Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Da li verujete u HOROSKOP ?

Ići dole 
+7
Bella
Jeci
koni
Lus
Ivana
Rale89
saskaaa
11 posters
AutorPoruka
saskaaa




Broj poruka : 31
Datum upisa : 20.04.2013

Da li verujete u HOROSKOP ? Empty
PočaljiNaslov: Da li verujete u HOROSKOP ?   Da li verujete u HOROSKOP ? EmptyUto Jun 04, 2013 2:12 am

Naime, mozda neke znaju mozda ne znaju, ja cu se ponoviti. Imam decka 5 godina smo zajedno, jos ne zivimo zajedno ali planiramo i zelimo. Ja sam u horoskopu Rak, a on je Jarac. Recimo da smo susta suprotnost, ja emotivna, topla, on hladan, uvek na zemlji. Uskladili smo se i ide nam dobro.
E sad, citam ja horoskop, ko se sa kime najbolje slaze i citam o Jarcu i Raku. Sve je tako kako pise, znaci dobro je ali sam nasla da je neka devojka pisala na forumu za ova dva znaka i brak i kaze sledece: "Veoma često sam viđala Jarčeve koji su u braku sa Rakovima . U mom iskustvu češće su žene bile Jarčevi, a muškarci Rakovi. ovaj spoj dovodi često do dugotrajnih veza i brakova, ali je bolje da je žena Rak, a muškarac Jarac.
Početak veze je obično bio obećavajući, privlačnost je postojala, oduševljenje, ali tokom vremena njihova različita priroda i h je učinila da su bili jako teški jedan drugome, da je bilo sve više nezadovoljstva. Brak je opstajao, ali uz udaljavanje partnera i nezadovoljstvo sa obe strane. Izvesna konvencionalnost, vaspitanje da se održi porodica i materijalna sigurnost uticala je da veze opstanu, ali bez svarne bliskusti, bez ljubavi.".

Iskreno, ja osecam i bojim se da ce do toga doci kao sto gore pise ova devojka. Znam da nece uvek biti kao na pocetku veze, ali se vec oseca da ima manje paznje koja mi fali, lepe reci (komplimenti), itd. sto on smatra da je nepotrebno jer ispadam da sam nesigurna i da se opterecujem glupostima, a meni bas to samo fali. Da li verujete u HOROSKOP ? 1371890812 Sve ostalo je u redu, verni smo jedno drugome, dobro obavljamo poslove zajedno, imamo iste ciljeve, ali meni fali ta povezanost, ljubav, paznja... I osecam da se udaljavamo polako, mozda ne on, ali ja da...

Da li verujete u horoskope ? Kakva su vasa iskustva ?
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Da li verujete u HOROSKOP ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u HOROSKOP ?   Da li verujete u HOROSKOP ? EmptyUto Jun 04, 2013 2:24 am

Ne verujem bas toliko u te horoskope, ako bi gledali ko se kako slaze po horoskopima pa vise od polovine nas koji smo sada na ovom forumu ne bi ni postojali. I ovako je dovoljno tesko naci normalnog decka ili devojku, uskladiti moedjusobne potrebe, negovati vezu zasto nepotrebno komplikovati. Normalno je da se brines oko buducnosti, nema devojke na svetu koja ne bi zelela da joj veza uspe ( zavisi sta par zeli ili planira u buducnosti), ako te ovo nije malo smirilo evo ti klasicni primeri. Moja sestra i njen decko prema horoskopima ne bi trebali uopste da budu zajedno. Ona je Riba, on Lav, a evo vec su 6 godina u vezi, cak planiraju i brak, isto je bilo i sa mojim roditeljima.

Ako ti nesto fali u vezi mislim da bi trebalo da lepo sednes i popricas sa svojim deckom, pokusaj da mu objasnis da tebi fali malo paznje, da to nije deciji hir nego dusevna potreba i da bar za tebe to nije glupost, pa ce mu valjda doci u glavu ...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Da li verujete u HOROSKOP ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u HOROSKOP ?   Da li verujete u HOROSKOP ? EmptyUto Jun 04, 2013 3:13 am

naravno da verujemo,kakvo je to pitanje! Da li verujete u HOROSKOP ? 650269930

a sad ozbiljno-ja sam pre bas volela da citam o karakteristikama znakova,sada dostya manje.ali,uvek kad nekoga upoznam,volim da znam koji je znak.ako je Blizanac da bezim,ako je Devica da se rastopim! Da li verujete u HOROSKOP ? 650269930

a sto se tice tvoje situacije-da li je moguce da tako razmisljas?da li ces da dopustis da ti horoskop kroji zivot?da li znas da na to ko je kakav ne utice samo znak nego milion drugih faktora?ako hoces blize da saznas sta vas ceka u buducnosti,uradi uporedni horoskop kod nekog dobrog astrologa.ali opet,zar ces se time voditi? to sto se udaljavate nema veze sa horoskopom,nego je to kod vecine tako.evo,moj decko i ja smo Vaga i Vodolija-to je po zodijaku idealna kombinacija,slicne prirode,pa ratujemo svakodnevno! i zameram mu iste stvari koje ti zameras tvom.to je takav period.sta god bili u horoskopu,veza je odnos koji mora da se gradi,neguje.pusti se citanja gluposti i baci se na razmisljanje kako da razbijes trenutnu monotoniju! Da li verujete u HOROSKOP ? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Da li verujete u HOROSKOP ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u HOROSKOP ?   Da li verujete u HOROSKOP ? EmptyUto Jun 04, 2013 3:50 am

Какав знак, какве глупости! Без вређања, ок је да хороскоп буде разбибрига, да се мало насмејеш итд. Све преко тога, упитала бих се за интелигенцију.

Озбиљно, мене би вређало када би ме неко оцењивао кроз хороскопски знак. Мени је битно ко је каква особа, а не знак. У супротном би пропуштала дивне људе, пожртвоване, верне, сигурне.

Није решење да ти разбијаш монотонију. Она се разбија заједно. Доста ми је више фора: "Купи секси веш", "Направи му изненађење". А ти? А после тога? После тога си на истом. На једној јединој позитивној нули!
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Da li verujete u HOROSKOP ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u HOROSKOP ?   Da li verujete u HOROSKOP ? EmptyUto Jun 04, 2013 10:14 am

Ivana, a strelcevi...? I od njih bezis Da li verujete u HOROSKOP ? 124630516 Da li verujete u HOROSKOP ? 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Da li verujete u HOROSKOP ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u HOROSKOP ?   Da li verujete u HOROSKOP ? EmptyUto Jun 04, 2013 10:33 am

ma ne.za pojedine znakove,Strelac je mala maca! Da li verujete u HOROSKOP ? 1071211947

nego,daj doprinos temi.citaj:izbacijoj sve sumnje iz glave! Da li verujete u HOROSKOP ? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Da li verujete u HOROSKOP ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u HOROSKOP ?   Da li verujete u HOROSKOP ? EmptyUto Jun 04, 2013 11:52 pm

Iskreno, kada citam stvari koje opisuju vagu (mene) skoro svaki put bude tacno to sto napisu! Mislim na karakterne osobine, ne ono u novinama.
A sto se moje veze tice, u horoskopu je veza izmedju vage i jarca veliko no no, ali evo mi guramo vec 5 i po godina, to mora da vredi znaci necemu, zar ne? Da li verujete u HOROSKOP ? 650269930

Moj savet. Horoskop je super za procitati, ali ne dozvoli da ti to vodi zivot i vezu.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Da li verujete u HOROSKOP ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u HOROSKOP ?   Da li verujete u HOROSKOP ? EmptySre Jun 05, 2013 12:50 am

Koliko sam ja primetila, ovde je problem sto TI OSECAS da se udaljavate, a ne to sto kaze horoskop? Ne bih da ti ubacim crva sumnje, ali da li si ti 100% sigurna da zelis da provedes zivot sa tim deckom? Ako jesi, pusti horoskop.

Ja verujem u neke osnovne karakteristike svih znakova, zato sto sam se uverila da svaka osoba poseduje te neke kljucne osobine, ali verujem da pored toga svi imamo i neke nasledjene karakterne osobine koje nemaju veze sa znakom (ja sam neodlucna vaga koja cesto ne zna sta hoce, ali kada znam sta hocu postajem tvrdoglavija od svakog jarca, sto po horskopu ne bi trebalo da bude moja osobina Da li verujete u HOROSKOP ? 364988687).
Sa druge strane, ako se dvoje ljudi iskreno voli, savladace nekako prepreke izmedju njih. Ni jedna veza ni brak nisu idealni, svi treba da se pomirimo sa tim da cemo imati lepe, ali i teske trenutke, bez obzira na to sta horoskop kaze za nasu "kombinaciju".
Nazad na vrh Ići dole
saskaaa




Broj poruka : 31
Datum upisa : 20.04.2013

Da li verujete u HOROSKOP ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u HOROSKOP ?   Da li verujete u HOROSKOP ? EmptySre Jun 05, 2013 7:37 am

Hvala devojke na odgovorima, ali nekako je Bella najvise pogodila sa tom prvom recenicom, a to je to sta ja osecam da se udaljvamo. Mozda se samo ja udaljvam, jer ne dobijam ono sto mi treba, i dzabe ja njemu kazem, on to smatra nevaznim.. Jer njemu su u zivotu bitni sad samo kako doci do para, obezbediti sebi buducnost... Shvatam ga, ali meni fali ono malo paznje, sto on smatra da ja trebam da 'odrastem', i jos davno je jednom rekao kako on nije takav sto ce da me obasipa romanticnim poklonima, da obraca paznju ili da daje komentare i komplimente, jer on nije takav. I tu je rekao nesto sto mi dan danas u glavi, ja nisam takav, ako ti to odgovara ti budi samnom, ako ne onda nadji nekog ko ce sve to da radi ako ti je to bitno Da li verujete u HOROSKOP ? 1371890812 A sve ostalo je u redu, stvarno me postuje, iskren je i veran, samo eto, ono mi fali...

Nadam se da valjda nije to to, da je jednostavno on takav i da ce takav biti, i da cemo (ja) biti nesrecna i nepotpuna ceo zivot, jer mi fali ta paznja koja je smanjena na minimun i da cemo biti zajedno jer imamo iste ciljeve, i pouzdani smo, samo nece biti te VAU ljubavi i samo ce bledeti vremenom.... Jao, uzasna sam ...
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Da li verujete u HOROSKOP ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u HOROSKOP ?   Da li verujete u HOROSKOP ? EmptySre Jun 05, 2013 8:03 am

Molim? nije takav, e neka nauci. ne trazis ti od njega da ima zelene oci, a ima braon. pa on nije takav i ne moze da promeni.


Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Da li verujete u HOROSKOP ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u HOROSKOP ?   Da li verujete u HOROSKOP ? EmptySre Jun 05, 2013 8:16 am

Odmah sam shvatila o cemu se radi Da li verujete u HOROSKOP ? 650269930 Razmisli i doobro preispitaj svoju odluku, ako ste 5 godina zajedno ne mora da znaci da morate da se vencate. Ljudi cesto zapadno u rutinu i do braka dolazi samo zato sto "to tako treba" ili zato sto se to ocekuje kao redovan sledeci korak. Da sam ja na tvom mestu, otvoreno bih mu izlozila sve svoje sumnje i strahove. Dugo ste zajedno, trebalo bi da imas slobodu da mu sve kazes, a on bi trebao da te razume i pokusa da te razuveri. Po meni je ono sto trazis normalno i mislim da to zasluzuje svaka devojka. Ako ne dobijas ono sto zelis u vezi i ako nisi srecna i ispunjena, nemoj ulaziti u brak, jer to je jednom za ceo zivot (ili bar svi tezimo ka tome).
Nazad na vrh Ići dole
saskaaa




Broj poruka : 31
Datum upisa : 20.04.2013

Da li verujete u HOROSKOP ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u HOROSKOP ?   Da li verujete u HOROSKOP ? EmptySre Jun 05, 2013 8:52 am

Razumem te u potpunosti i isto tako mislim, ali ja ga ipak volim, bezobzira sto je 'takav', zna nekad da se 'trgne' i uradi nesto i ja se tim zadovoljim, iako se npr desava to jednom u 2 meseca... Ali sad je sve nekako redje, iskreno ? Ja znam da on ne prica uvek da me voli vec kad stvarno to oseti i znam kad kaze to da i stvarno oseca tako i ja se istopim. Ali sad u zadnje vreme, ne pamtim kad je rekao... Da li verujete u HOROSKOP ? 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Da li verujete u HOROSKOP ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u HOROSKOP ?   Da li verujete u HOROSKOP ? EmptySre Jun 05, 2013 9:01 am

a tebi treba potvrda svaki dan? da ti skoro svaki dan neko ponavlja i stavlja do znanja koliko mu znacis, koliko ne moze bez tebe, da te jos uvek voli. treba ti da te opet uveri kako ta ljubav nije izbledela i ti ces biti uz njega kroz sve te bitke za buducnost samo da te s vremena na vreme podseti da je ljubav to sto vas veze, a ne da ste postali partneri za posao koji se zove zivot. jel tako nesto? Da li verujete u HOROSKOP ? 650269930 ja sam rak pa slicno razmisljam kao ti.
a ti ne zelis da raskines, nego cutis i trpis, patis, drzis se ako postoji makar trunka nade za vas. i sad trazis odgovor bilo gde, pa cak i u horoskopu.
ako ti mozes da mu budes podrska u buducnosti, mislim da moze i on malo da smeksa i da ne bi bilo bezobrazno da mu tako nesto trazis.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Da li verujete u HOROSKOP ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u HOROSKOP ?   Da li verujete u HOROSKOP ? EmptySre Jun 05, 2013 9:19 am

Ne govore svi momci devojkama sta osecaju, ima momaka koji jednostavno ne vole to da pricaju. Ne mora da znaci da to ne osecaju nego jednostavno balkanski mentalitet im udari u glavu. Uce ih od malena da su muskarci jaki, da ne placu, da moraju da izdrzavaju porodicu i onda otupe za emocije. Ne kazem da su svi takvi, taman posla. Poznajem dosta njih koji to cesto govore ali zato znam i te koji nikada ili jako retko govore. Meni je ranije to bas smetalo, ali sada mi je dovoljno da me decko zagrli, poljubi u glavu i zaspi pored mene, to mi je najveci dokaz .
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Da li verujete u HOROSKOP ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u HOROSKOP ?   Da li verujete u HOROSKOP ? EmptySre Jun 05, 2013 9:25 am

Uzmi 10 novina razlicitih, iz svake novine citaj horoskop, videces da si u jednom tuzna, drugom srecna, cetvrtom bolujes od necega, petom imas migrenu, sestom sedmica na lotou, osmom ljubav zivota, devetom problem u kuci i u desetom vrv nesto iz ovih 9...
E a onda ces videti da ti u stvari procitas ono sto ti zelis da pise tu, i na kraju se sve vodi na jedno...

Veruj samoj sebi a ne horoskopu.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Da li verujete u HOROSKOP ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u HOROSKOP ?   Da li verujete u HOROSKOP ? EmptySre Jun 05, 2013 9:32 am

I ja sam takva, trazim paznju, ne volim kad nisam u centru njegovog mikrokosmosa i tako dalje, ali mislim da zene malo preteruju. Svima nam to ponekad fali, bar ja mislim. Ne verujem da savrsen muskarac postoji, kao sto ne postoji ni zena, i ne treba stvari toliko idealizovati ili fatalizovati. Zar nije dovoljna potvrda to sto je sa tobom tolike godine, sto planira sa tobom da provede svoj zivot? Slazem se da su mnogi muskarci sturi, tesko izrazavaju emocije, mnogi se i ne trude. Definitivno treba nesto da promeni, ali odnos se gradi stalno. Zar nije bitnije to sto ce uvek biti tu za tebe, sto ti je podrska, neko kome bezuslovno verujes, ko ima iste poglede na svet kao ti..? Ako ti je vaznije "volim te" od toga, onda treba da ides dalje, i da trazis.

A u sustini, tako je malo ljubavi medju ljudima. Ko to ume, ne bi trebao nista drugo da radi. (Radovic)
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Da li verujete u HOROSKOP ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u HOROSKOP ?   Da li verujete u HOROSKOP ? EmptySre Jun 05, 2013 9:55 am

Ja mom kazem: "Kako sam te spremila za sledecu devojku, ima da me zove i da mi se zahvaljuje". Da li verujete u HOROSKOP ? 20348227
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Da li verujete u HOROSKOP ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u HOROSKOP ?   Da li verujete u HOROSKOP ? EmptySre Jun 05, 2013 11:32 am

Lus ::
Ja mom kazem: "Kako sam te spremila za sledecu devojku, ima da me zove i da mi se zahvaljuje". Da li verujete u HOROSKOP ? 20348227

Da li verujete u HOROSKOP ? 3494806911 Da li verujete u HOROSKOP ? 312503953
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Da li verujete u HOROSKOP ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u HOROSKOP ?   Da li verujete u HOROSKOP ? EmptyČet Jun 06, 2013 1:05 am

Lus ::
Ja mom kazem: "Kako sam te spremila za sledecu devojku, ima da me zove i da mi se zahvaljuje". Da li verujete u HOROSKOP ? 20348227
lol! Da li verujete u HOROSKOP ? 425539214


hahahah,i ja sam to mom rekla i jos da sam sigurna da mi za decka nece pricati da ne zna da se ljubi i tako to Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da li verujete u HOROSKOP ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u HOROSKOP ?   Da li verujete u HOROSKOP ? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li verujete u HOROSKOP ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: