Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 posao

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

posao Empty
PočaljiNaslov: posao   posao EmptyPet Jun 14, 2013 8:12 am

odakle da pocnem...vec mesec dana decko mi radi u jednom kaficu sto se otvorio istog dana kad je i on poceo da radi. njegov posao je sanker/konobar, radi obe pozicije. prvih nedelju dana je bilo okej, medjutim vlasnici kafica su poceli da traze od njega pomoc oko lokala i sredjivanja, sta sve treba, on je pravio cenovnik, radio nabavku, kupio stvari za ukrasavanje enterijera, sve ono sto njegova pozicija ne zahteva. oni imaju ˝menadzera˝, decka koji je brat od zene jednog od vlasnika, koji ne radi nista, i on je taj koji treba svime time da se bavi. zasto je moj decko to radio? zato sto mu je receno, pre nego sto je poceo da radi, da ce on ustvari tu biti menadzer, ali se na kraju ispostavilo drugacije i doveden je taj momak. poslednjih mesec dana, koliko radi tu, nas dvoje smo se non stop prepirali. zato sto je on stalno nervozan zbog posla, jer ga zajebavaju i njegov trud ne postuju, i ne postuju njega pre svega, on ne stize ni za faks da zavrsi to sto treba, nervira se i oko toga, spava jako malo jer je na poslu do 3, 4 ujutru, mora sa drugom ( koji isto radi tu) da ociste lokal, srede papire, ociste wc, jer oni jos nisu nabavili cistacicu, sve u svemu lokal je jos u pripremi, i svi krive njega, njegovog druga i devojku sto radi s njima za manjak posla, a ne shvataju da rade tek mesec dana i da ne mogu da ocekuju sjajne rezultate. zasto vam ovo sve pricam? jer se nase prepirke vezuju za taj posao, jer taj posao utice na njega, stalno je nervozan i pod stresom, neispavan i dzangrizav i to dovodi do prepirki. ja sam da bih bila sto duze sa njim, provodila po ceo dan u lokalu, sedela i blejala sa njim i drugom i tom devojkom, jer on kad je imao slobodno vreme, ili je morao da crta za faks ili su ga zvali na telefon da uradi ovo ili ono za kafic. pritom da dodam, nisam mu smetala pri obavljanju posla, nisam ga pipkala i ljubila jer je bio na radnom mestu, ja sam sedela za sankom i pricala sa tim drugom koji je radio u sanku, i sa deckom kad ugrabi slobodno vreme, kad nema nikog u lokalu. ali, je jedan momak koji je poceo da radi sad kod njih, rekao kako smo se mipoljubili, sto uopste nije istina, i sad meni vise nije dozvoljeno da budem za sankom, mogu samo da sedim za stolom, ne smem da kontaktiram s njim. mene boli najvise jer ja njega nikad nisam ometala, ja sam tu samo sedela i cekala do 3 ujutru da on zavrsi posao da bi zajedno otisli kuci, sta vise svaki put kad odu gosti ja sam njem,u pomagala, cistila lokal, sklanjala case, radila popis, kupovala im da jedu, i sve to da bi on sto pre zavrsio i isao kuci da spava, jer sam znala koliko je bio izmoren, sve sam to radila zbog njega da mu pomognem, a oni su napravili skandal od toga. i moja veza je ispastala jer smo se non stop prepirali bas zbog tog posla jer je bio nervozan i ne zna gde mu je dupe a gde glava. i danas saznam da ne smem da budem tamo, a ni ovako ga ne vidjam, kako cu tek sad. to vreme koje sam provodila u lokalu, mozda nisam bila s njim s njim, nismo se mazili i sve to, ali sam bila pored njega, mogla sam da pogledam s vremena na vreme, da mi se on osmehne, i koristila sam to vreme bar da malo budem s njim jer ovako nismo mogli. i pokusavam da ga oraspolozim i da mu budem podrska, ali polako pucam i placem i ne znam sta da radim, da ne pricam koliko sam se ja nervirala oko njegovog posla bas jer znam koliko se cima oko njega. ja vas pitam za savet, kako da se smirim i da budem jos bolja podrska njemu? jer dajem sve od sebe , ali onda ode na taj posao i iznervira se i sve moje padne u vodu
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

posao Empty
PočaljiNaslov: Re: posao   posao EmptyPet Jun 14, 2013 8:44 am

a je l` ima izgleda da ta frka uskoro prestane?da mu se normalizuje smena,da zna sta je njegov posao?
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

posao Empty
PočaljiNaslov: Re: posao   posao EmptyPet Jun 14, 2013 9:08 am

pa sad je dosao taj momak(koji je rekao da smo se poljubili) koji ce biti tamo po ceo dan, i on bi valjda trebao da olaksa posao. sve cu saznati sutra, treba da se vidimo, a veceras sam saznala za tu odluku. nadam se da ce mu olaksati, ali on mi je rekao da je moguce da ce i dalje ostajati do 3, 4. ne znam vise ni sama iskreno sta ce biti. on se sve nada da ce biti bolje, ali ovo nije prvi put da su oni imali sastanak i da su se ˝dogovarali˝ i pravili planove, i to je sve trajalo dva dana i opet se vracalo na staro, sta ce sad biti pitanje je. a ja se nerviram zbog svega toga, a vec mi je dosta toga u glavi pocev od prijemnog do porodicnih problema
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

posao Empty
PočaljiNaslov: Re: posao   posao EmptyPet Jun 14, 2013 9:34 am

Што ја мрзим овакве ствари. Ако имаш проблем на послу, немој га бре преносити и на везу. Буди карактер. Тако ја мојим другарицама кажем, наљуте се на дечка, онда су ЦЕО дан бесне на све. И онда према другима буду безобразне и неваспитане. Научи да разграничиш.
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

posao Empty
PočaljiNaslov: Re: posao   posao EmptyPet Jun 14, 2013 9:42 am

ja nisam ljuta na njega, meni je samo zao jer se toliko nervira oko posla, a ne znam kako da mu pomognem. priznajem da prelazi i ta nervoza na mene, ali ne dajem da se ona zadrzava, a ni da se odrazava na druge ljude.

i osecam veliki pritisak na nasu vezu zbog svega toga, a nase rasprave nisu ozbiljne, sitne su, ali nerviraju jer su ceste, pre ovoga mi smo bili cvece zeke prolece, i sad smo, zaljubljena sam ja u njega, ali te rasprave ubijaju nekad tu čar lepe mirne veze
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

posao Empty
PočaljiNaslov: Re: posao   posao EmptySub Jun 15, 2013 3:58 am

pricali smo danas, ostace na tom poslu, i nece se ivse toliko nervirati oko toga( u sta ja sumnjam) ja sam mu rekla moje misljenje o tome i o nama, o prepirkama o svemu. rekao je da me razume, da ce se truditi da ne prenosi to na nas, nego da kad je sa mnom da ne razmislja o poslu i da uziva. da li ce tako biti, videcemo, danas smo proveli lep dan zajedno, videcemo kako ce ici dalje, hvala na odgovorima
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

posao Empty
PočaljiNaslov: Re: posao   posao EmptySub Jun 15, 2013 4:25 am

ja sam citala sta si pisala ,ali nisam znala sta pametno da ti kazem.tesko je, ako ga nesto tisti,da to potisne i pravi se da je sve ok,kad nije.treba tui dosta dobre organizacije i volje!
nadam se da ce se sve srediti! posao 650269930
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

posao Empty
PočaljiNaslov: Re: posao   posao EmptySub Jun 15, 2013 11:01 am

i ja se nadam ! posao 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





posao Empty
PočaljiNaslov: Re: posao   posao Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
posao
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Oglasi za posao.
» posao i studiranje
» Novi posao i studiranje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: