Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Dezodoransi

Ići dole 
+9
Yo**
Lus
Lara
Ivana
inda
koni
bojano
bevana
Jeci
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Dezodoransi - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dezodoransi   Dezodoransi - Page 4 EmptyČet Sep 05, 2013 6:36 am

Pa rece Lus da je taj stik los.

Citat :
Inace - antiperspirant znaci da stiti od neprijatnih mirisa...a antitranspirant od neprijatnih mirisa I znojenja
Ovo je isto Dezodoransi - Page 4 650269930

Deodorans stiti od neprijatnih mirisa,antiperspirant od znojenja i mirisa.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Dezodoransi - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dezodoransi   Dezodoransi - Page 4 EmptyČet Sep 05, 2013 6:46 am

Jesi li sigurna da je isto ? S ozbirom da smo mi iz biologije ucili da nije isto i da antiPERPIRANT neutralise mirise samo, a antiTRANSPIRANT uopsteno sprecava da se znojis...sto nije zdravo ni malo zbog zlezda.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Dezodoransi - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dezodoransi   Dezodoransi - Page 4 EmptyČet Sep 05, 2013 6:59 am

probaj da guglas.
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Dezodoransi - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dezodoransi   Dezodoransi - Page 4 EmptyČet Sep 05, 2013 11:53 pm

Ja sam nesto sad zavolela dove-ove dead sea minerals Dezodoransi - Page 4 2100916089 
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Dezodoransi - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dezodoransi   Dezodoransi - Page 4 EmptyPet Sep 06, 2013 12:04 am

pahuljicaa ::
Jesi li sigurna da je isto ? S ozbirom da smo mi iz biologije ucili da nije isto i da antiPERPIRANT neutralise mirise samo, a antiTRANSPIRANT uopsteno sprecava da se znojis...sto nije zdravo ni malo zbog zlezda.
nisam verovala da cu ovo ikada izgovoriti,ali i ja ovako mislim!
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Dezodoransi - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dezodoransi   Dezodoransi - Page 4 EmptyPet Sep 06, 2013 12:54 am

I ja sam negde citala da postoji razlika izmedju ta dva, ali se ne secam koja Dezodoransi - Page 4 364988687

Pahuljice, i ja sam neko vreme koristila taj, fino mirise, uopste ne podseca na krastavac, ako na to mislis :)Sada korstim ovaj: Dezodoransi - Page 4 219719
Ne znam da li ga ima kod nas, mama ga kupuje na pijaci.

I ovaj mi je super, njega sam koristila jako dugo, pa mi je malo dosadio Dezodoransi - Page 4 Hairmini
Jako lepo mirise, kao neki puder Dezodoransi - Page 4 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Dezodoransi - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dezodoransi   Dezodoransi - Page 4 EmptyPet Sep 06, 2013 2:00 am

Ovaj rozi sam probala, odlican je Dezodoransi - Page 4 650269930

Ovaj beli sam vidjala u cosmetics-u, pa cu poci da vidim ima li Dezodoransi - Page 4 650269930

Bev, ne verujem svemu sto procitam na netu...mnogo mi vise znaci ono sto sam pre par meseci ucila u skoli i sto nam je prof.bas pricala ''nemojte uzimati antitranspirante, oni sluze da se spreci znojenje, tacnije voda koju zlezde izlucuju kad je razlika temperature tela od one koja je normalna, primetili ste sigurno svi da se cesto znojite i zimi, kada vam je hladno. Antitranspiranti mogu da poremete rad zlezda koje se tu nalaze.'' ...bas je ovako pricala...a imali smo i u knjizi to. Samo sto ja knjigu nemam vise.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Dezodoransi - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dezodoransi   Dezodoransi - Page 4 EmptyPet Sep 06, 2013 8:26 am

Ako neko naleti na objasnjenje,neka stavi pliz.Posto ja ne mogu da nadjem.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Dezodoransi - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dezodoransi   Dezodoransi - Page 4 EmptyNed Mar 09, 2014 11:50 am

Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Dezodoransi - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dezodoransi   Dezodoransi - Page 4 EmptyNed Mar 09, 2014 9:49 pm

Nivein ovaj prvi ne sadrzi i to 100%,jer sam koristila samo taj,odlican je lepo mirise ali samo neko vreme,posle nekako neutralno i pritom se normalno znoji,sto je itekako vazno.

ja trenutno koristim ovaj Dezodoransi - Page 4 Alverde-sensitiv-dry-deobalsam

njihovi nemaju ni alkohol ni parabene ni aluminijum sto je najvaznije jer upravo aluminijum(verovatno sam vec to pricala)je odgovoran za rak dojke.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dezodoransi - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dezodoransi   Dezodoransi - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dezodoransi
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Lepota :: Nega lica i tela-
Skoči na: