nije pustila ,a pustala me da je uhvatim npr za guzu,ima bas esktra guzu za njene godine a nije htela da me poljubi,i ja je cekao i posle nekog vremena se poljubimo..i tkao sve bilo super,i rekla mi je da upisuje skolu u bg,ja sam se bas iznervirao,ona je rekla sta ti je sreco ja kazem nemoj bolje tamo upisi ovde,ona kaze a zasto,ja kazem pa ako ode su bg mene ces da zaboravis ima da prolazis pored mene kao da me ne poznajes,kao da ti nista nisam znacio u zivotu,ona place i kaze necu sigurno sasa ja tebe volim i ne bi ti to nikad uradila,ja kazem ti mene ne volis jel ti ne znas da volis imas samo 15 godine,ona ne lupaj mnogo te volimja kazem ne ja tebe volim ,jer sam prosao kroz sve i znam da te volim ,i sve ok,i pocinje skola otisla u bg prvih endleju dana smo se culi,i posle sve cesce nekako mi pricala da uci nema vremena da mi pise i to,i posle mi pricala da ima probleme kako ne moze samnom da se vidja sto sam ja poludeo,i posle cujem da nasla decka u bg,lele ljudi ja sam plakao danima i nocima,nisam jeo po citav dan,placem zovem je ona mi odbija pozivi,samonom nije bila spremna na poljubac 2 godine a tamo za mesec dana nasla decka,poludeo sam znaci,nikad teze mi nije bilo..Evo ja imam 23 godine sada ona 16 i dalje kada je vidim zaigra mi srce,voleo bi  da je moja jer je mnogo volim,znam sada cete vi meni nadji drugu ovo ono ,ali ja i dalje patim za njom,znam ja da je mlada i da zeli da se sprda odljubljuje i zaljubljuje,ali 2,5 godine smo se vukli nekako sam je zavoleo,prolazimo jedan pored drugog a ni cao nemamo,a mene pogadja pokusao sam da stupim opet u kontakt ali ona nista ne zeli,ali kada me vidi u kafic pogleda nekad ka meni,i gleda sa kojom devojkom pricam ili se zezam,jednom mi napisala neces ni da pogedas u mene, ni da se javis,ja sam rekao javio bi ti se ja ali sta mi vredi to kada ja sa tobom ne zelim drug da budem,ona u redu prekini mi kaze,blokirao sam je i na fb nisam mogao da gledam vise njene slike i kako joj drugi lepu srca i poljupci na zidu morao sam pogadjalo me bas,sta mislite da li ce da se pokaje ona nekada,znam  da je mlada ima 16 godina ,ali ja sam nesto video u ovu devojku i eto zaljubio sam se u dete,dali ce kada odraste malo i kada shvati sta sam sve ucinio za nju zeleti da stupi samnom u kontakt,i ako sam cuo da je bas popularna u domu u bg i ima decka ..Bas sam sjeban...Ona je glavna tema ovamo svi se loze na nju jer je esktra devojka,svi me pitjau za nju a mene to bas pogadnja..
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 EmptySub Feb 14, 2015 9:49 am

pa naravno da cemo d ati kazemo da nadjes drugu.ne svidja se meni ona uopste. ocigledno je da te zavlaci. videla da si se ti zaljubio, pa koristi.
nije ispala fer sto te je kulirala kada je nasla decka.ali, sta i ocekivati od deteta...
ti pitas da li ce da se pokaje-pa mozda i hoce kad te vidi sa drugom, mozda proradi sujeta i ljubomora.ne savetujem te ja da ti to bude trik da je vratis,naravno.
mladi si, treba da uzivas i da se provodis,a ne da kukumaces za njom.
Nazad na vrh Ići dole
pivce




Broj poruka : 4
Datum upisa : 09.02.2015

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 EmptyNed Feb 15, 2015 7:05 am

Znam znam u pravi su ti 100 posto nema tu sumlje Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 650269930 .....Ja nekako mnogo zrelo razmisljam sa ssvojih 23 godine,nekako dosadilo mi vise da izlazim i da gledam sve te devojke,izadjem ono bukvalno sve klinke neke ne kazem da sam ja sad star ali to je sve neki uzrast 16,17 godina,i ono smore me njihovo razmisljanje,pre sam mnogo imao devojaka jurcao tmao vamo,ali ja sam se nekako smirio zelim da budem samo sa jednom deovjkom,da ona mene voli i ja nju ,sto se kaze ozb veza,ja i dan danas mogu da nadjem neku klinku tako 16,17 godina i uvek me jurile te mladje ali one su samo avantura nista vise..I da da se nadovezem na ovu moju bivsu sto sam pisao,ja posle nje nisam poljubio ni jednu devojku,kao da me prokrela i kada sam teo da se vidim sa jednom nekako nisam mogao kao da nije to to kao ne moze da parira onoj mojoj bivsoj,nije isto nekako,mnogo mi cudno ..Zelim da probam da se poljubim sa nekom ali nije isto kao sa bivsom bedak Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 EmptyPon Feb 16, 2015 8:04 am

a gde su te od 23?

mnogo ti nju idealizujes.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 EmptyUto Feb 17, 2015 12:02 pm

Pa to je ocekivano,tamo joj je novo ,zanimljivo,nece devojcica od 15-16 godina da ima vezu zbog koje ce da trci kuci svakog vikenda.To sto si je terao da upise skolu u vasem gradu je jako sebicno,ne znam odakle ti ideja.
Niti ste vi bili zajedno,niti sta,da bi se ona pokajala,nista lose nije uradila.Nego ti lepo sa drugarima u grad,pa nacice se neka koja nece biti samo avantura.

Kako Ivancice gde su,pa sa onima od 27-28 Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 124630516 Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 3157359255
Nazad na vrh Ići dole
pivce




Broj poruka : 4
Datum upisa : 09.02.2015

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 EmptyUto Feb 17, 2015 2:22 pm

Ma to stoji,ali sto se vukla samnom,a mene uvukla u nesto i sto ne mogu da izadjem iz toga,i dan danaas pricjau kako tebe oce cure a ti zapeo za nju samo,a ono nikad nisam bio vezan kao za nju,za 2,5 godine zavolis psa a kamoli deovjku koja je 24 casa bila uz mene,cudno je to,niko ovde mene ne zanima,ruzno se ponela i boli me to,toiliko nije smela da se poljubi samnom a tmao za mesec dana se poljubila sa drugim,a posle vidim taj nasao drugu deovjku,i dalje mi nije jasno sta je u njenoj glavi,znam da je dete i svve i svi pricaju kakko ona to tebe da ostavi a toliko trcala za tebe i ti si bas super decko,ne znam mozda ce vremenom da utvrdi,znam ja vise price ovakvih,i skontao sam da su danasnje deovjke uzas,a momci ispastaju...Meni drugarice pricaju kakvi su momci!!! za mene kazu svaka tebi cast kad bi mogao samo sa jendom,evo mi varamo svoje momke a ti nikad na to nisi pomislio,cudno je to..Takav sam ja ,osecam se porazenim nekako
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 EmptySre Feb 18, 2015 3:59 am

Sve si rekao poslednjom recenicom.

Tvoje:

- pricjau kako tebe oce cure a ti zapeo za nju samo
- nije smela da se poljubi samnom a tmao za mesec dana se poljubila sa drugim,
- i svve i svi pricaju kakko ona to tebe da ostavi a toliko trcala za tebe i ti si bas super decko,
- za mene kazu svaka tebi cast kad bi mogao samo sa jendom
- Ona je glavna tema ovamo svi se loze na nju jer je esktra devojka,

Tebi smeta tvoj ego i to sto si ostavljen. Od TAKVE EKSTRA DEVOJKE NA KOJU SE SVI LOZE. A i nisi ostavljen, jer nikada i niste bili zajedno. Ko sa decom leze popisan ustaje.
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 EmptyUto Feb 24, 2015 11:29 pm

Ti si zavoleo samo ideju o njoj,jer vi zaista i niste bili zajedno niti ste proveli neko vreme da znas kako bi vam bilo u vezi.Ko zna,mozda bi na kraju video da je samo lepo lice a ovako prazna.Posmatraj stvari malo tako,i ja takodje milsim da ti je vise ego povredjen.A i nije ona firma u koju si ulagao pa da mora sad da se "isplati".Kad nekog volis to je bezuslovno,nije to ljubav to je vise neka platonska zaljubljenost.Bice devojaka polako,nemas 100 god.A na kraju ne bi bilo lose da promenis sredinu,da izdjes malo iz seoca...Ovako mi deluje da previse vremena provodis baveci se njom,dok ona na tebe vervtn i ne misli.Uzmi radi nesto korisno i sve ce doci na svoje.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Ostaviti cigarete
» Izjava mog decka
» sta kada vas brat/sestra ne podnose vaseg decka/devojku?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: