Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Vas prvi put

Ići dole 
+22
vitaaaaa
jagodica
Crazy girl
griga
Rale89
pufnasta
Lus
strumfeticaaaa
Yo**
patofna
Nina87
kajlina
Iva
Ketyyy
SchonFrau
bevana
~Lovely~
pahuljicaa
Nepopravljiva
Lara
Ivana
Bella
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Vas prvi put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi put   Vas prvi put - Page 3 EmptySub Jul 14, 2012 10:04 pm

po meni je to skroz pogresno razmisljanje.ne znam ni odakle ti takva ideja.
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Vas prvi put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi put   Vas prvi put - Page 3 EmptySub Jul 14, 2012 10:24 pm

Ne slazem se sa tom idejom...

Mislim da to treba da bude sa osobom do koje ti je stalo, prema kojoj pocinjes da gajis, ili vec imas, neka osecanja, pa iz tog razloga zelis da dozivis svoj prvi put.

Plus, muskarci cene devojke koje se ne daju okolo bilo kome. Izvini, ali tako je.
Ja znam decka koji ima 25 god, i dalje je nevin jer ceka pravu devojku.
A isto tako, moja najbolja drugarica ima 21 i i dalje je nevina, ne planira samo tako, bilo kome, da se da.

Nebitno je to sto je drug, nakon sto to uradis, ja ne znam koliko vi mozete da ostanete i dalje "samo drugovi".

Stvarno, i mene zanima sad, koliko ti imas godina?
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Vas prvi put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi put   Vas prvi put - Page 3 EmptySub Jul 14, 2012 10:33 pm

Slazem se sa devojkama koje su protiv!Za takve stvari nemoj da ti se zuri.Kao sto je Lus rekla,mozda neces ni krvariti,ni ja nisam.A za neki lepsi osecaj u seksu mi je trebalo par meseci,pa ti vidi.Znaci,to sto mislis da je prvi put pun krvi,bola ne znaci da ce drugi i svaki sledeci biti pun uzivanja.Tako da ,razmisli dobro!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vas prvi put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi put   Vas prvi put - Page 3 EmptyNed Jul 15, 2012 1:18 am

ju Bože, ja sam potpuno protiv ovoga. mislim da ne treba sa bilo kim odmah u krevet da uletiš već da imaš neka osećanja prema toj osobi, pa šta ako će da te boli? ja sam sa svojim dečkom pokušavala bar jedno tri, četri puta jer sam baš uska i bolelo je mnogo, i sada dok ne uđe boli, i dečku uooopšte nije smetalo što smo toliko pokušavali..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vas prvi put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi put   Vas prvi put - Page 3 EmptyNed Jul 15, 2012 1:54 am

Ne znam, ja mislim da treba da sacekas dok se zaljubis. Istina je da se mistifikuje i previse prvi put, himen i tako te stvarcice. I to da se devojke mnogo izgube u prici oko prvog, ali ti ne moras da budes takva. Sacekaj da budes u vezi sa momkom u koga si zaljubljena. Ne zato sto sad to treba da ti ostane u pamcenju kao nesto veliko i bitno, nego zato sto je neprirodno da to uradis sa drugom, a posebno ako je razlog to sto si navela. Odluka je svakako na tebi. Vas prvi put - Page 3 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Crazy girl

Crazy girl


Broj poruka : 127
Datum upisa : 10.03.2012

Vas prvi put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi put   Vas prvi put - Page 3 EmptyNed Jul 15, 2012 1:55 am

Vas prvi put - Page 3 650269930 Imam 16 god. I bas zato sam pokrenula ovu diskusiju... Vas prvi put - Page 3 124630516 Naravno,ne planiram to sad,odmah,ovih dana i sl. Rekoh ne zuri mi se,samo sam zelela da cujem razlicita misljenja i iskustva... Ne zelim da steknete pogresan utisak... Vas prvi put - Page 3 124630516 Nisam nalozena klinka koja ce da uskace u krevet prvom koji naidje... Zaista,puno citam i ucim o zastiti i sl. To mi je bitno,jer ne bih zelela da upropastim sebi zivot. Jako sam ambiciozna i ima dosta ciljeva koje u buducnosti planiram da dostignem Vas prvi put - Page 3 650269930
Jednostavno smatrala sam da nije na odmet razmena misljenja... Vas prvi put - Page 3 650269930 I hvala sto ste ih podelili sa mnom... Vas prvi put - Page 3 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Vas prvi put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi put   Vas prvi put - Page 3 EmptyNed Jul 15, 2012 9:16 pm

Dobila si dobre i korisne savete,da se ne ponavljamo,slazem se sa devojkama,ni u ludilu nemoj to da radis sa drugom.Ti si jos mlada,ima vremena,nacices onog pravog za to,jer ja bar smatram,kao i vecina devojaka,da to treba da uradis s nekim do koga ti je stvarno stalo.
I nemas razloga da se plasis,nije to nista tako strasno,verovatno su razlicita iskustva kod razlicitih devojaka,ali to nije neki neizdrziv bol i nije to neko krvarenje da sad ne znas sta ces s tim.
Jeste zaboli malo ali mene bar nije tako jako,i ja sam zamisljala da ce tu biti krvi ko posle pokolja,a pri samom cinu nisam ni primetila krv tek kasnije na vesu par kapi.
Nazad na vrh Ići dole
NisamZnalaKako

NisamZnalaKako


Broj poruka : 67
Datum upisa : 07.05.2012
Godina : 31

Vas prvi put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi put   Vas prvi put - Page 3 EmptySre Dec 12, 2012 11:04 am

Moj prvi put je bio sa mojim prvim dečkom. Imala sam 14 godina, on 17. Oboma nam je bio prvi put. Bilo je smeeešno i zanimljivo u isto vreme. Vas prvi put - Page 3 364988687 Ne kajem se uopšte što je bilo sa njim i u to vreme. Čak mi je i drago! Vas prvi put - Page 3 650269930
Inače, ne smatram da bi prvi put moralo da bude sa nekim koga voooliš i blablabla...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vas prvi put - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi put   Vas prvi put - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Vas prvi put
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Vas prvi izlazak :)
» Prvi ginekološki pregled
» Prvi glas Srbije
» Prvi poljubac i prva ljubav :)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Sex-
Skoči na: