Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Umetak i nadogradnja kose

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Umetak i nadogradnja kose Empty
PočaljiNaslov: Umetak i nadogradnja kose   Umetak i nadogradnja kose EmptyUto Avg 06, 2013 4:37 am

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.179652495536199.1073741828.177927005708748&type=1

Sta mislite o ovome? 30e nije mnogo za umetak koji je dugacak 67cm i sirok 24cm. 70% je prava kosa, 30% je sintetika...
Ja planiram da odem da isprobam, da kupim neki umetak Umetak i nadogradnja kose 515354487 
Samo ne znam ni kako se odrzava ni da li se skida pred spavanje itd itd.. Umetak i nadogradnja kose 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Umetak i nadogradnja kose Empty
PočaljiNaslov: Re: Umetak i nadogradnja kose   Umetak i nadogradnja kose EmptyUto Avg 06, 2013 8:24 am

meni se to ne svidja.jos nisam videla neku a da je dobro uradjena.
a ne shvatam ni poentu.
a ne bih ni stavlajala tudju kosu. Umetak i nadogradnja kose 3499814433 

ali,nije skupo.eto,da kazem i nesto pozitivno! Umetak i nadogradnja kose 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Umetak i nadogradnja kose Empty
PočaljiNaslov: Re: Umetak i nadogradnja kose   Umetak i nadogradnja kose EmptyUto Avg 06, 2013 8:28 am

Npr. Soraja ima nadogradnju upravo odatle... I njena nadogradnja je ODLICNA...iako mi se ne svidja ko je nosi. Rolling Eyes 

Ja cu poci da pogledam, pa ako mi se dopadne, uzecu...jer do sada sta sam gledala, sve je bilo preko 100e Umetak i nadogradnja kose 650269930 ...a moja je trenutno bas kratka...malo ispod ramena...a ja bih duuuugu Umetak i nadogradnja kose 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Umetak i nadogradnja kose Empty
PočaljiNaslov: Re: Umetak i nadogradnja kose   Umetak i nadogradnja kose EmptyUto Avg 06, 2013 8:33 am

e,jeste,njena je dobra.ali ne verujem da je 30 eura!

Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Umetak i nadogradnja kose Empty
PočaljiNaslov: Re: Umetak i nadogradnja kose   Umetak i nadogradnja kose EmptyUto Avg 06, 2013 8:36 am

Njima je svaka nadogradnja 30e...ne znam kako i zasto. Ja bih to skuplje Umetak i nadogradnja kose 650269930

Udji na tu stranicu koju sam ti poslala i prelistaj... meni se dopala 18# ...najslicnija je mojoj boji. A ima i slike devojaka iz salona, neke su uzasne, al ima dosta dobrih!

Takodje, videla sam da imaju push up gacice. Shocked 
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Umetak i nadogradnja kose Empty
PočaljiNaslov: Re: Umetak i nadogradnja kose   Umetak i nadogradnja kose EmptyUto Avg 06, 2013 8:42 am

a u cemu je razlika izmedju gacica i kose?nikakva...
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Umetak i nadogradnja kose Empty
PočaljiNaslov: Re: Umetak i nadogradnja kose   Umetak i nadogradnja kose EmptyUto Avg 06, 2013 8:45 am

Pa taman tako...ali nekako pomislis da neka devojka lepo izgleda, fino joj nesto stoji, kad ono - silikoni u gacicama...a kosa je meni opet drugo, jer moja moze da mi poraste, samo ne mogu jos 2 godine da cekaaaam. A guza ne moze da raste, pa da je skracujes itd Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Umetak i nadogradnja kose Empty
PočaljiNaslov: Re: Umetak i nadogradnja kose   Umetak i nadogradnja kose EmptyUto Avg 06, 2013 8:50 am

htela sam da akzem da su oba vestacka i nakaradna.moje misljenje.
sve sto je vestacko se vidi da je takvo i prosto se vidi da mu tu nije mesto.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Umetak i nadogradnja kose Empty
PočaljiNaslov: Re: Umetak i nadogradnja kose   Umetak i nadogradnja kose EmptyUto Avg 06, 2013 8:54 am

Ne znam, videcu to malo bolje kada odem da pogledam i isprobam... Umetak i nadogradnja kose 650269930 mada, mislim da mi nece valjati jer imam gustu kosu, ravno sisanu...i ne izgleda uopste ruzno...al me bas privlaci kada vidim lepu dugu kosu, zelim i jaaa Umetak i nadogradnja kose 515354487 
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Umetak i nadogradnja kose Empty
PočaljiNaslov: Re: Umetak i nadogradnja kose   Umetak i nadogradnja kose EmptyUto Avg 06, 2013 9:05 am

pa pusti je onda. Umetak i nadogradnja kose 650269930 na koliko se sisas?
ja ne volim bas dugu.sto kaze moja frizerka,to je malo seljacki.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Umetak i nadogradnja kose Empty
PočaljiNaslov: Re: Umetak i nadogradnja kose   Umetak i nadogradnja kose EmptyUto Avg 06, 2013 9:09 am

JA bih duzinu do brusa, malkice ispod...ne ono do zadnjice, to je i meni ruzno...sisala sam se prosle godine...i onda pred novu godinu izravnala...pa sad posle mature...i onda ne moram jer niti koristim fen niti nista cime bih je mogla ugroziti...ali mi dosta sporo raste...frizerka kaze da je to i dosta poraslo kakva mi je bila...ali ja ne primecujem veliku razliku Umetak i nadogradnja kose 650269930

Pustam...fali mi nekih 15cm da mi bude duzina koju zelim :/
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Umetak i nadogradnja kose Empty
PočaljiNaslov: Re: Umetak i nadogradnja kose   Umetak i nadogradnja kose EmptyUto Avg 06, 2013 10:23 pm

Ја не подносим ништа вештачко, пошто се то вештачко углавном види да није природно. А не бих се ни ја осећала лепо. Од ситних ствари као што су вештачки нокти до силикона у грудима нпр.

Моја дужина косе је испод груди, чак и малчице дужа. Али, то је максимум за мене. Пусти своју косу, порашће. Само је "проблем" уколико имаш фризера који наплаћује рад по дужини косе. Моја би коса спадала, по њима, у категорију екстра дуге.
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Umetak i nadogradnja kose Empty
PočaljiNaslov: Re: Umetak i nadogradnja kose   Umetak i nadogradnja kose EmptySre Avg 07, 2013 1:30 am

meni ova nadogradnja okej iygelda, jedino mi je sumnjivo sto je tako jeftina Umetak i nadogradnja kose 650269930 a inace i aj nisam ljubitelj vestackih stvari, ali ko voli nek iyvoli, dok god se ne preteruje u tome, okej sto se mene tice

meni je kosa duza, nije kao kod lus, ali je do pocetka grudi, i bas bryo ratse, sad je pustam i nisam se bas dugo sisala, jedino me nerviraju iskrzali krajevi, ali mi je inace kosa poprilicno zdrava
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Umetak i nadogradnja kose Empty
PočaljiNaslov: Re: Umetak i nadogradnja kose   Umetak i nadogradnja kose EmptySre Avg 07, 2013 3:32 am

Meni je kosa zdrava skroz...ali je problem sto mi sporo raste... :/

Ja sam imala nadogradjene nokte godinu dana, da bi moji ojacali i poceli da rastu Umetak i nadogradnja kose 650269930 ...i meni deluje okej ova kosa, ali videcu da podjem da pogledam to uzivo i isprobam Umetak i nadogradnja kose 650269930

Zelim duzinu kao sto Lus ima...pa moja u medjuvremenu neka raste...samo moram videti kako ce to da izgleda...jer moja je poprilicno gusta, pa ako bude odskakalo, nema sanse da pravim karikaturu od sebe. Umetak i nadogradnja kose 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Umetak i nadogradnja kose Empty
PočaljiNaslov: Re: Umetak i nadogradnja kose   Umetak i nadogradnja kose Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Umetak i nadogradnja kose
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Mascenje kose..
» Opadanje kose
» Preparati za negu kose
» Promena boje kose
» boja kose i oblacenje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Lepota :: Nega kose-
Skoči na: