Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Gay populacija (LGBT)

Ići dole 
+12
Lara
tinkerbell02
Iva
bevana
Yo**
una
Ivana
*cinderella*
StormZ
Jeci
inda
pahuljicaa
16 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Gay populacija (LGBT) Empty
PočaljiNaslov: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) EmptySub Avg 17, 2013 1:43 am

Evo teme Gay populacija (LGBT) 650269930

Laro, lepo se provedi Gay populacija (LGBT) 650269930

Inda, kod nas ima 3 hiljade koji su priznati... Gay populacija (LGBT) 402532072 i to samo u mom gradu 3 hiljade...a grad ima 15ak hiljada stanovnika...a citava opstina Bar ima oko 40-45 hiljada. Pa ti vidi koliko je to. I jos zamisli koliko je njih sto kriju da su to ako je 3 hiljade priznatih...vidim ja i u svojoj okolini te sto se prave da nisu...  ja ne kazem za njih nista, samo eto, ne moraju bas javno, ne zelim da mi dete jednog dana misli da je to normalno, pa da mi sin ima decka npr jer je to normalno ili moderno. Gay populacija (LGBT) 650269930
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Gay populacija (LGBT) Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) EmptySub Avg 17, 2013 2:08 am

Pahuljice,ja sam mislila da nema toga da se dve devojke ljube u gradu...ima i kod nas priznatih,ali ne znam tacno koliko Gay populacija (LGBT) 650269930 Prosle godine je jedan decko zavrsio moju skolu,koji to nikad nije poricao...
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Gay populacija (LGBT) Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) EmptySub Avg 17, 2013 3:15 am

Meni ne smetaju, drug mi je gej i jedna je od najboljih osoba koju poznajem. Mislim da trebaju imati sva prava kao i mi, mada smatram da je parada obicna glupost, neka ljudi rade sta kod zele, ali ne na ulici.
Pa ni mi ne stojimo na ulici pa se zvalavimo sa deckom, zar ne? jedino mi to smeta...
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Gay populacija (LGBT) Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) EmptySub Avg 17, 2013 3:25 am

Imam 2 drugarice koje su gay. Ali one niti paradiraju, niti se hvale time kako su gay. Parada je cista provokacija heteroseksualnih ljudi. Ako Ja i bilo ko ne paradira sto su heteroseksualni, zasto moraju gay ljudi da paradiraju, i da se hvale time kako su gay? Neka rade sta hoce kuci, ali ljubljenje po Trgu Republike Srbije nek zaobidju. Te pare sto ulazu u paradu "ponosa" mogu da iskoriste na bolje nacine...
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Gay populacija (LGBT) Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) EmptySub Avg 17, 2013 3:34 am

I ja smatram da je parada totalna glupost. Nisam baš primetila da su na bilo koji način ugroženi. Znam jednog dečka koji je gay, vlasnik je više privatnih laboratorija, i jednu devojku koja je bi, profesorka je. Kod nje mislim da nije to urođeno, nego se razočarala jednom, pa prešla u drugi klan...
Meni lično ne smetaju, ali mi je van pameti da im se dozvoli da usvajaju decu. Ipak dete treba da ima roditelje suprotnog pola. Bolje da dozvole ženama bez muža da usvoje decu nego gay parovima.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Gay populacija (LGBT) Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) EmptySub Avg 17, 2013 3:56 am

ja nemam nista protiv ,ali sam protiv paradiranja i naravno usvajanja dece.
zivim u maloj (citaj zatucanoj) sredini i nikad se nisam srela sa nekim ko je gej,ali da vidim dve osobe istog pola kako se ljube ne bi mi smetalo.

u stvari, lazem-na pocetku faksa sam se druzila sa jednim deckom-krupan,razvijen,ragbista,ali sasvim obicno obucen,nista usko i isfeminizirano i posle nekoliko god.cujem da je gej.a nikad ne bih rekla.dok za jednog mog opet bivseg druga pricaju da jeste,ali on definitivno ima vise zenskih hormona nego sto treba.na svakoj drugoj slici u mom albumu iz detinjstva je on u mojim lakovanim,crvenim cipelama...
Nazad na vrh Ići dole
una

una


Broj poruka : 247
Datum upisa : 17.03.2012

Gay populacija (LGBT) Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) EmptySub Avg 17, 2013 8:06 am

MM i ja sumnjamo da je nas kum gej...nije priznao,al ako jeste gej moje misljenje o njemu se nece promeniti,stvarno ga volim.
Nemam nista protiv homoseksualnih ljudi,al slazem se sa vecinom,.te parade stvarno nemaju smisla...
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Gay populacija (LGBT) Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) EmptySub Avg 17, 2013 9:51 am

uskoro ce biti odobreno da usvajaju decu jer je vec objavljeno da u americi oko milion dece su usvojili gejevi i deca "normalno" rastu. po meni, nista ne moze da zameni tradicionalnu porodicu
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Gay populacija (LGBT) Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) EmptySub Avg 17, 2013 10:09 am

Ja stvarno nemam nista protiv njih,neka radi ko sta hoce,ako ga to cini ispunjenim,ali parada je cista glupost.

Ne bih dozvolila da usvajaju decu,jer ipak nije bas normalno da dete ima 2 majke ili 2 oca...
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Gay populacija (LGBT) Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) EmptySub Avg 17, 2013 10:57 am

Ma ni ja nemam nista protiv njih...ali sve sto rade - neka rade iza zatvorenih vrata...jer to samo po sebi nije u skladu sa hriscanstvom. Cilj je da se musko i zensko spaja zbog produzetka vrste. Sad sam se izrazila kao da smo zivotinje, ali to je cinjenica. Takodje, nauka kaze da se oni kao takvi rode...i nemam nista protiv toga, vole se ljudi. Ali ne bih volela da setam dete jednog dana i da me pita ''mama sta je ono?'' a ja da mu kazem ''dve cike se ljube sine'' ...nekako ne bih volela da moje dete misli da je normalno da ima seks s osobom istog pola...
Isto kao i Inda, ne bih dozvolila da usvajaju decu...mozda bi oni bili bolji roditelji nego neki drugi musko-zenski par...ali ipak .. ne znam. Mozda sam ja zaostala u vremenu pa mi je to uzasno. Gay populacija (LGBT) 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Gay populacija (LGBT) Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) EmptySub Avg 17, 2013 11:22 am

Ako ikakvog prava glasa budem imala, ikada, decu ce po mom misljenju moci da usvoje.
Tom detetu je bolje sa dva rodjitelja koja ga jako vole, nebitno da li to bile dve zene ili dva muskarca. Bolje je za dete. A odrasce potpuno normalno, kao i mi.

Jillian je gej, znate li to? (Biggest Loser). Ona i njena zena su usvojili dvoje predivne dece i uzivaju u zivotu...
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Gay populacija (LGBT) Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) EmptySub Avg 17, 2013 11:45 am

mene samo nervira sto ljudi potenciraju homoseksualnost jer ako to ne prihvatas onda si ti zatucan, nisi moderan, nemas siroka shvatanja, pun si predrasuda, ne mozes da napredujes jer ne prihvatas promene, mozda si frigidna, nemas zdrava shvatanja, i milion drugih gluposti  Rolling Eyes   pogotovu to isticu poznate licnosti i muka mi je od toga.
iskreno, boli me uvo ko jeste a ko nije gej. nego to je danas pomodarstvo, a dokon pop i jarice krsti.

edit: i nervira me sto poruke "gej je okej" se svuda provlace, preko filmova, prodavnica, reklama, pocece i na jogurtu to da pisu! taman da ujutru cim otvorim oci prvo to vidim. neka su oni gej, samo neka nas ostale puste da zivimo na miru.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Gay populacija (LGBT) Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) EmptySub Avg 17, 2013 12:44 pm

Yo** ::
mene samo nervira sto ljudi potenciraju homoseksualnost jer ako to ne prihvatas onda si ti zatucan, nisi moderan, nemas siroka shvatanja, pun si predrasuda, ne mozes da napredujes jer ne prihvatas promene, mozda si frigidna, nemas zdrava shvatanja, i milion drugih gluposti  Rolling Eyes   pogotovu to isticu poznate licnosti i muka mi je od toga.
iskreno, boli me uvo ko jeste a ko nije gej. nego to je danas pomodarstvo, a dokon pop i jarice krsti.

edit: i nervira me sto poruke "gej je okej" se svuda provlace, preko filmova, prodavnica, reklama, pocece i na jogurtu to da pisu! taman da ujutru cim otvorim oci prvo to vidim. neka su oni gej, samo neka nas ostale puste da zivimo na miru.
E upravo ovo!

I Aleksandar Makedonski je bio gej, pa nikom nista, i jos u to vreme Gay populacija (LGBT) 364988687

Jeci, mozda ce ga ti roditelji vise voleti...ali oni ce mozda njemu nekako utuviti u glavu da treba i on da bude gej onda...kapiram ja, sad zvucim ograniceno...detetu je urodjeno...ali ipak, drugacije bi ga oni vaspitavali...i u skoli bi ga deca sigurno ismevala...nema mamu, a ima dva oca...ili nema tatu, ali zato ima dve mame koje se ljube i drze za ruke cekajuci da dete izadje iz skole...meni je to uzasno.I opet ponavljam - ne zelim da mi dete odrasta u takvoj sredini i da misli da je pomodarstvo biti gej! kao sto ove danasnje devojke i misle...imaju momka ali npr varaju s devojkom jer je to ''cool''...
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Gay populacija (LGBT) Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) EmptySub Avg 17, 2013 9:38 pm

Jillian je bi,a Bob je gej Gay populacija (LGBT) 650269930

Uopste me ne zanima sta ko radi sa sobom,ko sam ja da nesto odobravam,ili ne?ljudi sebi mnogo daju za pravo.

Nije ni u heteroseksualnim porodicama sve tako sjajno i bajno,pa im niko ne uskracuje pravo da imaju decu.Jer zaboga toliiiiika je sramota da ti roditelji budu gej,a nije sramota da je otac pijanica,lesi majku od batina,deca to gledaju,poneki i obljubi svoju cerkicu.Ooooo,to je tako normalno.Rolling Eyes 
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Gay populacija (LGBT) Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) EmptySub Avg 17, 2013 11:35 pm

Bevana, ne radi se o tome... Gay populacija (LGBT) 650269930 mislis da ne bi mozda gej otac napao svog sina? Nije svuda bajno, naravno. Ali ne mozes ni da razmisljas da gej roditelj ne bi uradio isto svom detetu Gay populacija (LGBT) 650269930 koje i nije njegovo Gay populacija (LGBT) 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Gay populacija (LGBT) Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) EmptyNed Avg 18, 2013 12:04 am

bevana ::


Nije ni u heteroseksualnim porodicama sve tako sjajno i bajno,pa im niko ne uskracuje pravo da imaju decu.Jer zaboga toliiiiika je sramota da ti roditelji budu gej,a nije sramota da je otac pijanica,lesi majku od batina,deca to gledaju,poneki i obljubi svoju cerkicu.Ooooo,to je tako normalno.Rolling Eyes 
Potpisujem od prve do poslednje reci.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Gay populacija (LGBT) Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) EmptyNed Avg 18, 2013 12:09 am

A ko kaze da mi ne paradimo svojom heteroseksualnoscu?Ljubimo se na javnim mesta (i na Trgu Gay populacija (LGBT) 650269930) ,drzimo se za ruke,tu je i sex na javnim mestima i plazama,mozda to nekome smeta,sta mislite?Ali ne,mi smo vecina,ima svi nas da slusaju Rolling Eyes  Jer vecina odredjuje sta je ispravno.


Da se razumemo,ja nemam neki odredjen stav po tom pitanju,jednostavno ne razmisljam o tome,njihov zivot njihova stvar,ni ja ne dozvoljavam da moje odluke neko odobri,meni je samo smesno kako se svi nalaze pozvani da se mesaju u tudj zivot,jer se ne uklapa u njihove arsine.

Sto se parade tice,meni recimo vise smetaju navijaci koji svako malo razruse pola Bg-a,a niko im nista ne moze.Dokle god ovi iz lgbt ne diraju nikoga,meni ne smetaju.A da l' je prirodno ili nije,ne brinite,necete ni vi ni vasa deca postati gej od gledanja kako se dve zenske ljube (ili je mozda to sexy,a dva muskarca su fuj scratch  Gay populacija (LGBT) 650269930).


A pomenuste i hriscanstvo-pravi primer toga je onaj pop koji je silovao decake Gay populacija (LGBT) 3947323609 Kod nas i oni koji bi trebalo da zive po normama hriscanstva to ne rade,a kamoli obican svet.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Gay populacija (LGBT) Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) EmptyNed Avg 18, 2013 12:52 am

bev Gay populacija (LGBT) 3947323609 Gay populacija (LGBT) 3947323609 Gay populacija (LGBT) 3947323609 Gay populacija (LGBT) 3947323609 Gay populacija (LGBT) 3947323609 Gay populacija (LGBT) 3947323609 
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Gay populacija (LGBT) Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) EmptyNed Avg 18, 2013 1:39 am

Parada kao skupina 1000 ljudi sa zastavama...

Naravno, i gay ljudi to rade sto i heteroseksualni. Sex na javnim mestima, drzanje za ruke, ali ljubljenje i sex samo ako ih niko ne vidi. Koliko se polako ozivljava ta ideja "Ponosa" dokazuje 4 likuse koje se na sred beerfesta ljube.
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Gay populacija (LGBT) Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) EmptyNed Avg 18, 2013 3:11 am

ni meni ne smetaju, nek rade sta god hoce, dok god to ne ugrozava mene ili generalno ljude, ne vidim sto bi trebali da se kriju, i sto kaze bev, i mi paradiramo da smo heteroseksualci, pa sto ne bi i oni, ali ne mislim na one parade ponosa- one mi se ne dopadaju, i uglavnom sluze da manijaci upropaste grad, ono sto je nama ˝normalno˝ njima nije i obrnuto. 100 ljudi 100 ćudi
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Gay populacija (LGBT) Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) EmptyNed Avg 18, 2013 4:18 am

Pa bar su se ljubile,nisu izvukle nozeve da povrede 10,ili ko zna koliko ljudi.Vidis,to bi bilo ugrozavanje tebe kao licnosti,da su sele za sto,izvadile noz,ili pistolj,a ti ne smes da zucnes.Ovako si mogao da ustanes i odes,ili da im kazes da se sklone.

Opustite se,uzivajte u svom zivotu,niko vas ne dira,ne vuce vas za rukav za budete gej.

Meni su recimo gadni politicki skupovi,sa sve zastavama,i mnogo vise ljudi nego na ovoj paradi.A politicari uticu na nas zivot,nemerljivo vise nego lgbt.I sta da radim,promenim program kad bude na tv-u,i ne idem u taj deo grada kad je miting.Ne vidim da se neko buni oko toga.

I za kraj-postujmo razlicitosti,ili o ukusima se ne raspravlja.I nemojte mi sad o silovateljima,pedofilima,nekrofilima i ostalima,jer su na varijantu o kojoj pricamo obe strane pristale,i lepo im je.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Gay populacija (LGBT) Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) EmptyNed Avg 18, 2013 4:46 am

Bev draga ponovo Gay populacija (LGBT) 617739974 Gay populacija (LGBT) 3947323609 Gay populacija (LGBT) 3947323609 Gay populacija (LGBT) 3947323609 Gay populacija (LGBT) 3947323609 
Inace primetila sam da kao narod mnogo volimo da trpamo nos u tudj novcanik, tudj brak i tudj krevet.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Gay populacija (LGBT) Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) EmptyNed Avg 18, 2013 5:20 am

ja se slazem sa bev.
i kakve veze ima sta je ili nije u skladu sa hriscanstvom?
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Gay populacija (LGBT) Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) EmptyNed Avg 18, 2013 6:01 am

kiss 
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Gay populacija (LGBT) Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) EmptyNed Avg 18, 2013 10:16 am

Zasto je moj post obrisan, od danas onaj gde sam napisala neke stvari, koje se nekome ocigledno nisu dopale? Gay populacija (LGBT) 650269930 bas me zanima sta je to lose bilo u komentaru?

Sustina mog posta bila je ovo - da je bog hteo, stvorio bi muskarca i muskarca ili zenu i zenu, a ne zenu i muskarca, da bi stvarali porodicu i produzavali vrstu. I onda sam postavila pitanje "bev, pa i ti cekas bebu zar ne? Gay populacija (LGBT) 650269930" ...ocigledno je zbog toga komentar obrisan. Samo sto ja u tome ne vidim nista lose receno. Nego ovde se izgleda brise sve ako se neko ne slaze s tobom. Svaka cast. Ne sme vise ni misljenje da se iskaze!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Gay populacija (LGBT) Empty
PočaljiNaslov: Re: Gay populacija (LGBT)   Gay populacija (LGBT) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Gay populacija (LGBT)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: