Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Sve ženske i muske teme na jednom mestu

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Da li smem ? Savet molim hitno

Ići dole 
AutorPoruka
saskaaa

Broj poruka : 31
Datum upisa : 20.04.2013

PočaljiNaslov: Da li smem ? Savet molim hitno   Ned Avg 04, 2013 3:49 pm

Cao devojke, imam jedno pitanje...
31.07. sam trebala da prestanem da pijem pilule (odnosno da napravim pauzu),ali sam spojila kutije jer sam bila na moru..I sad mene zanima, sta bih se desilo da prekinem sa pilulama kako bih dobila ranije ? jer 23.08. bih mozda opet isla na more, ali ja bih bas onda dobila i imala...Da li je to pogresno ? jer znam da je dozvoljeno 1 do max 2x godisnje da se spoje kutije, jer nije zdravo odnosno nije preporucljivo. I sad ja ne bih zaredom spojila opet jos jednu kutiju jer mislim da to nije u redu.
Recite mi molim vas sta da radim, jer bih htela da dobijem ranije..(Nisam imala odnose). Pretpostavljam kad bih sad prestala da ih pijem da bih dobila kroz koji dan i napravila tu sedmnodnevnu pauzu i onda nastavila sa novom kutijom, jel tako ? Help...
Nazad na vrh Ići dole
bevana

Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 32

PočaljiNaslov: Re: Da li smem ? Savet molim hitno   Ned Avg 04, 2013 9:15 pm

Hoces drugu,nadovezanu, kutiju da prekines,je l' tako?Ako jeste,onda mozes slobodno,pravis pauzu od 7 dana i opet pocinjes sa novom.

PočaljiNaslov: Re: Da li smem ? Savet molim hitno   Ned Avg 04, 2013 11:48 pm

Jeste, tako je, znaci mogla bih bez problema prestati kad hocu..super. onda ako je stvarno tako uradicu to uskoro, samo da izracunam sve..hvala ti na odgovoru bevana
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 24

PočaljiNaslov: Re: Da li smem ? Savet molim hitno   Ned Avg 04, 2013 11:49 pm

Saska, mozda da prekines danas ili sutra...da bi dobila u narednih 5-6 dana...i da ti prodje do 23.avgusta mislim da ti je tako najbolje. I najsigurnije da ce ti proci dok odes na more

Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 32

PočaljiNaslov: Re: Da li smem ? Savet molim hitno   Pon Avg 05, 2013 12:38 am

nema na cemu

PočaljiNaslov: Re: Da li smem ? Savet molim hitno   Pon Avg 05, 2013 8:40 am

Evo sutra ujutro necu da popijem, pa pravim tu pauzu :)Hvala vam devojke! i samo jos jedno,
jel to znaci da sam i dalje zasticena ? znaci ovo vazi kao kad pravim inace pauzu ? jel remetim mozda dejstvo pilula ?
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

PočaljiNaslov: Re: Da li smem ? Savet molim hitno   Pon Avg 05, 2013 12:08 pm

Mislis na to sto si nadovezala pakovanje i sto sada pravis pauzu? zasticena si planiras osmog dana pauze da pocnes s novim pakovanjem je li tako?

Nema na cemu

PočaljiNaslov: Re: Da li smem ? Savet molim hitno   Pon Avg 05, 2013 12:16 pm

Da, da, planiram da nastavim. :)Pa da, bojala sam se sto prekidam tu drugu kutiju nakon 6og dana, pa sam mislila da sam poremetila nesto i da nisam zasticena, hehe :)ali onda super, zasticena sam sve vreme bez obzira sto je ovako ispalo, hvala

Poslednji izmenio saskaaa dana Pon Avg 05, 2013 12:27 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

PočaljiNaslov: Re: Da li smem ? Savet molim hitno   Pon Avg 05, 2013 12:26 pm

Sa tim pakovanjem koje nadovezujes, mozes prekinuti bilo kada. bitno je samo da nakon prekida opet pocnes osmog dana, zbog zastite. Ako ti je ostalo dovoljno pilula, sacuvaj za neki sledeci put kad pozelis da odlozis...ja od prosle godine cuvam mojih 11 ali kako sam presla na druge, verovatno cu ih baciti Nema na cemu, lepo se provedi na moru.

PočaljiNaslov: Re: Da li smem ? Savet molim hitno   Pon Avg 05, 2013 12:29 pm

Vaziiii, hvala ti draga na pomoci i lepim zeljama! naucila sam nesto novo za ubuduce Pozdraav :*
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

PočaljiNaslov: Re: Da li smem ? Savet molim hitno   Uto Avg 06, 2013 5:21 am

Nema na cemu, uvek, za bilo sta. :*

PočaljiNaslov: Re: Da li smem ? Savet molim hitno   

Nazad na vrh Ići dole

Da li smem ? Savet molim hitno
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1