Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Sve ženske i muske teme na jednom mestu

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Preplanuo ten

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Lus

Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012

PočaljiNaslov: Preplanuo ten   Ned Apr 21, 2013 8:21 pm

Trazila sam temu, i ostala u cudu kako je nemamo. sada pocinje sezona, pa me interesuje sta koristite? koja metoda je najzdravija? I kajli ima li neka zdrava kremica?
Nazad na vrh Ići dole
bevana

Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 31

PočaljiNaslov: Re: Preplanuo ten   Ned Apr 21, 2013 8:30 pm

PočaljiNaslov: Re: Preplanuo ten   Ned Apr 21, 2013 8:37 pm

Ne, mislim na samopotamljivanje, solarijume, air brush metode itd. ne na zastitu od sunca.

Broj poruka : 1429
Godina : 28

PočaljiNaslov: Re: Preplanuo ten   Ned Apr 21, 2013 9:41 pm

Ja u solarijum idem bas kad moram za neke posebne prilike, inace ga izbegavam.
Da li neko zna za neku dobru kremu za samopotamnjivanje, da se lako nanosi, da ne ostaju fleke i da ne smrdi? Znate da vecina ima onaj karakteristican miris koji je meni nepodnosljiv
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

Broj poruka : 671
Godina : 26

PočaljiNaslov: Re: Preplanuo ten   Ned Apr 21, 2013 11:59 pm

Ja sam krenula malo u solarijum, ali ne idem cesto. Koliko sam malo isla dobila sam bas lepu podlogu, cisto da ne pocrvenim kada prvi put izadjem na sunce.

Pre sam korstila neku Nivea kremu za samopotamnjivanje ali je imala uzasan miris, posle nje neke dve kreme ja mislim da su bile Balea (nisam sigurna), mada posle nekog vremena od njih je pocela da mi se peruta koza i to tako da je izgledalo kao da sam prljava, kao tamne fleke po kozi. Hvala bogu pa je nisam cesto i svugde po telu koristila inace bih posizela.
Nazad na vrh Ići dole
inda

Broj poruka : 1651

PočaljiNaslov: Re: Preplanuo ten   Pon Apr 22, 2013 4:33 am

nikad nisam isla u solarijum i ne planiram imam taman ten,ali i ja dosta posvetlim preko zime,mada lako dobijem boju lice i ruke su mi vec super pocrneli na ruke sam namazala pre nekoliko dana http://www.perfumesyregalos.com/1600-2184-thickbox/loreal-sublime-bronze-self-tanning-milk-fluid-150ml.jpg ostalo mi je od prosle godine meni nikad nije pravila fleke,mada ja namazem nekoliko puta,jer se tako lakse primi boja nazalost i ona ima miris,ali manje nego nivea
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Broj poruka : 3396
Godina : 30

PočaljiNaslov: Re: Preplanuo ten   Pon Apr 22, 2013 6:45 am

~Lovely~ ::
Ja sam krenula malo u solarijum, ali ne idem cesto. Koliko sam malo isla dobila sam bas lepu podlogu, cisto da ne pocrvenim kada prvi put izadjem na sunce.

Pre sam korstila neku Nivea kremu za samopotamnjivanje ali je imala uzasan miris, posle nje neke dve kreme ja mislim da su bile Balea (nisam sigurna), mada posle nekog vremena od njih je pocela da mi se peruta koza i to tako da je izgledalo kao da sam prljava, kao tamne fleke po kozi. Hvala bogu pa je nisam cesto i svugde po telu koristila inace bih posizela.

je l` ovo tacno?je l` solarijum stvarno zastita?
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

PočaljiNaslov: Re: Preplanuo ten   Pon Apr 22, 2013 7:16 am

Solarijum nije nikakva zastita, naprotiv. Mada realno gledano i sunce nam je stetno pa smo zivi zar ne? Bas zadnji put kad sam bila, devojka sto radi u solarijumu kaze (ne znam sad gde je i na osnovu cega uporedila rezultate) da je veci koeficijent UV zracenja napolju nego u prostoriji gde su solarijumi. Iskreno, nisam se nesto ni iznenadila.
Meni solarijum sluzi pred leto par puta da odem cisto da dobijem neku podlogu i tako ne pocrvenim kao rak kad izadjem prvi put na sunce. Na tu podlogu sto dobijem posle se boja bas lepo formira i nemam problem da cu da izgorim ili nesto slicno kao prosle godine kad sam zamalo dobila opekotine na ledjima. Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

PočaljiNaslov: Re: Preplanuo ten   Pon Apr 22, 2013 7:39 am

nisam mislila na zastitu od zracenjua,nego od gorenja na suncu.ja sam bela kao krec i izgorim cim izadjem na sunce,pa sam razmisljala o solarijumu pred more,ali sam cula da to nista ne znaci..
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

PočaljiNaslov: Re: Preplanuo ten   Pon Apr 22, 2013 8:17 am

Veruj da znaci. I ja sam bas svetle puti. Idi par puta pred more i videces da neces imati problema
Nazad na vrh Ići dole
Lus

PočaljiNaslov: Re: Preplanuo ten   Uto Apr 23, 2013 3:37 am

Чек,чек, када је била афера са млеком сви смо се на ноге дигли и причали како не смемо да га пијемо јер садржи дозвољени ниво канцерогених материја, а соларијум код кога је један третман доста опаснији од чаше млека, не шкоди? Једино што децу не пуштамо у соларијум.

Доста дигресије, него, ја стварно волим леп тен. Али ме је фрка од соларијума. Ишла бих ја тамо, али какав сам баксуз има од једног третмана да нешто укачим. Није да сам нека плашљивица, него само смањујем могућност да будем "виктимизована" (ахаххахаха, зезам се на конто прошле теме).

Ивана,
ако будеш ишла у соларијум, обавезно купи неку кремицу да се намажеш после третмана. Због коже. И гледај у који ћеш салончић.

Ја само када видим онај соларијум, мене тај облик подсети на ковчег. Још када почне да спушта онај поклопац. јаооооо.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

PočaljiNaslov: Re: Preplanuo ten   Uto Apr 23, 2013 4:54 am

Jeste off, ali dok sam tragala za mlekom za telo svi su hvalili Saljicev Pronasol.Apotekarka koja je bela kao krec kaze da sa njim nikad ne izgori, a dobije bronzanu boju (apoteka je preko puta moje kuce,znam zenu,da ne ispadne da pokusava da mi uvali nesto ).Ista iskustva sam procitala i na Ani.

PočaljiNaslov: Re: Preplanuo ten   Uto Apr 23, 2013 5:08 am

Волим те који нису популарни!
Бела, сећам се да су на 21 дан хвалили млеко Sun dance. Могу да ти кажем да је лепо. За мирис, не знам. Нормално мирише. Негде 409 динара је у ДМ-у. Е сада, мислим да флеке не зависе од млека, него да ли довољно пажљиво мажеш.

п.с. такође су девојке рекле да нема тај неки специфичан мирис. Па види... Није ни то нешто здраво, али мислим да је најздравије.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Broj poruka : 1429
Godina : 28

PočaljiNaslov: Re: Preplanuo ten   Uto Apr 23, 2013 5:18 am

Ju, ispisala sam ceo post i sad vidim da ga nema!

Uglavnom, citala sam na ana.rs o tim kremama za samopotamnjivanje, kazu da u sustini sve ispustaju taj smrad, ostaju fleke po odeci, a cesto i po telu kada pocnes da se znojis. Ostaju i narandzaste fleke izmedju prstiju na rukama. Tako da, ne hvala A s obzirom da ih nikada nisam koristila, mislim da ne bih ni znala pravilno da nanesem.

Moracu da odem par puta na solarijum, stize toplo vreme, ne mogu da nosim kratko ovako bela. Ja ni necu da budem preplanula, samo da ne budem bela

Bev, je l' to obicno mleko ili bas nesto za odrzavanje boje?
Nazad na vrh Ići dole
bevana

PočaljiNaslov: Re: Preplanuo ten   Uto Apr 23, 2013 5:25 am

Za suncanje,greskom sam napisala za telo

PočaljiNaslov: Re: Preplanuo ten   Uto Apr 23, 2013 5:28 am

Мислим да нећу ни ја креме-млека да користим. Сунце и тачка.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

PočaljiNaslov: Re: Preplanuo ten   Uto Apr 23, 2013 5:39 am

moj savet je da jedete dosta sargarepe i dinje,kajsije, bundeve, mislim da ga ima i kruska jer sadrze karoten koji sprecava opekotine od sunca. bolja je ta zastita iznutra nego nesto sto se maze spolja. opet, ne mogu bas da savetujem jer ja nemam tih problema.
ali je sunce bas opasno pa mora nesto i da se stavi zbog uv zracenja, meni su se pojavili neki sitni mladezi a pre sam ih imala nekoliko.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Broj poruka : 1445

PočaljiNaslov: Re: Preplanuo ten   Uto Apr 23, 2013 5:59 am

I meni je pomisao da lezim zatvorena u solarijumu grozna, da ne govorim o stetnosti istog. Bas se bojim tih koznih oboljenja i ne treba mi to. Svetle sam puti, i to mi ne smeta, lepo pocrnim, ali nije mi to neki imperativ..
Nazad na vrh Ići dole
inda

Broj poruka : 1651

PočaljiNaslov: Re: Preplanuo ten   Uto Apr 23, 2013 7:16 am

kremicu nije tesko naneti,meni nisu ostajale fleke,cak ni na stitnicima za tkd (koji su beli,a moraju vam se bar malo oznojiti ruke,jer se u njima prokuva),samo NISU citale uputstvo ruke se obavezno peru posle nanosenja da ne bi ostale flekice po dlanovima,a na kolena i laktove se prvo maze mleko za telo
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

PočaljiNaslov: Re: Preplanuo ten   Uto Apr 23, 2013 8:34 am

ja sam mazala Dove (pisala sam o tome) i to je bio uzaaaas.

Bev,to je korisna informacija! u apotekama ga ima?
Nazad na vrh Ići dole
bevana

PočaljiNaslov: Re: Preplanuo ten   Uto Apr 23, 2013 8:48 am

Ima,a videla sam i u Liliju.Oko 700 din je.
Videh sad neku recenziju,postoji i sprej za samotamljenje http://apavlovic83.blogspot.com/

Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 27

PočaljiNaslov: Re: Preplanuo ten   Uto Apr 23, 2013 11:59 pm

Ja sam mazala oriflame-ov, za lice, i nisam imala fleke, i taman mi je dosbro bilo doslo malo boje

U solarijum idem, ne vidim tu nista lose, par puta pre leta cisto radi podloge. Mnogo mi znaci jer posle ne gorim!
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

Broj poruka : 1588
Godina : 32

PočaljiNaslov: Re: Preplanuo ten   Čet Apr 25, 2013 2:03 am

Ja sam isto svetle puti ali ne gorim na suncu,i u solarijum sam otisla 2x u zivtu.Uzasno je stetan tako da mislim da je to svakako kockanje sa zdravljem.Ranije je glavno obelezje plemstva bila upravo svetla put.Al dobro ko voli nek izvoli
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Preplanuo ten   

Nazad na vrh Ići dole

Preplanuo ten
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Lepota :: Nega lica i tela-
Skoči na: