Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ljubomora

Ići dole 
+12
Jeci
Lara
Bella
Masna
inda
Lus
Iva
bevana
Rale89
Ivana
jagodica
Yo**
16 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Ljubomora Empty
PočaljiNaslov: Ljubomora   Ljubomora EmptyPet Apr 26, 2013 11:19 pm

devojke, jeste li vi ljubomorne? i u kojoj meri?

sta ako ste preterano ljubomorni? kako se leciti od toga?

iskreno, mislim da ja preterujem sa ljubomorom i da sam mnogo posesivna. i to ne mislim samo za decka, nego za majku, itd, bilo sta sto smatram da je moje Ljubomora 650269930 i mene to cak nervira, pa ne znam kako malo da se opustim i popustim po tom pitanju Ljubomora 650269930
Nazad na vrh Ići dole
jagodica

jagodica


Broj poruka : 175
Datum upisa : 29.02.2012

Ljubomora Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubomora   Ljubomora EmptySub Apr 27, 2013 12:26 am

Ja sam malo ljubomorna, ali ni to bas ne pokazujem, znam da se iskontrolisem! Ja pustim da vidim gde mu je granica, pa ako je pametan nece uraditi nesto sto ne treba, a ako nije onda me i ne zasluzuje! Ne vredi nikog stavljati u kavez, ja prva to ne bih mogla da podnesem!
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Ljubomora Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubomora   Ljubomora EmptySub Apr 27, 2013 12:51 am

ja sam pre bila ljubomorna na `nekog mog`,ali sam kontala da je to zato sto sam jedinica,pa sam navikla na svu paznju i onda sam se postepeno odvikavala,tako sto sam sebe ubedjivala da je to ok,da tako treba,jer mi je bilo jasno da nece uvek tako biti .to je bilo u osnovnoj.
mada,ne znam da li je to klasicna ljubomora ili osetljivost i vezanost.

u vezi jesam ljubomorna,on takodje.on se tako postavio na pocetku.nama je to ok,a svi oko nas misle da nismo bas cisti...
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Ljubomora Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubomora   Ljubomora EmptySub Apr 27, 2013 1:50 am

Zavisi sta podrazumevas pod ljubomorom. Ja nisam bas toliko ljubomorna osoba, ali eto smetalo bi mi kada bi me decko varao sa drugom, flertovao, ljubio se, i nije mi drago kada se neka devojka zaljubi u njega ili flertuje sa njim, mada ja mislim da je to zato sto ne volim konkurenciju,branim i cuvam ono sto je moje, u ovom slucaju mislim na njega . Ali mu ne branim nista, uzdam se u njega bar do neke mere, jer kada bi zeleo da bude sa njima sta cu mu onda ja.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Ljubomora Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubomora   Ljubomora EmptySub Apr 27, 2013 2:22 am

ok... Embarassed ja sam onda bolesno ljubomorna.

mene nervira i kad decko gleda druge devojke, kad pokusava da bude ljubazan prema njima, i na njegove drugarice sam ljubomorna. nekad ide do te mere da mi nije svejedno sto lajkuje slike nekih devojaka po fejsu, itd. medjutim, to ne pokazujem pred njim, ali znam taj osecaj sumnje koji se uvek javi i koji mi ne da mira.
bila sam ljubomorna na to sto cuva poklone bivsih devojaka jer je meni odmah u glavi da njemu to nesto znaci i da tu neku nije preboleo. takodje sto cuva slike devojaka s kojima je bio. ne mogu odmah svega ni da se setim. (ne govorim samo o jednom bivsem)
meni glava kaze drugacije. i sama imam neke stvari od bivseg koje svakodnevno nosim sa sobom pa mi vise nista ne znaci.
pokusavam sebi da objasnim da su neke stvari ok, da ne mozes nekog da drzis za gusu i da moras da ga pustis da dise. ne bih volela ni da neko prema meni bude takav. ali onda ostaje taj osecaj nezadovoljstva u meni koji se gomila vremenom, s kojim ne znam da izadjem na kraj. toliko me opseda da mi zamagli pogled i ja ne vidim vise nista. i veza prestane da bude uzivanje vec samo razmisljanje o zenama koje ga okruzuju.

i nije samo prema momcima. mnogo sam posesivna prema svojoj majci. da sam musko bila bih najgori edipovac! jos kao mala nisam mogla da podnesem da majka zagrli moju sestru. Shocked

eto, nocas sam sanjala bivseg kako je s drugom devojkom i bila ljubomorna u snu!
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Ljubomora Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubomora   Ljubomora EmptySub Apr 27, 2013 7:18 am

U vezi sam ljubomorna kao pas,srecom pa mi odavno ne daje povoda,inace na pocetku je svasta bilo. Skoro sam nasla staro ljubavno pismo od neke devojke,citala sam naglas,pa smo se smejali zajedno.A na pocetku sam jedno takvo iscepala kad sam nasla.Jednom sam ga gadjala telefonom i tako Ljubomora 2713627830 Ljubomora 2283261759
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Ljubomora Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubomora   Ljubomora EmptySub Apr 27, 2013 7:20 am

lakse mi je kad nisam jedina Ljubomora 364988687
jaoj, jednom sam i ja nasla neku poruku od bivse. a ta poruka je bila od pre recimo 3 godine nego kad smo mi bili. onda sam imala razgovor sa njegovom mamom oko toga Ljubomora 20348227 da ne verujes!
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Ljubomora Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubomora   Ljubomora EmptySub Apr 27, 2013 7:52 am

Jesam. Strasno. Trudim se da to potiskujem.
Sad sam dosla do tacke da sm mu pred polazak u SLO rekla da moze da spava sa kojom god hoce i da me ne interesuje. Tako sam onom kontroloru u meni zapusila usta. I mnogo lakse disem najiskrenije.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Ljubomora Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubomora   Ljubomora EmptySub Apr 27, 2013 8:57 am

Nisam uopste. Mozda zato sto sam sigurna u sebe u smislu da znam ko sam, sta sam i koliko vredim.

Evo moj izlazi veceras sa drugovima. Meni na pamet ne pada da nesto sumnjam, histerisem, grizem nokte... a u drugom je gradu trenutno. Ako hoces da se kockas sa nasom vezom, znajuci posledicu-izvoli.

Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Ljubomora Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubomora   Ljubomora EmptySub Apr 27, 2013 9:49 am

ni ja nisam uopste ljubomorna Ljubomora 364988687 moj decko zna da moze da radi sta god hoce,ali ako me prevari ima da pojede sopstvena jaja za dorucak Ljubomora 650269930 to sma mu rekla na pocetku i on je ubedjen da bih mu sigurno nesto uradila lol!

nikad nisam sumnjala,pravila scene ,proveravala decka i slicno...
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Ljubomora Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubomora   Ljubomora EmptySub Apr 27, 2013 10:35 am

Ja sam ovom mom rekla jos prve nedelje veze, sve prastam ali prevaru nikad, ako vec varas i ja to saznam budi siguran da ce leteti tanjiri i posle me vise ne bi video u zivotu. E sada nista mi drugo ne preostaje nego da se uzdam u to da nece rizikovati da me izgubi. Ako neko zeli da te prevari to moze uraditi i kada ode do wc-a dok ste zajedno u kaficu, diskoteci ... ne moze da se prati decko 24 h dnevno.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Ljubomora Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubomora   Ljubomora EmptySub Apr 27, 2013 11:39 am

znaci vama ne smeta da na primer vas decko igra sa nekom drugom devojkom uz osmeh a vi stojite sa strane i gledate? ok vam je da on vise prica sa nekom drugom nego sa vama dok vi sedite sa strane? niste ljubomorne kad je daleko od vas pa vidite kako drugoj osobi posvecuje paznju?
nista od toga nije prevara
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Ljubomora Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubomora   Ljubomora EmptySub Apr 27, 2013 7:15 pm

naravno da mi smeta! kakavo crno igranje???a tek slike bivsih... Shocked
u pocetku se to dogadja,navikavate se jedno na drugo,ali treba postavljatio neka pravila.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Ljubomora Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubomora   Ljubomora EmptySub Apr 27, 2013 7:41 pm

To je vec bezobrazluk. i nisam ljubomorna, nego bih ga ubila zbog nepostovanja! slike moj nema, sve je bio u nekim neozbiljnim vezama. cak se ni izgleda vise ne seca, tako kaze. a ja bih baas volela da naletimo na neku, ili da vidim sliku, jer sam radoznala. da vidim koji je njegov tip. i onda mi on kaze da se pogledam u ogledalo!

ali, da znam da je pre mene voleo neku, da je veza bila duga, da je pukla bezveze, mislim da mi ne bi bilo lako. ne znam da li covek ikada bude ravnodusan prema nekome koga je voleo? to je moje pitanje vama?
mislim da se kada se sretnete nesto desi, makar da vas taj lik podseti na lepe trenutke u zivotu!
Nazad na vrh Ići dole
Masna

Masna


Broj poruka : 47
Datum upisa : 11.03.2012
Godina : 31

Ljubomora Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubomora   Ljubomora EmptySub Apr 27, 2013 9:07 pm

Ja nisam ljubomorna, mislim nemam problem da moj momak sam izadje, niti se ja nesto cimam, repo je rekla/o rale89 ako neko hoce nesto da uradi uradice bilo gde i bilo kad, uvek se nadje Ljubomora 650269930 , ali na to bih poludela da moj momak predamnom igra i flertuje s anekom drugom devojkom, uuuuh Ljubomora 2367977953 pa tad bi gadno prosao, po meni je i taj momaj malo lud ako radi pred nsvojom devojkom. Znam da svima prija flert, pa i nama kad pridje momak ti popricas s anjim bzv, ne mora da mi se svidja ali neko je jos primetio mene, tako i muskarcima prija, ali nee ispred svoje devojke Ljubomora 416978135

Lus i ja se to pitam, kako je sutra kad sretnes nekog sa kim si proveo dugo vremena i odvojili ste se, dal j emoguce da se sve zaboravi, ali ja mislim da sve zavsis, ako je taj neko naso nekog opet zavoleo ili nije... ne znam ni ja..
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Ljubomora Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubomora   Ljubomora EmptySub Apr 27, 2013 9:37 pm

Ja razmisljam slicno kao Lus i Masna Ljubomora 650269930 Ljubomorna jesam, do neke granice, rekla bih da to spada u okvir normalnog. Znaci, na drugarice apsolutno nisam ljubomorna, ako znam da je u pitanju pravo prijateljstvo. Moj decko ima samo jednu blisku drugaricu, devojka je lepa, zgodna i to mi uopste ne smeta. Cak ga ja cesto podsecam da joj se javi kada prodje duze vremena da se zbog obaveza ne cuju jer prijateljstvo treba negovati. Isto tako ne osecam nikakvu nervozu ako bi izasao u grad bez mene, zato sto sam u tom smislu sigurna u sebe i smatram da ako moze da nadje bolju - siroko mu polje. E sad, sasvim je druga stvar da se on sa nekom devojkom koja mu nije drugarica dopisuje, flertuje, deli komplimente itd. Mislim da ne postoji devojka koja u takvim situacijama ne bi ispoljila ljubomoru, to bi eventualno znacilo da joj uopste nije stalo do tog decka.
Sto se bivsih devojaka tice, ja sam na pocetku mnogo ispitivala o njima, ali moj decko je, kao i Lusin, ima samo kratke veze, tako da slika ili drugih uspomena od njih nema. Jednom smo u izlasku naleteli na neku sa kojom je bio 2-3 nedelje, tri puta je prilazila da mu se javi! E tad sam bila ljubomorna, mada to nije bilo do njega Ljubomora 650269930

Yo, ja mislim da ti na toj ljubomori moras da poradis, ili bar da se trudis da je ne ispoljavas. Imam druga koji ima opsesivno ljubomornu devojku, znam jos par njih koji su ranije imali takve probleme u vezama, ne zelim ni da pricam kako to izgleda u ocima drugih. Jasna mi je ljubomora prema bivsim devojkama, to mi cak bude nekako simpaticno, ali ne podnosim kada su devojke ljubomorne na drugarice.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Ljubomora Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubomora   Ljubomora EmptySub Apr 27, 2013 10:10 pm

Ja sam jako ljubomorna, ali smatram to slaboscu pa sam nekako uspela da se izborim sa sobom, ili sam i dalje u procesu, ne znam. Moze da izadje bez mene, izlazim i ja, verujem mu, ne daje mi povoda da budem ljubomorna, nema slike bivsih devojaka, i jako retko prica o njima. Imao je neku duzu vezu, ali to nisam cula od njega, on kad prica, prica o nekim bez veze vezama. Nema igranja sa devojkama, kakvog crnog igranja! Ljubomora 2440589525

Da li covek moze da bude ravnodusan prema nekom koga je voleo - ne znam, ali iz svog primera mogu da kazem da mi je samo drago kad ga vidim, nekad ni to, apsolutno ga ne volim, i drago mi je sto je tako. Ne figurise nista u mom zivotu. I naravno da nije lako kad znas da je nekoga voleo pre tebe, ali ja ne mislim vise o tome, cak i ne znam da li ju je voleo, smatram da je nase vrednije i vece i ne mislim o tome. I, mater vetru dok je nama nas. Ljubomora 364988687


Poslednji izmenio Lara dana Ned Maj 12, 2013 3:31 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Ljubomora Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubomora   Ljubomora EmptySub Apr 27, 2013 10:13 pm

Ja nisam ljubomorna, ali volim da proverim ponekad njegov telefon i sl, a da on to ne zna Ljubomora 650269930
Moj mi ni ne daje povoda za ljubomoru, kad nista zivo ne radi, niti izlazi, nista, za razliku od mene koja volim da izadjem i provedem se...

A zato on jeste ljubomoran Ljubomora 2652254737

Ne kaze to, ali vidim kada jeste Ljubomora 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Ljubomora Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubomora   Ljubomora EmptyNed Apr 28, 2013 12:07 am

Lus ::
ne znam da li covek ikada bude ravnodusan prema nekome koga je voleo? to je moje pitanje vama?
mislim da se kada se sretnete nesto desi, makar da vas taj lik podseti na lepe trenutke u zivotu!

Zavisi u kakvim se okolnostima rastanete.
Sa bivsim sam raskinula zbog neprestanih svadja,i nista ne osetim kad ga vidim.U stvari padne mi na pamet kako je raskid bio najbolja odluka.I od gomile ruznih,slabo se secam lepih stvari.

Yo,mislim da ce se tvoja ljubomora srediti kad budes imala lepu duguuu vezu,pa vremenom kroz njegove postupke steknes poverenje i vidis da nema potrebe da budes sumnjicava.
A i treba malo da promenis stav,kao sto Bella kaze ako on misli da moze bolje siroko mu polje,nije jedini na svetu.

Mom momku se desi da ga neka sa kojom se muvao pre zvrcka u toku noci (sto je najcrnje i ona ima decka) Ljubomora 364988687 I prosle godine je radio nekoliko dana kod jedne takve.Sad mi to stvarno ne smeta,a na pocetku Ljubomora 3262680980 Ljubomora 2866373642
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Ljubomora Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubomora   Ljubomora EmptyNed Apr 28, 2013 12:15 am

Kakvo crno igranje ?!? Mislim da bi retko koja devojka to trpela.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Ljubomora Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubomora   Ljubomora EmptyNed Apr 28, 2013 12:33 am

pa nije da niste ljubomorne. Ljubomora 650269930

znam da moram da radim na tome i pokusavam da se kontrolisem ali sto smo duze zajedno ja se vise vezujem i manje vladam sobom. ja odlicno znam sta i kako treba, samo malo teze sprovodim to u delo Ljubomora 650269930 ali primetila sam da sam napredovala iz jedne u drugu vezu Ljubomora 1071211947

kod mene bi u vezi sve bilo ok samo kad se ne bih vezivala za decka. jer upravo zbog toga se pokidam, pogazim sve principe i ponos da bih spasila ono sto je osudjeno na propast. sve bi bilo dobro kad bih mogla da smanjim na 50%
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Ljubomora Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubomora   Ljubomora EmptyNed Apr 28, 2013 12:46 am

Yo- normalna je neka doza ljubomore, koliko god ovaj moj tvrdio da nije ljubomoran ipak mislim da nije bas skroz tak zbog nekih sitnica. Ako ti nije stalo do nekog bar malo onda se sigurno neces ponasati zastitnicki prema toj osobi, naprotiv bilo bi ti svejedno, a znam da se on brine za mene i ja za njega. Gledaj samo da naucis da kontrolises malo svoja osecanja, nemoj da dozvolis da ti decko bude ceo svet, a pogotovo nemoj da gazis ponos i principe. Ako te zaista voli i postuje nece te varati niti ce ti davati razloga da budes ljubomorna .
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Ljubomora Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubomora   Ljubomora EmptyNed Apr 28, 2013 12:52 am

Naravno, doza zdrave ljubomore mora da postoji u svakoj vezi, u suprotnom nesto ne bi bilo u redu. Sasvim drugacija je opsesivna ljubomora, to gusi i ubija ljubav, ja licno ne bih mogla da budem sa takvom osobom u vezi. Yo, ne mislim na tebe kada ovo pricam, sve vreme mi je na pameti devojka tog mog druga kao primer preterano posesivne osobe. Kada ti devojka histerise jer ti drugarica lajkuje totalno nebitan status ili ne daj Boze sliku, kada moras da krijes da se nalazis sa nekom drugaricom, kada te tera da biras izmedju nje i drugarice koju znas iz pelena i koja ti je kao sestra, koja dodaje u prijatelje sve tvoje drugarice, poznanice, tj. sve sto je zensko da bi im pregledala profile itd., to vec prelazi u bolest Ljubomora 2882617104

Ja stvarno verujem u musko - zenska prijateljstva i ne bih podnela da meni decko ljubomorise na neke drugove sa kojima sam se druzila godinama, upravo zato me toliko nerviraju te stvari. Hvala Bogu, i decko mi je po tom pitanju normalan.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Ljubomora Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubomora   Ljubomora EmptyNed Apr 28, 2013 1:03 am

moj nema bivse devojke,tako da vec 2 godine nisam razmisljala o tome Ljubomora 650269930
ja se sa nekim bivsim momcima bas druzim,i moj decko to zna i ne ljuti se,jer kada se posvadjamo,oni su cesto na njegovoj strani...sa jednim se i on druzi sada Ljubomora 364988687 na drugove nije ljubomoran,ali zato malo jeste na ostale koji se interesuju za mene...ne kaze to,ali vidim ja sve Ljubomora 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Ljubomora Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubomora   Ljubomora EmptyNed Apr 28, 2013 4:49 am

ja ne znam da li sam nekoga volela.naravno,sve moje ljubavi su mi se u tom trenutku cinile najvecim na svetu.mislim da ravnodusnost i emocije zavise od toga kakva je veza bila.

ni moj,srecom nema bivse devojke,vec samo neke kombinacije.pre sam ludela zbog njih,jednom sam bila opsednuta,a sad me je to proslo.bas smo proslog vikenda bili na rodjendanu sa jednom devojkom sa kojom je on bio,lepo smo se upoznale,razmenile nekoliko reci.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ljubomora Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubomora   Ljubomora Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ljubomora
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: